Házená - Extraliga muži - 7. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Zubří : Nové Veselí - 4. listopadu 2017   18:00

Zubří
Zubří
1' Hrstka  • 7' Hrstka  • 12' Dořičák  • 13' Dořičák  • 15' Pich  • 17' Hrstka  • 19' Dořičák  • 20' Dořičák  • 21' Hrstka  • 22' Dořičák  • 24' Š. Zeman  • 28' Dořičák  • 30' Douda  • 36' Hrstka  • 37' Š. Zeman  • 38' Douda  • 48' Šustáček  • 50' Šustáček  • 50' Šustáček  • 53' Šustáček  • 55' Š. Zeman  • 55' Dořičák  • 57' Pich  • 60' Hrstka
27:25
(15:13)
Nové Veselí
Nové Veselí
3' Bartůněk   • 7' Melichar   • 8' Sekulić   • 14' Melichar   • 16' Melichar   • 17' Melichar   • 20' Ptáčník   • 22' Ptáčník   • 23' Živojinović   • 27' Živojinović   • 32' Štěrba   • 34' Melichar   • 36' Melichar   • 40' Dolejší   • 42' Štěrba   • 43' Ptáčník   • 45' Sekulić   • 46' Ptáčník   • 52' Dolejší   • 54' Najman   • 59' Melichar
Zubří
Malina, Orság, Š. Krupa – Douda, Přikryl, Holiš, Válek, Šustáček, Říha, Hrstka, Václav, Janíček, Reček, Pich, Dořičák, Polášek, Durković, Š. Zeman, Padalík.
Kozler, Zych
Rožnov pod Radhoštěm (azyl Zubří)
Nové Veselí
Schams, Soukup, Šimovček, Studený – Valoušek, Veselý, Suchánek, Živojinović, Bartůněk, Dolejší, Melichar, Přibyl, Skalický, Sekulić, Krčál, Štohanzl, Zourek, Nedvěd, Štěrba, Najman, Chosik, Krejz, Ptáčník.

Nové Veselí bylo blízko, aby klidně i v Zubří vyhrálo. Jenže od doby, kdy vedlo o tři, tak se trošku rozsypalo, začalo dělat fatální hrubky. Jinak ale ROBE tento mač musel bolet. Hostům vycházela především střelba ze spojek. Na domácí straně se celkem do hry dostal pivot Říha. Pro Zubří to bylo hodně těžké utkání a důležitým momentem byla neproměněná sedmička Štěrby proti Malinovi v závěru zápasu.
60'
Melichar byl vychytaný ze spojky z výskoku brankářem.
60'
Živojinovič měl hlavu schovanou v dresu, odcházel z hřiště celý otřesený ležel na zemi. Diváci na něj bučí...K tomu není potřeba nic dodávat...Snad jen, že házená není fotbal...
60'
Vyloučení v týmu HC ROBE Zubří (Filip Dořičák).
60'
Po nahrávce Šustáčka se protáhl obranou na střed Hrstka a z šesti metrů zakončil z výskoku k pravé tyči.
60'
Šustáček samozřejmě na rozehrávce.
60'
Timeout pro Zubří.
59'
Ale levé křídlo hostů neuspělo...Do útoku jde Zubří.
59'
Hrstka svojí chybou při nahrávce se Šustáčkem daruje hostům útok.
59'
Hosté jednoduše dostali balon na levé křídlo Melichara, který přeloboval brankáře na zadní tyč.
58'
Šustáček s Doudou aktivní na spojkách, ale jeden z domácích hráčů zakončil z pravé spojky vedle vzdálenější tyče.
57'
Štěrba trefil levačkou Malinu a hala bouří jak po Naganu.
57'
Protože byl Živojinovič faulovaný na pravé spojce, tak je tady sedmička Štěrby.
57'
Hostující celek začal svůj postupný útok u Chosika na střední spojce.
57'
Oddechový čas pro hosty.
57'
Šustáček přes Doudu na pravé spojce dostal míč na pravé křídlo, ze kterého překonal brankáře Pich.
