Házená - Extraliga muži - 21. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Zubří : Lovosice - 24. března 2018   18:00

Zubří
Zubří
1' Klíma  • 4' Pich  • 6' Š. Zeman  • 7' Přikryl  • 9' Š. Zeman  • 11' Přikryl  • 12' Douda  • 14' M. Hrstka  • 17' Douda  • 20' Válek  • 22' Pich  • 24' Douda  • 31' Válek  • 34' Holiš  • 35' Válek  • 36' Klíma  • 40' M. Hrstka  • 42' T. Říha  • 43' Klíma  • 43' M. Hrstka  • 44' Válek  • 45' Válek  • 47' Holiš  • 48' T. Říha  • 49' Dokoupil  • 58' Padalík  • 60' Klíma
31:21
(15:13)
Lovosice
Lovosice
2' Malý   • 4' Bouček   • 6' J. Motl   • 8' J. Motl   • 10' Bouček   • 12' Bouček   • 13' Jelínek   • 14' Klimt   • 19' Bouček   • 24' Stach   • 25' J. Motl   • 27' J. Motl   • 32' J. Motl   • 37' J. Motl   • 39' Sýkora   • 43' Stach   • 45' Sýkora   • 48' Stach   • 52' Sýkora   • 52' Bouček
Zubří
Fukala, Mohyla
Lovosice

Šlágr 21. extraligového kola pro Zubří. Lovosice ve druhém poločase zcela odešly v útoku. V závěru vystřídal v brance v prvním poločase skvěle chytajícího Adamíka Jan Hrdlička. V domácím dresu se na palubovku dostal překvapivě i Menšík.

Robe navíc ke konci skvěle fungovala souhra s pivotem a nakonec tedy výhra o deset branek. Milan Berka bude hodně nespokojen s výkonem svých svěřenců a můžeme jen čekat, že zase vše upřímně ohodnotí. Lovosice se rozloučí se základní části extraligy ve středu doma proti Strakonicím, Zubří bude v pátek hrát ve Frýdku.
60'
Stachovi se sice povedla dohrávka z levé spojky do levého křídla, ale proti němu vystoupil Krupa.
60'
Klíma ukončil útok z levé spojky do dolní části branky.
60'
Krupa skvělým zákrokem zastavil střelu rozběhnuté levé spojky z šestky.
59'
Po výhozu Krupy neskóroval domácí celek z trháku.
59'
Klimt nedohrál akci do pivota a k odraženému míči se nedostal Jelínek na pravé spojce.
59'
Publikum již slaví dva body pro domácí celek v době, kdy útočí hosté s Konárikem či Klimtem.
58'
Tvrdá rána Motla z levého křídla neskončila za Krupou, na druhé straně však neinkasoval Jan Hrdlička.
58'
Padalík z pivota z šestky zakončil do dolní části branky.
57'
Menšík je na spojce, s ním Klíma, hosté brání 0:6 se Semerádem.
57'
Krupa nastavil levou ruku proti střele z levé spojky na zadní tyč.
56'
Při souhře Doudy na pravé spojce a pivota Dokoupila zasáhl Jan Hrdlička.
56'
Klimtova střela z levé spojky přes blok byla sražena k přední tyči, kde byl Krupa.
55'
Klimt vypálil z pravé spojky přes protihráče na bližší tyč a nebyl přesný.
55'
Domácí si pomohli faulem proti Klimtovi na pravé spojce.
55'
Lovosice mají k dispozici postupný útok se Stachem či Klimtem, stejně tak Konárikem.
54'
Při brejku byl na pravé straně faulovaný Sýkora.
54'
Klíma ukončil útok z osy hřiště podstřelem doprostřed branky a byl z toho jednoduchý zákrok pro Jana Hrdličku.
53'
Na druhé straně hosté neuspěli proti Krupovi a je tady útok s Klímou na levé spojce.
53'
Douda po přihrávce Válka mířil do levého horního rohu branky, ale skóre nezměnil.
52'
Po nahrávce Motla skóroval z pravé spojky z šestky zcela osamocený Bouček.
52'
Sýkora usměrnil míč pravačkou ze sedmičky do pravé poloviny branky.
51'
Menšík (Zubří) bude vyloučen za faul na pravou spojku, navíc sedmička pro Sýkoru.
51'
Bouček rozdával balóny na pravé spojce a poté nebyl přesný ze spojky levé Motl na přední tyč.
50'
Válek překonat Jana Hrdličku z pravé spojky nedokázal. Tou dobou byl na hřišti třeba i Menšík.
50'
Semerád (Lovosice) dostane dvojku za faul na levou spojku Říhu.
50'
Motl nahrával na levou spojku Boučkovi, ale ten trefil zakončením na delší tyč levou nohu brankáře.
50'
Jan Hrdlička neinkasoval a míč už je na ruce Motla na pravé spojce.
49'
Stach neuspěl z levé spojky na bližší tyč a domácí už postupují na branku soupeře.
49'
Poté přišla další souhra spojky s pivotem a tentokráte trefa Dokoupila z šestky.
48'
V lovosické brance momentálně je připraven Jan Hrdlička, nikoliv Artur Adamík.
48'
Stach snížil z levé spojky do bližšího dolního rohu branky.
48'
Následně je tady souhra spojky s pivotem Říhou, který se prosadil po výskoku na šestce.
47'
Hrstka dohrával z levé spojky do levého křídla a je z toho střela Holiše na přední tyč.
47'
Boučkův útočný faul, takže do útoku směřuje domácí celek.
45'
Sýkora ukázal střelou z levé části brankoviště z šestky zlatou ruku lobem na druhou tyč.
45'
Stach zakončil z pravé spojky na přední tyč, ale Zubří neinkasovalo.
45'
Válek střílel ze spojky do levého dolního rohu branky.
45'
Lovosice zkouší obranu 1:5 s Motlem na hrotu.
45'
Jelínkova střela šla ze středu výrazně nad branku.
45'
Motl na středu faulovaný jedním z dvojice Dokoupil – Říha, devítka proti domácím.
44'
Válek si vyměnil míč s Klímou a zakončil ze středu do levé části branky.
43'
Stejně tak dává branku ze spojky Hrstka pravačkou.
43'
Stachův výskoku na středu a trefa do levého dolního rohu branky.
43'
Po výhozu France se opět hraje, hosté postavili na hřiště Motla na pravou spojku.
43'
Klíma tak z výskoku na levé spojce činí a hosté si berou timeout.
42'
Malý nedokázal z pravého křídla překonat Malinu a domácí mohou vést o sedm branek.
42'
Souhra spojky s pivotem, odkud skóruje Říha pod vyskakujícím brankářem.
41'
Po přihrávce Bičištěho ze středu udělal průraz na levé spojce Klimt.
41'
Jelínek se držel za rameno, ale vše je v pořádku. Lovosice budou hrát přesilovku šest na pět.
41'
Vyloučení v týmu HC ROBE Zubří (Štěpán Zeman).
40'
Douda při trháku mířil v jasné šanci nad branku poté, co byl ze hry vyřazen bránící Klimt.
40'
Po výhozu z devítky vyskočil na levé spojce Hrstka a zakončil přes blok na delší tyč.
40'
Následuje faul na Hrstku na levé spojce, devítka proti hostům.
39'
Válek faulovaný na pravé spojce po nahrávce Holiše.
39'
Protože byla nařízena sedmička a tu proměnil pravačkou Sýkora.
38'
Motlovi nebylo po souhře s Boučkem umožněno dohrát akci do pivota France, ale útok ještě neskončil.
38'
Rozzlobený Milan Berka, trenér hostů, dostal žlutou kartu.
38'
Klíma (Zubří) zasáhl střední spojku Jelínka více než devět metrů od branky domácích a hostující hráč byl pořádně otřesený. Klíma dostane dvě minuty. Na první pohled to nevypadalo vůbec dobře s Jelínkem.
37'
Hrstka pravačkou ze sedmičky byl lepší než Adamík.
37'
Vyloučení v týmu HK FCC Město Lovosice (Václav Klimt).
37'
Klimt se po nahrávce Jelínka ze středu neprosadil tvrdou střelou z levé spojky z výskoku na devítce. To ovšem neplatilo pro dorážku Motla z levého křídla.
37'
Bičiště nedohrál akci ze středu na pivota France, ale hostující útok trvá dál.
36'
Oddechový čas pro hosty.
36'
Ztráta hostů a tu trestá tvrdou střelu při trháku a samostatném úniku Klíma.
36'
Na druhé straně viděli rozhodčí Fukala a Mohyla taktéž útočný faul a zase útočit hosté.
36'
Průraz levé spojky Boučka znamená, že Malina zůstane nepřekonaný při tomto útoku.
35'
Na programu dne je hostující postupný útok s Bičištěm, Malým či Boučkem.
35'
Klíma našel ze středu na pravé spojce Válka, ten naznačil střelu a poté zakončil z šestky na zadní tyč o zem.
34'
Zřejmě Motl nepřekonal Malinu podstřelem z levé spojky na zadní tyč a míč drží Holiš.
34'
Domácí publikum bučí na hostující hráče, jedním z nich je Bičiště na pravé spojce.
34'
Motl na pravé spojce ztratil míč a z trháku byl přesný Holiš.
33'
Bičiště z výskoku na pravé spojce mířil levačkou na přední tyč, tam byly ruce brankáře.
32'
Douda zleva takticky fauloval po ztrátě míče a Adamík poté balón vyhodil na Boučka.
32'
Nahazovačku se spoluhráčem ukončil Motl zprava do značné prázdné branky.
31'
Válek na pravé spojce využil nahrávky Doudy ke střele na delší tyč.
31'
Domácí odstartovali druhou půli s Hrstkou či Holišem v útoku.
31'
Tohle je svým způsobem zápas už víceméně na úrovni play-off. Obrovské nasazení na obou stranách. Pochopitelně velký tlak publika na rozhodčí Fukalu a Mohylu. Skvělý výkon podává Artur Adamík. Ten už zneškodnil takových pět jasných šancí domácích. V hostujícím dresu si počíná s lehkostí Jiří Motl. Oba týmy neměnily brankáře v úvodním poločase.
30'
30'
Pískalo se proti hostům a domácí ihned vyhodili míč a skórovali do zcela prázdné branky. Otázkou je, jestli bude gól uznaný.
30'
Douda se sice zbavil France, ale z pravé spojky nedohrál akci do pravého křídla.
30'
Oddechový čas pro domácí.
30'
Po výhozu z devítky střílel Bičiště levačkou výrazně mimo tři tyče.
30'
Další faul na Jelínka při snaze o otočku.
29'
Klimt byl na levé spojce zablokovaný a následně má míč na střední spojce Jelínek proti Říhovi.
29'
Malý se na pravé spojce neotočil kolem protihráče, ale hosté budou pořád útočit.
29'
Adamík vyhrál souboj s levým křídlem a můžeme se dočkat opět vyrovnání po útoku s Jelínkem či Klimtem na spojce.
28'
Kroky hostů na levé spojce, ale posléze vykopl levou nohou Adamík trhák soupeře.
28'
Hrstka skóroval ze sedmičky pravačkou do pravého dolního rohu branky proti Adamíkovi.
28'
Stržení zuberského pivota si vyžádalo sedmičku proti hostům.
27'
Stach vyskočil na pravé spojce na devítce, ale proti němu zasáhl Malina.
27'
Navíc útočný faul domácích na levé spojce znamená, že hosté můžou jít po útoku se Stachem a Francem do vedení.
27'
Motl z levé spojky na delší tyč přeloboval brankáře.
26'
Střela levačky Bičištěho z osy hřiště šla vedle levé tyče.
26'
Nařízenou sedmičku proměnil pravačkou do pravé části branky Hrstka.
26'
Bouček dostává za faul na levou spojku žlutou kartu, domácí fanoušci si přáli vyloučení.
25'
Nejprve skvělý zákrok Adamíka a poté trefa Motla z trháku, když si hostující hráč seběhl zleva na střed a technicky uspěl do levého dolního rohu branky.
25'
Hostující podstřel z osy hřiště doprostřed branky a snadný zákrok Maliny.
24'
Adamík si pohlídal podstřel z pravé spojky do bližšího dolního rohu branky a útočit tak budou hosté.
24'
Hostující souhra skončila trefou Stacha z levé spojky.
24'
Douda narval míč ze spojky do levé části branky nahoru.
23'
Hostům se nepovedlo skórovat zády k brance ve stylu á la Veronika Malá. na loňském světovém šampionátu žen.
23'
Jelínek zablokovaný Dokoupilem a domácí fanoušci se dožadují odpískání pasivity.
23'
Jelínek stržený bránícím hráčem, sudí už mají ruku nahoře.
22'
Douda oslovil z pravé spojky na pravém křídle Picha a ten poslal míč k přední tyči.
21'
Boučkova pravačka však nedokázala překonat Malinu.
21'
K velké nevoli domácích fanoušků je nařízena sedmička.
21'
Stach se objevuje na postu levé spojky a již debatoval s levým křídlem Motlem.
20'
Válek vyskočil na středu a míč skončil v pravém dolním rohu branky.
20'
Hostům byla signalizovaná pasivita a poté outsider zápasu pokazil dohrávku do pravého křídla.
19'
Střelu z levé spojky na zadní tyč vyrazil Adamík rukama a mají má na ruce Klimt.
19'
Na jedné straně skvělý Adamík proti rozběhnutému Klímovi, na straně druhé střela Boučka z brejku do pravého dolního rohu branky.
18'
Jelínek se pokusil o dohrávku do pravého křídla, kde Malý adresoval ještě nahrávku jinému spoluhráči, ale náhozem se hosté neprosadili.
18'
18'
Klimt nemohl zpracovat na středu nahrávku pravé spojky, ale Přikrylův trhák vychytal Adamík.
17'
Tak to klobouk! Douda zakončil z pravé spojky do druhého horního rohu branky.
17'
Klíma nenašel pivota Zemana a moc nechybělo, aby šel zprava do trháku Malý.
16'
Malina zasáhl proti tvrdé střele Klimta z pravé spojky na vzdálenější tyč do dolního rohu branky.
16'
Zuberská střela ze střední spojky zapadla vedle pravé tyče a míč mají hosté.
16'
Došlo k faulu na Hrstku na levé spojce, takže devítka.
15'
Motl tlačil balón pravačkou do pravé části branky, ale jeho sedmičku přečetl Malina.
15'
Říha (ZUB) strhl pivota France a bude se házet sedmička, navíc karta pro domácího hráče.
15'
Boučkovi se povedla dohrávka z levé spojky do levého křídla, ale Motl nebyl přesný.
15'
Douda (ZUB) bude vyloučen na dvě minuty za faul na levou spojku.
14'
Hrstka odpověděl pravačkou ze spojky.
14'
Klimt vymyslel zakončení z levé spojky z šestky technicky na druhou tyč.
14'
Motl minul z levé spojky delší tyč, ale domácí neuspěli trhákem Přikryla.
13'
Domácí napálili ze spojky břevno a budou se muset bránit proti Francovi, Jelínkovi, Motlovi či Klimtovi.
13'
Dlouhá kombinace hostů až Jelínek dal branku z levé spojky do předního dolního rohu branky.
12'
Doudův podstřel ze středu skončil v levém dolním rohu branky kolem pravé ruky Adamíka.
12'
Motl nahrával na pravou spojku a z druhé vlny uklidil míč do sítě o zem Bouček.
11'
Žlutá karta pro tým HK FCC Město Lovosice (Václav Franc).
11'
Klíma byl faulovaný na středu Francem a nakonec zakončil Přikryl z pravého křídla na zadní tyč.
10'
Bouček přidal trefu založenou na razanci a střelou z výskoku ze spojky přes blok.
10'
Pich neskóroval podstřelem ze střední spojky proti Adamíkovi.
10'
Klimt si vyměnil balón s Jelínkem, ale poté z levé spojky z šestky nerozvlnil síť.
9'
Po souhře se střední spojkou, zřejmě Klímou, vyrovnal z pivota dolů Zeman.
9'
Malý z pravého křídla nebyl přesný a reagovat tak může Hrstka na pravé spojce či Klíma na středu.
8'
Hosté budou hrát s pivotem Francem, na spojce je poté Jelínek či Klimt.
8'
Motl dostal na levé straně míč od spoluhráče a poslal balón technicky k zadní tyči.
7'
Pich nahrával z pravé spojky do pravého křídla a Přikryl srovnal na první tyč.
7'
Kterou Motl pravačkou o zem do pravé části branky proměnil.
6'
Po faulu na pravou spojku hostů je tady sedmička.
6'
Následovala rychlá domácí souhra zakončená Zemanem na šestce.
