Házená - Extraliga muži - 11. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Královo Pole : Plzeň - 3. prosince 2017   19:00

Královo Pole
1' T. Mičola  • 2' Hastík  • 3' J. Hanták  • 10' Havlát  • 11' J. Hanták  • 18' T. Mičola  • 19' Havlát  • 21' J. Hanták  • 25' Adamčík  • 29' Adamčík  • 30' Kučera  • 33' Kučera  • 34' J. Hanták  • 35' Adamčík  • 37' Kučera  • 39' Kučera  • 42' Stein  • 45' Havlát  • 46' J. Hanták  • 48' J. Hanták  • 50' J. Hanták  • 53' Havlát  • 54' Havlát  • 54' J. Hanták  • 56' T. Mičola  • 58' Cáb  • 58' T. Mičola  • 59' Kučera  • 60' Kučera
30:35
(11:18)
Plzeň
Plzeň
1' J. Tonar   • 4' M. Tonar   • 5' J. Tonar   • 6' Šindelář   • 8' J. Tonar   • 8' J. Tonar   • 10' Šafránek   • 11' M. Tonar   • 12' M. Tonar   • 12' Šafránek   • 13' J. Tonar   • 14' Šafránek   • 17' Šafránek   • 22' Stehlík   • 26' K. Šmíd   • 28' Šafránek   • 29' Šafránek   • 31' Chmelík   • 32' Stehlík   • 34' J. Tonar   • 36' Stehlík   • 36' M. Tonar   • 43' Šíra   • 44' Jonáš   • 48' Stehlík   • 50' Poloz   • 52' Fořt   • 53' Stehlík   • 55' Šafránek   • 57' M. Tonar   • 60' J. Tonar   • 60' Poloz
Přemysl Fukala, Radek Mohyla
SH Vodova, Brno - Královo Pole
Plzeň

