Házená - Extraliga muži - 12. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Kopřivnice : Nové Veselí - 9. prosince 2017   18:00

Kopřivnice
Kopřivnice
2' Hanus  • 6' Jan Gřes  • 7' Fulnek  • 9' Petřík  • 11' Jan Gřes  • 14' Petřík  • 15' Mynář  • 16' Jan Gřes  • 18' Jan Gřes  • 22' Petřík  • 27' Jan Gřes  • 30' Hardt  • 32' Jan Gřes  • 38' Hanus  • 38' Unger  • 40' Mynář  • 45' Petřík  • 45' Unger  • 47' Petřík  • 50' Fulnek  • 53' Hanus  • 58' Krpelík  • 59' Střelec  • 60' Rachač
28:21
(14:11)
Nové Veselí
Nové Veselí
3' Sekulić   • 8' Chosik   • 8' Veselý   • 14' Najman   • 19' Veselý   • 20' Štěrba   • 22' Živojinović   • 23' Melichar   • 24' Melichar   • 26' Chosik   • 28' Melichar   • 35' Štěrba   • 36' Sekulić   • 45' Sekulić   • 49' Krčál   • 51' Sekulić   • 52' Skalický   • 56' Skalický   • 58' Najman   • 59' Skalický
Kopřivnice
Kuba, Žingor – Střelec, Rachač, Jan Gřes, Mička, Petřík, Unger, Hardt, Fulnek, Švébiš, Mráz, Hanus, Mynář, Bukovský, Krpelík.
Pavlát, Točík
Nové Veselí
Schams, Šimovček – Valoušek, Veselý, Živojinović, Melichar, Přibyl, Skalický, Sekulić, Krčál, Štěrba, Najman, Ptáčník, Chosik, Bartůněk.

Pro tuto chvíli je to z mé strany všechno. Přeji hezký večer a u dalších on-line přenosů na počtenou.
KH Kopřivnice – TJ Sokol Nové Veselí 28:21 (14:11)

