Házená - Extraliga muži - 12. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Královo Pole : Karviná - 9. prosince 2017   17:00

Královo Pole
9' Havlát  • 10' J. Hanták  • 14' Adamčík  • 18' Havlát  • 20' Burget  • 22' J. Hanták  • 23' Havlát  • 24' J. Hanták  • 28' Adamčík  • 29' T. Mičola  • 30' Havlát  • 32' Hastík  • 32' Stein  • 34' J. Hanták  • 35' Adamčík  • 36' Havlát  • 39' Stein  • 42' Cáb  • 43' Adamčík  • 46' J. Hanták  • 48'   • 50' Cáb  • 52' Hastík  • 54' Cáb  • 57' Havlát  • 59' Hastík  • 60' Cáb
30:27
(11:11)
Karviná
Karviná
4' Solák   • 6' S. Mlotek   • 8' Zbránek   • 13' Nedoma   • 15' Monczka   • 21' Nedoma   • 21' Solák   • 24' Zbránek   • 25' Ji. Užek   • 26' Nantl   • 33' S. Mlotek   • 33' Zbránek   • 38' Monczka   • 39' Zbránek   • 42' Drzyzga   • 42' Drzyzga   • 45'    • 46'    • 47'    • 50' Nedoma   • 51' Solák   • 52' Nedoma   • 58' T. Mlotek   • 59' Drzyzga
Koňařík, B. Pšenica – Hlípala, Číž, T. Mičola, Havlát, Cáb, Koubek, Burget, Kučera, Hastík, Ipser, Adamčík, J. Hanták, Hanták, Cabák, Stein.
Karviná
Juráš, N. Marjanović – Brůna, Fulneček, Monczka, Plaček, Drzyzga, Wozniak, S. Mlotek, Nantl, Zbránek, Nedoma, Ji. Užek, Solák, T. Mlotek.

SKKP Handball Brno – HCB Karviná 30:27 (11:11)
Nejvíce branek: Hanták 6/1, Havlát 6, Adamčík 4 – Nedoma 4, Monczka 4/2, Zbránek 4. Sedmimetrové hody: 2/2 – 5/2. Vyloučení: 0:0.
Domácí Handball Brno po stíhačce v prvním poločase ovládlo druhé dějství, ve kterém Karvinou nepustilo do vedení. Hráči Brna se tak mohou radovat ze zaslouženého vítězství.
60'
TOMÁŠ CÁB je tím posledním, kdo ještě upraví stav dnešního utkání na konečných 30:27.
60'
Běží posledních dvacet vteřin.
Oddechový čas pro hosty.
60'
Pšenice skvěle vytěsnil příležitost Karviné.
59'
VIKTOR HASTÍK se s tím vůbec nepáral a ve sprintu nemilosrdně prostřelil vše co mu stálo v cestě.
59'
MAREK DRZYZGA skvělým zakončením pod horní tyč snižuje na rozdíl jediné branky!
58'
Ztrátu snižuje TOMÁŠ MLOTEK. Karviná má ještě stále dost času na dramatickou koncovku.
58'
Adam Stein zkusil překvapit soupeřova brankáře hodem o palubovku.
57'
JIŘÍ HAVLÁT je ten, který navyšuje svým hodem vedení Brna na rozdíl tří branek.
56'
Hráči Brna nikam nepospíchají.
56'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu HCB Karviná (Michal Brůna).
56'
Havlátův hod na poslední chvíli vytěsnil brankář hostí.
55'
Koňařík pouští do hry kolegu Pšenicu.
55'
Hráči Brna usilovně brání soupeře, který se nemůže dostat ke střele.
54'
TOMÁŠ CÁB opět ze své pozice na levém křídle podhodil brankáře Karviné.
53'
Šance na obou stranách uklidňují brankáři.
52'
Hráči Karviné se trefou MIROSLAVA NEDOMY stále drží v těsném kontaktu.
52'
V pádu skóruje VIKTOR HASTÍK, když našel skulinu u levé tyče.
51'
Vedení domácích je sníženo zásluhou DOMINIKA SOLÁKA.
50'
MIROSLAV NEDOMA však nic nevymýšlel a vymetl levou spojnici.
50'
Z ostrého úhlu dokázal nasměrovat míč do branky TOMÁŠ CÁB.
49'
Hastík uklidňuje hru na středu hřiště.
48'
Gól vstřelil tým SKKP Handball Brno.
48'
Oddechový čas pro domácí.
47'
Gól vstřelil tým HCB Karviná.
46'
Gól vstřelil tým SKKP Handball Brno (Jozef Hanták).
46'
45'
45'
Proti rychlé kombinaci zasáhl pohotovým zákrokem Marjanovič.
45'
Sedmimetrový hod MAREK MONCZKA sebevědomě proměňuje hodem k pravé tyči.
43'
TOMÁŠ ADAMČÍK po prudké střele skóruje odrazem o palubovku.
42'
Gól vstřelil tým HCB Karviná (Marek Drzyzga).
