Házená - Extraliga muži -  ONLINE PŘENOS -  Plzeň : Dukla - 14. dubna 2018   17:00

Plzeň
Plzeň
2' Šindelář  • 9' Poloz  • 10' M. Ivancev  • 14' Stehlík  • 15' M. Tonar  • 17' M. Tonar  • 19' Šindelář  • 21' Šindelář  • 23' M. Ivancev  • 29' Vinkelhöfer  • 31' Šindelář  • 33' M. Tonar  • 37' M. Tonar  • 38' Stehlík  • 40' Stehlík  • 41' Šafář  • 43' Stehlík  • 46' Poloz  • 48' Šíra  • 54' Šafář  • 58' Šafránek
22:21
(11:11)
Stav série: (1:0)
Dukla
Dukla
1' Patzel   • 4' Blecha   • 5' Mubenzem   • 5' Mubenzem   • 12' Kastner   • 17' Jeníček   • 19' Jeníček   • 22' Reichl   • 25' Jeníček   • 26' Jeníček   • 35' Reichl   • 36' Jeníček   • 37' Jeníček   • 39' Kastner   • 42' Šůstek   • 44' Mubenzem   • 53' Šůstek   • 56' Šůstek   • 57' Krouský   • 60' Patzel
Plzeň
Horáček, Novotný
Sportovní hala Lokomotiva, Plzeň-Slovany
Dukla

