Házená - Extraliga muži - 7. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Lovosice : Kopřivnice - 4. listopadu 2017   16:00

Lovosice
Lovosice
2' Bouček  • 4' Bouček  • 5'   • 6' J. Motl  • 9' Klimt  • 11'   • 12' Konárik  • 15' Bouček  • 16' J. Motl  • 19' Bičiště  • 22' Malý  • 23' J. Motl  • 24' Klimt  • 27' J. Motl  • 29' Malý  • 34' Bouček  • 36' Klimt  • 38' J. Motl  • 38' Klimt  • 40' J. Motl  • 41' J. Motl  • 42' Bouček  • 43' Klimt  • 45' Bouček  • 48' Bouček  • 53' J. Motl  • 54' J. Motl  • 55' Jelínek  • 56' J. Motl  • 57'   • 60' Sýkora
34:32
(18:15)
Kopřivnice
Kopřivnice
3'    • 5' Fulnek   • 7'    • 7'    • 8'    • 17'    • 21' Rachač   • 25' Jan Gřes   • 25' Hanus   • 27' Petřík   • 28' Rachač   • 31' Fulnek   • 32'    • 35' Rachač   • 35' Střelec   • 37' Hanus   • 39' Fulnek   • 40'    • 42'    • 44' Bukovský   • 49' Mička   • 55'    • 55' Unger   • 58' Bukovský   • 59'
Lovosice
Blanar, Haramul.Delegát: Pešek
SH Chemik
Kopřivnice

