Sparta - VŠB-TU Ostrava | ONLINE | 19.10.2018 20:30 | 1. FUTSAL liga 2018/2019 | ŽIVĚ | iSport.cz

1. FUTSAL liga - 5. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Sparta : VŠB-TU Ostrava - 19. října 2018   20:30

Ukončeno
Sparta
Sparta
1' Drahovský  • 2' Amrani  • 3' Pimpolho  • 6' Drahovský  • 7' Pimpolho  • 8' Grbeša  • 14' Drahovský  • 15' Grbeša  • 16' Novak  • 18' Jean  • 19' Drahovský  • 19' Seidler  • 20' Drahovský  • 22' Seidler  • 23' Grbeša  • 25' Grbeša  • 27' Drahovský  • 27' Grbeša  • 29' Grbeša  • 32' Hora  • 33' Jean  • 34' Seidler  • 37' Hora  • 37' Pimpolho  • 38' Grbeša  • 39' Amrani 
26:2
(13:1)
VŠB-TU Ostrava
VŠB-TU Ostrava
11' Uher   • 36' Půda  
Sparta
Sestavy:
Vahala (Gerčák, Bezstarosti) – Seidler (C), Drahovský, Novak, Grbeša, Hora, Jean, Pimpolho, Armani, Doležal
Rozhodčí
Kaštánek – Cílek, Zabilka
Aréna Sparta, Praha-Vysočany
VŠB-TU Ostrava
Sestavy:
Zalacko – Černohorský, Půda (C), Chromečka, Petr, Janita, Uher, Kapsa
Přenos se aktualizuje automaticky