Nejvíce branek: Petřík 8/3, Gřes 6, Hanus 3 – Sekulić 4, Skalický 3, Veselý 3/1.
Rozhodčí:Pavlát, Točík.
Sedmimetrové hody: 6/4 – 3/1.
Vyloučení: 7:4.
Je dobojováno. Po prvním poločase vstupovali do druhé půle domácí s tříbrankovým vedením v zádech. To však dokázali ještě v první polovině druhé půle navýšit až na rozdíl sedmi gólů. K tomu jim pomohl poměrně velký střelecký půst hostujících hráčů, kteří v dnešním duelu doplatili na velké množství neproměněných šancí. Byli jsme svědky několika neproměněných sedmiček, které se rovněž podílely na prohře Nového Veselí. Kopřivnice se tedy po zásluze z dnešního souboje odnáší dva body za výhru 28:21.
60'
Miroslav Rachač ještě navyšuje vedení Kopřivnice přesnou ranou ze střední spojky a domácí publikum aplauduje ve stoje svému celku.
60'
Probíhá poslední minuta zápasu.
59'
Martin Střelec a jeho první branka v zápase. Domácí hráč se zasloužil o zvýšení na 27:21.
59'
Gól vstřelil tým TJ Sokol Nové Veselí (Ondřej Skalický).
58'
Gól vstřelil tým TJ Sokol Nové Veselí (Pavel Najman).
58'
Gól vstřelil tým KH Kopřivnice (Michael Krpelík).
56'
55'
Hostující bloky nyní zafungovaly na výbornou, když nepustili ke svému brankáři střelu z devíti metrů. Co už však nedopadlo pro hosty dobře, tak byl další útok, kdy o míč přišli po nepřesné přihrávce.
54'
Tak konečně se hosté opět prosadili ze sedmimetrového hodu. Z této pozice se nemýlil Ondřej Veselý.
54'
Vyloučení v týmu KH Kopřivnice (Jan Hanus).
53'
Jan Hanus a jeho další branka. Z trháku totiž nedal hostujícímu brankáři žádnou šanci.
53'
Vyloučení v týmu KH Kopřivnice (Filip Hardt).
53'
Jaromír Petřík je znovu úspěšný z hranice sedmimetrového hodu. Svou brankou zvyšuje vedení Kopřivnice na 24:17.
52'
51'
Vzápětí se dalším skvělým zásahem blýskl domácí brankář, jen dokázal vykopnout střelu ze šestky po rychlém brejku Veselí.
51'
Gól vstřelil tým TJ Sokol Nové Veselí (Nikola Sekulić).
50'
Povedenou souhru Kopřivnice zakončuje svižnou střelou ze střední spojky Patrik Fulnek.
49'
Gól vstřelil tým TJ Sokol Nové Veselí (Vojtěch Krčál).
48'
Série technických chyb na obou stranách. Té poslední se nyní dopustili domácí, což znamená, že do útoku již spěchá Nové Veselí.
47'
Jaromír Petřík poté přidává další gól a Kopřivnice již vede 22:14.
47'
Ten ovšem Sekulić neproměňuje. Svou střelu namířil jen do pravé nohy domácího brankáře.
47'
Hosté se dlouho nemohli prosadit proti důrazné domácí obraně, ale nakonec bude Veselí zahrávat sedmimetrový hod.
46'
Oddechový čas si vybírá znovu hostující lavička.
45'
Petr Unger se po rychlém brejku dokázal prosadit a zvýšil tak již náskok svého týmu na sedmibrankový rozdíl.
45'
Gól vstřelil tým KH Kopřivnice (Jaromír Petřík).
45'
43'
Ti však v pokračujícím útoku trefili jen síť za domácí bránou. Kopřivnice ovšem poté míč také ztratila, a tak mohou útočit znovu hosté z Veselí.
43'
A proto si hostující trenér vyžádal oddechový čas, aby promluvil svým svěřencům do duše.
42'
Nové Veselí poté útočí, ale jejich aktuální snahy působí poměrně bezradně. Nemohou totiž na dobrou obranu Kopřivnice nic vymyslet.
41'
Za doprovodu svých spoluhráčů je Bartůněk odveden na střídačku, kde usedá evidentně otřesený. Uvidíme, zda bude v dnešním duelu ještě pokračovat.
41'
Na palubovce ovšem poté zůstává ležet jeden hostující Barůněk, se kterým to nevypadá vůbec dobře. K němu se již sbíhají lékaři Nového Veselí.
41'
Na obou stranách se nyní zaskvěli brankáři. Nejprve to byl ten hostující, který vychytal jasno šanci na brankovišti a následně i ten domácí, jenž zlikvidoval rovněž ránu z brankoviště.
40'
A z toho se nakonec gólově prosazují. Zasloužil se o to svou další brankou Dalibor Mynář.
39'
Po špatné přihrávce hostů mohla jít Kopřivnice do rychlého brejku, ale nakonec situaci vyhodnotila jinak. Bude z toho jen postupný útok.
39'
Vyloučení v týmu KH Kopřivnice (Marek Bukovský).
38'
Petr Unger následně utekl hostujícím hráčům a v trháku se již nemýlil – 18:13.
38'
To byla paráda v podání domácích. Jan Hanus se naskočil do brankoviště na nahazovačku od svého spoluhráče a tuto akci zakončil přesně na zadní tyč.
37'
Poté mohlo Veselí přidat čtrnáctý gól, ale sudí jejich útok zastavují kvůli přešlapu.
36'
Hosté vzápětí přidávají další branku. Nikola Sekulić snižuje a je to již o tři góly.
35'
Jakub Štěrba svou ranou z pravého křídla nádherně zavěsil míč do vzdálenějšího horního rohu brány.
35'
Dvouminutový trest pro realizační tým KH Kopřivnice.
35'
Žlutá karta pro realizační tým KH Kopřivnice.
34'
Jaromír Petřík ji bezpečně proměňuje a dává do svých řad trochu více klidu.
34'
Kopřivnice bude házet další sedmičku, ačkoliv se tomu hosté hodně diví.
33'
Hosté měli vzápětí výhodu sedmimetrového hodu, ale Valoušek s ním nenaložil vůbec dobře. Trefil totiž jen pravou tyč domácí brány.
32'
Jan Gřes se zavěsil do vzduchu na desíti metrech a je tvrdá rána skončila u levé tyče hostující brány.
31'
Dalibor Mynář nařízenou sedmičku ovšem neproměnil. Hostující brankář jeho ránu vyrazil pravou rukou.
31'
Vyloučení v týmu TJ Sokol Nové Veselí (Martin Přibyl).