To je ode mě pro dnešek vše, ale budu se na vás z Plzně těšit už zítra! Druhý čtvrtfinálový duel mezi Talentem a Duklou startuje v 15:30. Přeji příjemný sobotní večer, na počtenou.
Další zápasy v sérii:
Plzeň – Dukla (zítra 15:30)
Dukla – Plzeň (sobota 21.4. 16:30)
Dukla – Plzeň (neděle 22.4. 16:30) – potenciální
Plzeň – Dukla (středa 25.4. 18:00) – potenciální
SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň – HC Dukla Praha 22:21 (11:11)
Nejvíce branek: Šindelář 4, Tonar 4, Stehlík 4 – Jeníček 6, Kastner 3/1, Šůstek 3. Rozhodčí: Horáček, Novotný. Sedmimetrové hody: 1/1 – 2/1. Vyloučení: 1:3.
To byly nervy! Oba dva týmy byly od začátku nabuzené a chtěly vybojovat první vítězství v sérii. Jak to tak bývá, radovat se může vždy jen jeden a šťastnější je Plzeň. Ta si šla za výhrou zejména v úvodu druhého poločasu, kdy si vypracovala mírné vedení a Dukla už po celý zbytek duelu jen stahovala. Důležité góly dal Jan Stehlík, díky kterému Talent vedl 20:17 a to bylo nakonec klíčové. Pražané sice toužili dorovnat, ale to se jim nepovedlo, prohráli těsně 21:22 a první výhru v sérii berou Západočeši!
60'
Šafář byl sám proti Petržalovi, ale neuspěl. To však nemusí Plzeň mrzet, byla to poslední akce zápasu!
60'
Oddechový čas pro Talent Plzeň, který je u míče. Do konce utkání zbývá přesně 26 vteřin, Dukla vysune obranu a pokusí se vybojovat balon.
60'
Vojtěch Patzel z úhlu vymetl šibenici, Dukla snižuje a ještě se pokusí o zázrak!
60'
Michal Tonar se dopustil prorážení a Talent se musí rychle vracet.
60'
Poslední minuta, pasivita domácích.
59'
Při pasivitě to na sebe znovu vzal Šůstek, ale Štochl natáhl svou pravou ruku a vyráží! Veledůležitý zákrok plzeňského brankáře.
59'
Plzeň zatím nepouští hosty ke střele.
58'
Pražané to zkoušejí v sedmi bez brankáře!
58'
Na konci 28. minuty si Dukla Praha bere oddechový čas. Pražané stále ztrácejí dvě branky a budou to mít složité, úkol to ovšem není nereálný.
58'
Šůstek faulovaný, ale je to jen devítka pro Duklu.
58'
Důležitá branka Plzně! Ondřej Šafránek měl přespříliš prostoru na křídle a trefil se k zadní tyči.
57'
Podstřel Poloze při pasivitě hosté srazili a Talent trestuhodně zapomněl na zabíhajícího Krouského, který proměňuje rychlý brejk. Už je to jen o gól!
57'
Michal Tonar stažen Šimůnkem, ale ten třetí dvouminutový trest v zápase (zatím) nedostává.
56'
David Šůstek se přehnal přes obránce a vypálil ze středu ostře do protipohybu Štochla. Pražané zůstávají ve hře.
56'
Dukla se do brejku nedostala, ale kombinuje postupně a pokusí se snížit.
55'
Šafář byl na hraně faulu připraven o míč.
55'
Šůstek si nerozuměl se spoluhráčem a nepřesnou přihrávku Dukla zbytečně přichází o míč. Je tohle rozhodující fáze zápasu, nebo Pražané ještě zvládnou dorovnat?
54'
Šafář propasíroval míč přes blok a jeho pokus zapadl přesně k pravé tyči! Petržala se natahoval seč mohl, ale na balon nedosáhl.
53'
Šindelář však znovu nezpracoval pas a David Šůstek vypálil z devítky přesně k pravé tyči, Štochl tentokrát na míč nedosáhl.
53'
Ale Jan Štochl nedostal gól už osm minut! Nyní si počíhal na dobře mířeno ránu Mubenzema a Talent drží náskok tří gólů.
52'
Petržala podržel Duklu! Přihrávka na Šindeláře nejprve neprošla, ale odraženého míče se zmocnil Šafránek, který ale z dobré pozice nedává branku, Petržala zasáhl obětavě obličejem.
52'
Oddechový čas pro domácí.
52'
Kastner chtěl vyrazit do brejku, ale výtečně se vrátil Ondřej Šafránek! Ten zachytil pas na unikajícího hráče a zasloužil si potlesk diváků.
51'
Podstřel Poloze sražen, poté už se pískala pasivita.
51'
Pasivita Západočechů, Plzeň musí střílet.
50'
Křístek sice vypálil ze střední spojky do protipohybu Štochla, ale minul branku. Tak se gól dát nedá.
49'
Ale Petržala se nenechal zahanbit a i on si připisuje důležitý zákrok, vyrazil podstřel Ivanceva.
49'
Šůstek dokázal vypálit přes blok, ale na rozchytaného Štochla nevyzrál! Plzeňský brankář je teď jedním z hlavních strůjců vedení domácích.
48'
