Házená - Extraliga muži - 6. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Plzeň : Frýdek-M. - 11. října 2017   18:00

Plzeň
Plzeň
3' Stehlík  • 7' Poloz  • 9' M. Ivancev  • 12' M. Tonar  • 13' Šafránek  • 14' M. Ivancev  • 16' Šíra  • 16' Šafránek  • 17' Šíra  • 24' M. Tonar  • 25' Rom  • 28' M. Ivancev  • 29' M. Ivancev  • 32' Rom  • 34' Poloz  • 35' Stehlík  • 36' Rom  • 36' Chmelík  • 37' M. Tonar  • 41' Fořt  • 42' Stehlík  • 43' Šafránek  • 44' Rom  • 45' M. Ivancev  • 48' Chmelík  • 51' Chmelík  • 53' Stehlík  • 54' Šafránek  • 56' M. Tonar  • 57' Rom  • 60' Stehlík
31:20
(13:12)
Frýdek-M.
Frýdek-M.
7' Vacula   • 8' Bednárek   • 9' Bosák   • 11' Bednárek   • 12' Dyba   • 20' Kichner   • 21' Kichner   • 22' Kichner   • 24' Dyba   • 26' Bednárek   • 30' Bosák   • 33' Bosák   • 38' Bosák   • 40' Bosák   • 46' Dyba   • 52' Mazur   • 54' Bosák   • 59' Šimek
Plzeň
Štochl, Herajt, K. Šmíd – Fořt, Jonáš, Šafránek, M. Ivancev, Rom, J. Tonar, Stehlík, Poloz, Kačín, Chmelík, Šindelář, Šíra, Wildt, M. Tonar.
Kozler, Zych
SH Lokomotiva Plzeň
Frýdek-M.
Pyško – Šimek, Bednárek, Bosák, Gřešek, Dyba, Vacula, Kichner, Geist, Mazur, Verlík, Krahulík, Hes.

SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň – Pepino SKP Frýdek-Místek 31:20 (13:12)
Nejvíce branek: Rom 5, Ivancev 5, Stehlík 5 – Bosák 6, Kichner 3, Dyba 3. Rozhodčí: Kozler, Zych. Sedmimetrové hody: 0 – 3/1. Vyloučení: 3:5.
A je dobojováno! Po vyrovnané první půli ve druhé části dominovali na hřišti pouze hráči Talentu, kteří nakonec porážejí Pepino jedenácti bodovým rozdílem.
60'
Jan Stehlík se trefuje přesně pod břevno.
60'
Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Jakub Bosák).
60'
Technické chyby na obou stranách, k balonu se nyní dostávají hráči Talentu.
59'
Jakub Šimek zakončuje rychlý protiútok střelou k levé tyči.
59'
A když už nezasáhne plzeňský brankář, pomůže mu branková konstrukce.
58'
A znovu je úspěšný gólman Šmíd, na nějž hosté hledají jen těžko potřebný recept.
58'
Plzeňská obrana včas zastavuje akce Frýdku-Místku.
57'
Martin Rom z brejku dává třicátou branku Talentu v utkání.
57'
Karel Šmíd předvedl další výborný zákrok.
56'
Michal Tonar poslal balon přesně do horního rohu branky.
55'
Hosté jsou sice v plném počtu, ale po technické chybě přicházejí o balon.
54'
Ondřej Šafránek odpovídá z křídla přesným lobem.
54'
Jakub Bosák se protáhl mezi dvěma beky a přesně zakončil.
53'
Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Jakub Verlík).
53'
Jan Stehlík to zkusil z úctyhodné vzdálenosti a přesnou střelou propálil Pyška.
52'
Oddechový čas pro domácí Talent.
52'
Matěj Mazur se prosazuje střelou, která zapadla přesně k tyči.
51'
Rozháranou hru ukončuje z brejku zakončující Jan Chmelík.
50'
Jakub Bosák z křídla nedokázal prostřelit výborně chytajícího Šmída.
50'
Tečovaný pokus skončil v zámezí. Vhazovat bude Frýdek.
50'
Útok nevyšel ani domácím, Frýdek má v moci míč.
49'
A opět Frýdek shořel na Karlu Šmídovi. Talent je u balonu.
48'
Jan Chmelík je na konci úspěšné kombinace plzeňského celku.
47'
Nyní si to ale Karel Šmíd vybral a lapil další pokus Frýdeckomísteckých.
46'
Hodně smolná branka pro Plzeň. Od tyče se odrazil míč před branku, kde ve skoku zasáhl míč hostující Dyba. Brankář Šmíd už nestihl zastavit balon před brankovou čárou.
46'
Karel Šmíd chytá dnes v parádní fazóně a právě zlikvidoval další šanci Pepina.
45'
Gólová jízda Plzně pokračuje. Popáté v zápase se prosazuje Milan Ivancev.
45'
Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Adam Gřešek).
44'
Další bleskový brejk Plzně zakončuje Martin Rom.
43'
Šafránek se uvolnil na levé straně a Plzeň navyšuje své vedení.
42'
Na druhé straně se prosazuje Jan Stehlík. Plzeň vede poprvé v utkání o pět branek.
42'
Jan Štochl přišel a nohou a zlikvidoval Hesovu střelu ze sedmičky!
42'
Další sedmimetrový hod pro Frýdek, do branky jde Jan Štochl.
41'
Jiří Fořt vrací Plzni čtyřgólový náskok.
40'
Ondřej Šafránek po návratu z trestné lavice trefil tyčku.
40'
Karel Šmíd se sice natahoval, ale nakonec nedosáhl na pokus Jakuba Bosáka.
39'
Talent ztratil a dopředu mohou jít rychle hosté.
38'
Jakub Bosák se uvolnil z levého křídla a snižuje na rozdíl tří branek.
38'
Vyloučení v týmu SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň (Ondřej Šafránek).
38'
Frýdek-Místek má nyní obrovské problémy s obranou Talentu, přes níž se nemůže prodrat do zakončení.
37'
Plzeň znovu udeřuje po bleskové akci, kterou zakončuje Michal Tonar
36'
Další ztrátu Pepina naplno využívá Jan Chmelík, jenž své sólo na Pyška chladnokrevně zakončil.
36'
Hostující trenér reaguje na góly Plzně oddechovým časem.
36'
Karel Šmíd zachránil znovu Plzeň a z rychlého protiútoku se prosadil Martin Rom.
36'
Plzeňská obrana odolává a kouskuje útočnou akci Frýdku.
35'
Gól vstřelil tým SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň (Jan Stehlík).
35'
Hrubé chyby jsou nyní k vidění na obou stranách.
34'
Šindelář nyní ztratil balon a vyznamenat se musel Karel Šmíd.
34'
David Poloz se nádherně uvolnil a posílá Plzeň do vedení.
33'
Jakub Bosák střelou o břevno srovnává stav zápasu.
32'
Martin Rom získal balon a z rychlého brejku prostřelil Pyška.
32'
Talent hraje v plném počtu.
31'
Tomáš Hes se tentokrát nemýlil a prostřelil Šmída.
31'
Sedmimetrový hod pro Frýdek-Místek.
31'
První polovina zápasu nabídla vyrovnanou podívanou, spokojenější zatím může být domácí Talent, který vede o jednu branku, ale přesto nechybělo mnoho, aby bylo skóre opačné. Plzeňany ale zatím drží gólman Šmíd, jenž ve své brance prozatím čaruje.
30'
30'
Hrubá chyba před koncem poločasu znamenala brejk Frýdku, který proměnil Jakub Bosák.
30'
Bednárek neproměňuje ssedmičku, kterou mu bravurně lapil gólman Plzně!
30'
Vyloučení v týmu SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň (Jan Stehlík).
29'
Karel Šmíd sice lapil střelu soupeře, ale následovat přesto bude po faulu první sedmička v zápase.
29'
Hosté ztratili míč a agilní Milan Ivancev navyšuje náskok Talentu.
29'
Time out je u konce, u balonu je Frýdek.
28'
Frýdek-Místek si vybírá oddechový čas.
28'
Plzeň přežila dvě šance soupeře a nyní zásluhou Ivanceva jde do vedení.
28'
A opět Karel Šmíd, na němž si nyní vylámal zuby zakončující Jan Bosák.
27'
Opět to Plzni nevyšlo a do útoku jde Frýdek.
27'
Karel Šmíd se vytáhl a podržel v důležitý moment svůj tým proti střele z pravého křídla.
26'
Kostrbatá kombinace Talentu skončila ztrátou balonu.
26'
Tečovaná střela Bednárka nakonec skončila až za zády brankáře Šmída.
25'
Martin Rom se obtočil okolo svou strážců a z pivota prostřelil Pyška.
24'
Dyba ale odpověděl stejnou mincí a je znovu srovnáno.
24'
Michal Tonar po rychlé akci posílá Talent do vedení.
24'
Plzeňská obrana dobře zapracovala a může zaútočit.
23'
Frýdek hraje po návratu Vaculy v plném počtu.
23'
Plzni se přesilovka opravdu nedaří. U míče je znovu Pepino.
22'
Petr Kichner chytil střeleckou slinu a po krásné individuální akci překonal Šmída.
22'
Gólman Pyško podržel svůj tým bravurním zákrokem a hosté mají znovu šanci snížit.
21'
Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Michal Vacula).
21'
Petr Kichner snižuje na rozdíl dvou branek.
21'
Plzeňanům se akce nepovedla, dopředu jde Pepino.
21'
Po oddechovém času se pokračuje ve hře.
20'
Žlutá karta pro tým SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň (David Poloz).
20'
Nádhernou kombinaci Frýdku zakončoval z levé strany nekompromisně pod břevno Petr Kichner.
19'
Plzeň je už kompletní a aktuálně jsou u balonu hostující házenkáři.
18'
A opět branková konstrukce zachránila Šmída, tentokrát proti střele Jiřího Bednárka!
18'
Rozhodčí má už zvednutou rukou. Talent bude muset zakončovat.
18'
Po prorážení je míč znovu v plzeňských rukou.
17'
Jakub Šíra se prosazuje v oslabení.
17'
Plzeňané jsou u balonu a mohou odskočit v oslabení.
17'
16'
Z rychlého protiútoku se ihned prosazuje plzeňský Ondřej Šafránek.
16'
Tyčka nyní zachránila brankáře Karla Šmída.
16'
Rychlou akci Plzně zakončuje z blízkosti Jakub Šíra.
15'
Frýdek-Místek se nyní jen těžce prokousává přes plzeňskou defenzívu.
15'
Žlutá karta pro tým SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň (Jakub Šindelář).
15'
Žlutá karta pro realizační tým Pepino SKP Frýdek-Místek.
14'
Pěknou akci Talentu zakončil střelou z levé spojky Milan Ivancev.
14'
Bednárek je zpátky ve hře. Hosté jsou u balonu.
13'
Ondřej Šafránek to vzal na sebe a znovu srovnává stav zápasu.
12'
Jaroslav Dyba posílá hosty do vedení.
12'
Jelikož hosté dostali tři žluté karty. Následuje dvouminutový trest.
12'
Michal Tonar bleskově srovnává stav zápasu.
11'
Bednárek posílá přesnou střelou hosty do vedení.
11'
Žlutá karta pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Miloslav Krahulík).
10'
Pokus Ivanceva byl zblokován. Plzeň bude házet z rohu.
10'
Žlutá karta pro tým SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň (Ondřej Šafránek).
10'
Další nevynucená ztráta na domácí straně. Dopředu může jít Pepino.
9'
Milan Ivancev se uvolnil z pravé strany a srovnává stav zápasu.
9'
Z rychlého brejku se prosazuje Jakub Bosák.
9'
Žlutá karta pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Jiří Bednárek).
8'
Bednárek švihl balonem a ten se zastavil až pod břevnem plzeňské klece.
7'
Na druhé straně bleskurychle odpovídá David Poloz
7'
Vacula dostal přihrávku na pravou stranu, odkud propálil Šmída.
6'
Ztráta míče Talentu znamená, že další útok mohou založit hostující házenkáři.
5'
Frýdek byl dlouhou dobu u balonu, ale jeho akci nakonec zlikvidoval bravurním zákrokem Karel Šmíd!
4'
Rychlý brejk Plzeň zazdila, i přesto ovšem je stále u balonu.
3'
Jan Stehlík si navedl míč na střed a následně přesnou ránou k tyči otevírá skóre dnešního zápasu.
3'
Žlutá karta pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Michal Vacula).
3'
Tyčka nyní zachránila gólmana gólmana Pyška proti střele Milana Ivanceva.
2'
Plzeňská obrana zblokovala dvě střely a může nyní vyrazit s míčem na branku Frýdku.
2'
Michal Tonar vystihl přihrávku, ale následně zahrál nohou. U balonu jsou nadále hosté.
1'
Zakončení Stehlíka gólman Pyško výborně vyrazil, dopředu jde Frýdek-Místek.
1'
V brance Talentu začne Karel Šmíd, u Pepina Vít Pyško.
Hráči obou týmů jsou na hrací ploše. Dnešní utkání za malou chvíli začne.
Delegace
Rozhodčí = Tomáš Kozler, Martin Zych
Delegát ČSH = Petr Pešek
Frýdek-Místek
Hosté jsou jasným outsiderem a dnes to budou mít hodně složité. Frýdek čeká dlouhá cesta, do toho je normální pracovní den a navíc se Pepino střetne s Plzní, která doma v loňské sezoně prohrála jen jednou.

