Házená - Extraliga muži - 9. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Dukla : Nové Veselí - 18. listopadu 2017   16:30

Dukla
Rangl, Zavázal, Petržala – Zelenka, Hradecký, Režnický, Šimůnek, Sviták, Medenčević, Krouský, Patzel, Reichl, Herzán, Mubenzem, Křístek, Jeníček, Jiří Šmíd, Syřínek, Hlavatý, Bělohlav, Kastner, Šůstek, Blecha.
Hájek, Macho
Ruzyně, Praha
Nové Veselí
Schams, Šimovček – Valoušek, Veselý, Suchánek, Kupa, Živojinović, Bartůněk, Dolejší, Melichar, Přibyl, Skalický, Sekulić, Bartůněk, Krčál, Štohanzl, Nedvěd, Štěrba, Najman, Chosik, Krejz, Ptáčník.

Dukla bere dva body, ačkoliv všude tvrdila, že nastoupí prakticky bez základu. Jenže chyběl pouze Šůstek. Veselí sice dobře vstoupilo do zápasu, ale jinak domácí na spojce se Svitákem a Mubenzemem byli lepší. Pražané předvedli agresivní obranu, hostující postupný útok nebyl ideální, a tak je z toho výhra pro obhájce zlata.
60'
Blecha odvedl vynikající práci, Rangl ještě jednou zasáhl, z kontru neuspěl Sviták.
60'
Valoušek s Dolejším ještě útočí na spojce proti Svitákovi s Blechou.
60'
Reichl z otočky z pivota poslal míč k pravé tyči.
59'
Živojinovič střílel z pravé spojky na přední tyč do nohy brankáře, z dorážky uspělo pravé křídlo hostů.
59'
Krčál se dotkl balonu při útoku hostů.
59'
Dukla dává branku z pravé strany do levé poloviny svatyně hostů.
58'
Melicharova střela byla sražena.
58'
Dukla se skvěle pohybovala v obraně a navíc zablokovala střelu pravé spojky.
57'
Valoušek byl držený za dres na levé spojce.
57'
Sviták našel pivota, ale ten trefil brankáře hostů.
57'
Ptáčník dohrával do levého křídla a jeho spoluhráč zakončil o zem do branky.
57'
Valoušek na středu, na pravé straně Štěrba!
56'
Patzel to celé začal a Dukla se prosazuje z pravého křídla po nahrávce pravé spojky.
56'
Hosté se neprosadili podstřelem z levé spojky a kontr domácích startuje Rangl.
55'
Patzel sice trefil ze sedmičky nohy brankáře, ale přidal přesnou střelu o zem!
55'
Sviták z levé spojky na pivota a ten získal sedmičku pro Patzela!
54'
Chyba při souhře spojek Dukly a Štěrba reaguje trhákem ze středu k levé tyči.
54'
Po nahrávce Svitáka byl faulovaný pivot Reichl.
54'
Štěrba uspěl v souboji s Jeníčkem a ze středu pálil k levé tyči do protipohybu brankáře.
53'
Mubenzem dostal míč na pravou spojku, ale Šimovček zasáhl rukama.
53'
Štěrba levačkou do levé poloviny branky ze sedmičky snižuje!
53'
Sedmička pro hosty!
52'
Sviták dohrával do pivota a ten silou vůle procpal míč do sítě.
52'
Obrana hostů hodně důrazná proti hráči na pravé straně.
51'
Sviták poslal z levé spojky riskantní pas na pravou spojku Mubenzema, ten střílel přesně na zadní tyč.
51'
Patzel narval míč ze sedmičky do břevna pravačkou, ale Dukla zůstane v útoku s Blechou či Svitákem.
51'
Mubenzem faulovaný na pravé spojce na druhé vlně a bude se házet sedmička proti Šimovčekovi.
50'
Šimůnek fauloval Živojinoviče. Ten poté neuspěl z pravé spojky.
50'
Hráč Dukly zakončil trhák z pravé strany seběhem na střed a střelou mezi nohy gólmana.
49'
Patzel zablokovaný po nahrávce Svitáka, ale hostům nefungovala souhra spojek.
49'
Hodně nepřesností na obou stranách, Veselí pokazilo rozehrávku zřejmě Melicharem.
48'
Křístek a Patzel se objevují na spojce, na křídle Blecha.
48'
Melichar vyskočil na střední spojce na dvanácti metrech a poslal míč k pravé tyči.
47'
Brankář hostů chytá střelu z levého křídla. Štěrba poté začíná kontr Veselí.
47'
Blecha držený za dres na levé spojce!
47'
Oddechový čas pro domácí.