Oddechový čas pro hosty.
48'
Ivancev krásným pasem přes obránce z těžké pozice našel na pivotu volného Šíru, který nedal Petržalovi šanci a Západočeši poprvé v zápase vedou o více než dvě branky!
48'
Petržala pokryl zakončení Tonara, ale ten byl faulován. Po úpravě palubovky bude pokračovat v útoku Talent.
47'
Štochl dokázal nohou vyrazil pokus Šůstka z levé spojky při signalizované pasivitě!
46'
David Poloz ostrým podstřelem překvapil Petržalu, který se vrátil do branky a dává důležitou branku.
46'
Ivancev neprošel přes obránce, pasivita Plzně.
45'
Ani jednomu s týmů se zatím nedaří vypracovat si alespoň třígólový náskok. Blíže k tomu má Talent, ale Dukla zatím vždy dokáže odpovědět.
44'
Šindelář tentokrát dostal pas na pivota, ale neuspěl v zakončení. Na druhé straně dokázal malého prostoru využít Mubenzem a z obtížné pozice v pádu z úhlu fantasticky přeloboval Štochla!
44'
Plzeň kombinuje, akce na Šindeláře nevyšla, ale ten byl faulován.
43'
Mubenzem vypálil z deseti metrů ostře, ale jen do tyče! Vinkelhöfer poté tygřím skokem zachytil odražený míč.
43'
Stehlík znovu vyskočil velmi vysoko, dostal se nad blok a vypálil ke vzdálenější tyči!
42'
Šůstek si našel prostor ke střele, bránící Fořt jeho ránu nešťastně tečoval přesně k pravé tyči, Štochl byl tentokrát bezmocný.
41'
Plzeň rychle trestá, Šafář přešel přes obránce a skóruje technickou střelou.
41'
Fořt neuhlídal na pivotu Reichla, ale ten selhal v souboji se Štochlem! Skvělý zákrok plzeňského gólmana rukou.
41'
Šůstek se dopustil kroků, ale přihrávka na nabíhajícího Šíru nebyla vůbec dobrá. Když už má Plzeň možnost rychlého protiútoku, tak ji nevyužije.
40'
Znovu Jan Stehlík a jeho projektil ze spojky končí v brance!
39'
Kastner sice lobem trefil břevno, ale míč se odrazil zpět k němu a napodruhé už uspěl, jeho dorážka se otřela o tyč a skončila v síti.
39'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu HC Dukla Praha (Jakub Kastner).
39'
Reichl sice neprostřelil z pivota Štochla, ale byl faulován Fořtem, sedmička pro Pražany.
38'
Jan Stehlík jedovkou vymetl levý horní roh! Krásná rána ze spojky.
37'
Mubenzem krásnou zadovkou uvolnil Jeníčka, který je dnes v zakončení téměř bezchybný, trefuje se pošesté, nyní z křídla.
37'
Tyč – hlava Rangla – gól. To byla trajektorie míče po ráně Michala Tonara. Plzeň si bere vedení zpět.
36'
Přihrávku na Šindeláře hosté vystihli a dávají branku z rychlého brejku. Jeníček se otočkou vyhnul dobíhajícímu Vinkelhöferovi a se Štochlem si už dokázal poradit.
35'
Ivancev se nedokázal probít přes obránce, ale byl faulován. Devítka pro Talent.
35'
Reichl dostal přesný pas na brankoviště a dává jednoduchou branku.
34'
Blecha vystihl přihrávku, ale na Štochla nevyzrál! Gólman Talentu zasáhl nohou, ale znovu jen vyrazil do strany. Dukla kombinuje.
34'
Fořt s Tonarem uzavřeli prostor proskakujícímu Mubenzemovi, který se tak dopustil prorážení.
33'
Jan Štochl vychytal z křídla Jeníčka, ale Dukla pokračuje v kombinaci, jelikož plzeňský gólman vyrazil míč jen do strany hřiště.
33'
Michal Tonar se nakonec dokázal probít přes obránce a z úhlu překvapivě prostřelil Rangla.
33'
Plzeň se nemůže dostat ke střele, signalizovaná pasivita.
32'
Talent vystihl přihrávku na pivota a může si hned v úvodu druhé půle vypracovat náskok.
31'
Šindelář využil své kilogramy v souboji s Mubenzemem, přetlačil ho na brankovišti a zakončil k pravé tyči.
31'
Talent startuje druhou půli s míčem, v její brance zkušený Jan Štochl, na druhé straně Daniel Rangl.
31'
Patzel přestřelil, a tak je stav po první půli nerozhodný 11:11. Do utkání vstoupila lépe nabuzená Dukla, která si vypracovala vedení 5:1, ale Plzeň zvládla zareagovat a ztrátu rychle smazala. Ovšem nemá to vůbec jednoduché, Pražané brání velmi pozorně, ale někdy se domácím podaří najít mezírku v jejich defenzivě. Dukle se daří zejména z dálky, ale ještě více z rychlých protiútoku, jen Štěpán Jeníček se při této situaci trefil čtyřikrát! Talent si na tohle musí dávat pozor.

