1. FUTSAL liga - 19. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Svarog Teplice : Slavia - 16. února 2018   20:30

Svarog Teplice
14' Nene  • 16' Černý  • 22' Beran  • 26' Černý  • 39' Claudinho
5:3
(2:1)
Slavia
Slavia
7' Hrdina   • 33' Homola   • 37' Homola
Kudrna – Kulhánek ("K"), Baran, Beran, Borges, Nene, Pereira, Černý, Künzl, Kasal, Hůla, Klíma, Claudinho
Šmíd, Cílek
SH Teplice
Slavia
Žežulka – Brychta, Krstevski, Novotný, Sita, Hrubý, Turek, Douglas, Arsovski, Homola ("K"), Hrdina, Vondráček

Tepličtí vítězí 5:3, čímž potvrzují své šesté místo v rámci ligové tabulky. Děkuji za pozornost a přeji příjemný večer.
40'
Zápas se jen dohrává, je jasné, že Svarog dnes zvítězí.
39'
Teplice právě vstřelily branku!
CLAUDINHO využil toho, že slávisté nechali bránu prázdnou a uklízí míč do sítě, čímž zřejmě definitivně rozhoduje o tom, že tři body zůstanou v Teplicích.
37'
Slavia právě vstřelila branku!
Slávisté komplikují domácím zdánlivě vyhraný zápas. Po Novotného nahrávce se trefuje JAN HOMOLA a snižuje na 4:3.
35'
Time-out pro sešívané.
34'
Slávisté opět bez brankáře.
33'
Tepličtí špatně střídali a žlutou kartu za tento prohřešek obdržel brankář Kudrna.
33'
Slávistické úsilí vyústilo po pěkné kombinace Antonína Hrdiny a JANA HOMOLY ve střelecký zásah druhého jmenovaného.
32'
Slavia zkouší hru bez brankáře.
30'
Turek a Krstevski vyprodukovali pohlednou akci, které chybělo pouze gólové vyústění.
29'
Nene orazítkoval tyč.
29'
Slávisté se snaží, ale chybí jim přesnost i finální myšlenka.
28'
David Černý si věří, tentokrát ale bránu netrefil.
26'
DAVID ČERNÝ předvedl parádní sólovou akci, která by měla aspirovat na akci měsíce, ne-li sezóny. Sám si ji také dopracoval ke čtvrtému domácímu zásahu v utkání.
26'
Claudinho střílel a Žežulka již poněkolikáté úspěšně zakročil svojí dolní končetinou.
25'
Tepličtí předvádějí pohlednou kombinaci, její jediný problém je ten, že se odehrává ve středu hřiště.
24'
Hra se přelévá ze strany na stranu, slávisté se prozatím marně snaží stáhnout teplický náskok.
23'
Claudinho střílel a jeho střela lehce polechtala břevno.
22'
Po pohledné akci,kterou táhl po křídle Daniel Kasal, došlo k centru před bránu, kde míč doklepl do sítě Ladislav Beran.
21'
Baran čistým zákrokem odstavil od míče unikajícího Brychtu.
21'
20'
18'
Žlutou kartu dostává Novotný (SK Slavia Praha).
18'
Žlutou kartu dostává Borges (Svarog FC Teplice).
18'
Jiří Novotný naremploval zezadu Borgese, který se rozčílil a strčil do něj v přerušené hře. Oba vidí žlutou kartu.
18'
Jeanův pokus odvrátila slávistická defenziva.
17'
Domácí se dopouštějí pátého akumulovaného faulu...
17'
Po dalším zákroku dostává kartu také jeden z domácích hráčů, pravděpodobně Ladislav Beran.
16'
Z identického místa jako při prvním gólu dávají Tepličtí opět gól: Tentokrát po Baranově nahrávce dává branku DAVID ČERNÝ.
15'
Slávisté si berou oddechový čas.
15'
Borgesovu pumelici z dálky vyškrábl Žežulka.
14'
NENE z následného přímáků vymetl pavučinku v rohu Žežulkovi sítě – 1:1.
14'
Homola podle sudího fauloval Pereiru a dostává za to kartu.
14'
Ani Borges si z úhlu na Žežulku nepřišel.
14'
Proti Pereirovi zakročil Žežulka.
13'
Claudinho střílel úplně mimo bránu a sám sobě za to vynadal.
12'
Nene špatně rozehrál a jeho chybu musel nadvakrát hasit Kudrna!
11'
Sudí Šmíd přiřkl míč hostům, což se Davidu Černému příliš nepozdává.
9'
Vzápětí Turek přestřeluje bránu.
9'
Turka v šanci zastavil čistým způsobem Baran.
9'
A Kudrna skvěle vychytal i Hrdinu.
8'
Brychta pelášil sám na Kudrnu, v souboji dvou "dvojek" se zaskvěl domácí brankář.
8'
Slávsité se brání, rohový kop pro Svarog vyústil opět do autu.
7'
Homolův nástřel se odrazil od tyče k ANTONÍNU HRDINOVI, jenž už nedal Kudrnovi šanci.
7'
Neneho pokus vytěsnil Žežulka na roh svojí levou dolní končetinou.
6'
Po sporném zákroku se trošku překvapivě píská faul hostujícímu Hrdinovi.
5'
A následně Černý opět střílel, tentokrát do břevna.
5'
Černého střelu vykopl Žežulka.
4'
Prvního faulu se dopustili také hosté, na fauly však domácí vedou 2:1, když během minuty a půl stihli hned dva.
3'
Na další zajímavější pokus stále čekáme.
1'
Vzápětí si gólman Žežulka připisuje první úspěšný zákrok.
1'
A po osmi sekundách hry se prvního faulu dopustil domácí Nene, který složil hostujícího kapitána Homolu.
1'
Výkop je tu, měli ho slávisté.
1'
Souboj dvou tabulkových sousedů slibuje zajímavou podívanou. Ani jeden z týmů by již neměl přijít o účast v letošním playoff. Ve vzájemném utkání na slávistické půdě vedli sešívaní již 5:0, přesto bral tři body za výhru 7:5 Svarog. Čeká nás i dnes podobná "divočina"?
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.