1. FUTSAL liga - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Česká Lípa : Třinec - 29. září 2017   20:30

Česká Lípa
Česká Lípa
8' Švec  • 19' Fichtner  • 25' Fichtner
3:3
(2:3)
Třinec
Třinec
4' Baron   • 17' Polášek   • 18' Blahut
Česká Lípa
Kirov, Sochůrek – Bejda(C), Havrda, Fichtner, Švec, Havlásek, Žampa, Rott, Bažant, Kotek, Šafář,Bialek, Kořínek
Lafek, Cílek
Sportovní hala Česká Lípa
Třinec
Krenželok – Przyczko,Blahut, Baron, Buryan, Mikyska, Kantor, Polášek, Kloda, Samek

39'
Oddechový čas pro hosty.
38'
Hosté se po rohu domácích dostali do protiútoku, který však zastavil pohotoví Bialek.
37'
Dobře rozehraný aut Třince zakončoval Polášek jen těsně vedle domácí branky.
35'
Šafářova střela proletěla těsně nad brankou.
34'
Za svůj ostrý faul si vykoledoval žlutou kartu hostující Kantor.
32'
K nebezpečné střele se dostali hosté, jeho pokus dokázala obrana srazit na roh.
30'
Hra je teď nahoru dolů, šance na obou stranách.
27'
Před Kirovem se ocitl osamocený Polášek, jeho střelu dokázal domácí brankář vyrazit.
26'
Domácí chtěli penaltu, když podle nich vyrazil hostující hráč střelu rukou.
25'
Démoni právě vstřelili branku!
Po kombinaci domácích se ke střele dostal FICHTNER jeho střela se odrazila od obránců za bezmocného Krenželoka.
25'
Po rohu se dostal ke střele domácí Havrda, tomu střela nesedla a ta končí v autu.
24'
Pěknou kombinaci z první v podání hostí zakončil Polášek mimo branku.
23'
Švecovu střelu srazili hosté pouze na rohový kop.
22'
Začátek druhého poločasu ovládá domácí tým, hosté pouze brání.
21'
20'
19'
Po přihrávce Rotta se dostal ke střele FICHTNER, jeho střela k udivení všech propadla hostujícímu brankaři.
18'
Třinec právě vstřelil branku!
K rychlému protiútoku se dostali hosté, ve dvou šli sami na brankaře Kirova, ty ho dokázaly vyšachovat a uklidit míč do prázdné branky.
17'
17'
Aktuální stav faulů je 0:3.
17'
Po přihrávce Barona se dostal k úniku po straně RADEK POLÁŠEK,zbavil se obránce, zachoval klid a uklidil míč na vzdálenější tyč.
16'
Pěknou akci předvedli domácí když se po kombinaci z první dostal ke střele Fichtner, jeho střelu vytáhl hostují brankař.
15'
Po chybě v obraně hostí se k míči dostal Rott, jeho střela orazítkovala pouze pravou tyč hostující branky.
13'
Po přímém kopu domácích se dostal do protiútoku Buryan, jeho střelu reflexivně vyrazil Kirov.
12'
Stav faulů je nyní 0:1.
11'
Zatím se hraje vyrovnaný zápas bez velkých šancí, oba týmy se soustředí hlavně na obranu.
8'
Dlouhý nákop brankaře se snesl na hlavu ŠVECE a ten uklidil míč do protisměru hostujícího brankáře.
4'
První branku střílí hostující LUKÁŠ BARON, když si po svém solu navedl míč na střed a propálil vše co mu stálo cestě.
2'
K první šanci se dostali hosté, když se centrovaný míč odrazil od hlavy Kantora a směřoval do branky, pohotový zákrok však předvedl Kirov.