Házená - Extraliga muži - 9. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Strakonice : Plzeň - 18. listopadu 2017   18:00

Strakonice
Strakonice
3' T. Nejdl  • 6' Marienka ml.  • 7' T. Nejdl  • 9' T. Nejdl  • 12' Pek  • 15' T. Nejdl  • 16' T. Nejdl  • 17' Zbiral  • 18' T. Nejdl  • 18' Krejčí  • 20' Zbiral  • 26' Marienka ml.  • 35' T. Nejdl  • 35' Zbiral  • 37' Marienka ml.  • 38' T. Nejdl  • 40' Mošovský  • 43' T. Nejdl  • 48' T. Nejdl  • 50' T. Nejdl  • 56' T. Nejdl  • 57' Krejčí  • 60' Marienka ml.
25:31
(13:12)
Plzeň
Plzeň
3' M. Tonar   • 4' Poloz   • 5' Poloz   • 8' J. Tonar   • 9' M. Tonar   • 11' J. Tonar   • 14' M. Tonar   • 16' J. Tonar   • 19' M. Tonar   • 24' Stehlík   • 27' Šafránek   • 31' J. Tonar   • 32' Poloz   • 34' Šindelář   • 35' Stehlík   • 36' Šindelář   • 36' M. Tonar   • 38' J. Tonar   • 39' J. Tonar   • 41' J. Tonar   • 42' Stehlík   • 45' J. Tonar   • 47' Šindelář   • 54' Stehlík   • 55' M. Ivancev   • 56' J. Tonar   • 58' Šindelář   • 59' Šindelář
Strakonice
Hanák, Pavlíček
Házenkářská hala, Strakonice
Plzeň