60'
A výsledek poslední brankou uzavírá Poloz, utkání je u konce.
60'
Na druhé straně se ještě jednou prosazuje Kučera.
60'
Drama ale nepřipouští J. Tonar, jeho trefa hostům hodně pomáhá.
59'
A po krásné akci a nahrávce z levého křídla si naskočil k míči Kučera, který se pověsil do vzduchu a zakončil.
59'
Hosté jsou v plném počtu, ale znovu chybovali, a domácí jdou dopředu.
58'
A vzápětí po téměř stejné akci a přesné ráně snížil také Mičola.
58'
Jenže domácí míč znovu po chybě získali, zprava vyrazil dopředu Cáb a zakončil o zem na vzdálenější tyč.
57'
Na opačné straně se dvakrát fantasticky zaskvěl Šmíd!
57'
M. Tonar napoprvé neuspěl, ale napodruhé už z levého křídla mířila přesně pod břevno!
56'
Na druhé straně odpověděl Mičola, který byl v pádu, ale nakonec zády k brance k tyči zakončil přesně.
55'
A Šafránek i v oslabení střelou do šibenice zvyšuje pro Plzeň!
55'
Komplikace pro hosty, vyloučen je Ivancev, ale i tak jde Plzeň do útoku.
54'
Oddechový čas pro hosty.
54'
Za potlesku tribun byl nakonec nejlepší střelec domácích odveden na lavičku, ale nevypadá to s ním příliš dobře.
54'
Domácí znovu snižují. J. Hanták i za cenu sebezničení zakončil přesně pod břevno, ale teď zůstává ležet v hodně neházenkářské pozici na hřišti.
54'
Domácí Jiří Havlát měl připravenou další odpověď po naskočení si z levého křídla.
53'
S brankami se roztrhl pytel, další trefu hostů zaznamenal Stehlík.
53'
Na druhé straně odpovídá Havlát.
52'
Fořt zvyšuje náskok hostů na sedm branek z levého křídla.
51'
Domácí zahrávali další sedmičku a Jozef Hanták byl opět neomylný.
50'
J. Hanták znovu snižuje, a to přesnou ranou z dálky k pravé tyči. Šmíd si na míč sáhl, ale vyrazit jej, bohužel pro hosty, nedokázal.
50'
Oddechový čas pro domácí.
50'
A po krásné akci, kdy se uvolnil Poloz na pravém křídle, je to znovu o devět branek. Plzeň žádné velké drama nechce připustit.
49'
Domácím se rychlý brejk po pravém křídle nepovedl, a tak dopředu míří opět hosté.
48'
J. Hanták odpovídá na inkasování nejlepším možným způsobem, jeho rána z dálky zapadla přesně k tyči.
48'
K té se postavil Jan Stehlík a k tyči zakončil svou prudkou ranou.
47'
J. Hanták se provinil faulem a hosté budou taktéž zahrávat sedmičku.
46'
A tu J. Hanták bez potíží proměňuje.
46'
Jeden z domácích byl faulován, Brňané mají k dispozici sedmičku.
45'
Domácí znovu z brejku snižují, Havlát se protáhl kolem obránce a poté zakončil přesně na vzdálenější tyč.
44'
Další branku přidává prudkou ranou k tyči Jonáš, hosté vedou již o deset tref!
43'
Hostující Šíra přetlačil obránce a ze středu zakončil tvrdě k tyči mimo dosah Přenici.
42'
Stein na druhé straně po rychlé křídelní akci snižuje.
42'
Jan Stehlík měl k dispozici sedmičku a ani podruhé v zápase se střelou do šibenice nemýlil.
41'
Ondřej Cabák si naskončil na střelu ze středu, ale mířil nad branku.
40'
Steina střílejícího z pravé strany nyní skvěle vychytal Šmíd!
39'
Vít Kučera šel sám na branku po dlouhém pasu brankáře a svou akci zakončil přesným zakončením o zem mezi nohy gólmana hostů.
38'
Dvě akce hostů nyní zastavily technické přestupky, na druhé straně pak dobře dvakrát zasáhl Šmíd.
37'
Na protější straně pak Šafránka skvěle vychytal gólman Brna.
37'
Rychlý sled branek pokračuje, prosadil se Kučera ranou do šibenice!
36'
A následně se prosazuje také M. Tonar.
36'
Jan Stehlík podstřelil obranu domácích a zakončil mezi nohy brankáře.
35'
Adamčík zůstal sám na středu, dostal pas od Hantáka, a zakončil přesně.
35'
Břevno po střele Jakuba Tonara!
34'
Na druhé straně odpovídá střelou ze středu Jozef Hanták.
34'
Jakub Tonar vrací Plzni náskok o devět branek přesnou ranou z levého křídla.
33'
Za domácí snižuje Kučera.
32'
Následně navíc hosté vybojovali míč a do prázdné branky zakončil přes celé hřiště Stehlík.
31'
Chmelík se trefil z pravého křídla.
31'
Hosté z Plzně rozehráli a jdou do útoku.
31'
První půlhodina je za námi a hosté zatím podle předpokladů jasně vedou, a to o sedm branek. Nejvíce vidět jsou Šafránek s Jozefem Tonarem, kteří dohromady nasázeli 11 branek, tedy stejný počet jako celý domácí tým. Uvidíme, s čím KrPole vyrukuje do druhého poločasu. Buďte u něj s námi.
Druhý poločas začne přibližně v 19:43.
30'
30'
Oba celky v posledních útocích první půle zaváhaly, a tak je zde konec poločasu.
30'
Domácí ještě jednou snižují, Kučera naznačil přihrávku, ale nakonec se rozhodl pro střelu a trefil se pod břevno!
29'
Šafránek ale znovu svým průnikem vrací hostům osmigólový náskok.
29'
Adamčík to znovu vzal na sebe, vyklonil se doleva kolem beka a o zem zakončil tvrdou střelou přesně pod břevno.
