Házená - Extraliga muži - 11. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Hranice : Nové Veselí - 2. prosince 2017   10:30

Hranice
Hranice
2'   • 3'   • 4'   • 7'   • 8'   • 11'   • 12'   • 14'   • 17'   • 18'   • 20'   • 22'   • 23'   • 26' Andrš  • 31' Tůma  • 37'   • 40' Pernička  • 42' Salvet  • 43' Jan Šmíd  • 46' Tůma  • 48' Mičkal  • 51' Jan Šmíd  • 55' Bechný  • 57'   • 60'
26:21
(14:7)
Nové Veselí
Nové Veselí
6'    • 6'    • 10'    • 17'    • 19'    • 29'    • 31' Melichar   • 34' Živojinović   • 36' Kupa   • 41' Melichar   • 42' Melichar   • 44' Sekulić   • 46' Chosik   • 52'    • 56' Nedvěd   • 58'    • 58' Bartůněk   • 60' Veselý
Hranice
Magrla, D. Krupa, Kučerka – Andrš, Bechný, Brož, Hub, Indrák, Mičkal, J. Mičola, Pernička, Salvet, Jan Šmíd, Tůma, Zemánek.
Nové Veselí
Schams, Šimovček – Bartůněk, Dolejší, Chosik, Krčál, Kupa, Melichar, Najman, Nedvěd, Přibyl, Sekulić, Skalický, Štěrba, Veselý, Valoušek, Živojinović, Suchánek.

