Házená - Extraliga muži - 19. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Dukla : Hranice - 10. března 2018   16:30

Dukla
Dukla
1' Jeníček  • 4' Mubenzem  • 9' Blecha  • 10' Blecha  • 13' Jeníček  • 14' Křístek  • 16' Patzel  • 19' Jeníček  • 19' Šimůnek  • 23' Šůstek  • 24' Mubenzem  • 27' Patzel  • 32' Patzel  • 37' Patzel  • 47' Syřínek  • 50' Křístek  • 51' Mubenzem  • 54' Mubenzem  • 56' Syřínek  • 58' Mubenzem
30:20
(17:12)
Hranice
Hranice
3' Bechný   • 8' Bechný   • 13' Kozlovský   • 17' Hub   • 21' Hub   • 22' Indrák   • 24' Pernička   • 29' Hub   • 30' Hub   • 36' Hub   • 48' Indrák   • 53' Pernička   • 55' Bechný
Dukla
Rangl, Petržala (C) – Zelenka, Režnický, Šimůnek, Patzel, Reichl, Mubenzem, Křístek, Jeníček, Syřínek, Kastner, Šůstek, Blecha, Cingel.
Baader, Novotný
Ruzyně, Praha
Hranice
Bavlnka, Kučerka – Stržínek, Zemánek, Jan Šmíd, Salvet, Bechný, Hub, J. Mičola, Tůma, Indrák, Kozlovský, Pernička.

Dukla bere dva body a jasně vítězí o deset branek. Víceméně Hranice neměly dnes pořádně šanci, utekl jim začátek. Do toho se k parádnímu výkonu rozchytal Tomáš Petržala a nebylo, co řešit. V dresu domácích odehrál valnou část druhého poločasu Zelenka místo Blechy. Soupeře trápila přesná levačka Jakuba Kastnera ze sedmičky. Ani Josef Kučerka v brance Cementu nepodal vůbec chabý výkon, ale na body to ani tak stačit z hlavního města nemohlo.
30'
Domácí udělali chybu na spojce, ale Cement trefil břevno prázdné branky.
60'
Oddechový čas pro domácí.
60'
Ale domácí mužstvo se ubránilo a je připraveno se spojkou Šůstkem.
60'
Dukla faulovala Indráka na pravé spojce.
59'
Mubenzemovi nevyšla nahrávka ze středu na levou spojku a míč tak bude mít hostující celek.
59'
Kučerka si poradil s rychlým brejkem a střelou zleva.
59'
Hranice měly postupný útok, ale Patzel zablokoval nahrávku spojky Indráka na pivota.
58'
Patzel po souboji jeden na jednoho zřejmě s Indrákem našel na devítce na levé spojce Mubenzema a ten narval míč k delší tyči levačkou.
57'
Následuje krátký hostující útok zakončený překonáním Petržaly.
57'
Dukla reagovala gólem z trháku po dlouhé nahrávce zprava levou rukou.
56'
Jan Šmíd nepřekonal ze spojky Petržalu.
56'
Špatná nahrávka Indráka z pravé spojky na pivota Bechného, ale útok hostů trvá.
56'
Nahrávky Mubenzem a z pravé spojky využil k trefě z pravého křídla Syřínek.
55'
Bechný z pivota po nahrávce spoluhráče střílel do pravé poloviny branky z šestky.
55'
Odpískaný faul na levou hostující spojku, v obraně je Cingel.
54'
Mubenzem tvrdou ránou ze střední spojky levačkou zakončoval do pravé poloviny branky.
54'
Křístkovu nahrávku na pravé spojce nemohl zpracovat Mubenzem.
53'
Domácí si na druhé straně na Kučerku nepřišli, stejně tak ale Cement z kontru na Petržalu.
53'
Pernička poslal míč z pravé spojky levačkou k delší tyči do protipohybu Petržaly.
53'
Indrák byl zablokovaný ze střední spojky Křístkem, ale hosté mají stejně k dispozici útok.
52'
Šimůnek si pomohl faulem proti Janu Šmídovi na levé spojce.