37'
Křístek faulovaný na levé spojce zřejmě Živojinovičem.
46'
Rangl vyhodil míč na Blechu a Dukla má postupný útok s Patzelem či Mubenzemem.
46'
Sekulič si udělal místo na pivotu, ale trefil pravou nohu Rangla.
46'
Mubenzem oslovil pivota Reichla a ten v pádu překonal brankáře.
45'
Hosté kontrují brejkem po levé straně a technickým zakončením na delší tyč.
45'
Mubenzem zakončil z pravé spojky do pravé poloviny branky do pritopohybu gólmana.
44'
Dukla má tím pádem postupný útok s Blechou a Svitákem.
44'
Veselí v útoku s Živojnivočem a Dolejším či Ptáčníkem, ale je z toho technická chyba.
43'
Melichar neuspěl z levé spojky střelou po ruce.
43'
Blecha přerušil útok soupeře, z kontru nahrával nalevo Mubenzem Svitákovi a ten ze spojky trefil pravý horní roh branky.
42'
Od Dolejšího pokračuje zápas, Veselí v útoku také s Živojinovičem.
42'
Patzel zakončuje z druhé vlny z výskoku dolů po nahrávce Svitáka z levé strany, Veselí bere timeout.
42'
Hosté na spojce s Melicharem a Živojinovičem, ale Dukla se ubránila.
41'
Melicharův postřel z levé spojky skončil vedle bližší tyče.
41'
Kombinace Chosika s Melicharem byla v pohodě, ale dohrávka do levého křídla nikoliv.
40'
Patzel přesný ze sedmičky k pravé tyči.
40'
Domácí hráč faulovaný na pravé straně, sedmička!
40'
Patzel měl velké potíže na středu, Blechova střela byla sražena.
39'
Po souhře s Mubenzema s Patzelem byl na pivotu faulovaný Reichl.
39'
Živojinovič překvapil domácí celek levačkou z pravé spojky na přední tyč.
38'
Dukla rozpohybovala obranu soupeře a Blecha zakončil z levé spojky na delší tyč po přihrávce Mubenzema a dobré práci Svitáka s Patzelem.
38'
Tvrdá střela Chosika z pravé spojky, brankář víceméně bez šance!
37'
Brankář Dukly vychytal Chosika rukama, z pravého křídla byl poté faulovaný Štěrba.
37'
Chosik chtěl nahrávat na levou stranu do druhé vlny, což se mu nepovedlo.
36'
Patzel byl po přihrávce Svitáka na devíti metrech důrazný a poslal míč zřejmě k pravé tyči.
36'
Štěrba snižuje ze sedmičky levačkou k pravé tyči.
35'
Chosik s Melicharem na spojce hodně pasivní, ale Sekulič na pivotu získal sedmičku!
35'
Sekulič faulovaný na pivotu.
35'
Mubenzem se Svitákem nezakončili až Patzel vyskočil a schovanou střelou z levé spojky uspěl k pravé tyči.
34'
Chosik se Živojinovničem spolupracovali až Sekulič z pivota dolů dostal míč do sítě.
33'
Chosik s Melicharem nedohráli situaci do levého křídla.
33'
Sviták zakončil krásně technicky s falší pod víko ze střední spojky z devíti metrů.
33'
Blecha s Patzelem a Svitákem útočí.
32'
Chyba Mubenzemema na pravé spojce po nahrávce Svitáka.
32'
Přešlap pravého křídla domácích, ale hosté z brejku neuspěli.
31'
Výborná práce Melichara a Živojinovič z šesti metrů z pravé spojky poslal míč na zadní tyč.
31'
Výhozem Sekuliče začala druhá půle. Veselí na středu s Chosikem, na pravé straně se Živojinovičem.
31'
Dukla vede po poločase o čtyři, protože zareagovala na dobrý úvod v podání soupeře. Poté byla její obrana vynikající, Veselí se hodně trápilo v postupném útoku. Chosik a Melichar už nebyli tak nebezpeční. Navíc domácím až na selhání Blechy vycházejí rychlé brejky. Z toho plyne, že Dukla má nakročeno k výhře, ale hosté budou ještě určitě zlobit.
30'
30'
Mubenzem zakončil souhru se spojkami střelou doprostřed branky z pravé spojky.
30'
30'
Chosik přihrál Ptáčníkovi, ten na pravé spojce povolil pravačku a zakončil do dolních pater branky.
30'
Sekulič vyhazoval balon na Ptáčníka.
30'
Ptáčník faulovaný na středu Hlavatým.
29'
Následuje přesný trhák Dukly zakončený ze středu k levé tyči.
