Házená - Extraliga muži - 11. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Zubří : Frýdek-M. - 3. prosince 2017   19:00

Zubří
Zubří
4' Pich  • 7' Pich  • 10' Pich  • 12' Přikryl  • 16' Polášek  • 18' Hrstka  • 19' Přikryl  • 24' Douda  • 26' Douda  • 26' Přikryl  • 29' Douda  • 31' Douda  • 32' Šustáček  • 37' Šustáček  • 38' Douda  • 39' Šustáček  • 41' Dokoupil  • 42' Douda  • 49' Dokoupil  • 52' Dokoupil  • 58' Pich  • 59' Polášek
22:21
(11:13)
Frýdek-M.
Frýdek-M.
1' Bosák   • 8' Kichner   • 8' Petrovský   • 14' Gřešek   • 16' Kichner   • 17' Bosák   • 20' Bosák   • 21' Petrovský   • 22' Bosák   • 25' Petrovský   • 27' Kichner   • 29' Gřešek   • 34' Kichner   • 35' Gřešek   • 40' Geist   • 44' Geist   • 47' Kichner   • 49' Dyba   • 56' Kichner   • 60' Gřešek
Zubří
Orság, Malina – Dokoupil, Douda, Přikryl, Holiš, Válek, Šustáček, Říha, Hrstka, Janíček, Reček, Pich, Klíma, Polášek, Durković.
Hanák, Pavlíček
Frýdek-M.
Marenčák, Pyško – Šimek, Bednárek, Petrovský, Bosák, Dyba, Gřešek, Vacula, Hes, Kichner, Geist, Mazur, Krahulík, Musálek, Žvak.

Pro tuto chvíli je to z mé strany všechno. Přeji hezký večer a u dalších on-line přenosů na shledanou.
HC ROBE Zubří – Pepino SKP Frýdek-Místek 22:21 (11:13)