56'
Dolejší neuspěl z pravé spojky na přední tyč a Zubří může kontrovat Šustáčkem na spojce.
55'
Celý útok byl o Šustáčkovi až z šesti metrů zakončil přesně Dořičák v pádu.
55'
Šustáček nahrával z pravé spojky na pravé křídlo, které fauloval Sekulič.
55'
Dolejší z šesti metrů neprocpal míč do sítě.
55'
Pravačka Zemana je přesná.
54'
Najman využil vynikající práce Chosika a zakončil z levé spojky na zadní tyč.
54'
Chyba na levé straně v podání domácích, kontr hostů začíná u Chosika na středu.
53'
Dolejší zkazil nahrávku z pravé spojky na pivota Sekuliče, na tahu ROBE.
53'
Odražený balon si našel Šůstáček a z levé strany uspěl na přední tyč. Veselí si bere timeout.
52'
Hrubka Janíčka na pravé spojce, jeden z hostů nahrával na pravou stranu Dolejšímu a ten poslal míč z trháku pod víko.
52'
Janíček střílel z levé spojky do brankové konstrukce, Zubří ještě může útočit.
51'
Dolejší našel levou spojku, ale ta prorážela.
51'
Melichar přihrál na levou spojku Ptáčníka, který byl faulovaný.
50'
Fatální hrubka Melichara na spojce, kterou trestá Šustáček z šesti metrů z trháku.
50'
Po nahrávce Janíčka přišla střela Šustáčka z pravé spojky do levého horního rohu branky.
49'
Štěrba v klidu levačkou k levé tyči a je to dvě branky.
49'
Po faulu na Sekuliče bude házet Štěrba sedmičku!
49'
Janíček ovšem pravačkou trefil ruce brankáře.
49'
Po faulu na pravou spojku hází Janíček ze sedmičku!
48'
Melichar nahrával na levou spojku, pak dohrávka do levého křídla byla úplně o ničem.
48'
Šustáček si vyměnil míč s Doudou na levé spojce a pak z pivota silou vůle dostal míč do sítě.
48'
Zápas pokračuje u Šustáčka na střední spojce.
47'
Janíček zkazil nahrávku na pivota. Následně si ovšem bere Zubří timeout.
47'
Obrovská chyba Štěrby daruje balon Šustáčkovi.
47'
Obrana domácích hodně aktivní, u balonu zatím Dolejší na střední spojce.
46'
Janíček pravačkou uspěl do pravé poloviny branky soupeře ze sedmičky!
46'
Vyloučení v týmu TJ Sokol Nové Veselí (Ondřej Skalický).
46'
Dolejší na Ptáčníka na levé spojce a jeho další tvrdá rána znamená vedení hostů o tři góly.
45'
Domácí akce stála na Šustáčkovi, hostující brankář zasáhl proti levému křídlu Zubří.
45'
Dolejší to celé dirigoval na střední spojce až Sekulič zakončil z pivota k pravé tyči.
45'
Vyloučení v týmu HC ROBE Zubří (Martin Hrstka).
44'
Melichar je na spojce parádní a Zubří to bude mít dnes hodně složité.
44'
Hrstkova střela ze středu přes dva hráče skončila u levé tyče zákrokem brankáře.
43'
Teď není Zeman na pivotu, tam je připravený Říha, na spojce Hrstka.
43'
Ptáčník vyskočil na levé spojce a trefil se k pravé tyči tvrdou střelou do protipohybu brankáře.
43'
Faul na Dolejšího na pravé spojce, poté tvoří hru Melichar.
42'
Šustáček s Hrstkou to celé na spojce pokazili a hosté můžou jít do vedení, u balonu Dolejší a poté Melichar.
42'
Štěrba srovnává ze sedmičky levou k pravé tyči.
42'
Dolejší vynikající jeden na jednoho na pravé spojce, sedmička!
41'
Několik soubojů jeden na jednoho v krátkém sledu, útočí hosté.
41'
Hostující brankář zasahuje proti střele Rečka z levé spojky k pravé tyči.
