1. FUTSAL liga - 12. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Svarog Teplice : Litoměřice - 8. prosince 2017   20:30

Svarog Teplice
18' Neto  • 26' Černý  • 29' Nene
3:5
(1:2)
Litoměřice
Litoměřice
4' Rodrigo   • 14' Douglas   • 22' Záruba   • 29' Záruba   • 36' Kovács
Kalina – Novák, Kulhánek ("K"), Baran, Lucas Borges, Nene, Žák, Černý, Künzl, Kasal, Cibrík, Hůla, Haspra, Cleod Neto
Kresta, Šmíd
SH Teplice
Litoměřice
Mareš – Vavrek, Rodrigo, Záruba, Hrdý, Kovács ("K"), Douglas, Kubelka, Vagnao, Krok, Tichý

Pěkné utkání končí tříbodovým ziskem pro litoměřický Gardenline. Přeji vám příjemný večer a těším se na vás při dalším futsalovém přenosu z Teplic.
40'
Neto a po něm ani Nene branku přes veškeré úsilí neohrozili. Zdá se, že Gardenline si jde pro tři body.
39'
Neto zazdil tutovku.
38'
Nejenže fanoušci dnes vůbec nepovzbuzují, ještě ke všemu vhodili zpět míč, který odletěl na tribunu, takovým způsobem, že trefili můj notebook. Naštěstí se zdá, že ten to přestál bez úhony.
36'
Gardenline Litoměřice právě vstřelil branku!
Odpovědnost na sebe jako správný kapitán vzal MICHAL KOVÁCS a tváří v tvář Kalinovi uspěl.
36'
Lucas Borges za dohrání Záruby dostává kartu a hosté se konečně dočkali kopu z deseti metrů.
35'
Tepličtí hrají bez gólmana, role pátého hráče v poli a provizorního brankáře se ujal tradičně Jiří Baran.
34'
Záruba se ocitl na zemi, ale litoměřické volání po odpískání desetimetrového kopu není vyslyšeno ani tentokrát.
34'
Hrdý se vrhnul skluzem od nohy zakončujícího protihráče a dostal kopačkou do hlavy.
33'
Litoměřičtí se dožadují odpískání šestého faulu Svarogu, ale sudí Šmíd viděl míč v autu. V zápětí fauloval Lukáš Krok.
32'
Co je pro teplické hráče horší, jeho faul je již pátým akumulovaným.
32'
Neto stáhl k zemi unikajícího Zárubu a žlutou kartu si zaslouží.
32'
Douglasův nevýrazný pokus nepředstavoval pro Kalinu větší problém.
32'
Další faul a další standardka pro hosty, ale i s tou si domácí defenziva věděla rady.
31'
Teplický faul dává možnost standardní situace pro hosty. Po jejím rozehrání reklamují hosté Neneho ruku v pokutovém území, ale marně.
31'
Tichého průnik zastavil ukázkovým skluzem Černý.
29'
Teplická radost nevydržela dlouho, hned po rozehraní se prosazuje RADIM ZÁRUBA.
29'
Teplice právě vstřelily branku!
Teplické snažení zúročil přesnou střelou NENE. Je srovnáno.
29'
Hra nabrala parádní tempo, přelévá se ze strany na stranu a musí se líbit.
28'
Černý nádhernou střelou orazítkoval břevno!
27'
Künzl fauloval brankáře Mareše, ale zlobí se, jelikož má pocit, že on sám byl před touto situací rukama faulován.
26'
Künzl další střelou prověřil kvality brankáře Mareše.
26'
Inkriminovaný aut rozehrál Baran na DAVIDA ČERNÉHO, který se nemýlil a snížil na rozdíl jednoho gólu.
25'
Hostům se nelíbí, že aut v blízkosti jejich brány je přiřknut domácím.
24'
Netův pokus proletěl kolem brány.
23'
V šanci opět Záruba, Lucas Borges však skluzem míč usměrnil do autu.
22'
RADIM ZÁRUBA vyšachoval celou obranu včele s brankářem Kalinou a nekompromisně zavěsil.
21'
Druhá půle odstartovala řadou osobních soubojů, ke cti aktérům zápasu slouží, že byly všechny čisté.
21'
Po první půli je rozdíl ve skóre minimální, tudíž druhá půle bude patrně neméně zajímavá, jako ta první.
20'
20'
Baran v zápalu boje dohrál Vagnaa, sám při zákroku dostal facku, což dokumentuje fotografie zachycená fotografkou sedící hned vedle mě.
20'
Zárubovu střelu vykopával těsně před brankovou čárou Černý.
20'
Zárubův pokus zablokoval Baran.
19'
Černý přestřelil a hlasitým výkřikem dal najevo, že mu jeho nepřesnost opravdu vadí.
19'
Máte tu oddychový čas.
18'
Váhající litoměřickou obranu ztrestal pozorný NETO, který uzmul míč a napálil ho do sítě.
17'
Kalina opět hasil situaci pohotovým odkopem, tentokrát trefil střechu haly.
17'
Hosté chtěli roh, ale míč je přisouzen Svarogu.
16'
Záruba pelášil na Kalinu, jeho odkop jen tak tak neohrozil komentátorské stanoviště.
15'
Neneho šanci zneškodnila hostující obrana.
14'
Po Rodrigově centru propálil Kalinu DOUGLAS ALVES.
14'
Vagnao chytře našel Douglase, který svojí vtipnou patičkou však své spoluhráče nerozveselil.
13'
Faulu se domáhali také Tepličtí, sudí Šmíd si opět stojí za svým.
12'
Záruba vyplaval sám před Kalinou, jehož pohotový zákrok zachránil Svarog od pohromy.
12'
Záruba se snažil zakončovat ve skluzu, ale Kalina byl u míče jako první.
11'
Litoměřičtí se dožadovali odpískání nedovoleného zákroku. Sudí Šmíd zůstal neoblomný jako skála.
10'
Po chybě domácí obrany vzorově uhasil Douglasův únik Baran.
9'
Vagnao patrně chtěl střílet na bránu, ale spíš to vypadalo, že se snažil udělat díru do stěny za ní.
8'
Útočnou snahu domácích potlačil hvizd sudího Kresty.
6'
Domácí obrana odvrátila šanci hostů na roh, z něj se nic zajímavého neurodilo.
6'
Lucas Borges seznámil Kubelku s místní palubovkou.
5'
Lucas Borges střílel, ale Matouš Kubelka obětavým skluzem míč na bránu nepustil.
4'
Vagnao rozehrál roh a TAVERNA RODRIGO nedal Kalinovi šanci.
3'
Po šancích v úvodu utkání na další čekáme.
2'
Oba týmy hrají od počátku zápasu aktivně, škoda jen, že v hale panuje pohřební atmosféra.
1'
Rutinní zákrok si připisuje i domácí brankář Kalina.
1'
V druhé šanci Neto, i jeho Mareš vychytal.
1'
V první šanci Lucas Borges, vychytal jej Mareš.
1'
Souboj dvou týmů ze středu tabulky, sedmých Teplic a šestých Litoměřic, slibuje zajímavou podívanou.
V prvním kole letošního ročníku zdolal Gardenline svého soupeře výsledkem 5:1. Oba celky předvádějí dobré výkony, které jim přinášejí solidní výsledky. Dá se proto očekávat, že diváci se dnes v teplické hale nudit nebudou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.