Nejvíce branek: Douda 6, Pich 4, Dokoupil 3 – Kichner 6, Gřešek 4, Petrovský 4/1.
Rozhodčí: Hanák, Pavlíček.
Sedmimetrové hody:1/0 – 1/1.
Vyloučení: 3:6.
ČK: Dyba (FRM).
Je dobojováno a nutno říci, že doslova! Po vyrovnaném prvním poločase si do druhé třicetiminutovky odnesli hosté dvoubrankový náskok, který však domácí prakticky ihned smazali. Po celý průběh druhé půle navíc byla k vidění velmi bojovná a vyrovnaná házená, která byla dramatická prakticky až do samého konce. Až v poslední minutě dokázalo Zubří odskočit na rozdíl dvou branek a na tento „trhák“ již Frýdek nedokázal reagovat. V posledních vteřinách sice ještě Gřešek skóroval, ale to již nic nezměnilo na tom, že si Zubři odnáší z tohoto zápasu dva body za výhru 22:21.
60'
Adam Gřešek je poslední hráčem, který se prosazuje v dnešním utkání, ale na výhře Zubří se nic nezmění.
60'
Domácí lavička si ještě bere necelou půlminutu před koncem oddechový čas.
60'
Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Vojtěch Petrovský).
60'
Po průrazu jim navíc sudí berou míč a je rozhodnuto!
60'
Probíhá poslední minuta zápasu. U míče jsou hosté, času jim už mnoho nezbývá a navíc hrají v početní nevýhodě.
59'
Jaroslav Dyba při snaze zastavit rychlý brejk fauloval a po svém třetím vyloučení dostává červenou kartu!
59'
Veledůležitá branka Jiřího Poláška! Ten utekl svým soupeřům a rychlý brejk přesně zakončil.
58'
Dvě minuty a pár vteřin chybí do konce zápasu a hostující tým se bere oddechový čas.
58'
Domácím znovu trvalo než něco na hosty v obraně vymysleli, ale nakonec se při signalizované pasivitě prosazuje střelou na bližší tyč Pavel Pich.
57'
Velmi zbytečná nepřesnost na straně Frýdku. Po ní končí míč v autu a rozehrávat tedy bude Zubří.
56'
A tak se o slovo přihlásili hosté. Kichner srovnává na 20:20.
56'
Velmi špatně to udělali hosté na devíti metrech, kdy lacině přišli o míč. V následném brejku však domácí nastřelili jen břevno.
55'
Místo zakončení volil Hrstka ještě přihrávku do strany, ale míč skončil v zámezí. Frýdek tedy může znovu srovnat skóre.
54'
Hosté se navíc po ztrátě Zubří dopustili v rychlém brejku technické chyby a na tahu je tedy opět domácí tým.
53'
Ten samý hráč ovšem tváří v tvář hostujícímu brankáři v trháku zklamal. Frýdek je tedy i nadále v těsném kontaktu.
52'
Hosté teď promarnili dvě velké šance, a tak přichází trest. Jaroslav Dokoupil posílá svůj tým znovu do vedení.
51'
Žlutá karta pro realizační tým HC ROBE Zubří.
50'
Zubří si následně vyžádalo oddechový čas. Je před námi něco málo přes deset minut a skóre zápasu je vyrovnané.
50'
Nepřesná nahrávka na pravou spojku stojí hosty míč. Domácí publikum žene svůj tým za další brankou.
49'
Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (Jiří Dokoupil).
49'
Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Jaroslav Dyba).
48'
Kroky navíc pískají sudí domácímu celku a ten logicky přichází o míč. Frýdek se tak může dostat opět do vedení.
47'
Teď už to Kichnerovi vyšlo. Domácí gólman si sice na míč sáhl, ale v cestě do sítě mu zabránit nedokázal.
46'
Kichner však z devíti metrů minul horní roh brány. Poté ovšem následovala příliš dlouhá přihrávka do brejku a útočit tedy mohou opět hosté.
45'
Dalším zákrokem se blýskl hostující gólman a jeho spoluhráči se tak mohou pokusit vyrovnat.
44'
Také hosté se dlouho nemohli prosadit v útok, až je vysvobodil povedenou ranou z pravého křídla mezi nohy brankáře František Geist.
43'
Dokoupil se sice dostal k odraženému míči, ale druhý parádní zákrok proti jeho zakončení následně předvedl hostující gólman.
43'
Načež si Frýdek vybírá oddechový čas.
42'
Rychlá souhra Zubří jej posílá na rozdíl dvou gólů. Do rozhozené obrany zakončil další akci svého celku Jakub Douda.
41'
Jiří Dokoupil se dokázal odpoutat od svého strážce na brankovišti a jeho celek díky němu znovu vede o jednu branku.
40'
Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (František Geist).
40'
Vyloučení v týmu HC ROBE Zubří (Tomáš Říha).
39'
Matěj Šustáček po hodně dlouhé době posunuje svůj celek znovu do vedení.
38'
Jakub Douda napálil míč ze střední spojky přesně k pravé tyči a tam hostující brankář již nemohl dosáhnout – 15:15.
37'
Petrovského rána šla sice mimo, ale protože byla tečovaná, tak u míč zůstanou hosté.
37'
Matěj Šustáček okamžitě využívá přesilovku. Na pravé straně měl dostatek prostoru na zakončení z osmi metrů a je to již pouze o gól.
36'
Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Jaroslav Dyba).
36'
Přikryl zakončil svůj smělý průnik jen ranou do levé tyče, ale Zubří i poté zůstane u míče.
35'
Parádní přihrávka do pivota a je z toho další branka Adama Gřeška. Míč ovšem jen tak tak přešel brankovou čáru, ale sudí byl u situace blízko a měl o ní tudíž jasný přehled.
34'
Petr Kichner z pomocí teče domácího házenkáře dostal míč do sítě a dává tak první branku svého týmu ve druhém poločasu.
33'
Nyní odpustili sudí Frýdky vcelku jasný faul a po následném zákroku jeho gólmana mohou hosté přejít do útoku.
32'
Domácí dávají další gól a je vyrovnáno. Matěj Šustáček se dokázal prosadit poprvé v zápase střelou z pravého křídla.
