Litoměřice - Plzeň | ONLINE | 15.12.2017 20:30 | 1. FUTSAL liga 2017/2018 | ŽIVĚ | iSport.cz

1. FUTSAL liga - 13. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Litoměřice : Plzeň - 15. prosince 2017   20:30

Ukončeno
Litoměřice
Litoměřice
22:53' Tichý  • 29:44' Vagnao  • 37:10' Taverna 
3:2
(0:1)
Plzeň
Plzeň
12:59' Vnuk   • 27:43' Štverák  
Litoměřice
Sestavy:
Vavrek (Mareš) – Taverna, Záruba, Hrdý, Kovács (C), Graciano, Kubelka, Vagnao, Krok, Tichý.
Rozhodčí
Nešněra, Řeháček, Čurda.Delegát: Hora
Sportovní hala Chemik, Lovosice
Plzeň
Sestavy:
Němec (Bartůněk) – Rozboud, Kasýk, Buchta, Vnuk, Slavík, Sláma, Štrajt, Havel, Abrham, Štverák, Holý (C), Křemen.
Přenos se aktualizuje automaticky

To je ode mě pro dnešek z tohoto zápasu s konstatováním vítězství Litoměřic vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního večera. Těším se na Vás zase u nějakého dalšího textového online přenosu, na počtenou!
Ve druhém poločase jsme byli svědky otočení vývoje zápasu. Na vyrovnání Tichého ještě dokázal odpovědět Štverák o pět minut později. Poté už to ale byli pouze domácí, kteří rozvlnili síť za zády soupeřova brankáře. Nejprve se to povedlo Vagnaovi ve 30. minutě, aby ve 38. minutě přidal vítěznou třetí branku Rodrigo Taverna. Hostům už k vyrovnání nestačila ani bezmála tříminutová hra bez brankáře. Všechny body si tak do tabulky připisují domácí Litoměřice za výhru 3:2.
Konec zápasu.
39:53'
Domácí získali míč do svého držení a s míčem se logicky nikam neženou.
39:42'
Jedna z posledních akcí hostů je Litoměřicemi úspěšně ubráněna.
39:23'
Oddechový čas je u konce, hra pokračuje. U míče jsou hráči Plzně.
39:23'
Oddechový čas pro Plzeň.
39:16'
Napětí by se ve sportovní hale Chemik v Lovosicích dala krájet. Plzeň útočí v pěti hráčích, zatímco Litoměřice brání ze všech sil.
39:00'
Probíhá poslední minuta dnešního utkání.
38:02'
Hosté se stále nemohou dostat k nějaké kloudné střele, která by přímě ohrozila svatyni Vavreka.
37:11'
Hosté sáhli po třetí obdržené brance ke hře bez brankáře s pěti hráči v poli.
37:10'
Gardenline Litoměřice právě vstřelil branku!
Obléhání plzeňské brány přináší ovoce. Krokova přihrávka z rohu doputovala přes celou šíři hrací plochy až na nohu RODRIGA TAVERNY, který nekompromisně zakončil pod horní tyč. Asistence: Lukáš Krok.
36:18'
Teď už to ale neplatilo. Záruba jen pár centimetrů před brankovou čárou zabránil inkasované brance a to ještě netušil, že po odehrání míče ho na zádech střelou ohrozí jeden z protihráčů. Míč končí jen těsně vedle brány!
35:49'
V útoku se v posledních momentech nachází především domácí celek. Plzeň doplácí na nepřesné přihrávky.
35:05'
Tichý okolo půlící čáry získal v osobním souboji míč a hnal se proti trojnásobné přesile, kterou byl velmi záhy o míč opět obrán. Kdyby si všiml nabíhajícího spoluhráče po své pravice, mohli mít Litoměřičtí na svém kontě další osamocený únik.
34:22'