52'
Patzel nebyl faulovaný na levé spojce, ale zůstává otřesený poté, co střílel na Kučerku.
51'
Pernička uspěl levačkou do dolní části branky ze sedmičky proti Petržalovi.
51'
Zelenka fauloval Indráka na pravé spojce, takže sedmička.
51'
Mubenzem překonal brankáře levačkou z výskoku na pravé spojce.
50'
Po nahrávce Indráka z pravé spojky pálil Bechný z pivota do Petržaly.
50'
Křístek kontroval rychlým kontrem a brankou zprava-
50'
Petržala zasáhl nohama proti střele z levého křídla.
49'
Šimůnek potrestaný dvojkou za faul na levou spojku.
49'
Střela dukelské spojky skončila vedle levé tyče.
48'
Dukla má na spojce Křístka či Mubenzema, stejně tak Šůstka, Hranice zkouší obranu 0:6.
48'
Indrák snížil z pravé spojky do bližšího dolního rohu branky a Dukla si bere timeout.
48'
Indrák nebyl přesný při snaze o dohrávku z pravé spojky do pivota, ale hosté nadále útočí.
47'
Petržala vychytal střelu z levé spojky z šestky, ale domácí pokazili útok přihrávkou na nabíhajícího Šůstka.
47'
Při signalizované pasivitě zakončil Syřínek z pravé spojky levačkou do předního dolního rohu branky.
46'
Hostující gól byl otřen z pravé spojky o delší tyč.
46'
Sledovali jsme faul na pravou spojku Stržínka, zatím pouze devítka.
46'
Křístkovi nevyšla souhra s pivotem, který navíc přešlápl do hostujícího brankoviště a útočit bude soupeř.
45'
Po nahrávce Šůstka pod sebe vypálil Křístek z pravé spojky na zadní tyč a Kučerka použil k zákroku ruce.
45'
Nejprve chyba při nahrávce na levou spojku v podání hostů, poté faul na Zelenku při kontru domácích.
44'
Pravé domácí křídlo nezpracovalo balon a Kučerka tak může vyhodit míč na Stržínka.
44'
Pernička uklidil míč za Petržalu levačkou do dolní poloviny branky.
43'
Po faulu na hostujícího pivota v pravé části brankoviště je tady sedmička pro Perničku.
43'
Po nahrávce Stržínka nezakončoval z levého křídla Hub.
42'
Cement vyměnil brankáře na sedmičku, ale stejně poslal Kastner míč levačkou do pravé poloviny branky.
42'
Patzel začal dohrávku do pivota, kde byl faulovaný Režnický, sedmička.
42'
Viděli jsme faul na levou spojku Režnického a míč bude mít domácí celek hrající s Patzelem, Zelenkou a Křístkem.
42'
Pro útočný hostující faul začíná domácí útok od Petržaly.
41'
Po nahrávce Patzela zakončoval z pravé spojky Křístek do Kučerky, který ránu dobře přečetl.
41'
Stržínek pálil z pravé spojky na delší tyč do pravé nohy Petržaly.
41'
Oddechový čas pro hosty.
40'
Mičola a Tůma dostali míč na svého spoluhráče, který byl na spojce faulovaný, devítka.
40'
Patzel neskóroval z levé spojky na přední tyč v době, kdy hrál na levém křídle Zelenka.
39'
Další faul na Stržínka na pravé spojce a poté rána tohoto hráče mimo branku ze zmiňované pozice levou rukou pod tlakem pasivity.
39'
Tůma vše dirigoval ze středu, na pravé spojce byl faulovaný Stržínek.
38'
Po nahrávce Tůmy nenašel Bechný místo mezi nohama Petržaly z pivota, stejně tak vyhrál Petržala souboj s pravým křídlem Perničkou.
37'
Kastner uklidil míč levačkou do pravého dolního rohu branky ze sedmičky proti Kučerkovi.
37'
Po faulu na levé straně je vyloučen jeden z hostů a navíc Dukla má sedmičku.
37'
Mičola byl na spojce zablokovaný a do útoku postupuje Dukla.
37'
Po zákroku Petržaly proti spojce udeřil z rychlého brejku zprava Patzel.
36'
Zřejmě pro útočný faul Režnického v levé části brankoviště končí útok domácích bez gólu.
36'
Perničkovi z pravého křídla vyšla nahazovačka s druhým vyskakujícím křídlem Hubem, který se šťastným gólem prosadil.
35'
Rychlý dukelský kontr skončil trefou zprava i přes faul Jana Šmída, který dostane dvě minuty.
35'
Janu Šmídovi se vůbec nepovedla nahrávka na pravé křídlo Perničku a míč budou mít domácí.
35'
Razantní střela Dukly z pravé spojky levačkou šla do sítě.
34'
Po nahrávce Zelenky a Patzela vychytal Kučerka střelu Křístka ze spojky.
34'
Bechný při sedmičce otřel pravačkou míč o nohu Petržaly.
33'
Po faulu Šímůnka je nařízena sedmička proti domácím.
33'
Stržínek se na pravé spojce zbavil Patzela, ale pak trefil levou rukou nohu Petržaly.
32'
Patzel ukončil domácí souhrou gólem z levé spojky.
32'
Křístkovi nebyla umožněna nahrávka z levé spojky na pivota Reichla, ale Dukla zůstane v útoku.
32'
Stržínek si na levé spojce vyměňovali míč se spoluhráčem, ale levé křídlo nemělo šanci na úspěch při střele z velkého úhlu.
31'
Levou hostující spojku fauloval Jeníček, další devítka.
31'
Stržínek byl na pravé spojce faulovaný Patzelem, devítka.
31'
Po výhozu Bechného odstartoval druhý poločas.
31'
Dukla vede po poločase 17:12 a zatím potvrzuje, že je doma nesmírně silná. Cement velice špatně vstoupil do zápasu a za stavu 2:8 ze svého pohledu si bral trenér Hrabal timeout. Jinak dnes je vynikající Tomáš Petržala a ukazuje, že v play-off může pražský tým hrát o medaile. Na druhé straně chytá skvěle Josef Kučerka. Hostům celkem vychází dohrávka do levého křídla.
30'
30'
Dukla trefila ze spojky tyč a proti dorážce Blechy z levého křídla si připsal skvělý zákrok Kučerka.
30'
Po dlouhém kříži zakončil z levého křídla Hub do branky.
30'
Patzel v levé části obrany takticky fauloval protihráče.
30'
Po výhozu z devítky neskóroval Patzel z levé spojky na přední tyč proti Kučerkovi.
29'
V době, kdy měl míč na levé spojce Patzel přišel faul hostů. Sudí už mají ruku nahoře.
29'
Šůstek faulovaný na spojce a výhoz z devítky vzal Reichl.
29'
Vyloučení v týmu HC Dukla Praha.
29'
Hub to zkusil sám a zamířil ze středu po úniku do pravého dolního rohu branky.
28'
Mubenzem se Šůstkem byli na spojce, ale vše pokazila nahrávka na pravou stranu.
28'
Bechný trefil pravačkou nohu Petržaly při sedmičce.
27'
Mičolovi s Janem Šmídem se nepovedlo dohrát akci do levého křídla, ale posléze byl faulovaný na pivotu Bechný, sedmička.
27'
Po nahrávce Šůstka skončila tvrdá rána z levé spojky z výskoku v podání Patzela v síti po trefě pravou rukou.
26'
Mičola s Indrákem dirigovali hru až Petržala zasáhl rukama proti střele druhého zmiňovaného hráče.
26'
Šůstek s Mubenzemem si tak dlouho vyměňovali míč až Kučerka zakročil proti střele Blechy z levého křídla.
25'
Frustrovaný Salvet poslal k zemi Patzela a dostane dvě minuty.
25'
Po nahrávce Tůmy zakončoval Indrák z levé spojky na první tyč, ale tu měl Petržala pokrytou.
25'
Po faulu na Stržínka mají hosté k dispozici devítku.
24'
Mubenzem z výskoku na devítce napálil míč tvrdou levačkou za Kučerku.
24'
Pernička snižoval z pravého křídla.
23'
Šůstek dává gól z pravé spojky kolem hlavy brankáře, který směřoval na zadní tyč.
23'
Petržala vykopl míč levou nohou po střele pivota a balon mají znovu domácí hráči.
22'
Sudí měli ruku nahoře a pod tlakem pasivity nebyl úspěšný z levé spojky z výskoku z devítky Šůstek.
22'
22'
Jeníček je navíc za faul na Indráka vyloučen.
22'
Cement zvládl rychlý kontr a Indrák po souboji s Jeníčkem zakončoval do levé poloviny branky.
21'
Cement snížil po zakončení z levé spojky na zadní tyč.
21'
Patzel trefil z pravé spojky z výskoku dlouhou tyč.
21'
Dukla jde do útoku s Patzelem, Šůstkem a pivotem Reichlem. Na spojce hraje Mubenzem.
21'
Stržínek a Indrák stáli za tím, že z levého křídla uspěl Hub.
20'
Jednoduchý zákrok Petržaly proti podstřelu střední spojky Jana Šmída.
19'
Jeden z domácích hráčů vyslal do trháku pravačku Šimůnka a ten dává na rozdíl osmi branek.
19'
Jeníček ukončil rychlý kontr zprava levačkou na delší tyč.
19'
Indrák z levé spojky nedostal míč do branky.
18'
Kastner ze sedmičky levačkou do levé poloviny branky překonal Kučerku.
18'
Po stržení domácího pivota se hází sedmička.
18'
Po nahrávce Mubenzema byl na pravé spojce faulovaný Šůstek, devítka. Navíc Salvet dostal kartu.
17'
Křístek s Mubenzemem nahrávali na pravé křídlo, ale to se neprosadilo. Stejně tak z trháku Hub, když zasáhl skvěle Petržala.
17'
Indrák našel z levé spojky na levém křídle Huba a ten dostal míč do sítě.
16'
Po nahrávce Jana Šmída získal Indrák devítku pro hosty.
16'
Dlouhý samostatný únik a Patzel napálil míč tvrdou pravačkou do levé poloviny branky.
15'
Mubenzem s Křístkem zkoušeli akci dohrávat do pivota Reichla, ale je pískáno proti domácím.
15'
Hranice posléze hodně minuly branku a výhodu útoku má soupeř.
14'
Kozlovský při výskoku na devítce byl zablokovaný, ale pokračuje Stržínek.
14'
Mubenzem nahrával z pravé spojky na levou spojku a z druhé vlny byl přesný Křístek.
13'
Kozlovský odpověděl z levé spojky přes bránícího hráče, když dal míči faleš.
13'
Mubenzem procpal míč z pravé spojky a z pravého křídla udeřil zřejmě Jeníček.
12'
Ztráta domácích a Cement snadno trefuje prázdnou branku v době, kdy Dukla hrála bez brankáře.
12'
Jeníček faulovaný na pravém křídle, ale je z toho jen devítka pro domácí.
12'
Mubenzem, Jeníček a Křístek na spojce, na levém křídle Blecha, na pivotu Reichl.
11'
Bechný proměnil sedmičku pravačkou do dolní části branky.
11'
Jan Šmíd vybojoval na levé spojce proti dvěma soupeřům faul Šimůnka, který bude vyloučen.
11'
Při rychlém kontru našel ze středu Křístek na levém křídle Blechu, ale ten trefil brankáře.
11'
Hosté postavili na spojku Jana Šmída či Kozlovského, ale stejně minuli tři tyče.
10'
Blecha přidává další trefu z trháku a Cement si bere timeout.
10'
Indrák a Tůma vytvořili pozici pro pravou spojku, tu ovšem vychytal Petržala.
10'
Žlutá karta pro tým HC Dukla Praha (Vojtěch Patzel).
10'
Stržínek vystoupal nad blok a mířil ze svého pohledu levačkou do pravého dolního rohu branky, tam byl Petržala.
9'
Mubenzem poslal míč na levou stranu a z trháku vsadil na razanci a přesnost Blecha.
9'
Dukelská obrana je zatím vynikající a Cement s ní má velké problémy.
8'
Dukla rychle rozehrála a skóruje ze spojky, gólman jen máchl rukama.
8'
Rychlá souhra s pivotem a z šesti metrů uklidil míč do sítě Bechný.
8'
Žlutá karta pro tým HC Dukla Praha (Daniel Křístek).
8'
Stržínek byl pod tlakem Šimůnka, následně chtěli hosté dohrávat ze spojky do pivota.
7'
Kastner sedmičku proměňuje povolenou levačkou.
7'
Mubenzem přihrával ze středu na pivota, kde byl faulovaný Reichl, sedmička.
6'
Dukla má postupný útok s Křístkem, Mubenzemem, Reichlem či Patzelem.
6'
Po nahrávce Tůmy zřejmě Stržínek vypálil levačkou z výskoku vedle levé tyče.
6'
Dukla reagovala gólem z levé spojky z výskoku na přední tyč.
5'
Indrák udělal útočný faul na levé spojce po přihrávce Tůmy ze středu.
5'
Indrákova střela ze spojky zablokovaná, ale Blecha se z kontru z levého křídla neprosadil.
4'
Domácí dostali míč rychle do pravé části brankoviště a z výskoku levačkou přeloboval Mubenzem brankáře.
4'
Technická chyba Stržínka na spojce, konkrétně kroky, míč pro domácí.
4'
Tentokráte hostům nefungovala souhra s pivotem, ale outsider zápasu zůstane na míči.
3'
Kastner kontruje ze sedmičky levačkou do levé poloviny branky.
3'
Rychlá souhra s Bechným na šestce a je z toho trefa z pivota do horní části branky.
2'
Po nahrávce Huba pálil ze střední spojky Tůma podstřelem doprostřed branky.
2'
Tůma nahrával ze spojky pivotovi Bechnému, toho vychytal nohou Petržala.
2'
Odpískaný faul na Stržínka, takže devítka pro hosty.
2'
Dukla má v brance Petržalu, v obraně je připraven například Šimůnek.
1'
Mubenzem dohrával z pravé spojky do pravého křídla, odkud se prosadil Jeníček.
1'
Reichl měl výhoz zápasu a domácí mají na spojce Mubenzema, na křídle Jeníčka.
1'
TJ Cement Hranice
Hosté naposledy doma rozebrali Strakonice po vynikajícím výkonu 40:28 a trenér Hrabal si pochvaloval, že konečně nezažil infarktový zápas. Ke konci se navíc na hrací plochu dostali hráči, kteří rozhodně mají minimální šanci na základní sestavu. Pravda je ta, že Jihočeši vyprodukovali v úvodu hodně ztrát a tento fakt také určil ráz zápasu.

Hranice již čtyři duely venku nezvítězily. Musela je především bolet prohra o gól s Frýdkem-Místkem v době, kdy oba týmy měly tou dobou záchranářské starosti. V posledním venkovním souboji podlehl Cement Zubří 28:34. Protivník nastoupil bez střední spojky Matěje Šustáčka.
HC Dukla Praha
Domácí jsou favoritem. V tabulce jsou čtvrtí, když z osmnácti odehraných zápasů vytěžili celkem třiadvacet bodů. Mají především sílu na spojce v podobě českých reprezentantů Svitáka a Mubenzema. Avšak prvně zmiňovaný hráč do dnešního zápasu určitě pro zranění nezasáhne. Můžeme ještě zmínit naději Patzela či výborného gólmana Petržalu, což je také kapitán mužstva.

Dukla drží sérii tří výher, když porazila Strakonice, Brno a Kopřivnici, přičemž s Kopřivnicí a Strakonicemi hrála doma. Pražané momentálně vedou tabulku domácích duelů. V letošní sezoně neprohráli před vlastními fanoušky, pouze Lovosice si odvezly bod za remízu 30:30 ve 12. kole.
Delegát ČSH = Ivan Dolejš
Hezký den, čeká nás zápas házenkářské extraligy mužů, ve kterém se střetne pražská Dukla a hranický Cement. Začínáme v 16:30 textovou podobou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.