28'
Jenže přišla další ztráta po zákroku Šmída a Ondřej Šafránek přes celé hřiště trefil již podruhé opuštěnou branku domácího celku.
28'
Adam Stein si naskočil na střelu z pravého křídla, ale Šmíd jeho pokus vyrazil levou nohou. Akce domácích pokračuje.
27'
V. Hastík zahrával sedmičku, brankáře si rozhýbal, ale nakonec branku vůbec netrefil!
26'
Ta se jim nevyplatila, brankář hostů Šmíd zachytil balón a přes celé hřiště pohodlně zakončil lobem do úplně prázdné branky.
25'
Jozefa Tonera domácí brankář skvěle vychytal, KrPole jde dopředu a zkouší hru bez brankáře.
25'
Tomáš Adamčík se skvěle na hranici brankoviště otočil kolem svého strážce a zakončil přesně na bližší tyč.
24'
Akce hostů po oddechovém čase nakonec neměla zdárný konce, Šindelářova přihrávka byla nepřesná.
23'
23'
Faulován byl následně také Šindelář, akce Západočechů bude pokračovat.
23'
Ivancev po náběhu z levé spojky byl faulován, hosté mohou ve své akci pokračovat.
22'
Po faulu na Cába pálil ze středu znovu J. Hanták, ale hostující brankář Šmíd skvěle uzavřel prostor mezi nohama.
22'
Po delší době skórují také hosté ze západu Čech, Jakub Stehlík se prezentoval prudkou ranou do levé poloviny branky přes dva obránce.
21'
KrPole opět snižuje a opět je to J. Hanták, jemuž střela přes obránce sice nesedla, ale gólman hostů už na ni reagovat nestihl.
20'
Ani další akce Plzně nebyla úspěšný, brankář Jakub Koňařík, který se nově objevuje v brance, dobře zasáhl a Brno znovu útočí.
20'
Na jedné straně skvěle zasáhl domácí brankář, na té druhé si pak naskočil z levého křídla Jozef Hanták, ale trefil jen břevno!
19'
Plzni se po delší době nevyvedl útok, opačným směrem se vydal Havlát a ze středu si došel až pro gól k pravé tyči.
18'
Domácím byla signalizována pasivita, ale Mičola nakonec dobře vypálil přes obránce a vymetl protější šibenici.
17'
Tohle začíná smrdět velkým debaklem, Domácí zakončili vedle branky, brankář Západočechů skvěle rozehrál do běhu na Šafránka, ten šel opět sám na branku a pohodlně zakončil.
16'
Opět branka Plzně, nařízený sedmimetrový hod dokázal proměnit Jan Stehlík a hosté vedou už o osm branek.
15'
Další chyba domácích v útoku, hosté se opět ženou dopředu a v těchto momentech jsou jasně lepší.
14'
Ondřej Šafránek znovu utekl celé obraně Brna a pohodlně svůj únik zakončil střelou k bližší tyči.
13'
A Hanták poté za faul na Šafránka dostal žlutou kartu.
13'
Jozef Tonar do rozhozené obrany přidává další branku.
12'
A následně po další chybě v rozehrávce šel úplně sám na branku Šafránek, který si věděl rady a zakončil o zem pod břevno.
12'
Michal Tonar však vrací hostům čtyřbrankový náskok.
11'
Jozef Hanták drží domácí nad vodou, když se protáhl po levé straně a z těžkého úhlu zakončit na delší tyč.
11'
Hosté velmi rychle odpovídají, M. Tonar si naskočil z pravého křídla, míč odrazil o zem a ten zamířil přesně pod břevno.
10'
Domácí po oddechovém čase snižují, skrytou ranou přes obránce do pravého dolního rohu se prosadil Havlát.
10'
10'
Hosté trestají každou chybu soupeře, což se děje i nyní. Přihrávku na střed dostal Šafránek, rychle se otočil a zamířil o zem do šibenice!
9'
Útok domácích házenkářů, který trval skoro čtyřicet vteřin, zakončil svou střelou Hastík, ale branku těsně minul.
8'
Právě aktivní J. Tonar následně vypíchl míč po zákroku brankáře, prošel rozhozenou obranou a sám proti Pšenicovi zvýšil náskok Plzně.
8'
A Jozef Tonar velmi rychle a snadno zvyšuje na 5:3.
7'
Adamčík se z pravé strany neprosadil, hosté otáčejí hru.
7'
Domácí následně nezakončili svůj útok podle představ a Talent se usadil na polovině, ale celou akci zakončil útočný faul Šindeláře.
6'
Hosté poprvé v zápase vedou, Šindelář se vysmýkl soupeře na levé spojce a poté zakončil o zem k tyči.
5'
Tonar opět zůstal sám mezi obránci a pohotově srovnal. Stav je 3:3.
5'
Na jedné straně tyč domácích, na té druhé skvěle zasáhl brankář Pšenica!
4'
Plzeňský Jakub Tonar snižuje po průniku středem nekompromisně do šibenice.
3'
A Hanták přesnou ranou mimo dosah brankáře zvýšil na 3:1!
2'
Domácí brankář nyní dvakrát skvěle zasáhl a Brňané opět míří dopředu!
2'
Krpole nejprve trefilo tyč, aby poté míč vybojovalo a přesně k tyči zakončil Hastík.
1'
Za hosty bleskově vyrovnal přesnou ranou z dálky kolem bloku J. Tonar.
1'
Za domácí otevřel skóre střelou z pravé strany Mičola.
1'
Domácí dostali možnost rozehrávky a už jsou v útoku na polovině soupeře.
1'
Oba celky jsou již připraveny do utkání. Domácí nastupují ve žlutých dresech, hosté se oděli do modrého.