40'
Kostrbatě se Veselí dostalo k zakončení Dolejšího z šesti metrů pod břevno.
40'
Sudí měl výhrady k tomu, jak Říha a Šustáček brání pivota Sekuliče.
40'
Hosté jdou do kontru s Melicharem, hosté se brání Šustáčkem a Říhou.
39'
Tvrdá rána Melichara z pravé spojky neskončila gólem, Zubří mělo celkem i štěstí.
39'
Faul na Živojinoviče na pravé straně, domácí brání 1:5.
38'
Reček nestřílel, ale z levé strany celkem z úhlu udeřil Douda.
38'
Hostující spojka Melichar zablokovaná, Zubří jde do útoku s Doudou.
38'
Sekulič vyhodil míč z pivota na Chosika, následně si Sekulič vybojoval faul.
37'
Douda na Zemana ten z pivota z šesti metrů v pádu uklidil míč pravačkou do dolních pater branky.
36'
Melichar z výskoku tvrdou pravačkou na pravé spojce trefil bližší horní roh branky.
36'
Veselí se neprosadilo na pivotu Sekuličem, sudí mají ruku nahoře.
35'
Douda ze střední spojky z výskoku na devíti metrech pálil do pravé tyče.
35'
Dohrávka levé spojky do levého křídla v podání Zubří gól nepřinesla.
35'
Hrstka s Doudou spolupracovali, u míče poté Reček.
34'
Melichar snižuje z levé spojky.
36'
Obrovská dálnice před Hrstkou na pravé spojce, který trefuje delší tyč.
34'
Fatální hrubka Hrstky na spojce, ale jeden z hostujících hráčů zakončoval z trháku do břevna.
33'
Melicharův podstřel na levé spojce nebyl dobrý. Veselí ještě zůstane u balonu.
33'
Živojinovič faulovaný Rečkem na pravé spojce.
32'
Reček zakončoval ze středí spojky vedle levé tyče. Útočí tím pádem Melichar proti Doudovi.
32'
Štěrba tvrdá levačka zapadla k tyči bez náznaku střely.
31'
Zeman fauloval pravou spojku, sedmička pro Štěrbu.
31'
Akce začala u Živojonoviče na levé spojce a skončila zákrokem brankáře Zubří proti levému křídlu.
31'
Výhozem Sekuliče byla zahájena druhá půle.
31'
Zubří vede po poločase o dva góly. Nevyšel mu asi ideálně vstup do zápasu ,ale i díky výbornému Zemanovi na pivotu, kterého snad ani nelze vinou té postavy zastavit, mají lidří extraligy dobře utkání rozehrané. Veselí nehraje špatně, hrozí zejména ze spojek.
30'
30'
Zubří vyměnilo brankáře, ale Štěrba umístil míč levačkou do pravého horního rohu branky.
30'
Po faulu na pravou spojku bude Veselí házet sedmičku.
30'
Melichar ještě dělá problémy domácím na spojce.
30'
Douda si vyměnil balon se spoluhráčem a v pádu zakončil přesně z pivota.
29'
Douda poslal míč na pivota Zemana, který vybojoval faul na vlastní osobu.
29'
Zubří brání 1:5 na hrotu s Doudou.
28'
Dořičák si naskočil na levém křídle a zakončil ke vzdálenější tyči.
28'
Melichar tvořil hru, ale technická chyba Sekuliče na pivotu si sehrála své.
27'
Střela pravého křídla domácích zapadla vedle delší tyče.
27'
Melichar nahrával do druhé vlny Živojinovičovi, ten si seběhl na střed a levačkou uklidil míč k levé tyči.
26'
Hrstkova střela letěla ze střední spojky doprostřed branky a Veselí může kontrovat Meilcharem.
26'
Zubří jde do útoku s Doudou či Janíčkem.
25'
Dolejší držený na levé spojce, pak Zubří vše ustálo.
25'
Dolejší zrychlil hru přihrávkou na levé křídlo ,ale to vychytal brankář.
25'
24'
Melichar faulovaný na levé spojce.