To je ode mě pro dnešek vše, přeji hezký víkend, u dalších onlajnů se těším na počtenou.
Hranice se tak posunou v tabulce právě před Nové Veselí na 8. místo, většina zápasů 11. kola se však bude ještě dohrávat hned a zítra.
Duel je u konce, Hranice se radují z vítězství 26:21. O osudu utkání se rozhodlo už v prvním poločase, po kterém domácí vedli 14:7, ve druhé půli už jen kontrolovali vytvořený náskok. Novému Veselí se nedařilo zejména v útočné činnosti.
60'
Valoušek ještě proměňuje sedmičku.
60'
Vyloučení v týmu TJ Cement Hranice.
60'
Domácí však odpovídají.
60'
Hranice už vypouštějí závěr utkání, další branku za Veselí střílí Veselý.
59'
Oddechový čas pro domácí.
59'
Kučerka vyráží další střelu hostů.
58'
Bartůněk ještě z křídla snižuje.
58'
Nové Veselí ještě upravuje stav utkání, s výsledkem ale už nic neudělá.
57'
Domácí se dokázali prosadit v oslabení i při signalizované pasivitě.
56'
Nedvěd z pivota prostřelil Kučerku.
55'
Kupa proměňuje technickou střelou.
55'
Navíc sedmička pro Nové Veselí.
55'
Vyloučení v týmu TJ Cement Hranice (Michal Indrák).
55'
Indrák z pozice falešného pivota úspěšný.
54'
Kučerka vyráží střelu Živojinoviće.
53'
Domácí neproměnili sedmičku nařízenou za faul na Bechného!
52'
Hosté vzápětí snižují.
51'
Šmíd se vyšponoval do výšky a dává další branku Hranic.
50'
Hranice o míč přišly, ale skvělý Kučerka vychytal únik Suchánka!
50'
Domácí se nemohou prosadit, signalizovaná pasivita.
50'
49'
49'
Navíc domácí jsou opět u míče.
48'
Mičkal se trefuje z křídla na vzdálenější tyč, Hranice vedou o osm!
48'
Salvet z pivota trestuhodně přestřelil, ale hosté ihned přišli o míč.
47'
Vyloučení v týmu TJ Sokol Nové Veselí (Adam Nedvěd).
47'
Chosík podstřelem Kučerku nepřekonal.
46'
Jednoduchá střela Tůmy o zem při běhu končí v bráně.
46'
Střídající Chosík se trefuje ze spojky k tyči.
45'
Valoušek Kučerku neprostřelil, ale hosté zůstávají u míče.
45'
Schams kryje ránu Šmída ze spojky.
44'
Mičkal nepřihrál přesně, avšak Kučerka vychytal rychlý brejk Nového Veselí!
44'
Sekulić byl volný na pivotu a snižuje.
43'
43'
Jan Šmíd nedal Schamsovi proskokem mezi obránci šanci, dává tak dvacátou branku Hranic!
42'
Melichar ze spojky mířil suverénně pod víko.
42'
Salvet si dobře našel místo na pivotu a prostřelil Schamse.
41'
Melichar už musel při pasivitě střílet, ranou bez výskoku trefil horní roh!
41'
40'
Pernička bezpečně proměňuje.
40'
Salvet byl na brankovišti stažen k zemi, sedmička pro Cement.
40'
Na druhé straně Skalický z velkého úhlu neprostřelil Kučerku.
40'
Pernička z proskoku úspěšný.
39'
Vyloučení v týmu TJ Sokol Nové Veselí (Matouš Valoušek).
39'
Ani jeden z týmů teď nebyl v útoku úspěšný, u míče tedy Hranice.
38'
Zblokovaná střela skončila mimo, domácí zůstávají u míče a jsou v plném počtu.
37'
Kučerka zasahuje a dopředu jdou Hranice, hosté už v plném počtu.
37'
Hub proskočil obranou a navyšuje vedení.
36'
36'
Kupa na hranici kroků obešel obránce a zakončil ranou o zem přesně.
36'
Domácí se sice neprosadili, ale Živojinović fauloval, a tak tu je dvojnásobné oslabení Nového Veselí!
36'
Vyloučení v týmu TJ Sokol Nové Veselí (Marko Živojinović).
35'
Domácí v plném počtu a mají k dispozici přesilovou hru.
35'
35'
Hranice se zatím nedokázaly dostat k zakončení.
34'
Tůma připraveného Schamse ze spojky nepřekonal, na druhé straně však Valoušek napálil jen tyč!
34'
Živojinović měl před sebou volno snižuje.
34'
Hosté zůstávají u míče a mají přesilovku.
33'
Vyloučení v týmu TJ Cement Hranice (Jaroslav Zemánek), za ostrý faul na skákajícího Melichara!
33'
Živojinović Kučerku neprostřelil, ale byl faulován.
33'
Domácí už museli při signalizované pasivitě střílet, bránu netrefili.
32'
Melichar se dopustil kroků, dopředu míří Hranice.
31'
Tůma nedal pěkným podstřelem k tyči hostujícímu brankáři šanci.
31'
Melichar se prosazuje po pěkné individuální akci proskokem.
31'
U míče Nové Veselí.
31'
Druhý poločas začne přibližně v 11:21.
První půle je u konce a domácí mají velmi dobře nakročeno ke dvěma bodům. Hranice byly lepší od první minuty, vypracovaly si náskok, který byl v jednu chvíli až devítigólový. Nové Veselí se do hry dostalo až v posledních minutách a snížilo na 7:14, v úvodu druhé půle navíc bude hrát přesilovou hru. Uvidíme, jestli ještě hosté dokáží utkání zdramatizovat.
30'
30'
Vyloučení v týmu TJ Cement Hranice (Michal Hub).
30'
Pernička se dopustil kroků.
29'
Indrák zablokován, ale Kučerka poté vychytal z rychlého brejku Veselého!
29'
A ti snižují trefou z křídla, domácí se nestihli vrátit.
29'
Brož se dopustil prorážení, dopředu míří opět hosté.
28'
Štěrba bez problémů ranou o zem k tyči proměňuje.
28'
Štěrba byl při rychlém brejku stažen k zemi a bude házet sedmičku.
28'
Domácí tentokrát v útoku úspěšní nebyli.
27'
Hosté na Sekuliće nepřesně, dopředu míří opět Hranice.
27'
Oddechový čas pro hosty.
26'
Na konci 26. minutě se prosazuje po pěkné individuální akce Andrš.
26'
Hosté se dopustili prorážení a jejich marnost pokračuje.
25'
Tůma nepřihrál na Huba na pivotu přesně.
25'
Ale akce Nového Veselí nebyla o nic lepší, hostům se v útoku vůbec nedaří.
25'
Mičkal to zkusil z úhlu, neuspěl.
24'
Andrš se snažil probít přes obránu, vybojoval jen devítku.
24'
Hosté se dopustili technické chyby, hráli nohou.
23'
Hranice se trefují z křídla a dále navyšují náskok.
23'
Domácí u míče.
22'
Už je to o sedm!
20'
Další branka Hranic, které kontrolují vydobytý náskok.
19'
Vzápětí Nové Veselí snižuje.
18'
Hranice ihned odpovídají a střílí jubilejní desátou branku!
17'
Hosté dávají branku po sedmi minutách.
17'
Domácí jsou zatím jasně lepší a vedou už o šest branek!
16'
Běží šestnáctá minuta a Nové Veselí má zatím na kontě stále pouze tři branky!
14'
Skvělý start Hranic do utkání, už vedou 8:3!
12'
Novému Veselí se v útoku zatím vůbec nedaří, naopak inkasuje už posedmé!
11'
Domácí zatím kontrolují náskok, vedou o tři góly.
10'
V úvodu desáté minuty Nové Veselí snižuje.
8'
V osmé minutě je tu další gól Hranic, které vedou opět o tři.
7'
Avšak Hranice ihned odpovídají.
6'
Na konci šesté minuty už je to jen o gól!
6'
Hosté se poprvé trefují až v šesté minutě a snižují.
4'
Skvělý start Hranic, které vedou už 3:0!
4'
Nové Veselí zatím čeká na úvodní branku.
3'
Další branka domácího týmu.
2'
Hranice dávají ve druhé minutě první branku v utkání!
1'
Připíší si dva body v tomto souboji dvou celků ze spodní části domácí Hranice, které se zvedají po bídném začátku, nebo překvapí na hostující půdě Nové Veselí?
Hranice loni neměly povedenou sezónu, musely hrát až baráž se Strakonicemi. Tu sice ovládl Cement, ale díky rozšíření ligy letos hrají extraligu oba týmy. Hranicím se ale nevydařil vstup do sezóny ani letos, z prvních šest kol získaly pouhé dva body za výhru s Karvinou. Poté se však zvedly, porazily Strakonice, Duklu a Brno a odpoutaly se tak z posledního místa. Naposledy vyrazily do Kopřivnice, kde se sehrál vyrovnaný duel, v poslední vteřině rozhodl o výhře domácích 32:31 ranou ze spojky Rachač. Cement je na 10. místě s osmi body, ale na šestou Duklu ztrácí pouze dva body.

Nové Veselí je velice nepříjemný soupeř, většinou outsider zápasu, který dokáže potrápit. Loni se do play-off nevešel, letos zatím nehraje vůbec špatně. Dokázalo porazit Karvinou, Lovosice, Frýdek-Místek a v naposledy o jedinou branku 30:29 trápící se Brno. Nové Veselí má na kontě devět bodů a je sedmé, avšak Jičín odehrál předehrávku proti Kopřivnici už ve čtvrtek..
Přeji krásné sobotní dopoledne, vítejte u duelu 11. kola Extraligy házené mužů, ve kterém zvedající se TJ Cement Hranice vyzve tým z Vysočiny TJ Sokol Nové Veselí.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.