Házená - Extraliga muži - 5. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Frýdek-M. : Nové Veselí - 8. října 2017   17:00

Frýdek-M.
Frýdek-M.
9' Bosák  • 10' Petrovský  • 11' Dyba  • 18' Bosák  • 19' Gřešek  • 23' Dyba  • 30' Gřešek  • 32' Bednárek  • 33' L. Rajnoha  • 34' Kocich  • 41' Horáček  • 45' J. Rajnoha  • 46' J. Rajnoha  • 51' Horáček  • 53' Vacula  • 53' Vacula  • 55' Mazur  • 56' L. Rajnoha  • 58' J. Rajnoha
21:29
(9:17)
Nové Veselí
Nové Veselí
2' Chosik   • 3' Melichar   • 5' Chosik   • 6' Melichar   • 7' Živojinović   • 8' Živojinović   • 11' Sekulić   • 12' Melichar   • 13' Melichar   • 14' Najman   • 20' Chosik   • 22' Ptáčník   • 24' Štěrba   • 24' Veselý   • 28' Štohanzl   • 29' Štohanzl   • 31' Štěrba   • 34' Melichar   • 35' Štěrba   • 39' Živojinović   • 39' Bartůněk   • 42' Veselý   • 48' Skalický   • 50' Skalický   • 52' Veselý   • 55' Veselý   • 57' Skalický
Frýdek-M.
Marenčák, Pyško, Stříž, Kula – L. Rajnoha, Meca, Pomichálek, Klaban, Horáček, Bednárek, Petrovský, Bosák, J. Rajnoha, Gřešek, Dyba, Vacula, Kichner, Kocich, Strack, Mazur, Musálek, Žvak, Krahulík, Geist.
Nové Veselí
Schams, Soukup, Šimovček, Studený – Valoušek, Suchánek, Veselý, Živojinović, Bartůněk, Dolejší, Melichar, Přibyl, Skalický, Sekulić, Krčál, Štohanzl, Zourek, Nedvěd, Štěrba, Najman, Chosik, Krejz, Ptáčník.

Pepino SKP Frýdek-Místek – TJ Sokol Nové Veselí 21:29 (9:17)
Nejvíce branek: Rajnoha 3, Gřešek 2, Dyba 2 – Melichar 5, Veselý 4, Štěrba 4/1. Sedmimetrové hody: 3/1 – 1/1. Vyloučení: 0:0.
Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný zbytek dne!
Je konec! TJ Sokol Nové Veselí si ve druhém poločase pohlídalo náskok z první půle a ve Frýdku-Místku nakonec zvítězilo 21:29! Domácí dnes o šanci na úspěch přišli v prvním poločase vinou špatné rozehrávky a nepřesné střelby. Naopak hosté byli hlavně v úvodní čtvrthodině nesmírně produktivní a zaslouženě si došli pro vítězství.
59'
Zápas se už pouze dohrává. Nové Veselí má dostatečný náskok a hostující lavička už začíná slavit.
58'
Jan Rajnoha dokázal v pádu zamířit a uklidil míč k pravé tyči.
57'
Za Nové Veselí odpověděl parádním obloučkem Ondřej Skalický.
56'
Lukáš Rajnoha dostal přihrávku do volného prostoru a ve výskoku se prosadil.
55'
Hosté však bleskově odpovídají. Další branku vsítil Ondřej Veselý.
55'
Frýdek-Místek se v posledních minutách přeci jen dostává do šancí. Matěj Mazur se trefil střelou k tyči.
53'
A znovu Vacula! Domácí házenkář nyní potrestal nepřesnou rozehrávku soupeře.
53'
Na druhé straně se střelou mezi nohy brankáře prosadil Michal Vacula.
52'
Ondřej Veselý si naběhl na přihrávku do volného prostoru a pohotově uklidil míč do branky.
51'
Frýdek-Místek znovu snižuje na rozdíl deseti bodů. Z levé strany se trefil Horáček.
50'
Skalický hraje parádně! Hostující střelec znovu vyslal jedovatou ránu, která zapadla pod břevno.
49'
Gřešek se postavil k sedmimetrovému hodu, ale domácí brankář jej parádně vychytal!
48'
Ondřej Skalický napřáhl k dělovce z úctyhodné vzdálenosti a trefil se přesně pod břevno.
47'
Nové Veselí se už nikam nežene a snaží se kombinovat. Hosté mají k dobru devítibodový náskok.
46'
A další branka domácích! Jan Rajnoha se dostal do dobré pozice a prosadil se střelou k tyči.
45'
Jan Rajnoha si naběhl na přihrávku do středu palubovky a střelou do horního rohu překonal brankáře.
43'
Valoušek mohl postupovat do úniku, nicméně rozhodčí si všiml zraněného hráče na polovině hostů.
42'
Jenže hosté bleskově reagují. Ondřej Veselý se prosadil střelou odrazem o balubovku.
41'
Horáček se z pravého křídla prodral do zakončení a v pádu překonal brankáře.
40'
Domácí fanoušci i přes nepříznivý stav ženou Frýdek-Místek do útoku. Domácí házenkáři se nadále trápí.
39'
Další branku navíc ihned přidal Bartůněk.
39'
Nové Veselí zcela kontroluje vývoj utkání. Marko Živojinovič si naběhl na přihrávku a přesnou střelou skóroval.
