Házená - Extraliga muži -  ONLINE PŘENOS -  Kopřivnice : Lovosice - 22. dubna 2018   18:00

Kopřivnice
Kopřivnice
2' Hanus  • 2' Jan Gřes  • 4' Jan Gřes  • 5' Jan Gřes  • 9' Petřík  • 13' Petřík  • 15' Hanus  • 17' Jan Gřes  • 20' Mynář  • 25' Hanus  • 28' Jan Gřes  • 30' Hanus  • 30' Jan Gřes  • 33' Hanus  • 35' Jan Gřes  • 36' Jan Gřes  • 40' Jan Gřes  • 45' Švébiš  • 46' Rachač  • 51' Bukovský  • 55' Bukovský  • 56' Holbein  • 58' Jan Gřes  • 60' Bukovský
30:33
(17:18)
Stav série: (1:3)
Lovosice
Lovosice
2' Bičiště   • 4' Malý   • 6' Sýkora   • 7' Klimt   • 8' J. Motl   • 11' Klimt   • 12' Bouček   • 14' Malý   • 15' Klimt   • 16' Bičiště   • 17' Bouček   • 18' Klimt   • 22' Bouček   • 23' Sýkora   • 24' Malý   • 27' Bouček   • 30' J. Motl   • 36' J. Motl   • 38' J. Motl   • 41' Malý   • 43' Klimt   • 44' J. Motl   • 45' Klimt   • 48' J. Motl   • 49' Klimt   • 51' Klimt   • 52' Klimt   • 53' Bičiště   • 56' Klimt   • 58' Sýkora   • 60' Malý   • 60' Bičiště
Kopřivnice
Pavlát, Točík
Lovosice

To je ode mě pro dnešek vše, přeji příjemný zbytek víkendu, u dalších on-line přenosů se těším na počtenou.
Jak už bylo zmíněno, Lovosice vyzvou v semifinále Karvinou, druhý tým základní části. Hrát se bude příští víkend v sobotu a v neděli na slezské půdě, o týden později se série stěhuje do Lovosic. Druhou semifinálovou dvojici tvoří vítěz základní části Zubří a finalista z posledních čtyř sezón Plzeň.
KH Kopřivnice – HK FCC Město Lovosice 30:33 (17:18)
Nejvíce branek: Gřes 10, Petřík 6/4, Hanus 5 – Klimt 10, Motl 6, Malý 5. Rozhodčí: Pavlát, Točík. Sedmimetrové hody: 7/6 – 2/1. Vyloučení: 2:1.
Duel a celá série končí, Lovosice zvládli druhý zápas na půdě Kopřivnice mnohem lépe a vítězí 33:30, v sérii 3:1 na zápasy, postupují tak do semifinále, ve kterém vyzvou Karvinou! Kopřivnice se po osmi letech probojovala do play-off a jako jediný z outsiderů dokázal zvítězit alespoň v jednom utkání, všechny ostatní série skončily jednoznačně. I dnes se domácí rvali o výhru, ale v klíčových chvílích je zradila přesnost střelby, trápil je i výtečně chytající Adamík. Střílející Jan Gřes na všechno nestačil a Hanusovi už ve druhé půli do branky téměř nic nepadlo. Naopak za hosty se rozstřílel Václav Klimt i Jiří Motl, právě tito dva tahouni mají největší podíl na postupu Lovosic.
60'
Adamík si ještě připsal famózní zákrok nohou proti unikajícímu Hanusovi.
60'
Bičiště zůstal osamocený před Žingorem a dává další branku Lovosic.
60'
Do konce duelu zbývá už jen 23 sekund.
60'
Oddechový čas pro hosty.
60'
Bukovský ještě pumelicí překonal Adamíka, ale to už domácím nepomůže.
60'
Lukáš Malý dokázal proběhnout obranou a pojišťuje Lovcům vítězství i postup do semifinále!
59'
Ovšem Švébiš ranou přes blok těsně minul branku! To už je zřejmě definitivní konec nadějí pro Kopřivnici.
59'
Žingor chytá ránu Motla při pasivitě a domácí to ještě zkusí! Mají necelé dvě minuty.
58'
Domácí se ještě nevzdávají, Jan Gřes vypálil na bližší tyč a propasíroval balon za Adamíka, který si na něj sáhl.
58'
Miloslav Sýkora pronikl vystoupenou obranou a svůj průnik zakončil střelou k pravé tyči.