31'
Zubří dlouho nemohlo nic vymyslet na svého soupeře, až to při signalizované pasivitě vzal na sebe Jakub Douda, který ze středu vymetl horní kout hostující brány.
31'
Druhý poločas začne přibližně v 19:47.
Je za námi úvodní půle zápasu. Možná trochu překvapivě z ní lépe vyšli hostující házenkáři. Ti se v úvodu duelu přetahovali se svým soupeřem o vedení, ale poté si vypracovali až tříbrankový náskok, který ovšem poprvé Zubří dokázalo smazat, ale následně si jej Frýdečtí vypracovali znovu. Domácí se zatím poměrně trápí v koncovce a nemohou najít spolehlivý recept na defenzívu hostů v čele s jejich gólmanem. Frýdek tedy možná trochu překvapivě vede o půli 13:11.
30'
30'
Kichner minul podstřelem bránu Zubří a domácí rovněž v následném protiútoku nedokázali zakončit. Frýdek bude asi poslední, kdo může zaútočit.
30'
Probíhá poslední minuta prvního poločasu.
29'
Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (Jakub Douda).
29'
Vynikající přihrávka do pivota na Adama Gřeška. Ten si následně pohlídal přešlap a přesně zakončil mimo dosah gólmana.
27'
Petrovský ani Gřešek se nedokázali protlačit do zakončení. Podařilo se to následně až Kichnerovi, jenž dává dvanáctý gól Frýdku.
26'
Pavel Přikryl dostal na devíti metrech přesný pas od svého gólmana a poté z hranice brankoviště přesně zakončuje rychlý brejk Zubří.
26'
Jakub Douda sice zamířil doprostřed brány, ale hostující gólman si jeho dělovku srazil za vlastní záda.
25'
Po dalším úspěšném průniku do brankoviště vrací Vojtěch Petrovský svému týmu tříbrankové vedení.
25'
Žlutá karta pro tým HC ROBE Zubří (Jiří Dokoupil).
24'
Jakub Douda se zapisuje mezi střelce poté, co překonal brankáře střelou ze země ze střední spojky.
23'
Přikryl ovšem bránu vůbec netrefil a hráči Frýdku se hlasitě zaradovali.
23'
Tři skvělé zákroky předvedl proti jasným pozicím soupeře hostující brankář, ale následně z toho bude sedmička pro Zubří.
22'
Na toto skóre reaguje domácí lavička oddechovým časem.
22'
Žlutá karta pro tým HC ROBE Zubří (Tomáš Říha).
22'
Jakub Bosák obdržel skvělou přihrávku do trháku od vlastního brankáře a jeho tým vede poprvé v zápase o tři góly.
21'
Následně sám Vojtěch Petrovský povedenou ranou z levé spojky do protějšího dolního rohu vsítil devátý gól Frýdku.
20'
Petrovský výborně uvolnil Jakuba Bosáka na levém křídle, který následně přehodil vyběhnutého gólmana Zubří.
20'
19'
Následně si oddechový čas vybírá hostující lavička, která velmi rychle ztratila svůj dvoubrankový náskok.
19'
Pavel Přikryl byl vybídnut svým spoluhráčem k trháku a ten zkušeně zakončil ranou do horní poloviny brány.
18'
Hrstkova střela z levé spojky při signalizované pasivitě nakonec propadla hostujícímu brankáři mezi nohama až do sítě.
17'
Bosák posléze utekl v rychlém brejku domácí hráčům a nekompromisně zakončil kolem hlavy brankáře.
16'
Petr Kichner ovšem bleskurychle kontruje po svém dravém průniku na pravé straně.
16'
Na levém křídle měl hodně prostoru ke střele Jiří Polášek a také krásnou ranou přes prsty trefuje přesně prostor u zadní tyče.
16'
Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Michal Vacula).
15'
Žlutá karta pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (František Geist).
15'
Gřešek si následně při útoku počínal nedovoleně na brankovišti a jeho tým tak ztrácí míč.
14'
Vyloučení v týmu HC ROBE Zubří (Adam Reček).
14'
Adam Gřešek přetlačil svého soupeře na brankovišti a poté dostává míč do sítě.
13'
Pich v dobré pozici na střední spojce minul dolní kout frýdecké brány. Do útoku již pozvolna přecházejí právě hosté.
12'
Více prostoru v obraně Frýdku vzápětí využil protisměrnou kličkou a střelou z pravé spojky domácí Přikryl.
11'
10'
Pavel Pich však po nahrávce Rečka trestá z rychlého brejku ztrátu hostů.
10'
Na druhé straně se neprosadili ani domácí z jasné pozice z levého křídla a na tahu jsou tak opět Frýdečtí.
9'
Při signalizované pasivitě si domácí brankář počíhal na střelu ze střední spojky a pohodlně ji zlikvidoval.
9'
Útočným faulem se nyní provinili domácí a v úvodu své přesilovky ztrácejí míč ve prospěch Frýdku.
8'
8'
Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Vojtěch Petrovský).
8'
Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (P. Kichner).
7'
Žlutá karta pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Jaroslav Dyba).
7'
Pavel Pich ovšem bleskově odpovídá přesnou ranou z pravé spojky.
6'
Vojtěch Petrovský potrestal Rečkův faul a z nařízené sedmičky se střelou k levé tyči nemýlil.
6'
Žlutá karta pro tým HC ROBE Zubří (Adam Reček).
6'
Následná střela z devíti metrů minula bránu Frýdku, který tak může znovu zaútočit.
5'
Před Pichem se otevřelo moře prostoru, ale ten poté zamířil přesně do míst, kde byl připravený hostující brankář.
4'
Pich na začátku čtvrté minuty dává první branku Zubří a srovnává na 1:1.
3'
Gřešek se posléze ocitl ve velké šanci, ale z hranice brankoviště nechal vyniknout domácího brankáře.
2'
Žlutá karta pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Adam Gřešek).
1'
Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Jakub Bosák).
1'