Graciano sice obešel hned tři protihráče, poslední už mu ale vystavil stopku. Kdyby se mu povedlo obehrát i posledního bránícího hráče, měl by ke vstřelení branky hodně blízko.
33:33'
Do útoku se hnal Taverna s Vagnaem. První jmenovaný ale po přeběhnutí půlící čáry poslal svému spoluhráči míč příliš daleko a ten tak skončil v zámezí.
32:59'
Plzenští se proviňují už čtvrtým akumulovaným faulem. Na své další zákroky na hrací ploše už si budou muset dávat pozor.
32:01'
Hosté se dostali do dalšího zajímavého zakončení. Ani tentokrát nedokázal Křemen uklidit míč do opuštěné brány.
31:22'
Plzeň se dostala do situace 3 na 1, přesto z toho branka nebyla. Při první příležitosti vychytal Vavrek střílejícího Štrajta, při dorážce přeloboval Křemen bránu!
30:35'
Záruba na slepo hledal přihrávkou Kroka. Ten se ale nenacházel tam, kde si první jmenovaný myslel, staticky stál na půlící čáře. Plzeň se dostává velmi lehce k míči.
29:44'
Gardenline Litoměřice právě vstřelil branku!
Nenápadná akce domácích končí brankou. Litoměřice se dostaly ze svízelné situace pěknou kombinací, na jejímž konci se ocitl VAGNAO. Ten po přeběhnutí půlící čáry natáhl ke střele, která skončila u vzdálenější tyče v síti. Asistence: Lukáš Krok.
28:24'
Záruba ovšem zakončuje mimo bránu.
28:21'
Zápas už několik minut přidal na tempu a hned jedna akce střídá druhou. Tentokrát mají domácí k dispozici nepřímý volný kop devět metrů od brány.
27:43'
Interobal Plzeň právě vstřelil branku!
Hosté se dostávají znovu do vedení. Rozehrávku rohového kopu obstaral Vnuk, který obloučkem našel u vzdálenější tyče volného TOMÁŠE ŠTVERÁKA, jehož zakončení z prvního doteku zaplulo po zemi do brány i přes snahu Vavreka míč zasáhnout. Asistence: Tomáš Vnuk.
27:13'
Nacvičená akce domácích málem skončila brankou. Záruba byl z druhé vlny připraven na zakončení, které také směrem na bránu vyslal. Němec ale předvedl fantastický zákrok, při kterém vyškrábl míč ze šibenice na roh.
26:41'
Trenér Interobalu po odpískání a opuštění míče z hrací plochy odkopl míč přes celou délku hrací plochy. Rozhodčí mu za toto provinění rázně domlouvá.
26:20'
Zárubovo zakončení se odrazilo od tyče do hlavy Němce zpět do tyče, aby se nakonec míč odkutálel zpět do hry. Veliké štěstí teď stálo při hostech. V hledišti to po střele pouze zahučelo.
26:17'
Domácí se už podruhé za sebou dožadují kartového provinění soupeři, které sice nepřichází, ale mají odpískán akumulovaný faul těsně před brankovištěm.
25:43'
Vavrek si musel poradit s další nebezpečnou akcí Plzně. Zakončující Štrajt měl na noze druhou branku Plzně, ale domácí brankář dokázal konečky prstů jeho střelu vytáhnout mimo tyče.
24:40'
Nádhernou akci předvedli hráči Gardenline. Krok na pravé straně zakončoval do pohotového Němce. Od brankáře se míč odrazil zpět do hry, kde se snažil Záruba ještě zasáhnout míč ve skluzu, což se mu sice povedlo, ale branku ohrozit nedokázal.
23:59'
Další zakončení domácích z prvního doteku. Krok prostor mezi třemi tyčemi nedokázal ohrozit.