57'
Jan Hanus byl zcela volný na levém křídle, ale velkou šanci neproměnil! Své střele o zem dal až příliš velkou razanci a míč skončil vysoko nad břevnem.
57'
Domácí to zkoušejí v sedmi!
57'
Oddechový čas pro domácí.
56'
Důležitá branka pro Lovce, trefil se znovu Václav Klimt, který pronikl obranou a obstřelil Žingora.
56'
Na hraně kroků hrál Sýkora, ale nakonec je pískána devítka.
56'
To bude ještě drama! Kopřivnice nakonec propasírovala míč na pivota na Jana Holbeina, který dokázal překonat Adamíka a už je to jen o gól!
55'
Klimt vypálil při signalizované pasivitě jen do rukou Žingora, domácí znovu u míče!
55'
Podařilo se jim snížit, Marek Bukovský vypálil ze střední spojky pod horní tyč.
54'
Žingor dokázal vytěsnit ránu Boučka ze střední spojky do břevna a domácí se ještě pokusí srovnat.
54'
Adamík si připisuje důležitý zákrok proti ráně ze spojky a posílá Lovce stále blíže k semifinále!
53'
Krásně sehraná akce Lovosic na levou stranu na Davida Bičištěho, který využil nabídnutý prostor dokonale.
53'
Adamíkovi scházel jen kousek, ale zakončení Petříka do dolního prostoru branky nevyrazil.
52'
Švébiš faulovaný při průniku, sedmička pro domácí.
52'
Tohle domácí musí hodně mrzet. Dopustili se kroků, nestihli se zformovat do obrany a Václav Klimt vyslal další přesný projektil.
52'
Hosté přišli o míč a musejí se bránit.
51'
Ovšem Kopřivnice rychle odpovídá, naději dal domácím svou trefou Marek Bukovský!
51'
Klimt nyní táhne Lovce, když vypálil z levé spojky přesně k pravé tyči!
51'
51'
Lovosice kombinují na útočné polovině, zatím bez střelby. Domácí fanoušci si žádají signalizování pasivity.
50'
Nepřesný pas Rachače, domácí opět nezakončili a zbytečně přišli o míč!
49'
Václav Klimt ranou z levé spojky posílá Lovce do dvoubrankového vedení! Možná nyní se láme utkání a celá série.
49'
Unger volný na levém křídle, ale nedokázal propálit Adamíka.
48'
Avšak domácí trestuhodně přišli o míč a Jiří Motl s přehledem proměňuje rychlý brejk.
48'
Klimt znovu našel na pivotu Semeráda, ale ten ve veliké šanci přestřelil
47'
Klimt uvolnil Semeráda, ale ten technickým obstřelem minul branku! Na druhé straně však osamocený Švébiš nevyzrál na Adamíka. Oba brankáři drží své týmy.
46'
Žingor vyrazil pokus Motla, ale ten byl faulován, pokračuje akce Lovců.
46'
Miroslav Rachač vypálil ostře z levé spojky, Adamík si na míč nohou sáhl, ale balon se odrazil do břevna a následně do sítě.
45'
Klimtovu ránu z levé spojky Žingor vůbec neviděl, míč zapadl k levé tyči.
45'
Švébiš zůstal osamocený na brankovišti a dokázal obstřelit Adamíka.
45'
44'
Jiří Motl znovu ukázal svou rychlost a šikovnost, prošel obranou jako nůž máslem a individuální akci zakončil přesnou ranou o zem pod břevno.
44'
Nyní se dlouho nemůže prosadit Kopřivnice. Adamík dokázal lapil ránu domácích z levé spojky, zakončoval nejspíše znovu Jan Gřes.
43'
Václav Klimt až příliš jednoduše přešel přes obránce a vypálil k pravé tyči, srovnáno!
42'
Při signalizované pasivitě už musel Gřes pálit, branku přestřelil.
41'
Avšak vzápětí je sníženo, domácí nevyužili šanci z pivota a Lukáš Malý skóruje z rychlého protiútoku.
41'
Nedorozumění Klimta s Boučkem a Lovosice znovu přicházejí o míč.
40'
Jan Gřes vypálil bez výskoku nečekaně z levé spojky a Adamík se tentokrát natahoval marně, musí lovit míč ze sítě.
40'
Bouček se však dopustil nepřesné přihrávky a Lovci tím v přesilovce zbytečně přicházejí o míč.
39'
Při signalizované pasivitě pálil z pravé spojky z devíti metrů Mynář, Adamík natáhl ruku a dokázal míč vyrazit.