Hostující mužstvo i tak jasně tvrdí, že na západ Čech se jede porvat o dobrý výsledek a rozhodně není předem poraženo. Trenér Kavka jasně sdělil, že Talent může doplatit na pohárový zápas ve Španělsku a podle něj není tým bez šance.

Frýdek naposledy schytal o víkendu debakl v domácím prostředí s Novým Veselím. Loňský nováček přehrál Pepino o osm branek a posunul se na druhou pozici v tabulce extraligy. Předtím ovšem urval výhru o gól v Hranicích.
Plzeň
Domácí celek prohrál poslední zápas ve vlastním prostředí s Karvinou, když víceméně celé utkání tahal za kratší konec. Jeho postupný útok byl špatný. Nedařilo se mu vůbec nic.

Poté jel Talent do Lovosic, kde k velké zlosti trenéra Berky vyhrál o pět branek. Brankář Štochl měl svůj den. Polozovi vyšly trháky ve druhém poločase a Plzeň zase ukázala, jak se jí proti Lovcům daří.

Západočeši mají od této sezony nového kouče, kterým je Michal Tonar starší, z Francie se vrátila pravá spojka Stehlík. Na západ Čech si to namířilo také křídlo Chmelík z Dukly. Naopak plzeňské barvy opustil reprezentant Škvařil, jenž nyní hraje ve švýcarském Aarau.