To je z naší strany vše. My děkujeme za pozornost a někdy zase na viděnou.
Dnešní zápas je u konce. Sparta naprosto rozdrtila svého soupeře z Ostravy. Hned několik sparťanů si připsalo hattrick. Sparťany teď čeká bouřlivá děkovačka. Hráče z Ostravy trpká cesta domů.
Konec zápasu.
40'
Kombinace na ostravské ose Půda-Černohorský nese své plody! Půda našel před brankou osamoceného Adama Černohorské, ten placírkou už ale nebyl schopný umístit míč do sparťanské branky.
40'
Zápas se dohrává v přátelském tempu. Ani jeden z týmů se nežene do větší šance.
40'
Probíhá poslední minuta druhého poločasu.
39'
Sparta právě vstřelila branku!
Ostravští hráči se už musí modlit za konec dnešního zápasu. FOUAD AMRANI totiž stál na konci další střílené přihrávky. Doklepnout míč do branky dnes bezradného Denise Zalacka u nenadělo větší problémy. Sparta tak táhne na metu třiceti gólů, což by byla v nejvyšší futsalové soutěži opravdová rarita. Bez asistence.
38'
Sparta právě vstřelila branku!
KRISTIJAN GRBEŠA se dnes trefuje už pošesté! Tentokrát k tomu vedla další povedená kombinace. Ostravští hráči dnes absolutně nestíhají. Asistence: Tomáš Drahovský
37'
Sparta právě vstřelila branku!
Tak to bylo velmi rychlé! Sparťané rozebrali ostravskou obranu napadrť. Pimpolho tak z velké blízkosti ostravské branky bez větších komplikací skóroval. Bez asistence.
37'
Sparta právě vstřelila branku!
MARTIN HORA přišel ke gólu jako slepý k houslím! Stačilo mu totiž stát před brankou, kde se mu míč odrazil k noze. Jedná se už o třetí gól hráče, takže to znamená další hattrick do konta Sparty.
36'
Ostrava právě vstřelila branku!
KAMIL PŮDA využil zaváhání jednoho z ostravských hráčů! Technickou střelou ke vzdálenější tyčce proškolil už tak dost zkušeného Ondřeje Vahalu. Bez asistence.
35'
Denis Talacko teď povedeným vyběhnutím zlikvidoval dlouhý balón sparťanských hráčů. I když se to nezdá, bez dobře chytajícího Zalacka by mohlo být skóre dnešního zápasu mnohem vyšší.
34'
Sparta právě vstřelila branku!
MICHAL SEIDLER si úžasně ťuknul míč se svým parťákem Amranim a tvrdou střelou umisťuje míč k levé tyčce ostravské branky. Jedná se už o třetí gól kapitána domácího celku, který se tak zřejmě posouvá do čela tabulky střelců. Asistence: Fouad Amrani
34'
Sparťané teď v tempu lehce polevili, přesto se ostravští hráči do hry takřka nedostávají.
33'
Sparta právě vstřelila branku!
Tak tohle bylo neskutečné! Nejenže si sparťané dovolují neskutečné věci, teď si navíc vyměnili takřka pět přihrávek v malém vápně ostravské branky. JEAN už jen doklepl míč do branky bezradného Denise Zalacka. Bez asistence.
32'
Sparta právě vstřelila branku!
Dvacátý gól je tady! Trefil se MARTIN HORA, který stál na konci povedené sparťanské kombinace! Tohle je neskutečné! Ostrava dnes svého soupeře absolutně nestíhá. Bez asistence.
32'
Kristijan Grbeša z voleje pálil vysoko nad ostravskou branku. Trefil dokonce strop sparťanské haly.
32'
Střela sparťanského Jeana skončila sražené za brankou. Sparta bude kopat roh z pravé strany.
31'
Na druhé straně vidíme jeden z prvních zákroků domácího brankáře. Ten bez větších obtíží zlikvidoval ostravský pokus do středu branky.
30'
Michal Seidler neprostřelil hlouček ostravských hráčů. Odražený míč ale nakonec zůstal ve spárech pražské Sparty.
29'
Sparta právě vstřelila branku!
Sparťanské střelecké konto nebezpečně atakuje dvacítku! Opět se trefuje dnes neskutečný KRISTIJAN GRBEŠA krásnou střelou do levé šibenice ostravské branky! Asistence: Tihomir Novak
29'
Další velká šance na straně Ostravy! Z rychlého brejku si Adam Černohorský připisuje zásah vnější strany levé tyče. Ke gólovým oslavám ostravských hráčů chyběli opravdu jen milimetry.
28'
Tak to byla šance! Michal Seidler nedokázal ze stoprocentní pozice skórovat! Skvělým zákrokem se prezentoval hostující brankář Denis Zalacko.
27'
Sparta právě vstřelila branku!
A je to tady zase! Sparťané rozebrali ostravskou obranu na atomy. Klíčovým hráčem byl kapitán domácího celku Michal Seidler, Kristijan Grbeša tak mohl zakončovat pouze do odkryté branky. Asistence: Michal Seidler
27'
Sparta právě vstřelila branku!
Další povedená střílená střela Jeana našla svého příjemce! Jím byl TOMÁŠ DRAHOVSKÝ, který z gólové pozice v bezprostřední blízkosti ostravské branky skóroval! Sparta nebezpečně táhne na metu dvaceti gólů! Asistence: Jean
26'
Další velká šance na straně Ostravy! Martin Kapsa měl možnost už jen dorážet míč do prázdné branky, špatně si ho ale zpracoval a než vůbec vystřelil, tak si pro míč vyskočil neskutečně chytající Ondřej Vahala.
26'
Tohle je velmi sporné! Adam Černohorský byl při svém útěku na osamoceného brankáře podivně podražen. Oba dva sudí to ale nechalo ledově klidné, jeden z nich odpískal až následný sparťanský faul.
25'
Sparta právě vstřelila branku!
Z rohu to nevyšlo, pak ale KRISTIJAN GRBEŠA využil obrovského zaváhání ostravské obrany a povedenou střelou k levé tyčce skóruje. Bez asistence.
25'
Po sražené střele bude Sparta kopat roh z pravé strany!
25'
První faul pro Spartu v druhém poločase.
24'
I na druhé straně to jiskří! Kamil Půda si povodil domácí obranu. Na skvěle chytajícího Ondřeje Vahalu už ale nestačil. Ten si tak připisuje další neskutečný zákrok.
24'
Sparťanské "trápení" v koncovce pokračuje. Hráči s rudým "S" na dresu teď zahodili dvě obrovské šance.
23'
Sparta právě vstřelila branku!
Sparta je zpět! KRISTIJAN GRBEŠA stojí na konci geniální přihrávky Fouada Amraniho! Jedná se o hráčův hattrick! Asistence: Fouad Amrani
23'
Sparťanům se teď nedaří v koncovce. Ani jednou ze tří pokusů totiž netrefili branku Ostravy.
22'
Sparta právě vstřelila branku!
Gólové skóre druhého poločasu z úrovně penalty dává domácí kapitán MICHAL SEIDLER! Jeho tvrdou střelu k levé tyči zastavuje až síť branky. Bez asistence.
22'
Kristijan Grbeša stál na konci povedené kombinace domácího týmu. Ze střední vzdálenosti ale nepálil vůbec dobře a trefil VIP sektor nad hostující brankou.
22'
Sparťané se tlačí do útoku! Pokus jednoho z hráčů vysočanského celku zastavila až tyč ostravské branky.
21'
Dvojice sparťanských si vyměnila balón na půlící čáře, čímž odstartovala druhý poločas dnešního zápasu.
21'
Začal druhý poločas.
Hráči už jsou nastoupení na hrací plochu. Vše se schyluje k začátku druhého dějství dnešního zápasu.
Druhý poločas začne přibližně v 21:21
První poločas je za námi! Sparta ukázala, že rozdíl mezi špičkou a dnem tabulky je více než markantní. Pětkrát se trefil Drahovský, Grbeša a Pimpolho přidali po dvou gólech. Jean, Seidler a Novak skórovali jednou,