23:31'
Graciano vyslal z otočky na bránu Plzně zakončení z nouze. Němec celou situaci pouze kontroloval a určitě musel být hodně překvapen, že se míč stočil do tyče, od které se míč odrazil mimo hrací plochu.
22:53'
Gardenline Litoměřice právě vstřelil branku!
Teď už ale domácí přetavují šanci v branku. Vagnao z rohu našel před bránu naběhnutého PETRA TICHÉHO, který se zakončením do volné brány neměl problémy. Asistence: Vagnao.
21:58'
Naopak Vagnaův faul na půlící čáře už byl posouzen jako akumulovaný faul.
21:23'
Vnuk upadl v brankovišti bez cizího zavinění. Rozhodčí nechali pokračovat ve hře bez udělení provinění.
20:45'
Jeden z bránících plzeňských hráčů zakopával míč tak důrazně, až trefil u lavičky stojícího Křemena do hlavy. Trefený je v pořádku a dává gesty najevo, že ošetření nepotřebuje.
20:15'
Ten stejný hráč se z ostrého úhlu pokusil o zakončení z rychlého protiútoku. Střela měla dostatečnou razanci, avšak scházela větší přesnost.
20:08'
Vnuk se vrhl hned po rozehrání do svéhlavého útoku. Své zakončení ale nasměřoval pouze do těla bránícího Záruby.
20:01'
Začal druhý poločas.
Druhý poločas začne přibližně ve 21:19.
V prvním poločase se dočkali diváci pouze jedné branky, a to na straně Plzně ve 13. minutě z nohy Vnuka, který se dokázal dostat do osamoceného úniku. Ani Litoměřičtí nebyli bez šance, ale žádnou stoprocentní si zatím nevytvořili. Všechny ostatní střely končily buď v rukavicích brankářů či vedle brány.
20:00'
První poločas skončil.
19:52'
Rodrigo fauloval takticky na soupeřově půli u postranní čáry. Do konce prvního poločasu už příliš času nezbývá.
19:19'
Nahrávka na zabíhajícího Štveráka skončila až za brankovou čarou. Jednu z posledních pokusů o ohrožení brány v prvním poločase budou mít hráči Litoměřic.
19:00'
Probíhá poslední minuta prvního poločasu.
18:20'
Vagnao si až příliš dlouho hrál s míčem na noze u postranní čáry s protihráčem na zádech. Kulatý nesmysl mu po nějaké chvíli utekl do zámezí a možnost útoku je tu tam.
17:03'
Oba celky se vystřídaly v útočném snažení, ale branku ohrozit nedokázaly.
15:37'
Vzápětí předvedli Plzenští gesto fair-play a soupeři míč vrátili.
15:36'
Kovács nechal odkutálet míč raději do zámezí, aby mohl být ošetřen na hrací ploše ležící Radim Záruba.
15:03'
Taverna se s míčem dostal na střed, odkud zakončil svoji individuální akci. Míč minul bránu jen o několik centimetrů.
14:49'
Graciano vyzkoušel z velkého úhlu pozornost Němce, přesto zůstává jeho tým na míči.
14:31'
Domácí mají velké problémy s navrácením do obrany. Plzeň je v této činnosti mnohem pozornější a úspěšnější. Tentokrát to pro Litoměřice skončilo ještě šťastně.
13:15'
Graciano se zjevil z čistajasna ve veliké šanci. Z vrcholu brankoviště ovšem nedokázal trefit levačkou prostor mezi třemi tyčemi.
12:59'
Oddechový čas je u konce, hra pokračuje. U míče jsou hráči Litoměřic.
12:59'
Oddechový čas pro Gardenline Litoměřice.
12:59'
Interobal Plzeň právě vstřelil branku!