To je ode mě pro dnešek vše, přeji příjemný zbytek večera, u dalších onlajnů se těším na počtenou.
Karviná prohrála v Zubří, Plzeň se tak dostává na druhé místo právě před Karvinou a na první Zubří ztrácí dva body. Strakonice zůstávají společně s Brnem poslední.
HBC Strakonice 1921 – SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň 25:31 (13:12)
Nejvíce branek: T. Nejdl 12, Marienka ml. 4, Zbiral 3 – J. Tonar 9, M. Tonar 7/2, Šindelář 5. Rozhodčí: Hanák, Pavlíček. Sedmimetrové hody: 4/2 – 4/3. Vyloučení: 3:5.
Duel je u konce, hostující Talent Plzeň se raduje ze zisku dvou bodů! Ale byly to body hodně vydřené na půdě nováčka ze Strakonic. Domácí po půli dokonce o gól vedli. Hosté však měli raketový vstup do druhého poločasu a rychle si vybudovali náskok, který poté kontrolovali až do samého konce utkání. Strakonice si však zaslouží pochvalu za bojovnost.
60'
Marienka osamocený na křídle ještě snižuje.
59'
Ke střele z pivota se znovu probil Jakub Šindelář a dává svou pátou branku v utkání.
59'
Mošovský nepřihrál přesně, míč pro Plzeň.
58'
Adam Nejdl neprošel přes Šindeláře, jen devítka pro Strakonice.
58'
Šindelář zůstal osamocený na pozici pivota a dává třicátou branku Talentu!
57'
Avšak domácí zůstali u míče a pěkným lobem se prezentoval Krejčí.
57'
Pek podstřelem trefil jen znovu připraveného Štochla.
57'
Oddechový čas pro domácí.
57'
Štochl chytá pokus z levé spojky, ale Strakonice zůstanou u míče.
56'
Pasivita Plzně, ale to Jakubu Tonarovi vůbec nevadí, další přesná rána z pozice levé spojky.
56'
Vyloučení v týmu SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň (Jan Stehlík).
56'
Tomáš Nejdl vzápětí snižuje.
55'
Ivancev si zaběhl na pozici falešného pivota a dává další branku Talentu!
55'
Ivancev o míč přišel, ale Štochl neskutečně vychytal Zbirala v rychlém brejku!
54'
Oddechový čas pro hosty.
54'
Navíc střídající Štochl znovu chytá, Plzeň u míče.
54'
Stehlík se prosazuje se štěstím ranou o tyč!
53'
Jakub Tonar už musel zakončit, ale nemířil přesně. Avšak Strakonice nedokázaly znovu gólově zakončit!
52'
Štochl vyráží sedmičku Zbirala! Talent může šetřit čas.
52'
První zakončení pokryl Štochl, ale míč se odrazil k domácím a ti vybojovali sedmičku!
52'
Pekovi vypadl míč, ale domácí o něj nepřijdou, podle rozhodčího se balon odrazil do zámezí od Šafránka.
51'
Přesilovka pro Strakonice, to je veliká možnost!
51'
Vyloučení v týmu SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň (Jakub Šindelář).
51'
Šafránek nepřesný z křídla z velkého úhlu.
50'
Tomáš Nejdl drží další přesnou ranou ranou ze spojky domácím naději.
50'
A Michal Tonar proměňuje, znovu je to o pět!
50'
Byl však faulovaný, sedmička pro hosty!
49'
Michal Tonar se prokličoval až ke střele, ale trefil jen břevno!
49'
Jareš vyráží střelu Stehlíka, pokus Michala Tonara sražen, hosté musí zakončovat.
48'
Tomáš Nejdl napoprvé zablokován, napodruhé už úspěšný. Desátá branka v zápase!
48'
47'
Šindelář napoprvé trefil jen tyč, ale míč se mu odrazil zpět a plzeňský pivot pohotově z otočky navyšuje hostující vedení na pět branek!
47'
Šafránek sice mířil mimo, ale Štochl poté vychytal domácí brejk!
46'
Štochl chytá sedmičku Mošovského! Důležitý krok Plzně za dvěma body.
46'
Šindelář nezpracoval míč, dopředu vyrazili domácí a vybojovali sedmičku!
45'
Domácí nevyužívají přesilovku a teď se musí bránit, Talent hraje bez brankáře.
45'
Vyloučení v týmu SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň (Jakub Šíra).
45'
Napodruhé už však uspěl.
44'
Jakub Tonar sám proti Jarešovi neuspěl, ale hosté zůstanou u míče.
44'
A domácí se ihned dopustili technické chyby.
44'
Michal Tonar s přehledem proměňuje.
44'
Šindelář trefil jen tyč, ale byl faulován. Sedmička pro Plzeň!
43'
Je to stále Tomáš Nejdl, který drží naděje Strakonic! Tentokrát využil rychlý brejk.
43'
Úspěšný však byl i domácí gólman Jareš.
43'
A na druhé straně si připisuje zákrok střídající Štochl.
42'
Stehlík z velké dálky navyšuje vedení Plzně.
42'
Jakub Tonar svým průnikem vybojoval jen devítku.
42'
Střela Krejčího zblokovaná, dopředu může Talent.
41'
Domácí kombinují, ale nemohou se prosadit. Hra je přerušena, je potřeba upravit hrací plochu.
41'
Jakub Tonar si znovu našel skulinku ke střele a propálil vše, co mu stálo v cestě.
40'
Mošovský z výskoku zamířil přesně do horního rohu.
39'
Plzeň dobře kombinovala i v oslabení, vybojovala místo pro Jakuba Tonara, který toho dokázal skvěle využít.
39'
Mošovský Filipa Štochla přeloboval.
39'
Pek proskočil hostující obranou a vybojoval sedmimetrový hod, na který přichází do brány Štochl.
38'
Jakub Tonar odpovídá přesnou střelou z devíti metrů.
38'
Stehlík přišel o míč a rychlý brejk nekompromisně využil k dalšímu gólu Tomáš Nejdl.
37'
Rychle sehraná akce do křídla na Marienku a je sníženo.