38'
Jiří Motl využil volna na levé straně, proskočil mezi obránci a zakončil k pravé tyči.
38'
Vyloučení v týmu KH Kopřivnice (Jaromír Petřík), za stažení Motla.
38'
Signalizovaná pasivita Lovosic.
37'
Domácí skvěle brání a nepouští Lovce k zakončení, zatím...
37'
Švébiš ranou přes blok nepřekonal Adamíka.
36'
Nejlepší střelec extraligy Jiří Motl dokázal přejít přes obránce a z úhlu propálil Žingora. První gól Lovosic ve druhé půli!
36'
Další branka domácích je na světě, trefil se znovu Jan Gřes! Tentokrát proskočil obranou a přehodil Adamíka.
35'
Hosté navíc netrefili branku, postaral se o to nejspíše Jiří Motl.
35'
Jan Gřes překvapil Adamíka střelou ze spojky do dolní části branky.
35'
Skvělý Žingor chytá i sedmičku! Rukou zasáhl proti střele Sýkory.
35'
Václav Klimt svým dalším průnikem vybojoval pro Lovosice sedmičku.
34'
Domácí ubránili za cenu devítky pronikajícího Motla i Klimta.
34'
Hosté hrají v plném počtu.
34'
Švébiš se dopustil při proskoku prorážení.
33'
Žingor vyráží další ránu Lovců ze střední spojky!
33'
Jan Hanus už tentokrát z křídla zakončil bez kontaktu přesně, přeloboval Adamíka a posílá Kopřivnici do vedení!
33'
Bouček si nerozuměl se spoluhráčem a vyslal do křídla nepřesnou přihrávku.
32'
A je srovnáno, Petřík vypálil nad nohu Adamíka!
32'
Hanus faulovaný při zakončení z křídla, kromě vyloučení je tu i sedmička pro domácí.
32'
Vyloučení v týmu HK FCC Město Lovosice (Miloslav Sýkora).
32'
Bičištěho pokus ze spojky kryje pozorný Žingor.
31'
Hanus neuspěl z pravého křídla, skvěle ho vychytal Adamík.
31'
Druhá půle odstartovala a u míče jsou domácí.
31'
Druhý poločas začne přibližně v 18:47.
To je přestřelka! Od první minuty bylo vidět, že dnes budou mít ofenzivy nad obranou navrch. Defenziva obou celků je relativně prostupná, což vyhovuje spojkám jako Jan Gřes na domácí straně nebo Jiří Bouček na straně druhé. Branek ale hodně padalo i z rychlého protiútoku. Kopřivnici se zatím daří bránit běhavého Jiřího Motla, který se trefil jen dvakrát. Ale Motla zastoupili další, a tak Lovosice vedou po poločase 18:17. Domácí se však dvěma brankami v závěru dostali na dostřel a duel je naprosto otevřený.
30'
30'
Žingor ještě vyrazil ránu Sýkory z dálky.
30'
Lovosice rozehrávají od půlky, čtyři vteřiny do konce.
30'
Žlutá karta pro realizační tým HK FCC Město Lovosice.
30'
Lovosice ještě přišly po zákroku na hraně faulu o míč a z rychlého protiútoku se Jan Gřes trefil k levé tyči!
30'
Domácí ještě snižují, půl minuty před koncem se prosazuje Jan Hanus z pravého křídla ranou o zem.
30'
Ovšem míč se odrazil znovu zpět k Lovcům a tentokrát už byl Jiří Motl úspěšný, navyšuje náskok hostů podstřelem.
29'
Motl se šikovně obtočil kolem obránce, ale dnes zatím čeká na svou druhou trefu, vychytal ho Žingor!
29'
Žingor vytěsnil zakončení Malého z pravého křídla do tyče, po oddechovém čase budou mít Lovci další šanci zakončit.
28'
Jan Gřes vypálil při signalizované pasivitě z levé spojky přesně ke vzdálenější tyči a snižuje.
28'
Kopřivnice v plném počtu.
28'
Podstřel Jana Gřese sražený mimo, pokračuje kombinace domácích.
27'
Jiří Bouček se prosazuje individuálním průnikem přes obranu, který zakončil střelou k pravé tyči.
26'
Mynář pálil při signalizované pasivitě, Adamík dokázal rukou zasáhnout.
26'
Žingor si na zakončení Sýkory sáhl, ale míč končí u levé tyče.
26'
Motl zastaven nedovoleně dvěma hráči, Hanus dostává dvě minuty, navíc sedmička pro Lovce.
