Házená - Extraliga muži -  ONLINE PŘENOS -  Hranice : Strakonice - 14. dubna 2018   10:30

Hranice
Hranice
2' Brož  • 3' Stržínek  • 4' Kosina  • 4' Stržínek  • 7' Dohnal  • 11' Indrák  • 18' Indrák  • 19' Čadra  • 21' Čadra  • 21' Kosina  • 23' Bechný  • 27' Jan Šmíd  • 30' Zemánek  • 30' Bechný  • 31' Stržínek  • 33' Stržínek  • 34' Kosina  • 35' Samiec  • 36' Bechný  • 37' Kozlovský  • 38' Indrák  • 41' Indrák  • 42' Hub  • 44' Zemánek  • 47' Magrla  • 48' Brož  • 53' Salvet  • 55' Mičkal  • 56' Brož  • 59' Mičkal  • 60' Čadra
34:27
(16:12)
Strakonice
Strakonice
1' T. Nejdl   • 3' Krejčí   • 5' Pek   • 8' Pek   • 14' A. Nejdl   • 18' Schwarz   • 22' Pek   • 23' Vrchlavský   • 26' Pek   • 28' Zdychynec   • 29' Wildt   • 32' Pek   • 40' Zdychynec   • 42' Pek   • 43' Pek   • 45' Marienka ml.   • 47' Krejčí   • 49' Pek   • 50' T. Nejdl   • 51' Landsinger   • 52' Mošovský   • 55' A. Nejdl   • 58' A. Nejdl   • 59' Chvosta
Hranice
Magrla, D. Krupa, Bavlnka, Kučerka – Magrla, Hanzelka, Stržínek, Zuzaňák, Zemánek, Brož, Čadra, Kosina, Jan Šmíd, Salvet, Bechný, Andrš, Hub, J. Mičola, Dohnal, Tůma, Indrák, Mičkal, Kozlovský, Pomahač, Samiec.
Strakonice
Jareš, Mráz, Šejvl – Schwarz, A. Nejdl, Masák, Zdychynec, Landsinger, Tockstein, Pek, Mošovský, T. Nejdl, Marienka ml., Vrchlavský, Chvosta, Matoušík, Samek, Zbiral, Krejčí, Masák, Wildt, Halgaš.

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost. Krásný den!
TJ Cement Hranice – HBC Strakonice 1921 34:27 (16:12)
Nejvíce branek: Indrák 4, Stržínek 4, Čadra 4/1 – Pek 8, Nejdl 3, Nejdl 2. Sedmimetrové hody: 3/3 – 2/1. Vyloučení: 0:0.
Je konec! Hranice byly v dnešním utkání jasně lepším celkem a porážejí Strakonice 34:27. Hosté hned v úvodu nabrali manko, které sice před přestávkou ztenčili, ale poté už na hřišti kralovaly pouze Hranice. Domácí si po přestávce vypracovali osmibrankový náskok, který už po zbytek utkání nepustili.
60'
Čadra byl zcela sám před brankou Strakonic a ve vyložené šanci se nemýlil.
59'
Tomáš Mičkal si počkal na vyběhnutého brankáře a obloučkem poslal míč do sítě.
59'
Chvosta si naběhl na vysokou přihrávku a odrazem o zem se prosadil.
58'
Nejdl se znovu uvolnil na křídle. Tentokrát však pálil na přední tyč.
56'
Brož dostal přihrávku do volného prostoru a dělovkou o tyč uklidil míč do sítě.
55'
Gól vstřelil tým HBC Strakonice 1921 (Adam Nejdl).
55'
Mičkal tentokrát napřáhl z pravého křídla a nasadil hostujícímu gólmanovi jesličky.
53'
Salvet dostal přihrávku do běhu na pravou stranu a krásnou střelou vymetl horní roh branky.
52'
Na druhé straně přispěchal s přesnou střelou Mošovský.
52'
Tomáš Mičkal se postavil k rozehrávce sedmimetrového hodu a uklidil míč k tyči.
51'
Landsinger utekl domácí obraně a odrazem o zem překonal brankáře.
50'
Tomáš Nejdl s přehledem obešel obránce a zakončil skákavou střelou pod břevno.
49'
Tomáš Pek vletěl mezi obránce Hranic a utaženou střelou nedal domácímu gólmanovi šanci.
48'
Radim Brož střílel z pravého křídla a trefil prostor pod břevnem.
48'
Nejdl pálil z úctyhodné vzdálenosti, ale soupeřův brankář reflexivně vyrazil.
47'
Michal Krejčí na druhé straně vsítil dvacátou branku Strakonic v utkání.
47'
Magrla si převzal krásnou přihrávku a dělovkou k tyči uklidil míč do sítě.
46'
Mošovský se postavil k sedmimetrovému hodu a skákavou střelou překonal brankáře.
45'
Marienka se otočil v souboji s obráncem a střelou do dolního rohu rozvlnil síť.
44'
Zemánek se dostal do úniku a efektní střelou mezi nohy brankáře skóroval.
43'
Gól vstřelil tým HBC Strakonice 1921 (Tomáš Pek).
42'
Hub překvapil soupeřova brankáře střelou k tyči ze střední vzdálenosti.
42'
Pek se uvolnil na levém křídle a zakončil na zadní tyč.
