Házená - Extraliga muži - 7. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Dukla : Královo Pole - 4. listopadu 2017   16:30

Dukla
Dukla
1' Patzel  • 5' Jeníček  • 13' Šůstek  • 18' Blecha  • 18' Patzel  • 21' Patzel  • 22' Patzel  • 27' Kastner  • 28' Kastner  • 29' Šůstek  • 31' Syřínek  • 33' Šůstek  • 34' Blecha  • 41' Patzel  • 42' Kastner  • 42' Patzel  • 46' Syřínek  • 48' Krouský  • 52' Patzel  • 56' Patzel  • 58' Šůstek  • 59' Patzel  • 60' Blecha
26:21
(11:8)
Královo Pole
2' Havlát   • 5' Cáb   • 8' Havlát   • 13' Cáb   • 15' Havlát   • 18' Adamčík   • 24' Havlát   • 41' Burget   • 44' Burget   • 49' Burget   • 50' Kučera   • 51' Havlát   • 52' Kučera   • 53' Hlípala   • 54' Kučera
Dukla
Rangl, Zavázal, Petržala – Zelenka, Hradecký, Režnický, Šimůnek, Sviták, Medenčević, Krouský, Patzel, Reichl, Herzán, Mubenzem, Křístek, Jeníček, Jiří Šmíd, Syřínek, Hlavatý, Bělohlav, Kastner, Šůstek, Blecha.
Pavlát, Točík
Ruzyně, Praha
Koňařík, B. Pšenica – Hlípala, Žďánský, Číž, Popelka, T. Mičola, Bolješik, Havlát, Cáb, T. Musil, Koubek, Petrović, Burget, Kučera, Hastík, Mrnuštík, Ipser, Adamčík, J. Hanták, Hanták, Cabák, Stein, Kukla.

60'
Blecha utekl hostům po pravé straně a zakončil ze spojky přesně.
60'
Hastík naznačil střelu a pak jeho pravačka šla k pravé tyči.
60'
Po faulu na Kučeru na pravé spojce je tady sedmička pro Hastíka.
59'
Patzel to zkusil individuálně a poslal míč z pravé spojky z výskoku na přední tyč.
59'
Hastík zakončil pravačkou zřejmě k pravé tyči.
59'
Po faulu Šimůnka na pivota hází Hastík sedmičku.
59'
Blecha a Šůstek zdvojili hráče soupeře na pivotu.
58'
Dukla rozpohybovala obranu Brna až Šůstek uspěl z výskoku z levé spojky.
58'
Hastík pravačkou uklidil míč pod víko.
57'
Havlát faulován na levý spojce, sedmička pro Hastíka.
57'
Ipser vyhodil míč na Kučeru na pravé spojce, poté pokračuje Hastík.
57'
Kučerovi nevyšla dohrávka z pravé spojky do pravého křídla. Brno si vyžádalo timeout.
57'
Kučera brání proti Šůstkovi, na levé spojce Blecha.
56'
Patzel se Šůstkem byli hodně aktivní až Patzel technickou střelou do dolních pater hostující branky z levé spojky dal gól.
55'
Petržala vyrazil střelu pravého křídla a Dukla útočí.
55'
Celý útok domácích byl o Šůstkovi z Patzelem. Patzel nemířil vůbec dobře z levé spojky.
54'
Patzel skóruje pravačkou mezi nohama brankáře ze sedmičky.
54'
Souhra s pivotem znamená sedmičku pro Duklu.
54'
Uvidíme postupný útok Dukly se Šůstkem, Blechou či Patzelem.
54'
Kučera vyskočil na pivotu na středu na šesti metrech a poslal míč k pravé tyči. Dukla bere timeout.
53'
Syřínek neuspěl z pravé spojky na přední tyč.
53'
Hlípala snižuje z levé spojky z druhé vlny.
52'
Po nahrávce z levé spojky v podání Havláta zakončil z pravé spojky podstřelem Kučera.
52'
Po nahrávce Šůstka zakončil z levé spojky do bližšího horního rohu hostující branky Patzel.
51'
Zřejmě Křístek udělal velkou chybu a Havlát trestá z trháku k levé tyči.
50'
Kučera střela z pravé spojky zapadla k levé tyči, Petržala šel ze svého pohledu na levou stranu.
50'
Havlát přihrál z levé spojky na pivota ,ten byl fauloavný.
50'
Útočný faul Dukly daruje Brnu postupný útok, který startuje u Havláta, na pravé spojce Kučera.
49'
Patzel spolupracoval s Křístkem bez úspěchu. Z trháku udeřil po seběhu z pravé strany na střed k pravé tyči Burget.
49'
Po nahrávce Havláta neuspělo pravé křídlo Brna.