První čtvrtfinále je tak naprosto otevřené. Uvidíme, co přinese druhý poločas, který začne přibližně v 17:46.
30'
30'
Dukla už si žádnou šanci nevytvořila, v poslední vteřině hází devítku, Patzel to zkusí přes blok.
30'
Avšak Stehlík se dopustil prorážení, zbytečná chyba Talentu. Dukla začíná poslední minutu s míčem pod kontrolou, avšak stále hraje v oslabení.
29'
Jeníček si našel prostor ke střele, ale podstřelem orazítkoval tyč.
29'
Žlutá karta pro tým HC Dukla Praha (David Šůstek).
29'
Stehlík přihrávkou přes brankoviště našel Petra Vinkelhöfera, který zakončil z křídla k zadní tyči.
28'
Vyloučení v týmu HC Dukla Praha (Dieudonné Mubenzem), za stažení Vinkelhöfera.
28'
Patzel z levé spojky těsně minul branku.
27'
Poloz z úhlu Rangla neprostřelil, Dukla získává míč a může zaútočit. Plzni to nyní v ofenzivě nefunguje.
27'
Znovu pasivita domácích.
26'
Podstřel Ivanceva hosté srazili a znovu vysunuli dopředu Jeníčka, který je stoprocentní a vyzrál na Šmída i tentokrát.
26'
Pasivita Západočechů.
25'
Plzeň hraje v plném počtu, ale nemůže se dostat ke střele.
25'
25'
Polozův záměr spoluhráči nepochopili, domácí o míč přišli a unikající Štěpán Jeníček zakončil mimo dosah Šmída.
24'
Šůstek vysoko přestřelil, Šmíd zasahovat nemusel. Plzeň může zahrozit a vypracovat si náskok.
24'
Blecha nevyzrál z křídla na Šmída, ale ten vyrazil balon pouze do strany, Dukla pokračuje v útoku.
23'
Dukla kombinuje, do její branky přišel poprvé v zápase Daniel Rangl.
23'
Vyloučení v týmu SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň (Petr Vinkelhöfer).
23'
23'
Milan Ivancev rychle odpovídá při pokračující přesilové hře, Talent znovu vede!
22'
Patzel krásně našel Reichla, ten z pivota v pádu neměl problém srovnat.
21'
Ivancev uvolnil Šindeláře, ten se trefil o zem pod břevno a Plzeň poprvé v zápase vede!
21'
Fořt srazil zakončení Patzela, následně fauloval Ondřej Šimůnek Michala Tonara a dostává podruhé v zápase dvě minuty!
21'
David Poloz byl až příliš přímočarý směrem na branku a dopustil se prorážení.
20'
Karel Šmíd připisuje přesný zákrok, Talent poté vybojoval odražený míč a útočí.
19'
Žlutá karta pro tým HC Dukla Praha (Jan Blecha).
19'
Šindelář uvolněn na pivotu a znovu je bleskově srovnáno. Navíc byl faulován a Blecha obdrží žluté varování.
19'
Michal Tonar nezpracoval přihrávku a Jeníček to měl z rychlého brejku jednoduché.
18'
Dukla se nepřesností připravila o balon a Plzeň má další šanci jít poprvé v zápase do vedení.
18'
Křístek neprostřelil Šmída, ale Ivancev na druhé straně neproměnil velikou šanci.
17'
Michal Tonar na pravé straně využil zaváhání obrany, proskočil před Petržalu a znovu srovnává.
17'
Jeníček měl na pravém křídle příliš prostoru a využil ho, zakončil ke vzdálenější tyči.
17'
Žlutá karta pro tým SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň (Jan Stehlík).
16'
Stehlík nahazoval míč Ivancevovi, ale dobře zasáhl Mubenzem.
16'
Signalizovaná pasivita Talentu.
15'
Patzel výtečně našel na křídle Blechu, ale ten při zakončení přešlápl!
15'
Dukla reaguje na ztracené vedení 5:1 a bere si oddechový čas.
15'
Hosté přišli o míč, Talent rychle rozehrál a protiútok sehrál bravurně! Uvolnil na levé straně nabíhajícího Michala Tonara který nalétl do brankoviště a srovnává!
14'
Patzel sice přešel přes Fořta a vypálil přesně, ale udělal příliš mnoho kroků. Byl tam ale faul, sudí nechávají míč Dukle.
14'
Žlutá karta pro tým SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň (David Poloz).
14'
Jan Stehlík využil toho, že se obrana Dukly nestihla zformovat, proskočil jí a skóruje ranou o zem.
14'
Šůstek se dopustil proti Fořtovi prorážení.
13'
Ivancev vypálil z běhu nečekaně z devítky, trefil levou tyč!
12'
Ovšem domácí o míč přišli, přihrávka na Šíru jim nevyšla a z rychlého brejku skóruje Jakub Kastner.
12'
Mubenzem přestřelil blok i branku, Plzeň může srovnat.
12'
David Poloz proměňuje, trefil se k pravé tyči, Petržala byl bez šance.
11'
Milan Ivancev přešel přes Reichla, který ho zfauloval, sedmička pro Talent.
11'
Michal Tonar zachytil přihrávku Mubenzema, ale rychlý brejk z toho není, Plzeň zkouší postupný útok.
10'
Ivancev vypálil z osmi metrů a tečovaný pokus zapadl k pravé tyči, Petržala mířil k té opačné.
9'
Šmíd vytěsnil Mubenzemovu dělovku na břevno a útoční Talent.
9'
Poloz uvolněn na pravém křídle, tentokrát byl úspěšný, zakončil na přední tyč a snižuje.
8'
Vyloučení v týmu HC Dukla Praha (Ondřej Šimůnek).
8'
Jakub Kastner proměnil střelou k pravé tyči pod ruku Šmída.
7'
Reichl byl faulován na brankovišti, sedmička pro Duklu!
7'
Žlutá karta pro tým SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň (Jakub Šindelář), za stažení Reichla.
7'
Stehlík vypálil přes blok jen do pravé tyče a Dukla může navýšit vedení!
6'
Žlutá karta pro tým HC Dukla Praha (Dieudonné Mubenzem), za faul mimo hru na Ivanceva.
5'
Mubenzem měl spoustu prostoru ke střele a vypálil do protipohybu Šmída.
5'
Stehlík uvolnil na křídle Poloze, ale toho vychytal Petržala.
5'
Mubenzem proskočil obranou a trefil se k bližší tyči, dobrý start hostů.
4'
Stehlík zakončil levačkou bez výskoku, o hodně přestřelil.
4'
Na druhé straně Ivancev minul a z brejku měl jednoduchou pozici bývalý Plzeňák Jan Blecha.
4'
Znovu za to vzal Patzel, ale tentokrát přestřelil.
3'
Patzel zakončil přesně, ale sudí předtím odpískal faul na jeho osobu.
3'
Plzeň na chvilku vybojovala míč, ale nedokázala přejít do protiútoku.
2'
Jakub Šindelář dostal pas na pivota a zužitkoval šanci, trefil se o zem pod břevno.
2'
Tonar neproskočil obranou, ale byl faulován. Talent pokračuje v kombinaci, ale už je signalizována pasivita.
1'
Patzel vypálil rychle přes blok a trefil se k pravé tyči, Dukla jde do vedení.
1'
Mubenzem pálil jen do bloku, ale míč skončil mimo, takže pokračují hosté.
1'
Dukla táhne první útok.
1'
Rozehrávku mají k dispozici Pražané.
V brance začne na hostující straně Tomáš Petržala, na domácí Karel Šmíd.
Talent dnes bude hrát v modrých dresech, Dukla v červenožlutých.
Hráči obou celků postupně přicházejí na palubovku. Hala Lokomotiva se pomalu plní, ale návštěvnost oslnivá není. Ovšem do Plzně dorazilo i pár fanoušků Dukly.

SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň: Štochl, Herajt, K. Šmíd – Fořt, Jonáš, Šafránek, M. Ivancev, Vinkelhöfer, M. Tonar, Stehlík, Poloz, Chmelík, Cvikl, Šindelář, Šíra, Šafář.

HC Dukla Praha: Rangl, Petržala – Režnický, Šimůnek, Krouský, Patzel, Reichl, Mubenzem, Křístek, Jeníček, Syřínek, Hlavatý, Kastner, Šůstek, Blecha, Cingel.

Rozhodčí: Horáček, Novotný.
Postřehy před sérií:
Plzeň a Dukla patří mezi odvěké rivaly. Souboje mezi těmito soupeři vygradovaly v posledních letech, vždyť tyto týmy dominují házenkářské extralize. Talent se stal mistrem v sezóně 2013/2014, 2014/2015 a 2015/2016, kdy ve finále překonal právě Duklu. Pražané se radovali loni, a bylo to právě po finálové sérii s Plzní, kdy Dukla vyhrála 3:1 na zápasy, v posledním zápase 27:26.

Zajímavé byly i vzájemné zápasy v letošní sezóně. V podzimním duelu hraném na západě Čech hosté vedli i o pět branek (17:12), ale Talent skóre otočil a v poslední minutě ho poslal do vedení Ivancev, ale Dukla ještě v závěru stihla srovnat, na konečných 31:31 přesně zakončil Patzel.
V hlavním městě se hrálo v předposledním kole základní části a šlo o důležité body. Talent hrál bez svých opor, ale to nebylo vůbec znát. Po poločase Dukla sice vedla 13:11, poté dokonce 18:15, ale hosté se nevzdali, rychle srovnali a otočili na 21:20, začali naprosto dominovat a utkání nakonec ovládli v exhibičním duchu vysoko 31:25.

Přestože tyto dva celky jsou rivalové, výměny hráčů mezi nimi probíhají normálně. Před sezónou do Prahy odešel univerzální hráč, převážně křídlo Jan Blecha, opačným směrem se vydal Jan Chmelík. V týmu Dukly působili například Jan Štochl, v mládeži Ivo Šafář a dlouhých pět let také rodilý Plzeňák Jan Stehlík, v Plzni zase hrál třeba Daniel Čurda, současný sportovní ředitel Pražanů.

Očekává se velmi vyrovnaná série a stejně to vidí i Michal Tonar, vracející se po zranění: "Rádi bychom jim vrátili porážku z loňského finále, ale rozhodně to nebude hlavní motiv téhle série. My chceme jít dál, ale to i Dukla. Střetne se čtvrtý s pátým, takže těžko hledat favorita. Bude to otevřené, i výsledky v základní části byli vyrovnané. Oba celky měly v dlouhodobé části zdravotní problémy. Až teď se ukáže, jak se s tím vypořádaly," uvedl pro klubový web talentplzen.cz.

Podle jeho otce, trenéra Michala Tonara staršího, můžeme očekávat vyhrocenou a vyrovnanou sérii: "Jsou to klasická derby. To bylo už za nás, když se řeklo Dukla, okamžitě rostla motivace. A stejné to je i teď, na obou stranách jsou zkušení hráči i ambiciózní mladíci. Bude to boj, čekám kvalitní házenou. Série nemá favorita," uvedl kouč talentu pro web plzeňských házenkářů.
Skóre – 613:558
Nejlepší střelec – Milan Ivancev (79 gólů)
Posledních pět zápasů ZČ:
Plzeň – Brno 30:26
Dukla – Plzeň 25:31
Plzeň – Strakonice 31:21
Zubří – Plzeň 24:23
Plzeň – Jičín 23:22
Talent je trojnásobným mistrem z posledních čtyř let, loni dokráčel až do finále. Letos ho však trápilo hodně zdravotních komplikací, téměř celou druhou polovinu základní části se musel obejít bez tří klíčových spojek bratrů Tonarů a Jana Stehlíka. Ovšem Plzeň dokázala do týmu zapojit mladší a méně zkušenější hráče, kteří předváděli nadstandardní výkony, jako například Ivo Šafář, Jan Chmelík, Martin Cvikl a další. Západočeši se sehráli, táhla je zejména srbská spojka Milan Ivancev, který se dostal do výtečné formy, a dokázali se vyšplhal na konečné čtvrté místo v základní části, díky čemuž budou začínat doma. A nejen díky tomu je Talent mírným favoritem, do kádru na čtvrtfinále se totiž vrací právě dlouho zranění Michal Tonar s Janem Stehlíkem! Naopak pro Jakuba Tonara sezóna končí, čekala ho operace kolena.

HC Dukla Praha
Umístění v ZČ – 5. místo (28 bodů)
Bilance – 12-4-5
Skóre – 638:569
Nejlepší střelec – Vojtěch Patzel (97 gólů)
Karviná – Dukla 28:28
Nové Veselí – Dukla 18:27
Dukla – Hranice 30:20
Brno – Dukla 30:32
Dukla se po většinu základní části držela na předních pozicích, ale v závěru poztrácela body, a to ji nakonec odsoudilo na konečnou pátou pozici. Pražané jistě touží prokousat se do semifinále, jelikož jsou obhájci titulu. Ale budou to mít velmi těžké, letos totiž vyhrála venku pouze tři zápasy. Dukle se příliš nedařilo proti favoritům, z vedoucí čtyřky porazila pouze jen doma Karvinou a Zubří. Kromě spojky Vojtěcha Patzela se dařilo i další spojce Dieudonnému Mubenzemovi, který nasázel 76 branek.
Přeji krásné nedělní odpoledne, vítejte u prvního čtvrtfinálového duelu, ve kterém SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň v repríze loňského finále vyzve HC Duklu Praha. Utkáním vás provede Matěj Vybíral, příjemnou zábavu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.