29'
Chosik nahrával na pravou stranu, ale Rangl zasáhl rukama.
28'
Rangl vyhodil balon na Svitáka, ale toho vychytal při trháku brankář hostů.
28'
Ptáčník nezpracoval míč na levé spojce, tohle už je na ruku.
28'
Dukle vyšla dohrávka Svitáka do pravého křídla a je to o čtyři!
27'
Rangl vychytal pivota hostů a uvidíme útok domácích se Svitákem.
27'
Agresivní obrana domácích dělá problémy Dolejšímu.
26'
Brankář hostů zasáhl nohama proti Blechovi na levém křídle.
26'
Jeden z hostů vytvořil prostor pro Melichara na levé spojce a ten narval míč na delší tyč.
26'
Mubenzem fauloval Dolejšího.
25'
Valoušek se objevil v útoku, nechybělo mnoho, aby po ztrátě Melichara šel domácí celek do kontru.
25'
Blecha naskočil na levém křídle a balon skončil na zadní tyči.
25'
Melichar oslovil Štěrbu na pravém křídle, ale ten pálil zcela mimo tři tyče.
24'
Sviták našel Mubenzema na pravé spojce a ten přes bránícího hráče umístil míč levačkou k bližší tyči.
24'
Dukla na středu se Svitákem, na křídle s Blechou, na pravé straně s Mubenzemem.
23'
Chosik na Dolejšího na levé spojce a ten trefil pravý horní roh branky.
23'
Mubenzem dostal strašně místa a snadno zakončil z pravé spojky, kde nebyl vůbec nikdo ze soupeřů.
22'
Po dlouhé souhře Dukly poslal Sviták z levé spojky míč do Schamse.
22'
Štěrba levačkou k pravé tyči proti Ranglovi překonal brankáře ze sedmičky!
22'
Postupný útok hostů skončil na pravé spojce faulem, sedmička pro Veselí.
21'
Faul na Dolejšího na levé spojce.
21'
Štěrba vyhodil míč z pivota a je tady útok hostujících hráčů.
21'
Timeout pro hosty.
21'
I přes faul je tady gól domácích z levé spojky z šesti metrů.
21'
Ptáčník obešel Hlavatého, ale z pravé spojky zakončil vedle delší tyče.
21'
Veselí útočí na Rangla s Dolejším či Ptáčníkem na spojce.
20'
Sviták se nedostal ke střele jeden na jednoho na levé spojce, Patzel zakončil ze středu vedle pravé tyče.
20'
Sviták, Mubenzem a Patzel si vyměňovali balon na spojce, zatím bez střely na Schamse.
19'
Chosik zakončil do brankové konstrukce, Rangl vychytal i dorážející pravé křídlo!
19'
Chosik držený za dres na levé spojce, na hřišti je také Ptáčník.
19'
Dukla brání na hrotu s Blechou. Veselí v útoku se Živojinovičem.
18'
Vynikající Schams proti trháku Blechy z levé strany. Předtím udělaly spojky hostů velkou chybu.
18'
Akce začala u Svitáka na středu a skončila brankou Blechy z levého křídla.
17'
Melicharovi nevyšla dohrávka do levého křídla, neprosadil se ani Chosik na středu.
16'
Dukla výborně brání a Veselí se v posledních minutách hodně trápí v útočné fázi.
16'
Chosik dohrával situaci do pivota, Dukla bude dále útočit.
16'
Patzel mezi nohama brankáře ze sedmičky pravačkou po náznaku střely dostává Duklu do vedení!
15'
Chosik zablokovaný na pravé spojce, z kontru je tady sedmička po faulu na Jeníčka na šesti metrech!
15'
Melichar vybojoval faul na levé spojce.
14'
Parádní nahazovačka Dukly s Mubenzemem na pravé spojce končí gólem.
14'
Faul na Patzela na devíti metrech na středu!
14'
Sviták málem udělal chybu, ale domácí celek zůstane na balonu.
13'
Živojinovič našel Melichara a ten ze střední vzdálenosti uspěl podstřelem do dolních pater branky.
13'
Melichar fauloavný na levé spojce, Sekulič vyhazoval míč z pivota.
12'
Hráč Dukly Jeníček si seběhl při trháku zprava na střed a zakončil technicky do sítě.
12'
Chosik zkazil dohrávku do levého křídla.
12'
Mubenzem z výskoku na pravé spojce překonal Schamse k levé tyči.
11'
Patzel střelou z pravé spojky zakončil do levé ruky Schamse.
11'
Veselí rozpohybovalo obranu Dukly a pravé křídlo poslalo míč do levého horního rohu branky.