Na druhé straně se prosadil pouze Uher.
20'
První poločas skončil.
20'
Vteřinu před koncem poločasu se sparťané dopustili pátého faulu. Z přímého kopu ostravských vysokoškoláků už ale nic nebude.
20'
Sparta právě vstřelila branku!
Tak toto je neskutečné! TOMÁŠ DRAHOVSKÝ se trefuje už popáté v zápase! Po krásné kombinaci na ose Drahovský-Seidler-Drahovský se totiž dostává první jmenovaný před prázdnou ostravskou branku. Skórování do prázdné branky nenadělalo domácímu ostrostřelci sebemenší problémy.
20'
I Ostrava ukazuje že umí zahrozit! Patrik Janita teď tvrdou střelou do levé šibenice otestoval reflexy Ondřeje Vahaly! Ten krásným zákrokem dokázal vyrazit míč do zámezí. Tohle bude roh pro Ostravu.
19'
Sparta právě vstřelila branku!
Vteřinu před koncem 19. vteřiny se po krásné přihrávce Jeana přes celé hřiště prosazuje kapitán domácího celku MICHAL SEIDLER. Jednalo se o krásnou přízemní střelu k pravé tyčce ostravské branky. Asistence: Jean
19'
Sparta právě vstřelila branku!
Tak toto je neskutečné! Svůj už čtvrtý gól dává TOMÁŠ DRAHOVSKÝ! Sparťanským ostrostřelcům se totiž povedlo naprosto rozebrat ostravskou obranu, které zůstali pouze oči pro pláč a míč k rozehrávce. Asistence: Michal Seidler
18'
Sparta právě vstřelila branku!
A je to tady! Meta desátého gólu je pokořeno! JEAN si povedeně narazil se svým spoluhráče Amranim! Jeanovi stačilo míč ve vzduchu už jen doklepnout do odkryté ostravské branky. Asistence: Fouad Amrani
17'
Ostravská branka se nachází v nepříjemném oblehnutí sparťanských hráčů, kteří se odhodlaně ženou za desátým gólem.
17'
Sparťané si za tvrdý zákrok na jednoho z ostravských hráčů připisují svůj už čtvrtý faul.
16'
Sparta právě vstřelila branku!
Z dnešního zápasu se stává přehlídka sparťanského umu vstřelit branku! Tentokrát nechytatelnou střelu na ostravskou branku vyslal TIHOMIR NOVAK! Asistence: Kristijan Grbeša
15'
Sparta právě vstřelila branku!
Tak to je neskutečné! KRISTIJAN GRBEŠA se neskutečnou střelou ze střední vzdálenosti trefuje do levého víka ostravské branky. Na tenhle gól bude vzpomínat ještě dlouho. Asistence: Pimpolho
15'
Další obrovská šance! Jiřímu Doležalovi stačilo doklepnout míč do prázdné branky. Z těžké pozice ale pálil pouze do svého obránce! Tohle ho určitě bude mrzet!
14'
Sparta právě vstřelila branku!
A je tu další gól Sparty! Hattrick v dnešním zápasem dovršil TOMÁŠ DRAHOVSKÝ! Tentokrát se trefil z úrovně florbalové branky. Brankář takřka neměl šanci. Asistence: Michal Seidler
13'
Tak to byla šance! Tomáš Drahovský z gólové pozice pálil na ostravskou branku. Denis Zalacko se ale předvedl s přímo neskutečným zákrokem! Skóre tak zůstává stále 6:1.
13'
Sparťané si připisují už třetí faul. Jakub Petr navíc měl možnost zajímavého volného kopu, jeho tvrdá střela ale nakonec skončila pouze ve sparťanské zdi.
12'
Tak to byla šance! Fouad Amrani se už málem radoval ze vstřeleného gólu, když v tom mu cestu do prázdné branky zastínil povedeným zákrokem jeden z ostravských beků.
12'
Sparťané si připisují druhý faul. Skóre na fauly je tak naproti tomu gólovému vyrovnané 2:2.
11'
Hosté z Ostravy se probouzejí k nečekaně dobrým výkonům. Tohle bude pro ně už druhý roh v řadě. Škoda, že takovým výkonem se neprezentovali i v raných minutách zápasu.
11'
Ostrava právě vstřelila branku!
První gól hostujícího celku je tu! DANIEL UHER nechytatelnou střelou k levé tyči skóroval! Asistence: Václav Chromečka
10'
Střela Michala Seidlera neprošla obranným valem složených z lidských těl. Ani jeho druhý pokus neměl gólové parametry, i když tentokrát už hostující brankář musel zasahovat.