Pepino SKP Frýdek-Místek

Frýdek je na tom o poznání hůře než jeho dnešní soupeř. Po stejné porci střetnutí získal jen 9 bodů a náleží mu tedy 10. pozice v extraligové tabulce.
Zapracovat by navíc měl na útočné fázi. S 265 vstřelenými brankami patří k nejhorším v soutěži.
Na palubovkách soupeřů sehrálo Pepino čtyři zápasy, ze kterých vytěžilo 4 body. Právem mu tak náleží 6. místo v tabulce venkovních celků ligy.

HC ROBE Zubří

Zubří si v dosavadním průběhu vede velmi dobře. Po deseti zápasech má na svém kontě 14 bodů a z druhého místa dýchá na záda Lovosicím, které mají o bod i o zápas navíc.
Velkou zbraní ROBE je určitě obranná činnost. Jeho defenzíva totiž inkasovala jen 255 branek a v tomto ohledu je nejlepší v extralize.
Před vlastními fanoušky, byť Rožnovském azylu, se představili čtyřikrát a připsali si 8 bodů. S plným bodovým ziskem okupují 5. příčku v tabulce domácích týmů soutěže.

25.11.2017 Lovosice – Zubří 26:24
18.11.2017 Zubří – Karviná 33:26
12.11.2017 Plzeň – Zubří 33:23
4.11.2017 Zubří – Nové Veselí 27:25
12.10.2017 Hranice – Zubří 23:31
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.