Vaclík narozdíl od novinářů hravě pochytal všechny míčeZdroj: adidas
Tomáš Vaclík patří do světové brankářské špičky.Zdroj: adidas
Vaclík se s novináři před tréninkem protáhl.Zdroj: adidas
Trénink vedl bývalý brankář Daniel ZítkaZdroj: adidas
Vaclík si s míčem rozumíZdroj: adidas
Vyzkoušel jsem si chytat i pěkně tvrdé střely.Zdroj: adidas
„NEBOJ SE! TOHLE UČÍM MALÉ DĚTI,“ křičel Zítka, když mi vrazil balon do břicha.Zdroj: adidas
Během tréninku vládla dobrá nálada.Zdroj: adidas
Tomáš Vaclík po tréninku s novináři a koučem ZítkouZdroj: adidas
Tomáš Vaclík si s rodinou zamiloval ŠpanělskoZdroj: Instagram Tomáše Vaclíka
Tomáš Vaclík v utkání Evropské ligy proti SlaviiZdroj: Michal Beránek (Sport)
Nejlepší fotbalista roku 2018 Tomáš Vaclík se svojí třpytivou perlou, sexy manželkou MartinouZdroj: Barbora Reichová
Tomáš Vaclík se Zlatým míčem pro nejlepšího českého fotbalistu sezonyZdroj: Michal Beranek / Sport
Martina Vaclíková, manželka českého brankáře TomášeZdroj: Instagram
Martina Vaclíková počkala na svého milovaného manželka brankáře Tomáše v Seville, kde bylo pěkné horkoZdroj: Instagram
Krásná manželka gólmana Tomáše Vaclíka MartinaZdroj: Instagram
Manželka českého brankáře Tomáše Vaclíka Martina si osedlala plameňákaZdroj: Instagram
Brankář Sevilly a české fotbalové reprezentace Tomáš Vaclík s manželkou MartinouZdroj: Instagram
Český brankář Tomáš Vaclík si život v andaluské Seville užíváZdroj: Pavel Mazáč (Sport)
Stadion Ramóna Sáncheze Pizjuána vyzařuje slavnou historií, která je připomínána i na zevnějšku stadionuZdroj: Pavel Mazáč (Sport)
Rozhovor a fotografování trvalo více jak tři hodiny, Tomáš Vaclík i tak ochotně pózoval, kde fotograf řeklZdroj: Pavel Mazáč (Sport)
V centru města byl Tomáš Vaclík mezi turisty zapadlý, před stadionem ho už poznávalo mnohem více lidíZdroj: Pavel Mazáč (Sport)
Český brankář Tomáš Vaclík ze Sevilly ochotně pózoval na několika místech andaluské metropoleZdroj: Pavel Mazáč (Sport)
V Seville se drží slunečné počasí i na konci ledna, kde se teplota pohybuje okolo 15 stupňů, v létě se vyšplhá až k padesátiZdroj: Pavel Mazáč (Sport)
Kostel Alcázar v Seville posloužil i k natáčení slavného seriálu Hra o trůny. „To je poloostrov Dorne,“ vysvětluje Tomáš VaclíkZdroj: Pavel Mazáč (Sport)
Tomáš Vaclík v exkluzivní reportáži vypráví o zájmu fanoušků, blázinci ze zápasu proti Realu Madrid i kostelu z Hry o trůnyZdroj: Pavel Mazáč (Sport)
Tomáš Vaclík před Katedrálou Panny Marie, hlavní architektonickou dominantou andaluské SevillyZdroj: Pavel Mazáč (Sport)
Tady je teď česká reprezentační jednička doma! Tomáš Vaclík ochotně pózuje před stadionem SevillyZdroj: Pavel Mazáč (Sport)