Tomáš Kalas (vlevo) s Petrem Jiráčkem na prvním tréninku před kvalifikačním zápasem proti ItáliiZdroj: Pavel Mazáč (Sport)
Tomáš Kalas na úvodním dobrovolném tréninku před zápasem s ItáliíZdroj: Pavel Mazáč (Sport)
Kouč Michal Bílek měl na prvním tréninku zatím jen pět hráčůZdroj: Pavel Mazáč (Sport)
Reprezentační kouč Michal Bílek vedl první trénink pro pět fotbalistůZdroj: Pavel Mazáč (Sport)
Petr Jiráček na úvodním tréninku fotbalové reprezentace před zápasem s ItáliíZdroj: Pavel Mazáč (Sport)
Tomáš Kalas (vpravo) sleduje Petra Jiráčka na dobrovolném prvním tréninku fotbalistů před duelem s ItáliíZdroj: Pavel Mazáč (Sport)
Pětice reprezentantů, kteří dorazili na první dobrovolný trénink... (zleva) Tomáš Sivok, Theodor Gebre Selassie, Petr Jiráček, Michal Kadlec a Tomáš KalasZdroj: Pavel Mazáč (Sport)
Hráli pět proti nikomu? Na první trénink reprezentace před duelem s Itálii dorazila jen pětice (zleva) Tomáš Sivok, Theodor Gebre Selassie, Tomáš Kalas, Petr Jiráček a Michal KadlecZdroj: Pavel Mazáč (Sport)