24'
Zeman uspěl z pivota do pravé poloviny branky i přes faul Ptáčníka.
23'
Živojinovič skóroval z pravé spojky střelou po ruce.
23'
Obrovská chyba Ptáčníka při snaze o nahrávku na pravou spojku, ale Zubří toho z brejku nevyužilo.
22'
Celá akce začala u Doudy a skončila gólem Dořičáka z levého křídla.
22'
Ptáčník z výskoku na levé spojce skóroval, brankář neviděl vůbec nic.
21'
Hrstka se zbavil na středu soupeře a poslal míč do levého horního rohu branky.
21'
Douda je snad poprvé na hřišti.
21'
Oddechový čas pro domácí.
20'
Po nahrávce Melichara zakončil z dvanácti metrů ze středu tvrdou ránou Ptáčník.
20'
Dořičák zpracoval dlouhý balon a poté poslal míč z šesti metrů ze středu k levé tyči.
19'
Na jedné straně neuspěl na šesti metrech Sekulič, z kontru udeřil z levého křídla na delší tyč Dořičák.
19'
Pich, Šustáček a Hrstka tvořili hru. Šustáček střílel výrazně vedle levé tyče.
18'
Podstřel Melichara ze střední spojky skončil u levé tyče v náruči brankáře.
17'
Hrstka z druhé vlny z levé spojky trefil prostor u bližší tyče.
17'
Melichar zakončil z levé spojky přesně, brankář si zřejmě na balon sáhl.
17'
Spolupráce Chosika se Sekuličem končí faulem na Sekuliče.
16'
Melichar uspěl z levého křídla zřejmě na bližší tyč.
15'
Šustáček dostal míč z pravé spojky na pravé křídlo Picha, jenž uklidil míč na přední tyč,
15'
Pravá spojka hostů prorážela a ROBE může reagovat Šustáčkem.
14'
Melichar z šesti metrů z pravé spojky zakončil do levého horního rohu branky.
14'
Chosik chtěl střílet z levé spojky do vinglu, ale tam čekal brankář. Z kontru neuspěl Reček na střední spojce.
13'
Levá spojka našla Dořičáka na levém křídle a ten lobem překonal brankáře.
13'
Šustáček nezpracoval míč na pivotu, ale domácí celek má ještě jednu šanci.
13'
Hosté přečetli nahrávku Hrstky na pivota Zemana.
13'
Následuje faul na Hrstku, Zeman je na pivotu.
12'
Melichar chyboval při nahrávce z pravé spojky na pravé křídlo. Kontrovat může Šustáček.
12'
Domácím vyšla dohrávka do levého křídla, Dořičák zakončil na zadní tyč.
11'
Šustáček si sbíhal na pivota, Hrstka zasažen na levé spojce do obličeje.
11'
Živojinovič podruhé vyloučen.
11'
Hrstka nevyřešil situaci dobře nahrávkou ze spojky na Zemana, předtím dělal problémy hostům Pich na pravé spojce.
10'
Zase sedmička Štěrby levou rukou k levé tyči.
10'
Pravá spojka získala sedmičku pro hosty.
10'
Šustáček na středu zrychlil hru, na pravé straně poté došlo k chybě domácích.
9'
Štěrba v poklidu levačkou poslal míč k levé tyči.
9'
Chosik – Melichar a Sekulič spolupracovali až Sekulič získal na pivotu sedmičku.
8'
Hrstka s přehledem pravačkou k pravé tyči.
8'
Po faulu na Zemana hází Hrstka sedmičku!
8'
Chosik to celé začal až Sekulič z otočky na pivotu zakončil k levé tyči.
7'
Gólman hostů toho asi moc neviděl proti střele Hrstky z pravé spojky na bližší tyč z devíti metrů.
7'
Dělovka Melichara z velké dálky spadla do levého horního rohu branky.
7'
Šustáček dirigoval domácí hru, ale ta skončila chybou Picha na pravé spojce.
6'
Hrstka se Šustáčkem tvořili hru, Hrstka byl faulovaný, Zeman vyhodí míč z pivota.
