Jan Matoušek se vrací do Příbrami, kde bude do konce sezony hostovat z pražské SlavieZdroj: Jaroslav Legner / Sport
Příbramský záložník Jan Matoušek v souboji o míč s Tomášem Kučerou z TeplicZdroj: Barbora Reichová / Sport
Jan Matoušek pózuje pro Sport MagazínZdroj: Michal Beránek (Sport)
Přesun Jana Matouška z Příbrami do Slavie ještě teď v létě se nezdá jako příliš reálná možnostZdroj: Jaroslav Legner (Sport)
Slávista Jan Matoušek v souboji s Pablem z BordeauxZdroj: Reuters
Jan Matoušek v dresu Slavie v zápase proti BohemiansZdroj: Barbora Reichová (Sport)
Slávistický útočník Jan Matoušek se proti ještě nedávným spoluhráčům srdnatě rval, na první gól v sešívaném dresu si ale ještě musí počkatZdroj: Jaroslav Legner (Sport)
Jan Matoušek se proti svému bývalému týmu neprosadil, po zápase si ale měl co říct například s Romanem KvětemZdroj: Jaroslav Legner (Sport)
Jan Matoušek a Peter Olayinka gratulují Miroslavu Stochovi ke krásnému gólu, kterým uzavřel skóre utkání proti Příbrami na 4:1Zdroj: Jaroslav Legner (Sport)
Proti Bohemians odehrál Jan Matoušek poprvé větší počet minut v sešívaném dresuZdroj: Barbora Reichová (Sport)
Jan Matoušek u míče v duelu Slavie s BohemiansZdroj: Barbora Reichová / Sport
David Bartek (vlevo) v souboji s Janem Matouškem v duelu Slavie s BohemiansZdroj: Barbora Reichová / Sport
David Bartek (na zemi) v souboji s Janem Matouškem v duelu Slavie s BohemiansZdroj: Barbora Reichová / Sport
Jan Matoušek naskočil v závěru a připsal si premiérový start v evropských pohárechZdroj: Michal Beránek (Sport)
Jan Matoušek nakonec z příbramského týmu Josefa Csaplára odešel dřív, než bylo plánovánoZdroj: Jaroslav Legner (Sport)