41'
Indrák znovu dostal moře volného prostoru a i v pádu prostřelil brankáře.
40'
Zdychanec utekl obraně po levém křídle a odrazem o zem překonal domácího brankáře.
38'
To je exhibice domácího celku! Indrák zakončil do horního rohu branky.
37'
Domácí nadále dominují dění na hrací ploše. Náskok Hranic aktuálně činí osm branek!
36'
Tomáš Bechný se prosmýkl mezi dva obránce a zamířil přímo k tyči.
36'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu HBC Strakonice 1921 (Filip Zdychynec).
35'
Hranice v úvodu druhé půle zcela dominují dění na hřišti! Domácí odskakují na rozdíl šesti branek.
34'
Jan Kosina se dostal do úniku, který zakončil střelou mezi nohy brankáře.
33'
Stržínek má skvělou formu! Další nechytatelnou střelou překvapil brankáře.
32'
Tomáš Pek si na druhé straně naběhl mezi obránce a vypálil přímo pod břevno.
31'
Hranice hrají dobře i po změně stran! Stržínek zůstal zcela osamocený a uklidil míč na zadní tyč.
31'
První poločas končí! Hranice byly od úvodu utkání mnohem aktivnějším celkem a od úvodu utkání se dostaly do vedení. Strakonice sice v závěru poločasu jejich náskok dokázaly smazat, ale Hranice znovu zabraly a o poločase vedou o čtyři branky.
30'
30'
Tomáš Bechný dostal krásnou přihrávku do brejku a trefil opuštěnou branku.
30'
Hranice však v závěru poločasu znovu odskakují. Zemánek vymetl horní roh branky.
29'
A dokonce jim to vyšlo! Domácí brankář si nepohlídal mezírku u pravé tyče.
29'
Hosté navíc přečkali další výpad Hranic a znovu se tlačí do útoku.
28'
Strakonice dvojicí rychlých branek dotahují náskok Hranic na rozdíl třech branek.
27'
Jan Šmíd se i v pádu prodral ke střele a zakončil k levé tyči.
26'
Napodruhé se Pek prosmýkl do střelecké pozice a s přehledem přeloboval brankáře.
26'
Tomáš Pek se po pravé straně tlačil do zakončení, ale v pádu nezamířil mezi tři tyče.
25'
Strakonice se usadily před brankou domácích, ale nikdo v bílém zatím nedokázal zakončit.
23'
Gól vstřelil tým HBC Strakonice 1921 (Adam Vrchlavský).
23'
Domácí válec pokračuje v exhibičním tempu! Další krásnou střelou se prosadil Bechný.
22'
Pek si naběhl na přihrávku mezi obránce a tvrdou střelou uklidil míč pod břevno.
21'
Hranice zcela diktují tempo hry. Kosina se trefil z úctyhodné vzdálenosti.
21'
Další povedená akce Hranic, na jejimž konci stál osamocený Čadra.
20'
Schwarz zkoušel přelobovat brankáře, jenže poslal míč nad břevno.
19'
S góly se nyní rozthl pytel! Čadra rychlým švihem zakončil pod břevno.
18'
Schwarz si udělal prostor na levém křídle a vymetl horní roh domácí branky.
18'
Napodruhé už to Indrákovi vyšlo! Hostující brankář se po míči natahoval marně.
17'
Indrák střílel z levého křídla, ale míč se od země odrazil nad břevno hostující branky.
15'
Čadra zahrával další sedmimetrový hod a bez problémů zavěsil pod břevno.
14'
Až nyní to Strakonicím vyšlo! Nejdl nachytal domácího brankáře na švestkách.
13'
Fantastický gólman Hranic! Nyní si pochutnal na úniku jednoho z hráčů Strakonic.
12'
Strakonice se směrem do útoku trápí. Domácí obrana nedává hostům prostor.
11'
Hranice pokračují v dobrém výkonu. Indrák nedal gólmanovi soupeře šanci.
9'
Jan Šmíd se postavil k sedmimetrovému hodu a prostřelil brankáře.
8'
Pek si naběhl na krásnou přihrávku na pravou stranu a prostřelil brankáře.
7'
Domácí odskakují na rozdíl dvou branek. Dohnal trefil mezírku mezi golmanem a tyčkou.
5'
Na opačné straně dostal mnoho prostoru Pek a s přehledem poslal míč pod břevno.
4'
Hranice zatím hrají směřem do útoku velmi dobře. Stržínek si opět udělal prostor a zakončil na zadní tyč.
4'
Gól vstřelil tým TJ Cement Hranice (Jiří Kosina).
3'
Na druhé straně srovnává krásnou a skrytou střelou Krejčí.
3'
Střížínek si rychlou kličkou udělal prostor ke střele a zakončil přesnou ránou k tyči.
2'
Hranice však bleskově vyrovnávají brankou Brože z pravého křídla.
1'
Strakonice vstupují do utkání velmi dobře. Tomáš Nejdl se prosadil střelou do dolního rohu.
1'
Dnešní duel znamená pro oba celky premiéru ve skupině o udržení! Kromě dnešních soupeřů zde hraje také Nové Veselí, které si už stačilo připsat první triumf, když v úvodním duelu doma porazila Brno.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům házené! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání házené mezi Cementem Hranice a Strakonicemi. Duel startuje v 10:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.