9'
Další střela pro rudý celek. Tentokrát si s ní ale Denis Zalacko dokázal poradit.
9'
Ostrava teď měla velmi blízko ke skórování! Adam Černohorský ale ani jednou neprostřelil dnes bezchybného Ondřeje Vahalu. Střelecké konto ostravského celku tak stále zeje prázdnotou.
8'
Hosté si ihned po obdrženém gólu berou oddechový čas.
8'
Sparta právě vstřelila branku!
Tak toto je neskutečné! Sparta vede už o šest gólů! Na konce povedené přihrávky Tihomira Novaka stál KRISTIJAN GRBEŠA, který povedenou střelou ze střední vzdálenosti propálil ostravského gólmana. Asistence: Tihomir Novak
7'
Sparta právě vstřelila branku!
Tak to byla nádhera! PIMPOLHO stál na konci krásné střílené přihrávky Kristijana Grbeša. Brazilci ve sparťanských službách nedělalo sebemenší problém těžkou přihrávku uklidit pod břevno ostravské branky. Asistence: Kristijan Grbeša
7'
Doplňujeme informaci o faulech. Ostrava jich má na svém kontě dva, Sparta po tvrdém zákroku pouze jeden.
6'
Sparťané teď mají slabou chvilku. Ani jedna ze tří klíčových hráčů nenašla sparťanského hráče. Dvakrát skončila v zámezí, jednou si pro ní vyběhl hostující brankář.
6'
Sparta právě vstřelila branku!
A je tu další gól! Po povedené ťuknutím se spoluhráčem skóroval už dvojnásobný střelec TOMÁŠ DRAHOVSKÝ! Zápas se nevyvíjí vůbec podle ostravských představ, teď navíc jeden z ostravských hráčů musí podstoupit ošetření. Asistence: Michal Seidler
5'
Tomáš Drahovský odmítl šanci ke skórování dalšího gólu a po povedeném centru z levé strany trefil pouze připraveného Denise Zalacka.
5'
I Ostrava umí zahrozit! Střela Adama Černohorského ale neměla gólové parametry a konči vedle domácí branky.
4'
Pimpolho si jde sebevědomě za dalším gólem! Tentokrát ale netrefil míč ideálně a střela tak skončila až v reklamních bannerech za brankou.
4'
Ostravská branka je teď odstřelována sparťanskou artilérií. Vypadá to, že nebude dlouho trvat a Sparťané oslaví další gól.
4'
Další velká šance Sparty! Tentokrát se ale hostující gólman Denis Zalacko vytáhl s povedeným zákrokem, tvrdá střela Tihomira Novaka tak skončila sražená před bránou, kde se jí ujali ostravští obránci.
3'
Sparta právě vstřelila branku!
Gólové hody pokračují! PIMPOLHO napravil zaváhání svého spoluhráče a po úžasné kličce z pravé strany skóruje přízemní střelou k levé tyči! Dnešní zápas se tak bude zřejmě už jen dohrávat. Bez asistence.
3'
Tak to byla šance! Kapitán ostravského celku Kamil Půda se objevil úplně osamocený před nebohým sparťanským brankářem Ondřejem Vahalou. Kamil Půda ale svoji velkou šanci zahodil, přestřelil totiž domácí branku o dobrý metr.
2'
Sparta se dál hrne do útoku! Tentokrát bude rozehrávat nebezpečný aut z pravé strany hřiště.
2'
Sparta právě vstřelila branku!
Na konci povedené kombinace stál FOUAD AMRANI, který bez větších komplikací poslal míč do odkryté ostravské branky. Jakákoliv bodová šance se hostům ze Slezska na míle vzdaluje. Bez asistence.
1'
Sparta právě vstřelila branku!
Tak to bylo opravdu rychlé! TOMÁŠ DRAHOVSKÝ si dlouhou kličkou z levé strany udělal místo ve středu hřiště, odkud i pálil. Jeho střela s pomocí obráncovi teče skončila u levé tyči ostravské branky! Asistence: Jean
1'
Ostrava se neuhřála na míči dlouho Fouad Amrani totiž povedeným obranným zákrokem získal míč pro domácí celek.
1'
Úvodní rozehrávku mají na starost hosté z Ostravy, konkrétně dvojice Černohorský-Půda.
1'
Utkání právě začalo.
Sparťanská hymna už zazněla a oba týmy už nastupují na hrací plochu. Sparta v klasických rudých dresech. Soupeř z Ostravy přijel v dresech žlutých.
Úvodní sestavy:

AC Sparta Praha: Vahala (Gerčák, Bezstarosti) – Seidler (C), Drahovský, Novak, Grbeša, Hora, Jean, Pimpolho, Armani, Doležal

VSK VŠB-TU Ostrava: Zalacko – Černohorský, Půda (C), Chromečka, Petr, Janita, Uher, Kapsa

Rozhodčí: Kaštánek – Cílek, Zabilka.
Zajímavosti:

- Jedná se o úplně první soutěžní utkání mezi Spartou a VSK VŠB-TU Ostrava

- Po očekávaném konci Litoměřic v nejvyšší futsalové šanci bude sestupovat pouze jeden celek. Na nesestupové pozice tak ostravský celek ztrácí už pouze jeden bod.
Hráči ke sledování:

Tomáš Drahovský (Sparta): Dvaceti šestiletý univerzál ze Slovenska se řadí k tomu nejlepšímu, co může tuzemská liga nabídnout. Tomáš Drahovský je druhým nejproduktivnějším hráčem celé soutěže. Stihl si připsat totiž už 10 bodů za 4 góly a 6 asistencí. Na vedoucí Lukáše Křivánka z Uherského Hradiště ztrácí pouze jeden bod.

Michal Seidler: Nejlepší střelec celé ligy a druhý nejproduktivnější hráč Michal Seidler patří ke sparťanským ikonám. Za 4 zápasy dokázal vsítit už 6 gólů a získat 4 asistence. Řadí se tak v české lize k absolutní špičce.

Ondřej Kyselák (Ostrava): Mladý Ondřej Kyselák ukazuje, že i Ostrava může futsalu něco nabídnout. Ondřej Kyselák si totiž za sezónu stihl připsat už 4 góly, což ho řadí k špičce ligové tabulky střelců. Pokud by měl sparťanskou branku v dnešním zápase někdo ohrozit, tak by to určitě měl být Ondřej Kyselák. Kvality na to má, otázka je, kolik štěstí bude mít v koncovce.
VSK VŠB-TU OSTRAVA
12. místo, 0 bodů, skóre 8:26

Takřka neznámý celek ze slezské části Ostravy je v nejvyšší futsalové lize staronovým nováčkem. Studenti katedry tělesné výchovy a sportu si totiž už párkrát nejvyšší futsalovou soutěž zahráli, naposledy však v roce 2009.

Ostrava nezahájila sezónu moc dobře a po čtyřech odehraných kolech se krčí na dně tabulky. Studenti vysoké školky si totiž nedokázali poradit s Uherským Hradištěm (1:3), silnou Chrudimí (2:11), Mělníkem (3:4) nebo Helasem Brno (2:8).