Chyba domácí obrany vedla ke vstřelení úvodní branky. TOMÁŠ VNUK se zjevil za vyběhnuvším Tavernou sám a svůj souboj tváří v tvář Vavrekovi vyřešil střelou k levé tyči. Asistence: Michal Holý.
12:44'
Domácí se horko těžko dostávají přes půlící čáru, mají velké problémy s přechodem do útoku.
11:17'
Střela Holého z půlky hrací plochy trefila na vrcholu brankoviště pouze Štveráka.
10:02'
Vavrek musel na zem po zakončení Štrajta, přesto zasahovat nemusel, neboť bylo zakončení nepřesné.
09:10'
Šance se zvyšují už i na straně Plzně. Ta se snaží obstřelovat bránu taktéž při všech možných příležitostí, ale zatím to ke kýžené brance nestačí.
08:39'
Vagnao křižnou přihrávkou hledal zcela osamoceného Tichého. Přihrávka ale byla nepřesná a do útoku mohou přejít Plzenští.
08:17'
Hosté se dopouští na půlící čáře akumulovaného faulu, na které je vyrovnáno 1:1.
07:35'
Velmi dlouho domácí kombinovali na polovině soupeře, aby se nakonec dostal do zakončení Krok ze střední vzdálenosti. Míč mířil k levé tyči a Němec se musel překvapivě hodně snažit, aby dostal míč do svého držení.
06:02'
Hosté přečíslili domácí obranu ve třech hráčích proti dvěma. I přesto si litoměřičtí hráči se soupeřem poradili a nenechali ho zakončit z nebezpečné pozice.
04:38'
Vagnao podstoupil u postranní čáry rychlostní souboj s Havlem. Tento souboj vyhrál domácí hráč, ale s následnou rozehrávkou nenaložil podle představ.
04:14'
Tichý se dokázal prokličkovat přes dva protihráče a ještě míč rozehrát na Vagnaa. Poslední jmenovaný se s míčem nepáral a napálil ho na bránu. Němec si se zakončením poradil.
03:29'
Havel si nabíhal přes bránu, kam mu byl také míč adresován, ovšem v okamžiku skluzu mu k míči scházely milimetry! Velká šance hostů zůstala nevyužita.
03:00'
Litoměřičtí se snaží rozebrat obranu Plzně z každé strany, zatím se jim to ale nedaří. Míč v posledních chvílích putuje z jedné strany na druhou bez výraznějších událostí.
02:02'
Interobal se dostal poprvé v zápase do zakončení. Vnuk však mířil příliš vysoko.
01:50'
Vavrek musel vypomoci své obraně, aby zabránil jednomu z protihráčů ve střele z nebezpečné pozice. Plzeň tak zůstává na míči.
01:20'
Ani jedna z rozehrávek ale nebyla tak přesná, aby bylo možné zakončit nacvičenou akci.
01:11'
Litoměřice si zopakují rozehrávku rohového kopu počtvrté v řadě.
01:03'
Plzenští se v první minutě nedostali k přímému ohrožení domácí svatyně, i když už měli dvě příležitosti ke střele. Naopak domácí se snaží využívat rychlých kontrů.
00:33'
Zárubova střela z půlící čáry prošla až na Němce, který byl na zemi včas.
00:10'
Krok se jako první pokusil o kličku a útočnou akci. Míč si ale předkopl až příliš. Na hrací ploše už ho neměl šanci zastihnout.
00:01'
Utkání právě začalo.
Výhodu úvodního výkopu mají hráči Litoměřic.
Hráči přišli v doprovodu rozhodčích na hrací plochu. Domácí zvolili zeleno-bílou kombinaci dresů, hosté z Plzně poté modro-bílé dresy.
Úvodní sestavy:

Gardenline Litoměřice: Vavrek (Mareš) – Taverna, Záruba, Hrdý, Kovács (C), Graciano, Kubelka, Vagnao, Krok, Tichý.

SK Interobal Plzeň: Němec (Bartůněk) – Rozboud, Kasýk, Buchta, Vnuk, Slavík, Sláma, Štrajt, Havel, Abrham, Štverák, Holý (C), Křemen.

Rozhodčí: Nešněra, Řeháček, Čurda.
Delegát: Hora.
Dovolte, abych Vás ještě jednou přivítal u dnešního textového online přenosu, tentokrát již ze sportovní haly Chemik, kde se od 20:30 hod. střetne celek Gardenline Litoměřice proti celku SK Interobal Plzeň. Momentálně se hráči nachází na hrací ploše, kde probíhá předzápasová rozcvička.
Dnešní utkání bude řídit dvojice rozhodčích Filip Nešněra a Lubomír Řeháček. Vypomáhat jim bude v prostoru střídaček třetí rozhodčí Michal Čurda. V roli delegáta FAČR je přítomný Jan Hora.
David Frič, trenér (SK Interobal Plzeň): „Litoměřice jsou velmi kvalitním týmem s nejvyššími ambicemi stejně jako máme my. V kádru mají čtyři brazilské hráče a tři reprezentanty, trénuje je trenér reprezentační U21, jedná se o silného protivníka. Moc se na tuto konfrontaci těšíme, ukáže nám, jak na tom jsme v boji o třetí místo po základní části.“
SK Interobal Plzeň

Nejproduktivnější hráči:
Tomáš Vnuk – 31 bodů (21+10)
Michal Holý – 25 bodů (5+15)
Tomáš Štverák – 16 bodů (8+8)
Jan Křemen – 11 bodů (6+5)
Michal Štrajt – 9 bodů (8+1)

Poslední odehraná utkání:
Interobal Plzeň – Sparta Praha 2:5
Interobal Plzeň – Démoni Č. Lípa 6:0
Slavia Praha – Interobal Plzeň 5:6
Svatog Teplice – Interobal Plzeň 4:9
Interobal Plzeň – ERA-PACK Chrudim 2:2
Tabulka 1. FUTSAL ligy:

1. ERA-PACK Chrudim – 34 bodů (62:16)
2. Sparta Praha – 31 bodů (63:38)
3. Interobal Plzeň – 26 bodů (62:36)
4. Vysoké Mýto – 24 bodů (46:34)
5. Gardenline Litoměřice – 20 bodů (40:34)
6. Slavia Praha – 18 bodů (60:52)
7. Svarog Teplice – 15 bodů (53:53)
8. Helas Brno – 15 bodů (43:48)
9. Olympik Mělník – 9 bodů (40:64)
10. Démoni Č. Lípa – 6 bodů (29:52)
11. Gamaspol Jeseník – 5 bodů (26:56)
12. Ocel Třinec – 4 body (24:65)
Igor Vodecký, trenér (Gardenline Litoměřice): „Připravujeme se na Plzeň jako protivníka, který je velmi silný v osobních soubojích a představuje fyzicky náročný futsal. Budeme však hrát doma a budeme se snažit vyhrát a předvést poctivý a stoprocentní výkon, protože jen to nám přinese úspěch.“
Gardenline Litoměřice

Nejproduktivnější hráči:
Michal Kovács – 14 bodů (5+9)
Graciano – 9 bodů (6+3)
Vagnao – 9 bodů (6+3)
Radek Hrdý – 8 bodů (5+3)
Petr Zapletal – 8 bodů (4+4)

Posledních odehraná utkání:
Svarog Teplice – Gardenline Litoměřice 3:5
ERA-PACK Chrudim – Gardenline Litoměřice 4:1
Gardenline Litoměřice – Olympik Mělník 3:1
Vysoké Mýto – Gardenline Litoměřice 5:4
Gardenline Litoměřice – Helas Brno 2:4
Přeji příjemný večer všem futsalovým nadšencům! Dnes je na programu 13. kolo 1. FUTSAL Ligy, ve kterém se mimo jiné utká celek Gardenline Litoměřice proti celku SK Interobal Plzeň. Zápas se odehraje od 20:30 hod. ve sportovní hale Chemik, která se nachází v Lovosicích.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.
Články odjinud