Fotbalisté Sparty vyhráli na půdě Zbrojovky Brno 3:1Zdroj: Barbora Reichová (Sport)
Radost fotbalistů Sparty při ligovém utkání na půdě Zbrojovky Brno.Zdroj: Barbora Reichová (Sport)
Radost fotbalistů Sparty při ligovém utkání na půdě Zbrojovky Brno. Letenští vedli na půdě rivala už 3:0. Trefili se reprezentanti Krejčí, Dočkal a Lafata.Zdroj: Barbora Reichová (Sport)
Sparťanský koncert v Brně. Letenští vedli na půdě Zbrojovky už 3:0, kdy se v jejím dresu trefili Krejčí, Dočkal a Lafata.Zdroj: Barbora Reichová (Sport)
Tecl slaví s Petrželou první branku PlzněZdroj: ČTK
Sparťanský koncert v Brně. Letenští vedli na půdě Zbrojovky už 3:0, kdy se v jejím dresu trefili Krejčí, Dočkal a Lafata.Zdroj: Barbora Reichová (Sport)
Sparťanský záložník Lukáš Vácha v souboji s jedním z brněnských soupeřů v ligovém utkáníZdroj: Barbora Reichová (Sport)
Sparťanský fotbalista Timeoko Konaté byl v dresu Letenských při utkání v Brně hodně aktivní. Branku však nevstřelil.Zdroj: Barbora Reichová (Sport)
Kanonýra Sparty Davida Lafaty si brněnská defenziva hodně hleděla, přesto si připsal další gólZdroj: Barbora Reichová (Sport)
Útočník Plzně Stanislav Tecl se postaral o první gól utkání.Zdroj: ČTK
Obránce Boleslavi Jan Bořil odkopává míčZdroj: ČTK
Hráči Plzně se radují z prvního góluZdroj: ČTK
V sobotních pěti zápasech 11. kola Synot ligy padlo dohromady 20 branek. Do čela ligy se dostala po vítězství v Brně 3:1 Sparta. Fotbalisté Slavie remizovali s Jabloncem 1:1 a po pěti porážkách v řadě bodovali.Zdroj: Barbora Reichová (Sport)