37'
Přesilovka pro domácí.
37'
Vyloučení v týmu SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň.
36'
Michal Tonar napřáhl bez výskoku ke střele, tvrdá rána zapadla k levé tyči.
36'
A Strakonice rázem přišly o míč.
36'
Znovu dobře sehraná akce na Šindeláře, který se trefuje k tyči.
35'
Ale Zbíral dostal dobrou přihrávku na pivota a je to opět o gól.
35'
Stehlík rychle odpovídá.
35'
Na domácí straně dnes pálí ze spojky Tomáš Nejdl, Herajt bez šance.
34'
Šindelář byl volný na pivotu, čehož hosté využili. Třetí branka v řadě a Talent rázem vede o dva góly!
33'
Střela zblokovaná, Plzeň jde dopředu, ale nevyužila možnost rychlého brejku a zakončení do prázdné brány.
33'
Strakonice hrají v bez brankáře, ale nemohou se dostat k zakončení.
32'
Vyloučení v týmu HBC Strakonice 1921 (Michal Krejčí).
32'
Poloz z křídla úspěšný, hosté navíc budou hrát další přesilovku.
32'
Mošovský se dostal k zakončení, ale na Herjta si z úhlu nepřišel.
31'
A Jakub Tonar se trefuje ze spojky.
31'
Šafránek úplně volný na levém křídle, ale neuspěl! Plzeň zůstane u míče.
31'
Po prvním poločase překvapivě vedou domácí Strakonice. Plzeň sice měla lepší vstup do zápasu, vedla, ale poté dělala hloupé chyby a domácí šli do vedení po zásluze. Talent musí ve druhé půli zabrat, jinak může odjet z půdy nováčka i bez bodu. Druhý poločas začne přibližně v 18:47.
30'
30'
Hosté už nic nevymysleli.
30'
Michal Tonar trefil břevno, míč se však odrazil zpět k plzeňským.
30'
Vyloučení v týmu HBC Strakonice 1921 (Tomáš Pek).
30'
Herajt chytá pokus Marienky, ještě šance pro Plzeň.
30'
Na druhé straně byl sice Herajt úspěšný, ale Strakonice zůstanou u míče.
29'
Poloz si seběhl na pozici falešného pivota, ale sám proti Jarešovi trestuhodně selhal!
29'
Stehlík přistrčen, je z toho však jen devítka pro hosty.
28'
Domácí se dopustili proti nevoli fanoušků prorážení, ale jeden z jejich hráčů zůstává ležet na palubovce.
27'
Hosté to nakonec zvládli, z křídla snižuje Šafránek.
27'
Plzeň se zatím nedokáže dostat ke střele, pasivita.
26'
Gól vstřelil tým HBC Strakonice 1921 (Roman Marienka ml.).
25'
Michal Tonar šel sám na Jareše, který už byl prakticky překonán, ale plzeňská spojka trefila jen břevno!
25'
Plzeň to zkusila v šesti, ale Jareš chytil střelu Michala Tonara. Domácí poté netrefili prázdnou plzeňskou bránu.
24'
Herajt chytá střelu domácích z křídla, míč má Plzeň.
24'
24'
Stehlík napravil své zaváhání a sám proti Jarešovi byl úspěšný.
24'
Stehlík z velké dálky přestřelil, ale strakonický rychlý brejk neskončil gólem.
23'
23'
Mošovský střelou o zem proměňuje.
23'
Domácí vybojovali sedmimetrový hod, Šíra totiž bránil v brankovišti.
22'
Jareš vyráží střelu Davida Poloze z křídla, další šance pro Strakonice!
21'
Mošovský trefil jen ruku Filipa Herajta.
21'
Jonáš to zkusil ze spojky, domácí brankář vyráží.
20'
Jonáš nepřesně na Michala Tonara, ale první jmenovaný ještě udržel míč pro Plzeň.
20'
Plzeň nejdříve vybojovala míč, ale poté o něj opět přišla a Zbíral využil rychlou protiakci. Nevídané chyby předvádějí Západočeši!
19'
Michal Tonar proskočil domácí obranou a ranou k tyči srovnává.
18'
Třetí branka v řadě pro domácí! Plzeň trestuhodně přišla o míč a Krejčí využil rychlý brejk.
18'
Nejdl úspěšný ze spojky.
17'
Poloz se dopustil prorážení, dopředu míří Strakonice.
17'
Zbiral dostal ideální přihrávku na pozici pivota a proti Herajtovi se nemýlil.
16'
Ale Jakub Tonar rychle odpovídá ranou ze spojky.
16'
Znovu je to Nejdl, který snižuje, tentokrát z rychlého brejku!
15'
Ivancev z pozice falešného křídla minul branku.
15'
Ani jeden z týmů se teď nedokázal prosadit v útoku, u míče Plzeň.
15'
Domácí snižují, trefuje se Nejdl.
14'
Osmá branka pro Plzeň, trefuje se Michal Tonar přesnou ranou ze spojky.
14'
Domácí už museli zakončovat, ale v pasivitě se neprosadili. Na druhé straně však selhal v zakončení Šindelář, ale Talent zůstane u míče.
13'
Domácí brankář chytá střelu Jakuba Tonara z levé spojky!
12'
Domácí přišli o míč nepřesnou přihrávkou.
12'
Plzeň se v útoku neprosadila.
12'
Pek snižuje pěknou individuální akcí.
11'
Jakub Tonar se dostal do brejku, který proměnil.
10'
Sedmička pro Plzeň, ale Stehlík přestřelil!
9'
Vyloučení v týmu HBC Strakonice 1921.
9'
Omluvte technické problémy, nyní už proběhne kompletní on-line přenos. Průběžný stav 6:4 pro Plzeň.
9'
Gól vstřelil tým SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň (Michal Tonar).
9'
Gól vstřelil tým HBC Strakonice 1921 (Tomáš Nejdl).
8'
Gól vstřelil tým SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň (Jakub Tonar).
7'
6'
5'
Gól vstřelil tým SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň (David Poloz).
4'
3'
3'
2'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň (Jan Stehlík).
1'