48'
Hostům nevyšla souhra levé spojky s pivotem. Krouský z trháku si seběhl z levé strany na střed a nacpal míč k pravé tyči.
47'
Je tady postupný útok Brna s Havlátem či Kučerou. Dukla v obraně se Šimůnkem či Křístkem.
47'
Křístek se z výskoku z pravé spojky neprosadil.
47'
Od Patzela začal postupný útok domácích.
47'
Oddechový čas pro domácí.
47'
Patzel na středu, Brno v obraně s Kučerou.
46'
Křístek nahrál do druhé vlny na pravou spojku Syřínka a ten bez problémů skóroval do dolních pater hostující branky.
46'
Kučera pokazil přihrávku na levou stranu.
45'
Havlátova střela z levé spojky byla sražena Šimůnkem vedle přední tyče.
45'
Patzel pravačkou mezi nohama brankáře dává gól.
45'
Sedmička pro Duklu.
44'
Krásná dohrávka hostů do pravého křídla a zakončení Burgeta na bližší tyč.
44'
Mičola faulovaný na levé spojce, balon pro Kučeru a Havláta.
44'
Patzel prorážel na levé spojce.
43'
Havlát chtěl narvat míč pravačkou pod víko po náznaku střely, ale trefil ruce Petržaly.
43'
Šůstek fauloval pravou spojku a házet se bude sedmička!
42'
Brno jde do útoku s Mičolou, Hastíkem či Havlátem.
42'
Oddechový čas pro hosty.
42'
Patzel strašně snadno prošel obranou Brna a poslal míč ze středu k pravé tyči.
42'
Rychlá souhra domácích a Kastner zakončuje z šesti metrů pod vyskakujícím brankářem.
41'
Patzel z nějakých devíti metrů ze středu trefil prostor u levé tyče.
41'
Šimůnek vystoupil proti Hastíkovi, ale stejně Mičola dohrával do pravého křídla na Burgeta, jenž skóroval na přední tyč.
40'
Dukla odvedla dobrou práci na brankovišti, ale Syřínek zakončil z levé spojky vedle vzdálenější tyče z výskoku.
40'
Levé křídlo Brna střílelo zcela mimo tři tyče, což je šance pro Křístka, Patzela či Syřínka.
39'
Hastík s Mičolou byli aktivní až jeden z hostujících hráčů zakončil z šesti metrů z pravé strany vedle levé nohy Petržaly.
38'
Hastík to celé začal na středu, Petržala poté vytasil zákroku proti levému křídlu.
38'
Hastík s Mičolou na spojce, Dukla brání 1:5 na hrotu s Patzelem.
37'
Křístek si vyměnil balon se spoluhráčem, ale jeho zakončení z pravé spojky šlo do brankáře.
37'
Patzel s Křístkem na spojce, v obraně na hrotu Kučera.
36'
Po nahrávce Hastíka chtěl zrychlit hru na levé spojce Havlát dohrávkou do levého křídla, ale tohle přečetl Kastner.
36'
Hastíkovi nevyšla dohrávka do pravého křídla na Burgeta.
36'
Po nahrávce Šůstka byl Blecha na devíti metrech na střední spojce zablokovaný.
35'
Hastík faulovaný na středu Blechou a poté přišlo zakončení z levé spojky vedle bližší tyče.
35'
Petržala vyhodil míč na Kastnera, jenž při trháku napálil míč do brankáře.
34'
Blecha si vyměnil balon se spoluhráčem a silou vůle protlačil míč v pádu z pivota do sítě.
34'
Petržala vychytal levé křídlo a hru tím pádem může tvořit Šůstek.
33'
Šůstek na sebe natáhl soupeře, poté vyskočil na pravé spojce a jeho křižná střela šla k delší tyči.
32'
Havlát umístil míč ze sedmičky pravačkou do pravého horního rohu hostující branky, balon měl ještě faleš.
32'
Šimůnek po nahrávce Krouského zcela nepochopitelně poslal trhák do brankáře.
32'
Koubek na středu, Blecha na hrotu v obraně 1:5, na pravé spojce Mičola.
31'
Snad poprvé hrálo Brno 1:5 na hrotu s Kučerou, ale stejně Syřínek z pravé spojky zakončil k bližší tyči.
41'
Režnický vyhodil míč na Blechu a jdeme do druhého poločasu.
31'
Dukla vede po poločase o tři góly. Zatím jí moc nevychází sedmičky. V závěru zklidnil favorita zápasu dvěma brankami z trháku Kastner. Na druhé straně vychází Brnu celkem dohrávka do levého křídla na Cába. Pražané působili tak do 20. minuty poměrně rozpačitým dojmem, ale konec úvodního dějství byl v jejich režii. Možná se i lehce rozchytal Petržala, který nepustil do branky Dukly Rangla.