25'
Žingor vychytal ránu Motla ze spojky a Jan Hanus se dostal do brejku, který proměnil a už je to jen o gól!
25'
Petřík proměňuje, prostřelil střídajícího Hrdličku mezi nohy.
25'
Hosté bránili v brankovišti, sedmička pro Kopřivnici.
24'
Stach naběhl do dvou hráčů a následně uvolnil Malého, jenž se prosadil z křídla ranou na přední tyč.
24'
Mynář překvapivě vypálil ze střední spojky, ke gólu scházela přesnost.
23'
23'
Motl zadovkou uvolnil Sýkoru, a ten dává z křídla další branku Lovců.
23'
Jan Gřes se zmocnil odraženého míče, ale zakončil jen do levé tyče!
22'
Žlutá karta pro tým KH Kopřivnice (Ondřej Švébiš).
22'
Jiří Bouček se protlačil přes obránce a prostřelil Žingora.
21'
Bouček vypálil přes blok, Žingor chytá, ale na druhé straně se zase proti zakončení z pivota vyznamenal Adamík!
21'
Signalizovaná pasivita hostů.
20'
Mynář proskočil obranou a trefil se k levé tyči pod nohy skákajícího Adamíka.
19'
Tečovanou střelu Gřese vytěsnil Žingor mimo, ale Lovci z protiútoku napálili jen břevno.
18'
Domácí si nepohlídali Klimta, což je cesta do pekel. Spojka Lovců zavěsila míč pod břevno.
18'
Petřík proměňuje, vypálil k pravé tyči nad ruku Adamíka.
18'
Holbein faulovaný při průniku, sedmička pro Kopřivnici.
17'
Lovci rychle trestají, Jiří Bouček zůstal osamocený na levé straně a šanci využil.
17'
Domácí se ubránili, ale Petřík nedokázal využít rychlý brejk, byl v obtížné pozici.
17'
Kopřivnice však hned odpovídá zásluhou Jana Gřese, zatím vidíme opravdu hodně branek.
16'
Bičiště ze spojky vypálil mimo dosah Žingora.
16'
Domácí svůj útok nezakončili přesnou střelou a musejí se bránit.
15'
Žlutá karta pro tým KH Kopřivnice (Dalibor Mynář).
15'
Ale hned je srovnáno, z pozice falešného pivota byl tentokrát úspěšný Václav Klimt!
15'
Dvě nepřesné zakončení na obou stranách, poté se do brejku utrhl Jan Hanus, který dává jednoduchou branku.
14'
Ovšem míč vyrazil jen do strany a pokračovala kombinace Lovců, po které zakončil přesně Lukáš Malý z levého křídla.
13'
Žingor vychytal zapomenutého Semeráda na pivotu!
13'
Domácí ihned odpovídají, Jaromír Petřík totiž zůstal nehlídaný na pivotu a v pádu překonal Adamíka.
12'
Jiří Bouček to vzal na sebe a vypálil bez výskoku k tyči.
12'
Hosté se zatím nemohou dostat ke střele, pasivita.
11'
Bukovský tentokrát neuspěl, napálil levou tyč!
11'
Semerád zastavil průnik a je tu další sedmička pro Kopřivnici.
11'
Žlutá karta pro tým HK FCC Město Lovosice (Jiří Semerád).
11'
Václav Klimt z těžké pozice ranou bez výskoku dokázal trefil pravý horní roh!
10'
Bukovský úspěšný střelou do horního prostoru branky.
10'
Bukovský faulovaný při střelbě, další sedmička pro domácí.
10'
Motl navíc v proskoku selhal na Žingorovi a Kopřivnice si může vzít vedení zpět.
9'
Petřík se probil na brankovišti ke střele a skóruje z pivota!
8'
Kopřivnice znovu trestuhodně přišla o míč, ale hosté to tentokrát nepotrestali. Jiří Bouček napálil břevno.
8'
A Lovci hned vzápětí srovnávají! Jiří Motl se zmocnil míče a proměnil rychlý brejk.
7'
Klimt odpovídá přesným zakončením ze spojky.
7'
Dalibor Mynář proměňuje s přehledem.
7'
Jaromír Petřík faulovaný při střelbě, sedmička pro Kopřivnici.
6'
Znovu využití křídla, Miloslav Sýkora skóruje střelou o zem pod víko.
6'
Motl vypálil přes blok jen do připraveného Žingora, ale hosté ještě vybojovali míč.