42'
42'
Po rychlém přenesení hry na levé křídlo se z výskoku prosadil TOMÁŠ CÁB.
41'
Monczkova přihrávka padla přímo do náruče soupeře a Brno tak může do protiútoku.
40'
Faul potrestal JOSEF HANTÁK jak nejlépe mohl.
40'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým SKKP Handball Brno.
39'
JAN ZBRÁNEK však po rychlé akci odpovídá a snižuje.
39'
Další střeleckou možnost využívá ADAM STEIN.
39'
Hanták mířil do pravé spojnice, ale tam byl už připravený brankář Karviné.
38'
Další branka MARKA MONCZKY posílá Karvinou do jednobrankového rozdílu.
37'
MAREK MONCZKA proměňuje sedmimetrový hod odrazem o palubku.
36'
Dlouhou přihrávku zachytil na polovině Karviné JIŘÍ HAVLÁT. Ten nic nevymýšlel a přesným hodem rozvlnil síť soupeřovy branky.
35'
Po nepřesném zakončení rozehrávají opět domácí.
35'
Po skvělém zákroku unikl TOMÁŠ ADAMČÍK, který z výskoku překonal brankáře hostí.
35'
Brůna byl nedovoleně zastaven a tak Karviná pokračuje v útoku.
34'
JOSEF HANTÁK zakončil přesné k pravé tyči.
33'
Domácí po zásahu JANA ZBRÁNKA ztrácejí dvoubrankové vedení.
33'
Gól vstřelil tým HCB Karviná (Slavomír Mlotek).
32'
Po skvělém zákroku domácího brankáře mohli hráči Brna do protiútoku, ve kterém se přesným zakončením blýskl Adam Stein.
32'
Viktor Hastík dokázal proniknout skrz obranu a přesně zakončit.
31'
Domácí Královo Pole po většinu poločasu tahalo za kratší konec a muselo dotahovat i tříbrankový náskok Karviné. Brno se ale vzchopilo a na konec poločasu si přichystalo sérií tří branek, díky které je po 30 minutách stav nerozhodný – 11:11. Čtyři góly zaznamenal brněnský Jiří Havlát. Karvinou teď možná mrzí dvě neproměněné sedmičky.
30'
30'
Skvělý závěr domácího týmu! JIŘÍ HAVLÁT už téměř přišel o míč, nakonec ho ale hostujícímu brankáři ještě drze ukradl a celou akci zakončil chytrou střelou na bližší tyč.
29'
Domácím chvilka klidu nejspíš prospěla. Po ubráněném útoku Karviné se na druhé straně prosadil TOMÁŠ MIČOLA.
28'
TOMÁŠ ADAMČÍK byl tísněn dvěma hráči, ale nakonec našel skulinku, kudy prostřelil brankáře Karviné.
27'
Další protiútok domácí obrana ubránila, ale pořád ztrácí tři branky.
26'
A znovu. Perfektní brejk, který bleskově ranou o palubovku proměnil MATĚJ NANTL.
25'
Ale Karviná těží ze skvělých protiútoků. Tentokrát ho zakončil JIŘÍ UŽEK.
24'
Rychlá odpověď na druhé straně, trefil se JOSEF HANTÁK.
24'
Karviná jde znovu do dvoubrankového vedení, prosadil se ZBRÁNEK.
23'
Už to vypadalo, že domácím dochází čas, nakonec ale JIŘÍ HAVLÁT v nouzi dokázal zamířit přesně.
22'
Přetahovaná pokračuje. Na rozdíl jedné branky snížil JOSEF HANTÁK z hranice sedmi metrů.
21'
DOMINIK SOLÁK zvyšuje vedení Karviné pěknou střelou z levé strany.
21'
Domácí hráči ale zapomněli na MIROSLAVA NEDOMU, který se na pravém křídle nemýlil.
20'
A poprvé od začátku utkání je tady zase vyrovnaný stav! Na 5:5 srovnal domácí DANIEL BURGET.
18'
Na druhé straně trestal JIŘÍ HAVLÁT, který se i v pádu dostal přes bránícího hráče a míč poslal do šibenice.
17'
Brůna diriguje útok Karviné a rozdává přihrávky na spoluhráče, Brno důsledně brání.
16'
Teď se vyznamenali oba brankáři, kteří v krátkém časovém sledu vychytali dvě velké šance – jak ten brněnský, tak ten karvinský.
15'
Hosté ale opět odskakují. MAREK MONCZKA zakončil bleskový protiútok Karviné další brankou.
14'
TOMÁŠ ADAMČÍK snižuje na 3:4.
13'
MIROSLAV NEDOMA ale skvělým náběhem z pravé strany vrátil Karviné dvoubrankové vedení.
12'
Domácí dál tlačí a ženou se za vyrovnáním.
10'
A JOSEF HANTÁK upravuje už na rozdíl jenom jediného gólu.
9'
Na druhé straně se po téměř devíti minutích konečně prosadili domácí. HAVLÁT zakončil pěknou akci přesnou střelou.