Velkou motivací pro hráče ostravského klubu může být fakt, že Litoměřiče ukončili své prvoligové angažmá a v tabulce tak už zbývá pouze jedno místo pro sestupujícího. Na 10. místo zajišťující udržení v nejvyšší soutěži tak hráči z Ostravy ztrácejí pouze 1 bod.

V celku působí pouze amatéři, kteří navíc ještě většinou hrají i "velký" fotbal. Celý klub je vedený Martinem Kapsou, který poskytl oficiálnímu webu Sparty krátký komentář k utkání: "Pro nás je Sparta další důvod, proč jsme šli do ligy, a to abychom si zahráli s tak výborným soupeřem. Spartu samozřejmě řadíme na úroveň ERA-PACKu Chrudim. Zápas pro nás bude výbornou zkušeností do další fáze sezóny.“

POSLEDNÍ 4 LIGOVÉ ZÁPASY:

07.09.2018 Ostrava – Uherské Hradiště1:3
14.09.2018 Chrudim – Ostrava 11:2
28.09.2018 Ostrava – Mělník3:4
05.10.2018 Helas Brno – Ostrava 8:2
AC SPART PRAHA
4. místo, 9 bodů, skóre 24:11

Futsaloví vládci Prahy s rudým "S" na hrudi opět ukázali, že fotbal nadále zůstává jediný sport ve kterém může Slavie Spartě konkurovat. Sparťané totiž minulou sobotu slavili další vyhrané derby nad odvěkým rivalem z Edenu, už čtvrté v řadě. Tentokrát svého soupeře přejeli 3:1 a vypadá to, že až na zaváhání s Teplicemi Sparta vstupuje do nové sezóny jako jeden z nejsilnějších celků VARTA futsal ligy.

Sparťanské vedení v čele s Benim Simitčim přivedlo přes léto několik zvučných posil. Do vysočanského celku zamířil Kristijan Grbeša, Antonín Hrdina nebo Tiho Novak.

Sparťané na úvod sezóny vyzvali na domácí palubovce soupeře z Liberce. Ten odjížděl ze stověžaté Prahy s výpraskem 13:1. Poté přišlo venkovní utkání v lázeňských Teplicích a první zaváhání Sparťanů v sezóně. Teplice totiž vyhrály 7:3. Po výhře nad Plzní 5:2 a už zmíněném vyhraném derby nad Slavií 3:1 se Sparta nachází na 4. místě se ztrátou tří bodů na čelo tabulky.

Mezi nejlepší sparťanské hráče patří geniální Tiho Novak nebo střelec Michal Seidler.

Trenér vysočanského celku poskytl oficiálním sparťanským stránkám tento krátký komentář k nadcházejícímu utkání: "Na zápas se moc těším. Viděl jsem dva ostravské zápasy a nastoupí proti nám kluci, kteří hrají velký fotbal a bude pro ně určitě zpestření, že si budou moci zahrát proti Spartě. Myslím, že i proto půjdou do zápasu naplno a budou si ho chtít užít. Abych řekl pravdu, tak nerad hraji proti týmům, nebo řekněme místům, ve kterých jsem působil, i když je pravda, že přímo ve futsalové Ostravě jsem nehrál. S fotbalem jsem ale začínal v Bílovci a postupně odešel právě do Ostravy, kde jsem strávil krásná fotbalová léta. I proto Ostravě držím palce, aby se v nejvyšší futsalové lize udržela, ale co se týče zápasu s námi, tak je jasné, že ho chceme já i celý náš tým vyhrát!“

POSLEDNÍ 4 LIGOVÁ UTKÁNÍ:

04.09.2018 Sparta – Liberec 13:1
28.09.2018 Teplice- Sparta 7:3
03.10.2018 Sparta – Plzeň 5:2
12.10.2018 Sparta – Slavie 3:1
Parní válec jménem Sparta vyzve amatérský vysokoškolský klub z ostravské Poruby. O výsledku dnešního utkání pochybuje málokdo, výhra celku z Ostravy by byl holý zázrak. I když jak se už kolikrát ukázalo, i David může porazit Goliáše.
Příjemný večer! Vítáme Vás u on-line přenosu z nejvyšší tuzemské futsalové soutěže. Slavná pražská Sparta totiž doma vyzve vysokoškolský klub ze slezské Ostravy. Utkání by mělo podle plánu začínat v 20:30.
Články odjinud