Děkujeme za pozornost a přejeme příjemně strávený zbytek soboty!
Skončilo dramatické a pohledné utkání, v němž Lovosice udolaly Kopřivnici 34:32. Většinu druhé půle domácí vedli o jeden až dva góly a diváci tak byli až do konce drženi ve velkém napětí. Hráčem zápasu byl vyhlášen lovosický gólman Jan Hrdlička, který i přesto, že dnes padalo opravdu hodně gólů, svůj tým ještě mnohokrát podržel.
60'
Sehrávka přes levé křídlo a Miloslav Sýkora asi rozhoduje o výhře Lovců!
60'
Miroslav Rachač se nechal v čase 59:14 vyloučit. Domácí mají navíc míč.
59'
67 sekund před koncem si berou hosté oddechový čas.
59'
Patrik Fulnek dostává za hrubý faul červenou kartu! Utkání tedy pro něj skončilo.
59'
A Kopřivnice je již na těsném kontaktu!
58'
Marek Bukovský rychle vrací hosty do hry. Tohle utkání je na góly tak bohaté, že se ještě může stát na konci cokoliv.
57'
Hraje se skvělý zápas, domácí vedou už o tři góly.
57'
Jan Hrdlička chytil sedmičku Petříkovi!
56'
Jiří Motl přidává další gól! Hraje výborný zápas.
56'
Lovosice jsou v plném počtu.
55'
Gól vstřelil tým KH Kopřivnice (Petr Unger).
55'
Roman Jelínek zase vrací domácím trochu klidu.
55'
Také hosté dávají gól z vlastní poloviny a jsou zase v kontaktu.
54'
Jaromír Petřík se nemýlil.
54'
Po faulu Malého budou hosté zahrávat sedmičku. Navíc dvouminutový trest pro domácího hráče.
54'
A jen jsem do dopsal, tak Jiří Motl hodil míč z vlastní poloviny do prázdné branky soupeře! Hosté totiž útočili bez brankáře, ale ztratili balón.
53'
Do trháku se dostal Jiří Motl, který nezaváhal! Teď už je každý takovýto snadnější gól hodně důležitý.
51'
Vyloučení v týmu KH Kopřivnice (Jaromír Petřík).
51'
Oddechový čas pro Lovce.
50'
A už je to zase jen o jediný gól. Máme tu zaděláno na dramatických posledních deset minut.
50'
Střelu Kalíka brankář hostí opět likviduje.
49'
Tomáš Mička z levé strany přeloboval domácího brankáře Hrdličku.
49'
Se střelou do středu brány neměl brankář Kopřivnice problémy.
48'
Domácí gólman Hrdlička vykopl špičkou pravé nohy sedmimetrový hod soupeře!
48'
Svůj desátý gól v utkání vstřelil Jiří Boušek! Domácí vedou o tři branky a lavička Kopřivnice si vyžádala oddechový čas.
47'
Vyloučení v týmu HK FCC Město Lovosice (Michael Konárik).
47'
Skvělý zákrok Hrdličky, který zastavil zakončení z levého křídla!
46'
Domácí nenechali soupeře zakončit, Kopřivnice ale zůstala u míče.
45'
Opět rychlá domácí odpověď. Postaral se o ni Jiří Bouček.
44'
Gól vstřelil tým KH Kopřivnice (Marek Bukovský).
43'
Václav Klimt zase navyšuje na rozdíl dvou zásahů.
42'
Hosté nenechávají soupeře odskočit, opět snižují.
42'
Na hostující snížení bleskově zareagoval Jiří Bouček.
41'
Do střelecké listiny se opět zapsal Jiří Motl.
40'
Hosté se znovu dotahují na rozdíl jediného gólu.
40'
Jiří Motl dnes hraje ve velmi dobré pohodě. Střílí svůj šestý gól v utkání.
39'
Hosté kontrují zásluhou Patrika Fulneka.
38'
Z levé strany se krásně prodral do zakončení Václav Klimt.
38'
Vedení vrací domácímu celku Jiří Motl.
37'
Házenkáři Kopřivnice srovnávají stav zásahem Jana Hanuse.
36'
Dvacátý gól Lovosic vstřelil Václav Klimt.
36'
Hosté mohli jít i do vedení, narazili ale na Jana Hrdličku!
35'
Hrdlička vyrazil míč jen k Martinu Střelcovi a ten už to měl snadné. Je vyrovnáno!
35'
Činili se oba brankáři. Prosadil se až hostující Miroslav Rachač.
34'
Jiří Bouček z rychlého protiútoku zvyšuje vedení svého týmu.
33'
Tyčka hned dvakrát zazvonila i za domácím Hrdličkou!
33'
A Kubu teď zachránila také tyčka!
33'
Výborným zákrokem podržel hosty brankář Kuba.
32'
Už je to jen o jediný gól! Hosté totiž snížili ze sedmimetrového hodu.
31'
Domácí brankář si v úvodu druhé půle připsal velmi dobrý zákrok, ale o chvíli později ho prostřelil Patrik Fulnek.
