Házená - Extraliga muži - 17. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Jičín : Nové Veselí - 24. února 2018   18:00

Jičín
Jičín
5' Bareš  • 7' Rychna  • 8' Horut  • 13' Krahulec  • 15' Krahulec  • 16' Horut  • 18' Král  • 21' Král  • 22' Krahulec  • 25' Horut  • 27' Rychna  • 29' Hlava  • 34' Rychna  • 36' Šulc  • 39' J. Drbohlav  • 45' Král  • 50' Král  • 52' Krahulec
22:21
(14:9)
Nové Veselí
Nové Veselí
4' Sekulić   • 16' Sekulić   • 20' Živojinović   • 24' Živojinović   • 26' Chosik   • 29' Melichar   • 30' Bartůněk   • 32' Melichar   • 33' Melichar   • 34' Štěrba   • 35' Veselý   • 36' Sekulić   • 38' Sekulić   • 40' Živojinović   • 46' Skalický   • 51' Sekulić   • 52' Sekulić   • 55' Chosik
Jičín
Nové Veselí

S konstatováním, že Jičín vyhrál těsně prakticky jasně a trochu i se štěstím jasně vyhraný zápas se s Vámi loučím a těším se u dalšího sledování onlajn přenosů.
Jičín nezachytil nástup hostí do druhé půle a prakticky až do stavu, kdy vedl o gól nedokázal vůbec reagovat ne jejich zlepšenou hru. Hosté nakonec ještě v poslední sekundě vyrovnali, gól však nebyl uznán z důvodu prorážení.
60'
Oddechový čas pro domácí.
60'
Štěrba ze sedmičky prostřelil Machalického. Domácí opět vedou pouze o gól.
59'
Oddechový čas pro hosty.
59'
Krahulec proměňuje svoji třetí sedmičku a střílí tak sedmou branku. Zlomí tak odpor hostí?
58'
Nyní se však vyznamenal i brankář domácího celku.
57'
Další zákrok hrdiny hostí. Ti nyní mohou vyrovnat.
56'
Brankář hostí si připsal několik zákroků a drží svůj tým stále v naději. Domácí mají však stále výhodu útoku.
55'
Chosik rychle snižuje na rozdíl jediné branky.
54'
Krahulec střílí svoji šestou branku ze sedmičky.
53'
Domácí obrana přidává na důrazu. brání však pouze za pomocí faulů.
52'
Krahulec odpovídá rychlým gólem z otevřené obrany.
52'
Sekulić prodlužuje svoji one man show.
51'
Sekulić podstřelil brankáře a dává dnes již 5. branku.
50'
50'
Králův gól opět navyšuje vedení domácích na rozdíl dvou branek.
49'
Střela Melichara končí vedle branky.
48'
Vidíme další úsek hry, při kterém dominují obranné valy. Výhodu útoku má Sokol.
47'
Hosté opět předvedly pevnou defenzivu.
46'
Skalický si doskočil pro míč vyražený brankářem a sám jej překonává.
46'
Obrany opět stojí na pevných základech.
45'
Radek král utnul dlouhou dobu bez branky.
44'
Nyní obě obrany předčily útoky, když je nenechaly ani vyslat míč na branku.
43'
Hráči hostí opět vychází z pevné obrany ale rychlý přechod do útoku už se jim tolik nedaří.
42'
Nyní jsme viděli na každé straně po jedné neproměněné šanci.
41'
Krahulec neproměnil sedmičku, když trefil brankáře pouze do nohy.
40'
Hosté byli v obranné činnosti opět precizní, díky čemuž mohli zaútočit a snížit opět na rozdíl jediné branky.
39'
Drbohlav přidává branku domácího celku.
38'
Sekulič přidává další branku a hosté již prohrávají pouze o gól.
37'
Přestávka pomohla hostujícímu týmu zacelit díry v obraně a nyní mohou opět útočit.
36'
Gól vstřelil tým TJ Sokol Nové Veselí (Nikola Sekulić).
36'
Gól vstřelil tým HBC Ronal Jičín (Ondřej Šulc).
35'
35'
Domácí nezachytili vstup do druhé půle a třetí brankou je za to trestá Ondřej Veselý, v dresu týmu Nového Veselí.
34'
Gól vstřelil tým TJ Sokol Nové Veselí (Jakub Štěrba).
34'
první branku domácích ve druhém poločase střílí Rychna.
33'
Domácí jsou v útoku nedůslední a podruhé za sebou je stejným způsobem za to trestá David Melichar.
32'
Z rychlého protiútoku se prosazuje David Melichar.
31'
Druhý poločas začne přibližně v 18:50.
Domácí nastoupili do zápasu aktivně a prakticky od první minuty díky aktivitě, přesnosti střelby a kvalitě obrany nenechávají nikoho na pochybách, od koho se dnes očekává vítězství. Domácí si postupně vytvořili pětibrankový náskok. Zda ho dokážou ubránit se dozvíme zhruba za 40 minut.
30'
30'
Z pozice křídla brankáře přeloboval Bartůněk.
29'
Na vstřelenou branku rychle odpověděl Hlava.
29'
Gól vstřelil tým TJ Sokol Nové Veselí (David Melichar).
28'
Domácí již delší dobu brání své území, ovšem pouze za cenu faulu.
27'
Z devítky se tvrdou ranou prosazuje Rychna.
26'
Za hosty se konečně trefuje Chosik.
25'
Na druhé straně se trefuje Horut.
24'
Po zásahu brankáře Nového Veselí se z následného protiútoku prosazuje Živojinović.
24'
23'
Nyní se dvakrát za sebou vyznamenal domácí brankář.
22'
Chosik trefuje z cca 8 metrů tyč.
22'
22'
Další branku přidává Krahulec.
21'
Další gólový příspěvek domácích přidává Král.
20'
Nyní už se prosazuje Živojinović.
19'
Domácí se brání pouze za cenu faulu. bránit budou i dále.
18'
Král si doskočil pro míč odražený od břevna a z pozice křídla skóruje.
17'
Domácí ubránili Chosika pouze za cenu faulu.
16'
Horut vyskočil nad hostující obranu a prosadil se střelou z devíti metrů.
16'
Žlutá karta pro tým TJ Sokol Nové Veselí (Nikola Sekulić).
16'
15'
Krahulec přidává další branku domácích.
14'
I na druhé straně Štěrba proměňuje sedmičku jesličkami.
13'
Krahulec přidává i branku ze hry z pozice křídla.
12'
Krahulec nasadil jesle hostujícímu brankáři proměňuje sedmimetrový hod.
12'
Vyloučení v týmu TJ Sokol Nové Veselí (Miroslav Štohanzl).
11'
Vyloučení v týmu HBC Ronal Jičín (Jiří Drbohlav).
10'
Hosté se nyní ubránili, domácím byl navíc odpískán útočný faul.
9'
Sedmimetrový hod proměňuje Štěrba a snižuje.
8'
Horut se prosazuje ze šestky.
7'
Domácí rozmíchali obranu až se na spojce vytvořilo okénko pro Rychnu.
6'
Domácí brankář nyní podržel své spoluhráče.
5'
Za domácí se rychle prosazuje Bareš.
4'
Sekulič srovnává.
3'
Suchánek měl v ruce vyrovnání. Sedmičku však neproměnil.
2'
Domácí tým se dostává hned do vedení.
1'

