Roman Berbr s Dagmar Damkovou na fotbale v PlzniZdroj: Michal Beránek (Sport)
Miroslav Berbr (vpravo vedle své partnerky Dagmar Damkové) bude kandidovat na místopředsedu FAČRZdroj: Jaroslav Legner (Sport)
Roman Berbr, Dagmar Damková a Tomáš Paclík na zápase Viktorie Plzeň.Zdroj: Michal Beránek SPORT
Dagmar Damková se v Příbrami na fotbale vyjímala skutečně jako růže mezi trnyZdroj: Barbora Reichová (Sport)
Jaroslav Starka (druhý zprava) sleduje zápas Příbrami společně s Romanem Berbrem a Dagmar Damkovou.Zdroj: Barbora Reichová SPORT
Hele, kdo se přišel kouknout... významná čtyřka českého fotbalového rybníku Berbr, Damková, Starka, Spěvák sledovala utkání Příbrami s BudějovicemiZdroj: Barbora Reichová (Sport)
Šéfka komise rozhodčích Dagmar Damková spolu se svým partnerem Romanem Berbrem opět zavítali na prvoligový fotbal do Plzně. Tentokrát sledovali zápas se Slováckem.Zdroj: Michal Beránek (Sport)
Roman Berbr je šedou eminencí českého fotbaluZdroj: Pavel Mazáč (Sport)
Roman Berbr (uprostřed) během valné hromady FAČR, kde byl podle očekávání zvolen do role prvního místopředsedy české asociaceZdroj: Pavel Mazáč Sport
Roman Berbr v útrobách hotelu Clarion, kde se koná valná hromada FAČRZdroj: Pavel Mazáč (Sport)
Roman Berbr (vpravo) a Tomáš Paclík přicházejí na valnou hromadu FAČRZdroj: Pavel Mazáč (Sport)
Mám vás v hrsti, jakoby si říkal Roman Berbr před zahájením valné hromady při pohledu na delegátyZdroj: Pavel Mazáč (Sport)
Roman Berbr (uprostřed) v rozhovoru s delegáty valné hromady FAČR, úplně vpravo Miroslav Pelta a Adolf ŠádekZdroj: Pavel Mazáč (Sport)
Dagmar Damková situaci kolem rozhodčích v českém fotbale nezvládá, podle deníku Sport by měla odstoupitZdroj: Jaroslav Legner (Sport)
Dagmar Damková při zápase Baníku se Spartou neztrácela úspěchZdroj: Pavel Mazáč (Sport)
Jednoduchou situaci Dagmar Damková neměla: zleva Fernando Neves, Erich Brabec, Adam Varadi a za sudí Damkovou Tomáš ŘepkaZdroj: Pavel Mazáč (Sport)
Dagmar Damková musela řešit i problém s lahví od piva, která přilétla na hřištěZdroj: Pavel Mazáč (Sport)
Předsedkyně komise rozhodčích Dagmar Damková (vlevo) a její sekretářka Adriana ŠecováZdroj: Michal Beránek (Sport)
Šéfka komise českých prvoligových sudí Dagmar DamkováZdroj: Michal Beránek Sport
Na představení nového etického kodexu se sešla šéfka komise rozhodčích Dagmar Damková a věhlasný anglický sudí Howard WebbZdroj: Michal Beránek (Sport)
Usměvavá Dagmar Damková.Zdroj: Jaroslav Legner (Sport)