Házená - Extraliga muži - 9. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Jičín : Lovosice - 18. listopadu 2017   18:00

Jičín
Jičín
6' Horut  • 12' Horut  • 16' Wolski  • 17' Kolc  • 18' Wolski  • 21' Horut  • 22' Šulc  • 23' J. Drbohlav  • 26' Král  • 31' Wolski  • 37' Wolski  • 42' Čurda  • 45' J. Drbohlav  • 48' Šulc  • 51' Rychna  • 52' Krahulec  • 56' Král  • 57' Kolc
20:29
(9:12)
Lovosice
Lovosice
4' Klimt   • 5' Klimt   • 10' Sýkora   • 14' J. Kalík   • 16' Sýkora   • 19' Sýkora   • 21' Bičiště   • 23' Bičiště   • 25' Sýkora   • 28' Klimt   • 30' Sýkora   • 33' Klimt   • 37' J. Kalík   • 40' Bičiště   • 42' Sýkora   • 43' Konárik   • 44' Klimt   • 46' Bouček   • 49' Klimt   • 50' Bičiště   • 52' Konárik   • 53' Sýkora   • 56' Bouček   • 58' Jelínek   • 59' Konárik   • 59' Adamík   • 60' J. Kalík
Jičín
Baader, Novotný
Lovosice

60'
Jiří Kalík z pravé spojky přidává další branku, která byla poslední v dnešním zápase.
59'
Artur Adamík vyšperkoval svůj výborný výkon gólem přes celé hřiště.
59'
Z rychlého protiútoku zvyšuje Michael Konárik.
58'
O pár vteřin později se ale prosazuje Roman Jelínek a o výsledku dnešního zápasu je zřejmě rozhodnuto.
57'
Tomáš Kolc přehozem překonává Artura Adamíka a vykřesává naději pro Jičínské.
56'
Jiří Bouček po pár vteřinách odpovídá a navyšuje vedení Lovců.
56'
Radek Král našel jediný prostor u přední tyčky.
55'
Miloslav Sýkora proměňuje nařízenou sedmičku.
54'
Artur Adamík drží Lovosické, nyní si poradil se střelou Davida Krahulce.
54'
Radek Král proměňuje nařízenou sedmičku, která byla nařízena po faulu na střílejícího Lukáše Rychnu.
53'
Na technickou střelu Miloslava Sýkory byl domácí brankář krátký – 17:23.
52'
Ještě v téže minutě odpovídá stejnou mincí z pravého křídla David Krahulec.
52'
Michael Konárik zvyšuje náskok Lovců.
51'
Lukáš Rychna snižuje z rychlého brejku na pětibrankový rozdíl. Do konce zápasu zbývá necelých 9 minut.
50'
David Bičiště propálil z pravé spojky vše, co mu stálo v cestě – 15:21.
50'
Radek Král nasměroval svou střelu z levého křídla pouze do břevna branky Artura Adamíka.
49'
Ani tentokrát se Václav Klimt nemýlil, když rozvlnil síť za zády Davida Machalického.
49'
Navíc byl za faul právě na Ondřeje Šulce vyloučen Jiří Bouček.
48'
Ondřej Šulc skóruje po individuální akci.
46'
Libor Bouček přesilovku využívá bleskově, když se prosadil umístěnou střelou ze střední spojky.
45'
Dalším vyloučeným hráčem na straně domácích je Lukáš Rychna.
45'
Jiří Drbohlav snižuje z prostoru pivota po přihrávce od Lukáše Rychny.
44'
Václav Klimt z levé spojky přidává další branku Lovosic.
43'
Za úmyslnou hru nohou byl také vyloučen David Bičiště.
43'
Žlutou kartou byl napomenut hostující trenér Mílan Berka.
43'
Michael Konárik zvyšuje z pravého křídla vedení Lovců.
42'
První brankou v zápase rychle odpovídá Dominik Čurda.
42'
Sedmou branku zaznamenává hráč s číslem 7 v lovosickém dresu, Miloslav Sýkora.
40'
David Bičiště se prosazuje z prostoru pivota a využívá tak přesilovou hru svého celku.
40'
Na 2 minuty si nedobrovolně odpočine Mateusz Wolski.
39'
Radek Král snižuje z nařízené sedmičky.
38'
Podruhé v zápase je vyloučen Jan Landa.
37'
Ještě v téže minutě však odpovídá jičínský Mateusz Wolski.
37'
Autorem zatím poslední branky je hostující Jiří Kalík.
36'
Artur Adamík dnes předvádí výborný výkon, stejně jako domácí Filip Veverka.
33'
Z levé spojky zvyšuje vedení Lovosic tvrdou ranou na vzdálenější tyč Václav Klimt.
32'
Se střelou Jana Landy si poradil Filip Veverka, na druhé straně se vyznamenal Artur Adamík.
31'
Na 10:12 snižuje ze střední spojky Mateusz Wolski.
31'
30'
30'
A je to opět Miloslav Sýkora, tentokráte se prosazuje z rychlého brejku.
29'
Miloslav Sýkora proměňuje nařízený sedmimetrový hod po faulu na Václava Klimta.
29'
Na straně domácích je vyloučen Jiří Drbohlav.
28'
Václav Klimt střelou z levé spojky vrací hostům nejtěsnější vedení.
26'
Radek Král se dostal k odraženému míči, který dokázal dostal za záda Artura Adamíka, srovnáno.
25'
David Bičiště je vyloučen na 2 minuty.
25'
Z rychlého brejku se prosazuje Miloslav Sýkora.
23'
V Jičíně máme opět srovnáno, z pivota se prosazuje Jiří Drbohlav.
23'
Na začátku 23. minuty se prosazuje opět David Bičiště a vrací hostům vedení o jednu branku.
22'
Je srovnáno, Ondřej Šulc se dokázal individuálně uvolnit jeden na jednoho a vsítit tak sedmou branku domácích.
21'
Ondřej Šulc uvolnil Libora Horuta a pro toho již nebyl problém skórovat.
21'
Za příliš mnoho hráčů na hřišti je vyloučen Václav Klimt v dresu Lovosic.
21'
Z rychlého protiútoku se prosazuje David Bičiště.
19'
Třetí branku přidává zatím neomylný Miloslav Sýkora.
18'
Je srovnáno, Mateusz Wolski propálil podstřelem vše, co mu stálo v cestě.
17'
První střelu Tomáše Kolce Artur Adamík kryl, na následnou dorážku již byl krátký.
16'
I v oslabení se Lovosice prosazují, konkrétně z levého křídla Miloslav Sýkora.
16'
Ondřej Šulc našel volného Mateusze Wolskiho, který snižuje na 3:4 z pohledu Jičína.
15'
V 15. minutě je vyloučen hostující Jan Landa.
14'
Nechytatelnou dělovku vyslal z pravé spojky Jiří Kalík.
13'
Artur Adamík vychytal na levém křídle Radka Krále.
12'
Libor Horut svou druhou brankou v zápase snižuje na nejtěsnější rozdíl ve skóre.
12'
David Bičiště viděl žlutou kartu.
10'
Z levého křídla se prosazuje lovosický hráč s číslem 7, Miloslav Sýkora.
6'
Jiří Motl je druhým napomínaným hráčem hostujícího celku.
6'
Libor Horut však vzápětí snižuje.
5'
Na konci 5. minuty se prosazuje opět Václav Klimt.
5'
Žlutou kartu viděl i lovosický Jiří Bouček.
5'
Druhým napomínaným hráčem je Mateusz Wolski.
4'
První branku zápasu vsítil lovosický Václav Klimt po individuálním uvolnění.
3'
Prvním napomínaným hráčem dnešního utkání je domácí Ondřej Šulc.
2'
Artur Adamík si poradil se střelou Libora Horuta ze střední spojky.
1'
Filip Veverka si ještě v 1. minutě připisuje druhý úspěšný zákrok.
1'
Filip Veverka si hned v úvodu připsal první úspěšný zákrok, na druhé straně mířil David Krahulec v rychlém brejku pouze do tyče.
1'
Úvodní rozehrávku obstarali hráči Lovosic, které přijel podpořit i početný fan club.
1'

HBC Ronal Jičín: Veverka, Machalický, R. Soukup – Rychna, Krahulec, Král, Bareš, Horut, Hlava, Wolski, Bíšek, Miľko, Šulc, J. Drbohlav, Kolc, Čurda.

HK FCC Město Lovosice: Hrdlička, Adamík – Landa, J. Kalík, Sýkora, J. Motl, Bouček, Jelínek, Bičiště, Barth, Klimt, Konárik, Semerád, Prokop, Karlovec, Malý.

Rozhodčí: Baader, Novotný.
Poslední dvě vzájemná utkání

3.12.2016 Lovosice – Jičín 28:30
9.9.2016 Jičín – Lovosice 20:27
HK FCC Město Lovosice

Lovosičtí házenkáři rovněž sehráli v letošním ročníku osm ligových duelů, po kterých se s 9 body usídlili na 6. pozici extraligové tabulky.
V ofenzívě jim to však relativně šlape. V dosavadním průběhu nastříleli hned 216 branek a patří k nejlepším celkům Extraligy.
Na palubovkách soupeře to ovšem docela skřípe. Lovosice zde sice odehrály jen dva zápasy, ale ani jednou nedokázaly zvítězit. Připsali si v nich pouhý bod a patří jim tedy až 11. příčka tabulky venkovních mužstev soutěže.

HBC Ronal Jičín

Jičín doposud odehrál osm zápasů, ve kterých si na své konto připsal 9 bodů, jenž mu zajišťují prozatimní 4. místo házenkářské Extraligy.
Pokud se něčím může Ronal chlubit, tak je to rozhodně obranná hra. Jeho defenzíva totiž inkasovala jen 197 gólů a v tomto ohledu je druhou nejlepší v celé soutěži.
Před svými příznivci odehrál Jičín čtyři duely. V nich dokázal hned třikrát zvítězit a s 6 body sídlí na 5. pozici v tabulce domácích týmů.

12.11.2017 Karviná – Jičín 30:23
4.11.2107 Jičín – Plzeň 26:25
24.10.2017 Nové Veselí – Jičín 24:24
7.10.2017 Jičín – Hranice 27:17
30.9.2017 Brno – Jičín 31:28