Házená - Extraliga muži - 6. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Nové Veselí : Jičín - 14. října 2017   17:00

Nové Veselí
Schams, Soukup, Šimovček, Studený – Valoušek, Veselý, Živojinović, Suchánek, Dolejší, Bartůněk, Melichar, Skalický, Přibyl, Sekulić, Krčál, Štohanzl, Zourek, Nedvěd, Štěrba, Najman, Chosik, Krejz, Ptáčník.
Jičín
Veverka, Machalický, R. Soukup – Rychna, Krahulec, Burda, Bareš, Král, Horut, Hlava, Kubík, Vítek, Tomášek, Wolski, Bíšek, Lepieš, Miľko, Šulc, Drbohlav, Groh, Kolc, Čurda, Šebek, Šulc, Herzán.

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji vám za pozornost a u dalších online přenosů z házené na počtenou.
V Novém Veselí je dobojováno a utkání s Jičínem nakonec končí nejspíš spravedlivou remízou 24:24. K vidění byl bojovný a místy hodně nervózní duel, kterému však nechyběla zápletka až do posledních vteřin, a tak to má v házené být!
60'
Druhý poločas skončil.
60'
Do konce utkání zbývá 44 vteřin a stav je stále nerozhodný!
59'
Jičínští vyrovnávají po rychlé individuální akci. Zdá se, že budeme svědky hodně napínavé koncovky.
57'
Hezkou individuální akcí přechytračil domácí pivot hostující obranu a posílá Nové Veselí do jednobrankového náskoku.
56'
Jičínští vyrovnávají ranou ze sedmičky.
55'
A opět jsou to hráči Nového Veselí, kteří jsou teď o gól napřed.
54'
Osm minut před koncem je opět vyrovnáno po ráně domácího hráče.
53'
Hra je v posledních vteřinách hodně rozkouskovaná, oba celky začínají pomalu taktizovat.
52'
Povedená rána hostujícího hráče má za následek vedení Jičína po delší době.
51'
Jičínští kontrují povedenou akcí, na jejímž konci je zakončení z levého křídla přes brankáře.
50'
Sice se štěstím, ale přeci jen se dokázal domácí hráč prosadit.
50'
Oba celky hrají poměrně opatrnou partii a je zřejmé, že o vítězi rozhodne dost možná rozdíl jednoho či dvou gólů.
48'
Po vydařené akci hostujícího pivota je stav vyrovnaný 20:20.
46'
Za neutuchající podpory fanoušků přidává Nové Veselí jubilejní dvacátý gól.
45'
Jičín se teď hodně trápí v koncovce a nakonec si musel pomoci až sedmičkou!
43'
V krátkém časovém sledu se teď prosadily oba týmy. O gól napřed zůstávají tedy domácí.
41'
Po delší časové odmlce registrujeme branku domácích.
40'
Nové Veselí obrací vývoj zápasu a ujímá se vedení.
38'
Domácí se prosazují po akci z křídla.
37'
Střela domácího hráče se od tyče odrazila mimo.
35'
Po faulu hostujícího hráče disponovali domácí sedmičkou, kterou bezpečně proměnili.
35'
To však neplatí po akci hostujícího celku, který přidává branku po akci z křídla.
35'
Po ráně domácího hráče je to však již znovu pouze o jeden gól.
34'
Nové Veselí chybovalo v rozehrávce a z rychlého protiútoku jej soupeř nemilosrdně potrestal.
33'
Po ráně z uctivé vzdálenosti se prosazuje hostující hráč.
32'
Po hezkém přenesení těžiště hry na křídlo vstřelil branku hráč Jičína.
31'
Domácí se prosazují hned z prvního útoku ve druhém poločase.
31'
30'
30'
Domácí dokázali posledních deseti vteřin využít dokonale a vyrovnávají tak skóre pro první půli na 13:13.
30'
Oddechový čas pro domácí v čase, kdy do konce prvního poločasu schází 10 vteřin.
30'
Z velice těžké pozice dokázal hostující hráč zamířit přesně mezi nohy brankáře.
29'
Po krásné individuální akci hostujícího hráče však svítí na tabuli opět nerozhodný stav.
28'
Krátce před koncem prvního poločasu se vedení ujímají opět domácí.
27'
Vedení si však domácí házenkáři dlouho neužili. Nyní je stav již znovu vyrovnaný.