37'
Oba týmy se teď trápí v koncovce. Naopak oba brankáři ve svých svatyních předvádějí fantastické zákroky.
35'
Hosté znovu navyšují vedení. Sedmimetrový hod proměnil Jakub Štěrba.
34'
Za hosty na Kocichovu branku bleskově zareagoval David Melichar.
34'
Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Martin Kocich).
33'
Lukáš Rajnoha si řekl o přihrávku a průnikem z levého křídla s přehledem skóroval.
32'
Jiří Bednárek si naskočil mezi obránce a dělovkou do horního rohu propálil brankáře.
31'
Hosté ihned po přestávce přidávají dvě branky! Tu druhou vsítil po úniku Jakub Štěrba.
31'
První poločas končí! Nové Veselí vstoupilo do dnešního utkání ve velkém stylu a hosté si velmi rychle vypracovali velký náskok. Zejména David Melichar je zatím velmi produktivný. Nové Veselí si v první půli vypracovalo osmibrankový náskok a domácí Frýdek-Místek čeká po přestávce hodně těžká práce.
30'
30'
Na druhé straně v závěru poločasu snížil přesnou střelou Adam Gřešek.
29'
Domácí by se nejraději viděli v šatně. Miroslav Štohanzl totiž přidal další gól.
28'
Hosté hrají opravdu parádní poločas. Miroslav Štohanzl se z dálky trefil k zadní tyči.
27'
Následný sedmimetrový hod však proměnil Jakub Štěrba.
27'
Nikola Sekulič se na hranici oblouku zbavil obránce, ale v pádu nechal vyniknout domácího brankáře.
25'
Bednárek se postavil k sedmimetrovému hodu a nemýlil se!
24'
Další povedneý protiútok hostů. V pádu se dokázal prosadit Ondřej Veselý.
24'
Jakub Štěrba vystihl špatnou rozehrávku domácího celku, získal míč a svůj únik zakončil nekompromisní střelou k tyči.
23'
Jaroslav Dyba vypálil a trefil horní roh soupeřovy branky. Gólman neměl nárok.
22'
Na druhé straně se k překvapivému zakončení odhodlal Adam Ptáčník a trefil se mezi nohy domácího brankáře.
21'
Kichner se prodral ke střele, ale hostující brankář jeho dělovku vyrazil mimo tři tyče.
20'
Roman Chosík se prodral k přihrávce na levou stranu a pohotovou střelou zamířil k zadní tyči.
19'
A další branka Frýdku-Místku. Adam Gřešek dostal přihrávku do vyložené šance a nemýlil se.
18'
Domácí nakonec udeřili! Z pravého křídla se po průniku prosadil Bosák.
18'
Ani jednomu z celků se v posledních minutách nedaří směrem dopředu. Na palubovce kralují defenzívy.
15'
Domácí házenkáři měli k dispozici sedmimetrový hod. Postavil se k němu Kocich, ale trefil jen brankáře.
14'
Najman dostal přihrávku do běhu a krásnou střelou do horního rohu nedal brankáři šanci na úspěch.
13'
David Melichar je ve formě! Parádní střelou na zadní tyč dává už svou čtvrtou branku.
12'
Melichar nevěděl, komu přihrát a raději vypálil. Byl to vskutku dobrý nápad.
11'
Z následného protiútoku se krásnou střelou k levé tyči trefil Jaroslav Dyba.
11'
Hosté svého soupeře nenechávají dotáhnout slibný náskok. Další branku přidává Nikola Sekulič.
10'
A bleskově příchází další brankář domácího výběru. Svůj únik po pravé straně přetavil v branku Petrovský.
9'
Po dlouhé době se prosadili také domácí házenkáři. Z levého křídla se v pádu trefil Jakub Bosák.
8'
Marko Živojinovič si tentokrát naběhl na přihrávku mezi obránce a v pádu se trefil přesně pod břevno.
7'
A další branka Nového Veselí. Domácí vůbec nezachytili vstup do utkání. Marko Živojinovič se trefil z ostrého úhlu.
6'
A v dobrém vstupu do utkání se zjevil také David Melichar. Jeho dělovka skončila v horním rohu branky.
5'
Roman Chosík vlétl do dnešního utkání velmi dobře. Po nebojacném průniku navýšil vedení hostů.
4'
Domácímu celku se v úvodu vůbec nedaří. Další akci Frýdku-Místku zastavuje nedovolený zákrok.
3'
Frýdek sice vyrovnal, jenže David Melichar obloučkem z pravého křídla vrátil hostům vedení.
2'
Nové Veselí se dostává do vedení. Roman Chosík prudkou střelou na zadní tyč nedal domácímu brankáři šanci.
Hosté se dostali do první šance, jenže brankář domácího celku vytáhl dobrý zákrok.
1'
Ani jednomu z dnešních soupeřů se vstup do nové sezóny příliš nepovedl. Oba celky vybojovaly shodně čtyři body a zatím okupují sedmou a osmou pozici. Domácí Frýdek-Místek je hodně útočně laděný, ale zatím inkasuje velké množství branek. Domácí celek naposledy zvítězil o gól v Hranicích, zatímco Nové Veselí doma porazilo ambiciózní Lovosice.
Příjemný podvečer všem příznivcům házené! Vítejte u sledování textového přenosu z nejvyšší házenkářské soutěže mužů. Společně se podíváme na souboj mezi Frýdkem-Místkem a Sokolem Nové Veselí. Duel startuje v 17 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.