5'
Špatná dohrávka Chosika do levého křídla dostává Zubří k postupnému útoku s Pichem či Šustáčkem.
5'
Říha vyloučen, takže hostům nehrozí pasivita.
5'
Melichar nejaktivnější v útoku hostů, ti jsou ovšem hodně pasivní.
4'
Dolejší už musel střílet na střední spojce a byl zablokovaný, následnou střelou z velké dálky vyrazil gólman ROBE.
4'
Veselí jde do útoku na spojce s Chosikem a Melicharem, stejně tak s Dolejším.
3'
Po nahrávce Melichara střílel z pravé spojky na přední tyč Chosik bez úspěchu.
3'
Hrstka pravačkou ze sedmičky zakončuje k levé tyči.
3'
Bartůněk reaguje z levého křídla na delší tyč.
2'
Po nahrávce Šustáčka pokazil dohrávku do pravého křídla Hrstka.
2'
Kroky Chosika, balon pro Zubří.
2'
V době, kdy držel balon Melichar na středu, tak byl Sekulič faulovaný na pivotu.
1'
Hrstka krásnou střelou z levé spojky vymetl bližší horní roh hostující branky, když na brankovišti pracoval Zeman.
1'
Zeman vyhodil míč na Šustáčka a Zubří jde do útoku třeba i s Pichem či Přikrylem.
1'
HC ROBE Zubří
Rodák z Krasnodaru Andrej Titkov si může libovat. Jeho mužstvo je v čele extraligy. Prohrálo pouze o tři branky na Dukle, kde trenér Zubří zase nevyhrál a po semifinálové prohře od Pražanů, tak musel skousnout další porážku.

Jenže i tak toho není moc, co vytknout obhájci bronzu. ROBE těží především z dělové pravačky v podání spojky Rečka. Mozkem hry je výborný Šustáček na středu. Nemůžeme vůbec opomenout Zemana na pivotu. Ve dvaceti letech to je velká naděje české házené a při troše štěstí si může příští rok zahrát na EURO v Chorvatsku.

Naprosto plnohodnotně nahradil Zeman Šlachtu, který odešel do Maďarska. Lépe řečeno – souhra s pivotem má Zubří opět perfektní a může se na ní spolehnout. Zeman v týdnu prohlásil, že by pro něj evropský šampionát byl splněným snem a na klubové úrovni by chtěl na jaře slavit ligový titul.

K tomu ještě solidní výkony Milana Maliny v brance a máme z toho tým, který zatím válí a opravdu může bojovat o cennou trofej. Otázkou je, jak bude fungovat v play-off, které mu vůbec nejde a obecně platí, že Zubří, to není tým pro velké zápasy.
TJ Sokol Nové Veselí
David Melichar a Roman Chosik. To jsou dvě obrovské zbraně Nového Veselí. Jinak řečeno – hlavní sílu má hostující celek na spojkách Na pivotu se k tomu přidá Nikola Sekulič a v brance vynikající Vít Schams. Ten by se (možná) mohl i dostat do nominace české reprezentace na ME 2018 do Chorvatska, ale přes duo Mrkva – Galia to bude mít opravdu složité. Tak či onak – byl mezi náhradníky pro dvojzápas v Černé Hoře.

Svěřenci Pavla Hladíka před reprezentační pauzou remizovali 24:24 doma s Jičínem. Předtím deklasovali ve Frýdku-Místku domácí Pepino 29:21. Nutno podotknout, že soupeři chyběl na spojce Vojtěch Petrovský.

Sokol je momentálně v ligové tabulce pátý se ziskem sedmi bodů. Dnes není bez šance, ale bude to mít hodně obtížně. Favoritem rozhodně není.
Vzájemné zápasy
NVE – ZUB 21:29
ZUB - NVE 33:22
Delegace
Rozhodčí = Tomáš Kozler, Martin Zych
Delegátka ČSH = Zuzana Füleová
Hezký večer! Zubří a Nové Veselí si to dnes rozdají o body do tabulky házenkářské extraligy. Začínáme v 18:00.