HBC Ronal Jičín: Veverka, Machalický, Petr, R. Soukup – Rychna, Burda, Krahulec, Král, Bareš, Horut, Hlava, Kubík, Vítek, Tomášek, Bíšek, Miľko, Šulc, J. Drbohlav, Groh, Kolc, Čurda, Matula, Š. Drbohlav, Herzán.

TJ Sokol Nové Veselí: Schams, Soukup, Šimovček, Studený – Skalický, Valoušek, Veselý, Suchánek, Živojinović, Birdahić, Kupa, Bartůněk, Dolejší, Melichar, Přibyl, Resl, Bartůněk, Sekulić, Krčál, Štohanzl, Zourek, Nedvěd, Štěrba, Najman, Chosik..
Dnešní soupeři spolu odehráli již 3 zápasy. Z prvních dvou odešel vítězně vždy Jičín. V posledním klání odešly oba dva celky smírně 24:24.
Zato Nové Veselí má jiné starosti. Tento celek se s pouhými 9 body krčí na posledním místě tabulky a vyhlíží každý bod, který by ho ode dna odpoutal. Ačkoliv se Novému Veselí v Poháru poměrně dařilo v extralize ochutnal chuť vítězství naposledy 26.11.2017, kdy porazilo Brno 30:29. Od této doby však ze šesti zápasů neuhrálo ani bod.
Jičín neoplývá žádnou zázračnou formou, ale z posledních 3 utkání dokázal vyhrát alespoň v Brně 30:25. V posledním utkání však překvapivě odjeli z Hranic s porážkou 28:22. I proto patří Jičínu aktuálně 7. pozice. Tato pozice mu zaručuje účast v play off. Tu však bude muset ještě vehementně bránit neboť první nepostupující celek jsou práce Hranice a na Jičín ztrácí pouhé 3 body.
Hezký den Vám přeji od onlajnového přenosu z utkání extraligy házené mužů mezi týmy HBC Ronal Jičín a TJ Sokol Nové Veselí.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.