6'
Motl vyskočil na levé spojce a díky tvrdé střele pravačkou skóruje.
5'
Následně domácí zakončili ze spojky mimo tři tyče a je tady postupný útok hostů s Klimtem, Boučkem či Jelínkem.
5'
Klíma našel na pravé spojce Picha a ten byl zastaven faulem.
5'
Pich faulovaný na pravé spojce, nařízena devítka proti Adamíkovi.
4'
Žlutá karta pro tým HK FCC Město Lovosice (David Bičiště).
4'
Bouček z levé spojky vyrovnal.
4'
Pich schoval zakončení z pravé spojky levačkou do dolní části branky za bránícího hráče.
4'
Motl zablokoval střelu Picha z pravé spojky na přední tyč, ale domácí nadále útočí.
3'
Po nahrávce Klimta pod sebe neuspěl z výskoku na pravé spojce levačkou Malý.
3'
Jelínek držel míč na levé spojce a tou dobou rozhodčí zapískali, útok však nekončí.
2'
Adamík zlikvidoval tvrdou střelou z pravé spojky a hosté budou chtít překonat Malinu.
2'
Hrstka a Pich na spojce, hosté postavili obranu 0:6.
2'
Malý kontruje trefou z pravého křídla.
1'
Klíma zakončil ze spojky do pravého dolního rohu branky.
1'
Klimt pálil z osy hřiště doprostřed branky, kde zasáhl domácí brankář.
1'
Hosté začali výhozem. V brance Adamík, v útoku Semerád na pivotu a také Motl, Klimt či Jelínek. Ten hraje na střední spojce.
1'

HC ROBE Zubří: Malina, Orság, Š. Krupa – Dokoupil, Douda, Menšík, Přikryl, Holiš, Válek, Padalík, T. Říha, M. Hrstka, Pich, Klíma, Polášek, Š. Zeman.

HK FCC Město Lovosice: J. Hrdlička, Adamík – Franc, Sýkora, J. Motl, Stach, Bouček, Jelínek, Bičiště, Klimt, Konárik, Semerád, L. Hrdlička, Malý.

Rozhodčí: Fukala, Mohyla.
V sérii o bronz mělo Zubří skvělou souhru s pivotem Šlachtou. Ten však po sezoně odešel a na šestce jej nahradil Štěpán Zeman. Jenže účastník posledního evropského šampionátu se prezentuje skvělými výkony a na svojí výšku má solidní pohyb.
Lovosice mají sílu hlavně na spojce, nesází tolik na dohrávku do pivota. Jiří Bouček a jeho jmenovec Motl patřím k osobnostem ligy a jsou pro výsledek udělat absolutně cokoliv. Do toho trénuje hosty Milan Berka mladší. Berka je skvělý trenér, který dokáže být férový a upřímný. Jeho rozhovory jsou řečené na plná ústa a rozhodně jej nemůžeme řadit k lidem, kteří zkrátka řeknou, co si myslí. V jednom interview po domácí prohře v této sezoně už nepřímo mluvil o tom, zda by vůbec měl Lovosice trénovat.

Berka by měl mít k dispozici mužstvo, které je odhodlané Zubří trošku vrátit prohranou sérii o bronz. Tehdy však Lovosice dohrávaly víceméně zhruba v sedmi lidech do pole. Zejména v Zubří neměly nárok a byl z toho dvakrát debakl a jasná výhra pro Robe.
Zubřané vstupují do tohoto zápasu jako favorit. Naposledy se však doma pořádně nadřeli s výrazně oslabenou Plzní. Zatím se domácím v lize vede skvěle. Jenže není tajemstvím, že Robe není zrovna týmem pro play-off. Vyřazovací boje zkrátka celku Andreje Titkova nesedí. Za zmínku stojí mezi házenkářskou veřejností omýlaný komplex Karviná. Na ni se Zubří v dlouhodobém hledisku nedaří, ačkoliv v letošní sezoně zdolali svého rivala dvakrát ze tří duelů. Pokaždé se jednalo o extraligu. V poháru se naopak radoval po sedmičkách Baník.
Hezký večer, házenkáři Zubří a Lovosic se střetnou od 18:00 v rámci reprízy jarního souboje o extraligový bronz. Ten bral aktuální lídr ligy, tedy Zubří poměrem 3:1 na zápasy.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.