HBC Strakonice 1921: Jareš, Mráz – Schwarz, A. Nejdl, Zdychynec, Pek, Landsinger, Tockstein, Mošovský, T. Nejdl, Marienka ml., Vrchlavský, Chvosta, Zbiral, Samek, Krejčí.

SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň: Štochl, Herajt, K. Šmíd – Fořt, Jonáš, Šafránek, M. Ivancev, Rom, J. Tonar, M. Tonar, Stehlík, Poloz, Chmelík, Šindelář, Šíra, Wildt.

Rozhodčí: Hanák, Pavlíček.
Tyto dva týmy se v novodobé historii nikdy nesetkaly, Strakonice hrály jen nižší soutěže. Favorit tohoto utkání je jasný. Potvrdí Plzeň dobrý výkon z duelu s vedoucím Zubří a vybojuje další body, nebo zvedající se Strakonice na domácí půdě překvapí?
HBC Strakonice 1921
Tým z jihu Čech sice loni prohrál baráž s Hranicemi, ale díky rozšíření ligy na 12 týmů si letos může zahrát nejvyšší českou soutěž. V soutěži začaly Strakonice vlažně, prohrály s Frýdkem-Místkem, Jičínem, Zubřím i Karvinou. Poté však nečekaně remizovaly doma s mistrovskou Duklou 26:26 a porazily Brno 24:23. Pak sice podlehly Hranicím 23:29, ale naposledy dokázaly nečekaně vyhrát v Novém Veselí 24:27.

V tabulce se Strakonice nacházejí na posledním místě, ale mají stejně bodů jako Brno. O bod více, tedy šest, má Frýdek-Místek a Hranice. Strakonice mají zatím nehorší útok, průměrně 24,25 vstřelených branek na zápas. Gólů obdržely 230, hůře je na tom pouze Kopřivnice.

SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň
Západočeši mají s průměrem 28.6 vstřelených branek na zápas třetí nejlepší útok v lize, obranu pak mají s celkem 203 obdrženými góly čtvrtou nejlepší. V tabulce se Talent nachází na 3. místě s deseti body. Před ním je vedoucí Zubří (12 bodů) a Karviná (11).

Loňský finalista a trojnásobný mistr z posledních čtyř let letos nepředvádí jisté výkony. Prohrál už s Kopřivnicí, Karvinou a i v Jičíně. Dokázal porazit třeba Lovosice, Nové Veselí, ale hlavně naposledy před týdnem doma Zubří. Domácí předvedli bezchybný výkon a vyhráli 33:23. Obzvláště dobře pak zahrála pravá spojka Jan Stehlík, který létě přišel místo Milana Škvařila, jenž odešel do Švýcarska. Právě minulý duel se Zubřím ukázal, jak moc Plzeň potřebuje pravou spojku. V minulém duelu se Stehlík trefil jedenáctkrát! V poslední době se ke skvělým výkonům rozehrál i mladší bratr z rodiny Tonarů Jakub. Starší Michal předvádí konzistentně dobré výkony. Talentu však v posledním zápase chybělo levé křídlo. Blecha v létě odešel, Vinkelhofer a Šafránek byli zraněni, první jmenovaný dlouhodobě. Plzeň hrála bez levého křídla, až v závěru nastoupil dorostenec Petr Sedlák.
Přeji krásný sobotní večer, vítejte u duelu 9. kola Extraligy házené mužů, ve kterém nováček HBC Strakonice 1921 vyzve favorita SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň.