1. FUTSAL liga - 12. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Olympik Mělník : Gamaspol Jeseník - 8. prosince 2017   20:00

Olympik Mělník
23' Zdržálek  • 32' Gabčo  • 37' Gabčo  • 37' Sup
4:2
(0:1)
Gamaspol Jeseník
5' Vavrač   • 24' Malák (vl.)
Henych, Nešněra – Chládek
Sportovní hala Mělník

Olympik vítězí 4:2 a připisuje si důležité 3 body do tabulky.
40'
Do konce 59 vteřin a Olympik drží míč u vlastní brány. Hosté už rezignovali a přestali napadat.
40'
Oddechový čas pro domácí.
39'
Zyryanov vytáhl proti střele Marcinova parádní zákrok. Je minuta do konce.
39'
Malák schytal střelu bodlem přímo do obličeje. Střela asi mířila na branku.
39'
Cabadajův pokus vyrazil obránce Jeseníka.
37'
Mělník právě vstřelil branku!

Obrovská chyba Řezníčka, který mohl chytit míč ve vápně do ruky, neučinil tak a SUPOVI se podařilo nohou sáhnout po míči a zvyšuje na 4:2!!
37'
Oddechový čas pro hosty, kteří chystají hru bez brankáře.
37'

JOSEF GABČO neskutečnou bombou pod břevno nedal Růžičkovi šanci.
37'
Furik vidí žlutou kartu, když byl několikrát vykázán za míč.
37'
Hosté faulují a je tu 10 m kop!
37'
Olympik teď pálí jednu střelu za druhou. Ale bez branky.
34'
Jeseník brání a nechává domácí hráče kombinovat. Ti jsou zatím bezzubí.
32'
Řezníček fauluje Svátu a hosté mají 5 faulů!
32'
Po faulu na Gabča je stav faulů 4:4!
32'

JOSEF GABČO se uvolnil na levé straně a střelou mezi nohy Růžičky vyrovnává! Růžička nemá čisté svědomí.
32'
Hosté hrají na brejky, po jednim z nich Vavračův pokus vyrazil Zyryanov.
30'
Olympik má čtvrtý faul.
29'
Olympik se vrátil ke hře z prvního poločasu. Plno nepřesností a chyb.
28'
Zdržálek vidí po faulu na Marcinova žlutou kartu.
28'
Malák fauluje a je to 2:2 na fauly.
27'
Gabčo se dokázal obtočit kolem Furika, zakončil ale těsně mimo.
26'
Domácí standartku nevyužili a z protiútoku se proti střele Macury vyznamenal Zyryanov.
25'
Plhák fauloval a Olympik má standartku z 10 metrů.
24'
Gamaspol právě vstřelil branku!

Nástřel hostů si do brány srazil MALÁK. Krutá rána pro Olympik, který Jeseník přehrával.
24'
Na fauly je to 1:1.
23'
Opět stejná akce, ale Růžička Zdržálka vychytal.
23'

Olympik je aktivní a po zásluze vyrovnává. Gabčo vyslal DOMINIKA ZDRŽÁLKA do brejku a teb parádním přehozením vyrovnává!
22'
Zdržálkovu střelu z blízkosti Růžička vyrazil.
21'
První poločas je za námi a dá se v klidu říct, že domácí předvádí nejhorší výkon na domácí palubovce v této sezoně. Totálně bez pohybu, bez kombinace. Nic se jim nedaří. Uvidíme, jestli se v druhé půli domácí proberou a předvedou, co umí.
20'
20'
V dalši šanci Gabčo, bránu ale minul.
20'
Je tu poslední minuta.
18'
Mažári hledal na zadní Zdržálka, kterému chyběl krok.
18'
Gabčova střela tečovaná na roh.
18'
Čtvrtý faul pro hosty.
18'
Bombu Vavrače na dvakrát zneškodnil Zyryanov.
18'
Třetí faul domácích.
17'
Neskutečnou šanci zazdil Sup, když sám před prázdnou bránou trefil jen tyč.
16'
Zdržálek hledal na zadní tyči Gabča, kterému chyběl tak metr, aby zakončil do prázdné brány.
15'
15'
Mrázovu střelu přes dva hráče Zyryanov vykopl.
14'
Mažáriho nástřel nenašel nikoho.
13'
Hosté mají třetí faul.
12'
Gabčo postrčil Macuru a na fauly je to 2:2.
12'
Michal Žák vidí žlutou kartu za řeči.
11'
Macurova střela skončila vedle domácí brány.
11'
Prieložný fauloval a domácí mají první faul.
10'
Následnou střelu Gabča vyrazil brankář Gamaspolu.
10'
Po faulu na Gabča je tu druhý faul hostů.
9'
Vavrač obral Svátu o míč a pelášil na bránu, včas ho ale zakřižoval Mažári.
8'
Na palubovce se pořádně nic neděje. Oba týmy ztrácejí míče a nedostávají se k ohrožení brány.
6'
Olympik je ve velké křeči a nedaří se mu rozehrát nějakou kloudnou akci.
6'
Gabčův pokus letěl hodně vysoko nad hostující bránu.
5'

JAN VAVRAČ vystihl špatnou rozehrávku domácích a v nájezdu prostřelil Zyryanova.
4'
V obrovské šanci se ocitl Sváta, kterého ale Růžička vychytal.
4'
Plhákovu střelu z úhlu vyrazili Zyryranov na roh.
3'
Hosté mají první faul.
2'
V první šanci Olympiku se po nahrávce Zdržálka ocitl Gabčo, jehož pokus ale Růžička vyrazil do autu.