30'
30'
Kroky po rychlé souhře Dukly.
30'
30'
Dukla má navíc výhodu útoku v posledních sekundách první půle.
29'
Šůstek z velké dálky dává branku z levé spojky z výskoku k bližší tyči.
29'
Dvakrát byla Dukla zablokovaná na devíti metrech.
29'
Šůstek nahrával z levé spojky na střed Blechovi, ten byl faulovaný, sudí mají ruku nahoře.
28'
Kastner pod víko ze středu levačkou z trháku dává na rozdíl dvou branek.
28'
Špatná souhra s pivotem dává míč domácím.
27'
Další výhoz Adamčíka z pivota na Havláta.
27'
Šimůnek s Kastnerem zastavili soupeře na levé spojce.
27'
Adamčík vyhodil míč na Havláta.
27'
Kastner si při trháku seběhl na střed a levačkou zakončil z šesti metrů k levé tyči.
26'
Neskutečné! Patzel nejprve pravačkou poslal míč do brankáře, poté měl ještě dorážku, ale i tu gólman hostů vychytal.
26'
Další faul na Patzela a je tady sedmička!
25'
Následuje faul na Šůstka na levé spojce.
25'
Po nahrávce Patzela ze středu je faulovaný pivot Dukly.
25'
Patzel střílel z pravé spojky mimo tři tyče, ale byl faulovaný. U balonu Šimůnek.
24'
Havlát přihrál pod sebe na levou spojku Hastíka, ale ten narazil na Petržalu.
24'
Cáb byl v obrovském úhlu na levém křídle, ale i tak dostal míč na levou spojku Havláta, jenž z proskoku srovnává.
23'
Faul na Cába na levém křídle.
23'
Technická chyba Hastíka, ale z kontru neudeřil po nahrávce Šimůnka jeden z domácích hráčů z šesti metrů, když trefil levou nohu brankáře hostů.
23'
Brno v útoku s Mičolou, Havlátem, Adamčíkem.
22'
Syřínek nahrával Patzelovi a ten z pravé spojky procpal míč na přední tyč.
22'
Brno rozpohybovalo obranu soupeře, z kontru neuspěl Syřínek, stejně tak Adamčík.
21'
Zřejmě Patzel vyskočil na levé spojce a trefil bližší horní roh hostující branky.
21'
Havlát naznačil Petržalovi lob a poté poslal míč pravačkou k levé tyči.
20'
Bránění v brankovišti znamená sedmičku pro hosty.
20'
Rozhodčí mají ruku nahoře, další faul na Hlípalu.
20'
Havlát faulovaný na levé spojce.
19'
Číž se objevuje na levém křídle, míč drží Hlípala.
18'
18'
Patzel nabral na levé spojce obrovskou rychlost, Brno jej nemohlo chytit.
18'
Adamčík zakončil přesně z šesti metrů po nahrávce Mičoly.
18'
Patzel nahrával z levé spojky na levé křídlo Blechu, který umístil míč o zem do pravé poloviny hostující branky.
18'
Dukla útočí se Šůstkem na spojce.
18'
Vyloučení v týmu SKKP Handball Brno (Tomáš Cáb).
17'
Ale Patzel byl na devíti metrech hodně zbrklý. Z kontru trefil z výskoku na střední spojce Havlát břevno.
17'
Technická chyba Adamčíka a Dukla může srovnat.
16'
Adamčík faulovaný na pivotu při souhře s Hastíkem.
16'
Kastner trefuje ze sedmičky levačkou pravou nohu brankáře. Předcházel tomu faul na levou spojku.
15'
Hlípala odvedl vynikající práci, pravačka Havláta poslala míč z levé spojky k pravé tyči.
15'
Adamčík vyhodil míč na Havláta a Dukla jde do obrany 1:5 s Blechou na hrotu.
15'
Mičola si sbíhal na pravou spojku, ale jeho spoluhráč byl faulovaný, volný hod.
14'
Zřejmě Blecha měl na šesti metrech moře času, ale sám před brankářem zakončil mimo tři tyče.
14'
Hlípala byl držený, sudí mají ruku nahoře a poté Jeníček zasáhl proti souhře s pivotem Adamčíkem.
13'
Šůstek kontruje z levé spojky z druhé vlny na zadní tyč.
13'
Po nahrávce Havláta z levé spojky zakončil Cáb z levého křídla mezi nohama brankáře Petržaly.
12'
Dukla se neprosadila Syřínkem ze střední spojky doprostřed branky.
11'
Patzel trefil z levé spojky pravou nohu brankáře. Poté se nemůže prosadit Šůstek či Syřínek.