10'
Reichl nezpracoval nahrávku Patzela, hosté mají výhodu postupného útoku s Melicharem, Chosikem či Sekuličem.
10'
Souhra Melichara s Chosikem končí gólem Melichara z pivota v pádu k pravé tyči.
9'
Reichl pracoval na pivotu, Mubenzem vyskočil na levé spojce a trefil prostor u delší tyče.
9'
Zavázal vyhodil míč na Svitáka a domácí jdou do útoku s Patzelem, Reichlem či Blechou.
9'
Melichar střílel z levé spojky z výskoku nad branku soupeře.
8'
Nejprve Sekulič zakončil z pivota do břevna, následně z brejku vyhrál jeden z domácích hráčů souboj jeden na jednoho na šesti metrech a snížil.
8'
Technická chyba pravé spojky končí útok hostů. Ale z kontru zasahuje Schams ze svého pohledu u levé tyče.
7'
Chosik s Melicharem jsou vynikající na spojce, jeden z jejich spoluhráčů byl faulovaný na pravé spojce.
7'
Patzel pravačkou k levé tyči proti Schamsovi uspěl ze sedmičky!
6'
Sedmička pro Duklu!
6'
Souhra s pivotem a Sekulič zakončuje k pravé tyči.
6'
Jeníček si seběhl z pravého křídla na pivota. Po přihrávce Svitáka narval Mubenzem z výskoku míč do břevna při snaze o zakončení do levého horního rohu branky.
5'
Špatná souhra domácích spojek a hosté kontrují trhákem Sekuliče k levé tyči.
5'
Mubenzem s Patzerlem na spojce, Patzel trefil nohu Schamse tvrdou pravačkou.
4'
Žlutá karta pro tým TJ Sokol Nové Veselí (David Melichar).
4'
Chosik s Melicharem aktivní na spojce, jejich spoluhráč trefil z pravé spojky bližší tyč.
3'
Hráč Dukly se zbavil dvou soupeřů na pravé spojce a z šesti metrů snižuje.
3'
Chosik na Melichara a ten střelou s falší pod víko z pravé spojky překonal Rangla.
3'
Domácí celek nevystřelil, u balonu Melichar, který má po levé ruce Chosika.
2'
Melichar po přihrávce Chosika nahrával na pravé křídlo a Veselí vede.
2'
Po přihrávce Chosika je na středu faulovaný Melichar, v brance Dukly Rangl.
1'
Mubenzem pokazil nahrávku z levé spojky na pivota, u balonu tím pádem Chosik.
1'
Dukla jde do útoku s Reichlem, Svitákem či Mubenzemem, Veselí v obraně s Chosikem.
1'
Delegace
Rozhodčí = Milan Hájek, Karel Macho
Delegát ČSH = Jiří Konečný
TJ Sokol Nové Veselí
Hosté jsou podle sázkových kanceláří outsiderem. Jejich síla spočívá především na spojkách a v Davidu Melicharovi. Celkově je hlavní zbraní hostujících házenkářů střelba ze střední vzdálenosti.

A nebylo daleko, aby i díky tomuto faktoru vyhráli v Zubří, ve druhém poločase se ovšem trošku lekli toho, že můžou proti lídrovi současné ligové tabulky vyhrát. To je stálo úspěch.

Naposledy ovšem Nové Veselí překvapivě a celkem senzačně ztratilo doma body s nováčkem ze Strakonic. Sokol ve druhém dějství střídal Schamse a Šimovčeka v brance, ale stejně mu to bylo k ničemu. Jednoduše řečeno – možná mu nevyhovovala pozice jasného favorita, na kterou nejsou hráči zvyklí.
HC Dukla Praha
Pražané obhajují zlato z posledního ligového ročníku, ale zatím celkem hoří. V týdnu vypadli v osmifinále Českého poháru v Jičíně. Před tím nestačili venku na Hranice, kdy vstřelili pouhých šestnáct branek, což je málo i na ženskou házenou.

Nutno podotknout, že Dukla hrála s indisponovaným Syřínkem či bez Kastnera. Zkrátka, momentálně jí trápí velká marodka a zdravotní problémy hráčů. K tomu všemu je mezi marody i spojka David Šůstek, borec s velice dobrou a tvrdou pravačkou. Ten prozradil, že chybí i dalších pět hráčů ze základu.

Základ domácích tvoří především vynikající brankář Tomáš Petržala. Dukla má velice dobrou brankářskou dvojici i s Ranglem.
Hezké odpoledne! V rámci házenkářské extraligy nás čeká souboj pražské Dukly s Novým Veselím. Začínáme v 16:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.