31'
Po prvním poločase vedou domácí Lovosice nad Kopřivnicí 18:15. Úvod utkání byl vyrovnaný, ale s přibývajícími minutami domácí svému soupeři odskočili až na pětigolový rozdíl. Lovce zatím táhne především duo Bouček – Motl.
30'
30'
Petřík nepřekonal ze sedmičky brankáře Hrdličku! Domácí gólman si připsal výborný zákrok.
29'
Náskok domácích zase navyšuje Malý.
28'
Autorem patnáctého gólu Kopřivnice je Miroslav Rachač.
27'
Domácím vrací třígólové vedení Jiří Motl.
27'
Pěknou sehrávku na pivota zakončil gólem Jaromír Petřík.
26'
Jiří Bouček nezaváhal.
26'
Tentokrát budou házet sedmičku domácí. Martin Střelec je navíc na dvě minuty vyloučen.
26'
Jaromír Petřík hosty opět přibližuje. Proměnil sedmimetrový hod.
25'
Hosté dvěma slepenými góly snižují na rozdíl tří branek. Druhý z těchto zásahů zaznamenal Hanus.
25'
Gól vstřelil tým KH Kopřivnice (Jan Gřes).
25'
Tentokrát se nenechal překonat František Kuba.
24'
Domácího gólmana nyní zachránila tyčka!
24'
A ten zakončil tvrdou a přesnou střelou Klimt! Domácí vedou o pět branek.
24'
Tentokrát jdou domácí přes postupný útok...
23'
Hosté ztratili míč a za to je trestá Jiří Motl. Oddechový čas pro Kopřivnici.
22'
Z trháku se prosazuje Lukáš Malý.
21'
Hostující Rachač snižuje na rozdíl dvou branek.
20'
Nádherný zákrok brankáře hostí Kuby, který vytáhl nad břevno míč, jež už padal za jeho záda!
20'
Po rychlém kontru pálil jeden z hostujících hráčů mimo branku. Lovci si vyžádali oddechový čas.
19'
David Bičiště zakončil domácí akci gólem.
17'
A z následné akce hosté vstřelili svůj osmý gól.
17'
Domácí teď výborně bránili. Míč se ale odrazil do zámezí od ruky hráče Lovosic, takže hosté ještě zůstanou u míče.
16'
Pěknou střelou z osmi metrů navýšil domácí náskok na čtyři góly Jiří Motl.
15'
Na snížení Kopřivnice odpověděl téměř z rozehrávky Jiří Bouček.
12'
Po brance Michaela Konárika z křídla vedou Lovosice dokonce o tři zásahy.
11'
Domácí se prosadili po rychlé rozehrávce na soupeřově polovině. Ve vedení jsou tedy zase oni.
10'
Po Fulnekově střele ze střední vzdálenosti dobře zasáhl také brankář domácích.
10'
Hostující brankář teď předvedl výborný zákrok proti zakončení z pravého křídla.
9'
Domácí se prosazují z rychlého protiútoku. Po přihrávce spoluhráče už byl Václav Klimt sám před brankářem.
8'
Jiří Motl srovnává ze sedmimetrového hodu.
8'
Padlo nám po brance na každé straně, Kopřivnice tak znovu vede.
7'
A celek Kopřivnice jde dokonce poprvé v utkání do vedení.
7'
Hosté ale opět srovnávají.
6'
Domácím vrací vedení Jiří Motl.
6'
Kopřivnice opět srovnává.
5'
Gól vstřelil tým HK FCC Město Lovosice.
5'
Hosté srovnávají zásluhou Fulneka.
4'
Gól vstřelil tým HK FCC Město Lovosice (Jiří Bouček).
4'
Po rychlém rozehrání z devítky se opět trefuje Jiří Bouček.
3'
Kopřivnici se podařilo vyrovnat.
2'
Skóre utkání otevřel po náběhu za obranu domácí Jiří Bouček.
1'
Domácím první akce nevyšla, do útoku může Kopřivnice.
1'

HK FCC Město Lovosice: Hrdlička, Adamík – Landa, J. Kalík, Sýkora, J. Motl, Bouček, Jelínek, Bičiště, Barth, Klimt, Konárik, Provinský, Semerád, Kopáč, Malý.

KH Kopřivnice: Kuba, Žingor, Chalupa – Střelec, Rachač, Jan Gřes, Mička, Petřík, Unger, Hardt, Fulnek, Švébiš, Krpelík, Mráz, Hanus, Bukovský.

Rozhodčí: Blanar, Haramul.
Delegát: Pešek.
Rozhodčími dnešního střetnutí je dvojice Pavel Blanar a Michael Haramul. V roli delegáta ČSH je přítomný Petr Pešek.

Lovosice – Dukla Praha 29:26
Přeji příjemné odpoledne všem házenkářským nadšencům! Dnes je na programu 7. kolo extraligy, ve kterém se mimo jiné utká celek HK FCC Město Lovosice, který na své palubovce přivítá celek KH Kopřivnice. Utkání se odehraje od 16:00 hod. ve sportovní hale Chemik.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.