31'
Druhý poločas začne přibližně v 18:47.
Je za námi úvodní půle duelu. Během ní si Kopřivnice vypracovala až šestibrankový náskok, na který ovšem Nové Veselí dokázalo reagovat a své manko stáhlo na jediný gól. Hosté v průběhu poločasu hodně dopláceli na neproměňování vyložených šancí, které je v konečném důsledku ještě mohou hodně mrzet. V závěru poločasu navíc domácí odskočili na rozdíl dvou gólů a díky brance Hardta z posledních vteřin si Kopřivnice odnese do kabin vedení 14:11.
30'
30'
V posledních vteřinách propadla hostujícímu brankáři za brankovou čáru střela Filipa Hardta.
30'
Ten samý hráč následně v nabídnutém trháku málem přepůlil břevno, a tak se další branka domácích nekoná.
29'
Dalibor Mynář ji proměňuje nádhernou střelou pod horní tyč.
29'
Sudí nyní sice neuznali domácím branku, ale následovat bude sedmimetrový hod.
28'
David Melichar se vynikajícím podstřelem trefuje přesně k levé tyči a je to opět jen o gól.
28'
27'
Ti však nezachytili rychlý brejk domácích, na jehož konci byl Jan Gřes, který se po delší době opět gólově prosadil.
27'
Chosík však mířil svou ranou jen nad bránu domácích. A protože se ani ti nedokázali gólově prosadit, tak může útočit znovu Nové Veselí.
26'
Poté se Nové Veselí znovu ubránilo útoku Kopřivnice a ve vzduchu tak visí vyrovnání.
26'
Gól vstřelil tým TJ Sokol Nové Veselí (Roman Chosik).
25'
Patrik Fulnek poté nechal vyniknout hostujícího brankáře při další sedmičce domácích. Hosté tak mohou snížit na rozdíl jediné branky.
24'
Gól vstřelil tým TJ Sokol Nové Veselí (David Melichar).
23'
Ne však na dlouho. O další snížení se totiž postaral hostující Melichar.
22'
Jaromír Petřík svým dalším gólem vrací Kopřivnici čtyřbrankové vedení.
22'
Načež si vybírá oddechový čas i domácí lavička.
22'
Živojinović napálil svou ránu do břevna, ale od něj se míč odrazil těsně za brankovou čáru a pak zase ven. Sudí byl ovšem blízko, a proto gól uznává.
21'
V další velké šanci minuli hosté ze šesti metrů domácí bránu. Na tahu jsou tedy znovu házenkáři Kopřivnice.
20'
Na palubovce zůstal malou chvíli ležet Patrik Fulnek po ataku hostujícího hráče, ale vzápětí se zvedá a bude pokračovat ve hře.
20'
Vyloučení v týmu KH Kopřivnice (Dalibor Mynář).
20'
Gól vstřelil tým TJ Sokol Nové Veselí (Jakub Štěrba).
19'
Po delší době se prosadilo i Veselí. Konkrétně to byl Ondřej Veselý, který mířil přesně ze své pozice na pravém křídle.
18'
Jan Gřes nedal žádnou šanci hostujícímu brankáři. Z devíti metrů totiž nechytatelně zamířil do horního rohu brány.
17'
Dobré bloky domácích zastavily střelu ze střední spojky a míč se potom odrazil do autu. Proto hosté zůstanou i nadále v útoku.
17'
Na vývoj skóre reaguje hostující lavička oddechovým časem.
16'
Jan Gřes se rovněž probil na brankovišti k zakončení a ačkoliv byl faulován, tak dokázal zvýšit náskok Kopřivnice na 9:4.
15'
Mynář se na devíti metrech zavěsil do vzduchu a potom tvrdou ranou rozvlnil síť.
14'
Jaromír Petřík uplatnil svůj důraz na brankovišti a poté, co se zbavil svého strážce trefuje přesně prostor u pravé tyče.
14'
Najman si ovšem na levém křídle počínal skvěle a pokus o přehození mu vyšel dokonale.
13'
Jaromít Petřík poté bezpečně proměnil sedmimetrový hod a jeho tým odskakuje na rozdíl tří branek.
13'
Vyloučení v týmu TJ Sokol Nové Veselí (Marko Živojinović).
13'
Žlutá karta pro tým TJ Sokol Nové Veselí (Martin Přibyl).
12'
Krátce na to navíc selhal v jasné šanci v trháku hostující Šterba, jenž napálil jen břevno.
12'
Následně se Nedvěd postavil k nařízené sedmičce, ale trestuhodně bránu Kopřivnice minul.
11'
Jan Gřes poté využil rozhozené obrany Nového Veselí a z osmi metrů neměl problém prostřelit brankáře hostů.
10'
Z pravého křídla to sice domácí mysleli dobře, ale pokus o přehození v podání jejich hráče skončil vedle zadní tyče hostující brány.
10'
Vyloučení v týmu KH Kopřivnice (Patrik Fulnek).
10'
9'
9'
Vyloučení v týmu TJ Sokol Nové Veselí (David Melichar).
8'
Ondřej Veselý následně v trháku střílí další gól Nového Veselí a je opět srovnáno.
8'
7'
Patrik Fulnek si rychlou protisměrnou kličkou na středu vypracoval dobrou střeleckou pozici na osmi metrech a zvyšuje na rozdíl dvou branek.
7'
Žlutá karta pro tým TJ Sokol Nové Veselí (Nikola Sekulić).
6'
Žlutá karta pro tým KH Kopřivnice (Marek Bukovský).
6'
Jan Gřes dokázal proskočit až na brankoviště, odkud nekompromisní ranou dává druhý gól svého celku.
5'
Z pravého křídla se poté neprosadilo ani Nové Veselí a dopředu tak mohou pospíchat opět domácí.
5'
Očković postupoval sám na brankáře hostů v rychlém brejku, ale své zakončení o zem namířil pouze do horní tyče.
4'
Žlutá karta pro tým KH Kopřivnice (Jaromír Petřík).
3'
Nikola Sekulić ovšem bleskově reaguje na úvodní gól Kopřivnice a srovnává na 1:1.
2'
Hostující brankář nejprve vyrazil podstřel ze střední spojky, ale míč se poté odrazil k volnému Janu Hanusovi, jenž se z pravého křídla již nemýlil.
2'
Veselí vydrželo v útoku více než minutu, ale následně nastřelilo jen tyčku domácí brány.
1'
Žlutá karta pro tým KH Kopřivnice (Filip Hardt).
1'

