David Pastrňák se na českém tréninku raduje z nájezdového triumfu nad Jaroslavem ŠpačkemZdroj: Michal Beránek (Sport)
David Pastrňák se z legrace na tréninku postavil do branky. Proti Petru Koukalovi neuspěl.Zdroj: Michal Beránek (Sport)
David Pastrňák na mistrovství světa v Moskvě. O mě se zajímají fanynky? Fakt?Zdroj: Michal Beránek (Sport)
Český asistent Jaroslav Špaček musel po prohrané sázce s Davidem Pastrňákem udělat na ledě kotoulZdroj: Michal Beránek (Sport)
Rozesmátý David Pastrňák si plácá s asistentem Jaroslavem Špačkem, nad kterým na tréninku zvítězil v nájezdechZdroj: Michal Beránek (Sport)
David Pastrňák na MS v Moskvě pózuje v hotelovém výtahuZdroj: Michal Beránek (Sport)
Pavel Francouz stále na MS neprohrálZdroj: Michal Beránek (Sport)
Český tým hodlá uhájit první místo ve skupiněZdroj: Michal Beránek (Sport)
Dominik Furch přijímá gratulace k dalšímu vítězstvíZdroj: Michal Beránek (Sport)
Radost z úvodního gólu Romana ČervenkyZdroj: Michal Beránek (Sport)
Čeští hokejisté (zleva) Jakub Jeřábek, Michal Kempný, Roman Červenka a David Pastrňák se radují před hloučkem českých fanoušků po gólu na 1:2 proti ŠvédskuZdroj: Michal Beránek (Sport)
David Pastrňák (vlevo) se raduje s Romanem Červenkou ze své první trefy na MS dospělých. V duelu se Švédy nastartoval obrat gólem na 1:2.Zdroj: Michal Beránek (Sport)
Kapitán české hokejové reprezentace Tomáš Plekanec slaví gól v síti Lotyšska se spoluhráčem Davidem Pastrňákem.Zdroj: Michal Beránek (Sport)
Radost z druhé branky do lotyšské sítěZdroj: Michal Beránek (Sport)
Lukáš Kašpar, David Pastrňák a Tomáš Plekanec se radují z góluZdroj: Michal Beránek (Sport)
Český kapitán posílá národní tým do dvoubrankového vedeníZdroj: Michal Beránek (Sport)
David Pastrňák patří k největším hvězdám českého týmuZdroj: Martin Sekanina (Blesk)