Házená - Extraliga muži - 9. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Zubří : Karviná - 18. listopadu 2017   18:00

Zubří
Zubří
1' Šustáček  • 6' Douda  • 8' Douda  • 9' Hrstka  • 10' Hrstka  • 13' Douda  • 15' Přikryl  • 17' Douda  • 21' Pich  • 26' Reček  • 28' Douda  • 30' Šustáček  • 31' Hrstka  • 33' Polášek  • 35' Polášek  • 37' Douda  • 40' Šustáček  • 40' Douda  • 42' Přikryl  • 43' Polášek  • 44' Douda  • 46' Hrstka  • 48' Šustáček  • 51' Douda  • 54' Polášek  • 60' Šustáček
33:27
(15:15)
Karviná
Karviná
2' Nedoma   • 4' S. Mlotek   • 7' Piątek   • 8' Monczka   • 9' S. Mlotek   • 11' Brůna   • 14' Drzyzga   • 16' S. Mlotek   • 16' Brůna   • 20' Nedoma   • 20' T. Mlotek   • 29' Piątek   • 30' Nedoma   • 31' Piątek   • 32' Monczka   • 36' S. Mlotek   • 37' Piątek   • 38' Brůna   • 42' Zbránek   • 49' Solák   • 56' Brůna   • 57' Nedoma   • 59' Nedoma   • 59' Nedoma
Zubří
Malina, Orság, Š. Krupa – Douda, Přikryl, Holiš, Válek, Šustáček, Říha, Hrstka, Václav, Janíček, Reček, Pich, Dořičák, Polášek, Durković, Š. Zeman, Padalík.
Fukala, Mohyla
Karviná
N. Marjanović – Vaněk, Brůna, Fulneček, Monczka, Borys, Pindej, Vengřín, Piątek, Jaščenko, Plaček, Mimić, Drzyzga, Wozniak, S. Mlotek, Jan Užek, Solák, Piwko, T. Mlotek, Nantl, Zbránek, Nedoma, Ji. Užek.

60'
Tak tohle je hodně velká paráda! Zubří rozpohybovalo obranu soupeře a pravému křídlu vyšla nahazovačka se Šustáčkem na středu!
59'
A opět Nedoma z pravého křídla do dolních pater branky.
59'
Marjanovič vyrazil střelu střední spojky pravou nohou.
59'
Brůna pracoval na spojce a hostům vyšla dohrávka do pravého křídla na Nedomu.
58'
Domácí se brání s Dokoupilem či Říhou,
58'
Vyloučení v týmu HCB Karviná (Matěj Nantl).
58'
I přes faul se Klíma prosadil ze středu k tyči, kdy byl vynikající jeden na jednoho.
57'
Nedoma poslal míč z pravého křídla po práci T. Mlotka na spojce do levé poloviny branky.
56'
Šustáček zkazil nahrávku ze středu na pivota a hosté útočí.
56'
Janíček na spojce, stejně tak Šustáček, domácím pomohl i Zeman.
56'
Brejk hostů a je z toho branka Brůny.
56'
Levá spojka domácích střílela vedle přední tyče.
55'
Zeman dostal pas na šesti metrech od Šustáčka z pravé spojky, ale nezakončil.
55'
Faul T. Mlotka na soupeře na šesti metrech!
54'
Zeman na pivotu, Šustáček na středu, proti nim T. Mlotek a Brůna.
54'
Útočný faul hostujícího pivota dává šanci domácím.
54'
Říha dostane dvojku za faul na T. Mlotka na spojce.
54'
Polášek trefil z levého křídla pravý horní roh branky.
53'
Douda získal faul Brůny, kdy se hosté brání 1:5 na hrotu se S. MLotkem.
53'
Šustáček nezakončil podle svých představ z pravé spojky z druhé vlny, z kontru neuspěl Brůna do pravé nohy brankáře.
52'
Hosté se ubránili 1:5 na hrotu s Brůnou, ale vzápětí udělali fatální chybu.
52'
Hosté hráli na pivotu s Fulnečkem, ale S. Mlotek nedostal míč do sítě z výskoku z levé spojky.
51'
Douda z trháku narval míč k pravé tyči.
50'
Brůna se Solákem nespolupracovali ideální a Zubří může útočit.
50'
Válek měl štěstí při střele pravačkou, kdy o tělo brankáře šel balon do pravého horního rohu branky.
50'
Douda našel Zemana na pivotu, ten byl faulovaný a je tady sedmička pro Válka.
49'
Solák lepší v souboji jeden na jednoho na pravé spojce a je sníženo.
49'
Míč nekončí v síti po pokusu Soláka z pravé spojky, ale ani Zubří nezakončilo přesně z levého křídla.
48'
Šustáček uspěl z trháku zprava pod břevno.
48'
Špatná komunikace S. Mlotka se Solákem na spojce a míč zadarmo pro Šustáčka.
48'
Zeman vyhodil míč na Šustáčka ,hosté se brání Brůnou.
47'
Prorážení Karviné na polovině hřiště přibližuje Zubří k výhře. Domácí tým si bere timeout.
47'
Za hosty brání na hrotu S. Mlotek, ale zatím je to takové bez ničeho v podání domácích.
46'
Solákův pokus zablokovaný ze spojky a Douda začíná kontr domácích.
46'
Jeden z hostů měl hodně místa na střelu z levé strany.
46'
Za hosty na spojce Solák či S. Mlotek, na pivotu Piatek, v obraně Zeman, Hrstka či Říha.
46'
Oddechový čas pro hosty.
46'
Hrstkova střela měla na středu úplně vše, faleš i razanci a zapadla pod víko.
45'
Zubří jde do kontur na spojce s Doudou či Hrstkou.
45'
Hosté hráli na spojce s Nantlem, ale domácí brankář přečetl podstřel S. Mlotka ze středu k levé tyči.
44'
Doudova střela z pohybu ze středu skončila v pravé polovině branky a šla do protipohybu brankáře.
44'
Hosté neuspěli z levé spojky.
44'
Piatek na pivotu, S. Mlotek na spojce, v obraně poté Douda a Zeman.
44'
Šustáček z trháku napálil míč do brankáře, předtím zasáhl domácí brankář rukama proti spojce.
43'
Domácí brání na hrotu se Šustáčkem proti Brůnovi.
43'
Vše se řídilo kolem Šustáčka až dostal míč do sítě z levého křídla Polášek.
43'
Hrstka vybojoval faul S. Mlotka.
42'
Zbránkova tvrdá střela z trháku z levé strany padá do sítě.
42'
Domácím fungovala dohrávka do Přikryla na pravé straně a ten trefil z křídla prostor podél levé nohy brankáře.
41'
Hosté se neprosadili ani z levé spojky na přední tyč.
41'
Po souhře s Brůnou zakončil Monczka podstřelem ze středu doprostřed branky, Piatek se nedostal k dorážce.
41'
Brůna faulovaný na levé spojce.
40'
Hosté jdou do útoku s Piatkem, Monczkou a S. Mlotkem.
40'
Douda zakončil z pravé spojky na bližší tyč a Karviná bere timeout.
40'
Brankář domácích zasahuje proti pravému křídlu nohama.
40'
Šustáček běžel sám na Marjanoviče a zprava zakončil do levého horního rohu branky.
39'
Brůna vybojoval faul v souboji se Šustáčkem a poté mu nevyšla souhra s pivotem.
39'
Šustáček zablokovaný na levé spojce a balon bere Brůna.
38'
Domácí celek v útoku s Hrstkou či Zemanem.
38'
Brůna snižuje z levé spojky podstřelem do pravé poloviny branky.
38'
Po nahrávce Monczky napálil S. Mlotek míč ze středu do brankáře.
37'
Hrstka ze středu na levou spojku Doudu a ten trefil prostor u zadní tyče.
37'
Piatek snižuje s trháku ze středu tvrdou pravačkou!
37'
Kostrbatý závěr hostující akce, ale Monczka neměl moc šancí na úspěch.
36'
Brůna šel do souboje jeden na jednoho, posléze byl faulovaný na pravé spojce na šesti metrech Nedoma.
56'
Válek napálil míč pravačkou k pravé tyči.
36'
Po faulu na Zemana se hází sedmička proti hostům.
36'
Brůna odvedl velice dobrou práci na středu, z pravé spojky udeřil S. Mlotek mezi nohama bránícího hráče na delší tyč.
35'
Krásná dohrávka na Poláška na levém křídle ze spojky a je to o dva!
34'
Domácí celek začíná na spojce se Šustáčkem, za hosty brání Brůna.
34'
Vyloučení v týmu HCB Karviná (Tymoteusz Piątek).
34'
Brůna střílel z levé spojky do levé nohy brankáře.
33'
Hrstka dostal na středu strašně místa ke střele ze spojky, Marjanovič vyrazil k levému křídlu Poláškovi, které procpalo balon na bližší tyč.
33'
S. Mlotek byl faulovaný na pravé spojce a poté poslal míč z pravé spojky do levé nohy brankáře.
32'
Válek reaguje sedmičkou pravačkou pod víko.
32'
Monczka důraznější jeden na jednoho a míč skončil při zakončení zleva u delší tyče.
31'
Hrstkova střela z pravé spojky po ruce zapadla k bližší tyči.
31'
Piatek vyhrál jeden na jednoho na šesti metrech a zakončil k pravé tyči z pivota!
31'
Karviná jde do útoku s Brůnou, Zbránkem, Monczko či Piatkem.
31'
První poločas tedy končí remízou. Je to naprosto vyrovnaná bitva, kdy prvních deset minut se hostující spojka Brůna k ničemu pořádnému nedostala. Domácí mužstvo střílí především ze spojek. Reček uspěl jednou z dvanácti metrů. Zubří drží plichtu s Karvinou, na kterou se jí dlouhodobě nedaří. ROBE může mrzet hlavně chyba Šustáčka v posledních sekundách prvního dějství.
30'
30'
Šustáček svojí hrubkou nabídl trhák Nedomovi, jenž střelou o zem ze středu z šesti metrů poslal míč do pravé poloviny branky snad sekundu před koncem poločasu.
30'
Vše se odvíjí od Šustáčka, který rozdává balony na střední spojce.
30'
Konec timeoutu.
30'
Hosté nesrovnali z pravého křídla, když si vše pokryl brankář domácích nohama. Zubří bere timeout.
30'
Šustáček zvládl při trháku souboj jeden na jednoho a zakončil o zem do branky, předtím nevyšla Brůnovi souhra s pivotem.
29'
Reček spolupracoval s Pichem, Rečkovu tvrdou střelu vyrazil Marjanovič.
29'
Po souboji s Doudou vyrovnal díky dobré vůli Piatek.
28'
Hrstka našel na levé spojce Doudu a ten zakončil do pravého horního rohu branky.
28'
Hosté nevystřelili, selhala jim souhra spojek a Zubří jde do kontru s Rečkem či Doudou.
27'
Hosté útočí na spojce s Brůnou či S. Mlotkem a také Monczkou.
26'
Marjanovič toho proti zakončení Rečka ze středu do levé poloviny branky moc neviděl. Karviná si bere timeout.
26'
Karviná se neprosadila nahazvačkou přes pravou spojku.
26'
Dokoupil nakonec uspěl důrazem z levé strany na šesti metrech do dolních pater branky.
26'
Hrstka na pravé spojce diriguje hru, ale Douda neuspěl.
26'
Brůnova pravačka narvala míč k levé tyči.
26'
Piatek vybojoval sedmičku na pivotu.
25'
Monczkoav střela z pravé spojky, která byla razantní, byla sražena!
25'
Hosté jdou do útoku s Piatkem na pivotu, na spojce se S. Mlotkem a Monczkou.
24'
Pichovu střelu ze střední spojky jistil ze svého pohledu u pravé tyče Marjanovič.
24'
Protože ani jeden z dvojice Monczka – Solák nezakončil, tak Zubří může srovnat postupným útokem, který začíná Douda.
23'
Solák faulovaný na levé spojce po nahrávce Monczky.
23'
Válek překvapil Marjanoviče střelou bez náznaku k pravé tyči.
23'
Vyloučení v týmu HCB Karviná (Marek Drzyzga).
23'
Po faulu na pravou spojku Zubří uvidíme sedmičku!
22'
Říha se snažil rozhodit Brůnu před sedmičkou, ale ten umístil pravačku do levého horního rohu branky.
22'
Po nahrávce Brůny získal Nedoma na pravé spojce sedmičku!
22'
Brůna ještě debatoval s rozhodčím Fukalou.
22'
Vyloučení v týmu HCB Karviná (Jan Zbránek).
21'
Pich povolil levačku na střední spojce a míč skončil u pravé tyče.
21'
Při kombinaci s Pichem byl Šustáček faulovaný.
20'
Dělovka Tomáše Mlotka ze středu zapadla do sítě.
20'
Hostům pomohla pravá tyč.
20'
Nedoma nabral při trháku dobrou rychlost na pravé straně, seběhl si na střed a levačkou poslal míč k pravé tyči.
19'
Sudí měli ruku nahoře, Šustáček nakonec pálil do soupeře.
19'
Pich agilní v útoku, Hrstka faulovaný snad troblokem hostů.
19'
Šustáček se rozběhl a získal faul na vlastní osobu.
18'
Malina si pokryl ze svého pohledu pravou tyč proti levému křídlu. Z kontru byl Šustáček zablokovaný.
17'
Douda kombinoval se Šustáčkem na spojce až na pravé spojce Douda krásně povolil pravačku a překonal Marjanoviče.
17'
Douda na Hrstku, moc nechybělo, aby Karviná šla do brejku!
16'
Brůna dostal míč do sítě při trháku z levé strany do bližšího horního rohu branky. Předtím udělali domácí velkou chybu.
16'
Brůna zakončil ze středu do brankáře.
16'
Snad poprvé se na středu objevuje T. Mlotek.
17'
Monczka neprocpal míč na Piatka na pivotu, ale Karviná by měl zůstat u balonu.
16'
Marjanovič vychytal levou spojku.
16'
Brůna pracoval na spojce, z pravé spojky umístil míč na přední tyč S. Mlotek k překvapení brankáře.
16'
Brůna zatím celkem nulový a obrana domácích si jej velice dobře hlídá.
15'
Douda nahrával Přikrylovi na pravé křídlo a ten poslal míč na delší tyč.
15'
Hrstka pokazil na středu útok domácích, ale Monczka nezpracoval balon na pravé spojce.
14'
Sudí mají ruku nahoře, Šustáček je faulovaný.
14'
Brůna na sebe na pravé spojce natáhl soupeře a nahrál na pivota Drzyzgu jenž zakončil k levé tyči.
13'
Douda střílel ze střední spojky, kdy dal balonu faleš, hosté si srazili míč k pravé tyči do protipohybu Marjanoviče.
13'
Snadný zisk balonu pro domácí.
12'
Hrstkova pravačka napálila míč do těla Marjanoviče!
12'
Sedmička pro Hrstku proti Marjanovičovi!
11'
Brůna srovnává se štěstím o nohu Maliny, kdy míč jen tak tak skončil za čárou.
11'
Marjanovič zasáhl nohama proti pravému křídlu.
11'
Reček zablokovaný na spojce při střele pravačkou. Domácí pokračují Šustáčkem.
10'
Brůna snad ještě nevystřelil na spojce, nyní pálil S. Mlotek z levé spojky do přední tyče.
10'
Domácí nebyli vůbec dobří v útoku, byli hodně nejistí. Šustáček pracoval na levé straně, Hrstka snadno prošel na šest metrů a zakončil do levého horního rohu branky.
9'
Reček to nevzal na sebe na levé spojce a místo toho oslovil Doudu, na pivotu Zeman.
9'
Marjanovič bez šance proti střele Hrstky z levé spojky do pravé poloviny branky.
9'
Rychlá souhra hostů v útoku skončila gólem S. Mlotka.
8'
Tvrdá rána také na druhé straně, kdy po nahrávce Hrstky zakončil Douda.
8'
Monczka tvrdou ranou, kdy Malina byl bez šance dostává Karvinou díky gólu z druhé vlny do vedení.
7'
Hrstka vynikající a levé spojce, ale Šustáčka vychytal Marjanovič.
7'
Piatek v pádu z pivota z šesti metrů srovnává.
6'
Sudí měli ruku nahoře, po nahrávce Hrstky uspěl z pravého křídla Douda.
6'
Hra domácích stojí na Šustáčkovi, ale zatím bez střely na Marjanoviče.
6'
Monczka pálil pravačkou ze sedmičky do levé nohy Maliny.
5'
Pich dostal dvě minuty, když při trháku sejmul Nedomu.
5'
Hrstka zablokovaný na levé spojce.
4'
S. Mlotek se krásně odrazil na středu a zakončil do levé poloviny branky, předtím si zahrál Brůna.
4'
Hrstka pravačkou ze sedmičky do pravé poloviny branky úspěšný proti Marjanovičovi.
3'
Po faulu na pravé straně se hází sedmička pro Hrstku!
3'
Malina vychytal Nedomu na pravém křídle a do útoku jde tak domácí celek.
3'
Aktivní obrana hostů, kdy hru domácích dirigoval především Hrstka, Zubří se neprosadilo.
2'
Domácí na tahu se Šustáčkem na středu a Zemanem na pivotu.
2'
Nedoma reaguje z pravého křídla do levého horního rohu branky.
1'
Šustáček narval míč po souhře se Zemanem do levého horního rohu branky.
1'
Zbránek fauloval Zbránka, domácí celek zůstane na balonu.
1'
Zeman vyhodil míč na Šustáčka, jdeme do zápasu. V brance domácích Malina.
1'
HCB Karviná
Baník je (asi) černým koněm soutěže. Jeho síla na spojkách je nesmírná. Tam hrají Brůna a Monczka. Do toho všeho brankář Marjanovič, skvělý pivot Piatek, solidní hra na křídle v podání Zbránka a máme z Karviné mužstvo, které by letos mělo bojovat o extraligovou medaili.

Hostující celek naposledy doma přehrál Jičín, jehož výkony doma-venku jsou velice odlišné. Letos dokázala Karviná vyhrát například v Plzni, kde v loňské sezoně zvítězila pouze Dukla ve finále, jinak tam nikdo nezískal ani bod.

HCB vlastně v tomto ligovém ročníku mělo pouze jeden výpadek, když v domácím prostředí podlehlo o sedm branek Novému Veselí.

Hosté jsou podle sázkových kanceláří outsiderem, ale tenhle mač smazává veškeré výkonnostní rozdíly. Je to opravdu zápas se vším všudy a máme se nač těšit.
HC ROBE Zubří
Domácí celek podal před týdnem velice špatný výkon a v Plzni prohrál o deset branek. Do toho všeho vypadl z Českého poháru v osmifinále proti svému dnešnímu soupeři. Zase se ukázalo, jak Zubří neumí na Karvinou. Dramatický závěr urval pro Baník v sedmičkách brankář Marjanovič.

Zubří je favoritem zápasu, který nabízí házenkářskou klasiku. Z pohledu českého házenkářského fanouška je to něco podobného jako pro fotbalového příznivce souboj Barcelona – Real Madrid. A tak můžeme mač Zubří – Karviná (možná) i nazvat jako české házenkářské El Clasico.

Co se týče domácích hráčů, tak můžeme připomenout tvrdou pravačkou spojky Rečka, ale především vynikajícího pivota Zemana. Ten má nahradit na zmiňovaném postu Šlachtu. Jedná se o borce, který si může zahrát na začátku roku 2018 na evropském šampionátu.
Delegace
Rozhodčí = Přemysl Fukala, Radek Mohyla
Delegát ČSH = Roman Bauer
Hezký večer! Zubří a Karviná to v rámci házenkářského trháku tohoto kola extraligy rozdají v přímém souboji. Začínáme v 18:00.