11'
Dukla jde do kontru se Syřínkem a Patzelem na spojce.
10'
Hlípalova střela o zem donutila Petržalu k zákroku, stejně tak zakončení Mičoly z pravé spojky k bližší tyči.
10'
Adamčík stále na pivotu, Havlát se na levé spojce neprosadil.
10'
Hastík faulovaný Blehou na pravé spojce, Brno na spojce s Havlátem a na pivotu s Adamčíkem.
9'
Kastner srovnává levačkou do pravého horního rohu hostující branky ze sedmičky!
9'
Sedmička po faulu na levou spojku Dukly.
9'
Reznický vyhazoval míč z pivota, u balonu poté Kastner.
8'
Havlát střelou ze střední spojky, podstřelem k pravé tyči přes bránícího hráče domácích dává gól.
8'
Hlípala nedohrál situaci křížem do pravého křídla, na balonu momentálně Havlát.
7'
Sudí měli ruku nahoře, Šůstek střílel z pravé spojky k bližší tyči do rukou brankáře.
7'
Další faul na Patzela a poté na Šůstka na levé spojce.
7'
Blecha si seběhl na falešného pivota, Patzel faulovaný na středu, míč bere Jeníček.
6'
Hastík krásně začal akci na středu, posléze Havlát z levé spojky našel na levém křídle Cába, který lobem zakončil nad branku Petržaly.
6'
Blecha dostává kartu za faul na Hastíka na devíti metrech.
5'
Jeníček si naskočil z pravého křídla mezi dva soupeře a ještě mezi nohama brankáře srovnal.
5'
Havlát obešel soupeře jeden na jednoho, načež Cáb z výskoku na levém křídle zakončil na zadní tyč.
4'
Patzel byl faulovaný, sudí nechal výhodu, Syřínek dohrál do pravého křídla na Jeníčka, který nezakončil přesně na delší tyč.
3'
Brno zkouší 0:6 po faulu Burgeta. Dukla na spojce se Syřínkem a Šůstkem.
3'
Po nahrávce Hastíka ze středu vyskočil na levé spojce Havlát ,ale u levé tyče čekal Petržala.
2'
Parádní důraz Havláta, je srovnáno z výskoku z levé spojky na devíti metrech.
1'
Patzel výborný jeden na jednoho na levé spojce a střela šla k bližší tyči.
2'
Po nahrávce Šůstka ze středu byl na pravé straně faulovaný Syřínek.
1'
Havlát se zbavil soupeře na střední spojce, ale střílel k pravé tyči, kde byl Petržala.
1'
Dukla brání 1:5 na hrotu s Blechou, u balonu Havlát.
1'
Výhozem Adamčíka začal zápas, Brno na spojce s Hastíkem, na křídle s Cábem.
1'
HC Dukla Praha
Dukla nemůže být se vstupem do sezony vůbec spokojená. Naposledy si vylámala zuby na vynikající Kopřivnici, předtím jí alespoň bod zachránil ve Strakonicích chycenou sedmičkou v poslední sekundě Petržala.

Pražané v posledním domácím souboji rozebrali Zubří 23:20. Zejména vstup do duelu měl domácí celek perfektní a hráči ROBE absolutně nestíhali, dělali obrovské chyby. Dukla získala před sezonou šikovné levé křídlo Blechu z Plzně, ale exzápadočeský házenkář zatím (asi) nesplňuje očekávání obhájce ligového zlata.

Blecha měl nahradit Kotrče. I tak to rozhodně nebyl krok vedle. Bývalý hráč Talentu se loni dostal do základu Západočechů a byl jedním z nejdůležitějších hráčů mužstva trenéra Šetlíka.
SKKP Handball Brno
Hosté prohráli na jaře ve čtvrtfinále se svým dnešním soupeřem možná až příliš jednoznačně 0:3 na zápasy. I dnes jsou outsiderem. Brno táhne především vynikající J. Hanták.

Nemůžeme opomenout ani mládežnického reprezentanta Číže. Před sezonou přišel z exligové Litovle gólman Pšenica a z Lovosic poté brankář Koňařík. Tak či onak – hra hostujícího celku stojí především na střední spojce Hastíkovi. Toho, pokud dnes Dukla ubrání, tak by měla vyhrát.

V posledním ligovém zápase před reprezentační pauzou prohrálo Brno 23:24 ve Strakonicích, když rozhodl vítězným gólem Pek. Jihočeši tak vůbec poprvé v sezoně brali všechny tři body.
Delegát ČSH = Pavel Novotný
Hezké odpoledne! V rámci házenkářské extraligy se dnes utkají Dukla Praha a Brno. Začínáme v 16:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.