26'
A vše navíc stvrdili domácí rychlým protiútokem.
26'
Teď navíc zlepšující se výkon Nového Veselí potvrdil svým zákrokem brankář.
25'
Po krásné ráně na zadní tyč je utkání opět vyrovnáno.
24'
Sice se štěstím, ale i takový gól platí. Jako první zaznamenali jubilejní desátou trefu hosté.
23'
Domácí hráč se ze sedmičky nemýlil a zacílil přesně do pravého horního růžku.
23'
Domácí hráč se dostal ke střele z křídla, ale byl faulován. Následovat bude sedmička.
22'
Střela domácího hráče nebyla dobře připravená a končí mimo tři tyče.
21'
Po ráně z velké dálky se se štěstím prosazuje hráč Jičína.
20'
Po akci domácích z levého křídla máme opět vyrovnáno.
19'
Míč se sice odrazil od břevna i od tyče, ale nakonec si přeci jen cestu za brankovou čáru našel.
19'
Velké zmatky v hostující obraně trestá domácí házenkář jednoduchou střelou na vzdálenější tyč.
18'
Oddechový čas Jičínu nijak zvlášť neprospěl, neboť okamžitě po jeho skončení hosté inkasují.
17'
Oddechový čas pro hosty.
17'
Po delší době registrujeme i branku Nového Veselí.
16'
Žlutou kartu vidí hostující Bareš.
15'
Střela domácí hráče postrádala přesnost.
14'
Již podruhé v zápase nám hostující tým předvedl nacvičenou akci. Přihrávku putuje přes brankoviště až na naskakující křídlo, které míč okamžitě nadhazuje zpět na střed brankoviště, odkud zakončuje pivot do odkryté brány.
12'
Po střele zpoza clonícího hráče se prosazuje hostující hráč.
11'
Domácí házenkáři to sice hezky vykombinovali až ke zcela volné střele z levého křídla, tu jim však lapil hostující brankář.
9'
Domácí hráč vyskočil až na jičínský blok a poslal odsud míč neomylně za záda brankáře.
9'
Domácí brankář Schams předvedl hezký zákrok, kterým ubránil pouze dvoubrankovou ztrátu.
8'
Ani to se jim však prozatím nijak zvlášť nedaří, defenzíva Nového Veselí je prozatím hodně snadno prostupná.
7'
Domácí teď chybovali v útoku a budou se muset bránit.
6'
Krásná kombinační akce hostujícího celku, na jejímž bylo zakončení do prázdné brány!
5'
Po rychlé akci na pravé straně hřiště se prosazuje domácí hráč.
4'
Jičínští předvedli pohlednou akci, na jejímž konci bylo neomylné zakončení z křídla.
3'
Povedená akce hostujícího Šulce znamená vyrovnání na 2:2.
2'
Druhý útok Nového Veselí v zápase je rovněž úspěšný po střele ze středu hřiště.
2'
Hosté však na druhé straně oplatí stejnou mincí po akci z pravého křídla.
1'
Hned z první akce se dokázali domácí házenkáři prosadit utěšenou ranou z uctivé vzdálenosti.
1'
Házenkáři Jičína mají zcela totožnou statistiku co se vyhraných a prohraných zápasů týče. Na úvod sezóny prohrál Jičín se Zubřím smolně 23:24, druhou porážku si pak připsal ve čtvrtém kole v Brně. Posledním zápase se však Jičínu vydařil na výbornou, neboť v něm smázl Hranice 27:17!
Házenkáři Nového Veselí sehráli doposud pět zápasů, přičemž zvítězili třikrát. Nutno však podotknout, že vstup do sezóny se Novému Veselí příliš nevyvedl, neboť na úvod jeho házenkáři první dva duely prohráli. Další tři zápasy, to už však byla zcela jiná písnička! Nové Veselí pokaždé vyhrálo, přičemž v posledním zápase to odskákal Frýdek-Místek poměrem 21:29!
Zdravím všechny příznivce házené! Nejvyšší tuzemská soutěž mužů je již v plném proudu, oba dnešní soupeři sehrají již šestý zápasový duel. A věřte, že v utkání mezi TJ Sokol Nové Veselí a HBC Ronal Jičín půjde o zápas dvou předních týmů tabulky, neboť Nové Veselí se drží na 3. místě, Jičín je hned o pozici za ním.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.