TJ Sokol Nové Veselí

Nové Veselí má za sebou rovněž jedenáct duelů, ale získalo v nich pouze 9 bodů. Po právu mu tedy náleží 9. místo v extraligové tabulce.
Oproti Kopřivnici se nachází v opačné situaci ve statistice vstřelených a inkasovaných branek. Skóre 279:276 z něj dělají jeden z nejhorších týmů v ofenzívě, ale zároveň patří k nejlépe bránícím mužstvům.
Na hřištích soupeřů má za sebou pět zápasů. Z nich vytěžilo 4 body a sídlí na 4. pozici v tabulce hostujících týmů.

KH Kopřivnice

Kopřivnice si v poměrně vyrovnaném průběhu sezóny drží po jedenácti zápasech 6. příčku s celkovým počtem 12 bodů a je v kontaktu se špičkou tabulky. Zároveň má má jen tříbodový náskok na pozice zajišťující play off.
Se skóre 325:321 se sice řadí k nejlépe střílejícím celkům extraligy, ale zároveň i k těm nejhůře bránícím. Má tedy rozhodně na čem pracovat.
Před vlastními fanoušky se doposud představila v šesti střetnutích a odnesla si z nich 9 bodů, které jí garantují 5. místo v tabulce domácích týmů soutěže.

30.11.2017 Jičín – Kopřivnice 31:29
25.11.2017 Kopřivnice – Hranice 32:31
19.11.2017 Frýdek-Místek – Kopřivnice 26:26
11.11.2017 Kopřivnice – Brno 31:31
4.11.2017 Lovosice – Kopřivnice 34:32