5'
Motlova přihrávka nenašla na pivotu Boučka a z rychlého protiútoku skóruje jednoduše Jan Gřes!
5'
Gřes uvolnil Střelce, který měl spoustu prostoru na levém křídle, seběhl si do ideálního úhlu, ale skvělým zákrokem nohou ho vychytal Adamík!
4'
Ale Lovci hned snižují, Lukáš Malý dokázal překonat Žingora z pravého křídla.
4'
Jan Gřes vypálil ze střední spojky ranou o zem pod víko, Adamík se natahoval marně.
3'
Žlutá karta pro tým HK FCC Město Lovosice (Lukáš Malý).
3'
Jiří Bouček ranou ze střední spojky jen orazítkoval levou tyč.
2'
To je rychlost! Hned další branka, prosadil se Jan Gřes.
2'
Bičiště rychle odpovídá ze spojky.
2'
Jan Hanus otevírá skóre z pravého křídla.
1'
Kostrbatá kombinace Lovosic končí jen ztrátou míče.
1'
U míče začínají hosté, v jejich brance Artur Adamík, v domácí Marek Žingor.
1'
Lovci dnes hrají v černých dresech, Kopřivnice v modrých.
Hráči obou celků právě postupně přicházejí na hrací plochu.

KH Kopřivnice: Žingor, Chalupa – Střelec, Rachač, D. Zima, Jan Gřes, Petřík, Holbein, Unger, Hardt, Jonák, Švébiš, Mráz, Hanus, Mynář, Bukovský.

HK FCC Město Lovosice: J. Hrdlička, Adamík – Landa, Sýkora, J. Motl, Stach, Bouček, Jelínek, Bičiště, Klimt, Konárik, Semerád, L. Hrdlička, Malý.

Rozhodčí: Pavlát, Točík.
Lovosice tak v sérii vedou 2:1 a dnes mají druhý mečbol. Včera jim však duel vůbec nevyšel. Ukončí dnes hosté sérii, nebo Kopřivnice opět předvede bezchybný výkon a vynutí si pátý zápas?
První zápas:
Lovci vstoupili do utkání dobře a vypracovali si až tříbrankový náskok, který udrželi až do poločasu. Pěti góly v řadě navýšili vedení už na 18:10, prosazoval se zejména Jiří Motl, ale také třeba spojka Klimt. Kopřivnice skóre stahovala, ale nakonec prohrála 28:31.
HK FCC Město Lovosice – KH Kopřivnice 31:28 (12:9)
Nejvíce branek: Klimt 8, Motl 8/2, Sýkora 7 – Gřes 6, Bukovský 5, Hanus 4.
Rozhodčí: Pavel Blanar, Michael Haramul.
Delegát: Petr Novák.
Sedmimetrové hody: 3/2 – 2/0. Vyloučení: 7:8. ČK: Mynář (KOP).
Diváci: 818.

Druhý zápas:
Ve druhém duelu Lovosice opět potvrdily roli favorita. Do utkání však nevstoupily vůbec dobře, rychle prohrávaly 2:6. Ovšem poté se Lovci rozstříleli a ještě do poločasu otočili na 16:14. Díky gólům Motla a Klimta se domácí odpoutali, ve druhé půli chránili vydobytý náskok a nakonec zvítězili 30:25, vybojovali si tak mečbol.
HK FCC Město Lovosice – KH Kopřivnice 30:25 (16:14)
Nejvíce branek: Motl 9/2, Malý 6, Klimt 6 – Hanus 4, Švébiš 4, Petřík 4/4. Rozhodčí: Valášek, Vychodil. Sedmimetrové hody: 3/2 – 4/4. Vyloučení: 5:2. ČK: Franc – Holbein. Diváci: 721.

Třetí zápas:
Duel na půdě Kopřivnice měl úplně jiný průběh. Hosté zaspali úvod a rychle nabrali ztrátu, která se vyšplhala až na devět branek! Lovcům nevycházelo vůbec nic, naopak Kopřivnici padalo do sítě vše a o poločase vedla vysoko 19:11. Ve druhé půli se Lovosice čas od času dostali na šestigólovou ztrátu, ale utkání už nezdramatizovali, domácí nakonec zvítězili vysoko 36:27.
HK FCC Město Lovosice – KH Kopřivnice 36:27 (19:11)
Rozhodčí: Horáček, Novotný
Přeji krásný nedělní podvečer, vítejte u čtvrtého čtvrtfinálového duelu mezi týmy KH Kopřivnice a HK FCC Město Lovosice.