Rád bych obranu řídil zprostředka, říká o svém místu v sestavě UjfalušiZdroj: iSport TV
Tomáš Ujfaluši ukázal svůj sparťanský dres. Bývalý reprezentační obránce se stal posilou letenského týmu, se kterým podepsal ročním smlouvu s opcí. Poprvé by měl v novém působišti nastoupit v nejbližších týdnech.Zdroj: Barbora Reichová (Sport)
Ve Spartě vyfasoval Tomáš Ujfaluši dres s číslem třiZdroj: Barbora Reichová (Sport)
Obránce Tomáš Ujfaluši kráčí v doprovodu šéfa Sparty Daniela Křetínského na tiskovou konferenci, kde byl představený jako posila letenského klubuZdroj: Barbora Reichová (Sport)
Tomáš Ujfaluši se stal novou posilou pražské SpartyZdroj: ČTK
Tomáš UjfalušiZdroj: Pavel Mazáč SPORT
Tomáš Ujfaluši (Galatasaray Istanbul, obránce, 35) – v Turecku si ho fanoušci zamilovali, jenže na trávník se už prakticky rok nepodíval kvůli zranění. Zamíří český obránce už poněkolikáté v kariéře do nového prostředí?Zdroj: Barbora Reichová (Sport)
Je dobojováno! Češi postoupili do semifinále EURO 2004 a radost z toho měl i obránce Tomáš Ujfaluši.Zdroj: Archiv Sportu
Pavel Nedvěd, Petr Čech, Tomáš Ujfaluši a Tomáš Rosický před baráží s Norskem v roce 2005Zdroj: Pavel Mazáč (Sport)
2008. Během reprezentačního tréninku Martin Fenin vtipkuje s obráncem Tomášem UjfalušimZdroj: Jaroslav Legner (Sport)