SKKP Handball Brno: Koňařík, B. Pšenica – Hlípala, Číž, T. Mičola, Havlát, Cáb, Burget, Kučera, Hastík, Ipser, Adamčík, J. Hanták, Hanták, Cabák, Stein.

SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň: Štochl, Herajt, K. Šmíd – Fořt, Jonáš, Šafránek, M. Ivancev, Rom, J. Tonar, M. Tonar, Stehlík, Poloz, Chmelík, Šindelář, Šíra, Wildt.

Rozhodčí: Přemysl Fukala, Radek Mohyla.
SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň

To Západočeši také letos bojují o nejvyšší příčky a touží po obhajobě finále. V tabulce jim po deseti odehraných zápase patří 3. místo se ziskem 13 bodů za šest výher, jednu remízu a tři porážky. Dnes budou chtít Plzeňští jistě zvítězit, aby udrželi kontakt s vedoucím duem Lovosice – Zubří.

V posledním ligovém kole ve šlágru kole Plzeň doma remizovala s Duklou Praha, zatímco o kolo dříve zvítězila hladce o šest bodů, 31:25, na hřišti nedalekých Strakonic.
SKKP Handball Brno

Brněnští házenkáři se zatím v nové sezóně hodně trápí, což se podepisuje i na tabulkovém postavení. Z deseti duelů vyhráli Brňané jen dva zápasy jednou remizovali a na předposledním 11. místě tabulky mají pouhých 5 bodů. Dnes však na Jihomoravany znovu nečeká nic lehkého.

Před týdnem Brněnští padli na půdě Nového Veselí, a to o pouhý jeden bod 29:30, zatímco o týden dříve doma Hranicím o dva body 28:30.
Vítám všechny fanynky a fanoušky české házené! Dnes se v rámci 11. kola Extraligy mužů představí na domácí půdě SKKP Handball Brno, jehož soupeřem bude favorizovaná SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň. Utkáním vás provede Daniel Kinc.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.