Házená - Extraliga muži - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Zubří : Strakonice - 23. září 2017   18:00

Zubří
Zubří
1' Přikryl  • 2' Holiš  • 4' Přikryl  • 7' Janíček  • 10' Pich  • 13' Hrstka  • 14' Hrstka  • 16' Přikryl  • 20' Přikryl  • 22' Hrstka  • 27' Šustáček  • 29' Hrstka  • 33' Dořičák  • 37' Reček  • 39' Dořičák  • 41' Přikryl  • 43' Reček  • 44' Hrstka  • 45' Šustáček  • 48' Reček  • 50' Reček  • 51' Pich  • 53' Douda  • 56' Šustáček  • 57' Reček  • 60' Janíček
28:24
(13:14)
Strakonice
Strakonice
3' Mráz   • 3' Mráz   • 6' Mošovský   • 7' T. Nejdl   • 8' Mráz   • 9' Krejčí   • 12' Pek   • 13' Marienka ml.   • 15' Mošovský   • 21' Mošovský   • 23' T. Nejdl   • 28' Mošovský   • 33' T. Nejdl   • 37' T. Nejdl   • 38' Krejčí   • 43' Vrchlavský   • 48' Krejčí   • 49' T. Nejdl   • 50' T. Nejdl   • 56' Mošovský   • 59' T. Nejdl
Zubří
Malina, Orság – Douda, Přikryl, Holiš, Válek, Šustáček, Říha, Hrstka, Janíček, Reček, Pich, Dořičák, Durković, Polášek, Š. Zeman.
Strakonice
Jareš, Mráz – Schwarz, Zdychynec, Pek, Tockstein, Mošovský, T. Nejdl, Marienka ml., Vrchlavský, Chvosta, Samek, Zbiral, Krejčí.

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji vám za pozornost a u dalších přenosů na počtenou.
Je dobojováno a z bodového zisku se radují házenkáři Zubří, kteří ve druhém poločase přepnuli na vyšší výkonnostní stupeň a nakonec si připsali zasloužené vítězství.
60'
Pár vteřin před koncem zápasu vstřelil gól Janíček.
59'
Za Strakonice přidává další branku po hezké akci z křídla Nejdl.
59'
Domácí se v posledních minutách soustředí především na bránění svého náskoku a na nějaké větší drama v závěru to již nevypadá.
57'
Jenže domácí kontrují rychlým protiútokem a gólem Rečka.
56'
Naděje na bodový zisk Strakonic drží v posledních minutách Mošovský.
Oddechový čas pro hosty.
56'
A je to opět o čtyři góly po střele Šustáčka.
55'
Ze sedmičky koriguje Mošovský.
53'
Douda střílí 25. gól a rozdíl ve skóre utěšeně narůstá.
51'
Na rozdíl již tří gólů zvyšuje Pich.
50'
V době, kdy nám pomalu začíná poslední desetiminutovka, se za domácí prosazuje z křídla Reček.
50'
Na dvě minuty je vyloučen hostující Pek.
50'
Nejdl si naskočil do brankoviště a mezi nohy brankáře snižuje na rozdíl jednoho gólu.
49'
Za Strakonice přidává další gól Nejdl.
48'
Za domácí skóroval Reček.
48'
Utěšenou ranou zpoza obránce se prosadil Krejčí.
47'
Hosté mají šanci ke zkorigování prozatímního stavu, protože na dvě minuty je vyloučen Douda.
46'
Po třetím vyloučení vidí červenou kartu Mošovský.
46'
Na dvě minuty je vyloučen hostující Vrchlavský.
45'
Skvostná akce po které se do prázdné brány prosadil Šustáček.
44'
44'
Martin Hrstka se prosadil z křídla a domácí jsou po delší době ve vedení o více než jeden gól.
43'
Podobnou mincí však na druhé straně vrací úder Reček.
43'
Hezkou ranou do růžku se prosazuje Vrchlavský.
41'
O gól napřed jsou teď domácí po střele Přikryla.
40'
Hostující hráč si naskočil nad bránící blok, ale skórovat nedokázal.
39'
Stav je opět vyrovnaný po střele Filipa Dořičáka.
38'
Po rychlé akci z křídla překonal brankáře Krejčí.
37'
Za domácí akcí z křídla vyrovnává Reček.
37'
Za hosty se prosazuje zpoza obránce Nejdl.
36'
A je po přesilovce, neboť na dvě minuty je vyloučen Pich.
36'
Na dvě minuty si jde posedět Mošovský.
35'
Domácí hráč nedokázal proměnit sedmimetrový hod!
34'
Te sedmičky vyrovnává umístěnou ranou Hrstka.
33'
Strakonicím vrací vedení zpět Nejdl.
33'
Na 14:14 vyrovnává po úniku Filip Dořičák.
31'
Druhý poločas začali akcí hráči Strakonic, ale na jejím konci vstřelená branka nebyla.
31'
První poločas je již minulostí a nejeden divák je nejspíš překvapen prozatímním průběhem zápasů. Strakoničtí házenkáři totiž papírovému favoritovi vzdorují a po třiceti minutách jsou navíc ve vedení o jeden gól!
30'
30'
Oddechový čas pro domácí.
30'
Mošovský se prosazuje ze sedmičky dvě vteřiny před koncem prvního poločasu.
29'
V poslední minutě prvního poločasu vyrovnává stav Hrstka.
29'
Strakonický Mošovský je při chuti a přidává v krátkém časovém rozmezí další gól.
28'
Hosté opět vyrovnávají stav utkání. Zásluhou na tom Mošovský, který se dokázal hezky uvolnit.
27'
Po delší době tu máme další gól, který vstřelil Šustáček.
26'
V posledních minutách je hra hodně rozkouskovaná a namísto hezkých akcí a gólů jsou přítomní diváci svědky spíše boje a vyloučení.
26'
Na dvě minuty je vyloučen hostující Marienka.
25'
Na dvě minuty je vyloučen domácí Pich.
25'
Na dvě minuty je vyloučen hostující Nejdl.
23'
Na dvě minuty je vyloučen hostující Mošovský.
23'
Nejdl dostal od obránců více prostoru, což mu stačilo k tomu, aby dokázal zakončit.
22'
Hrstka si naskočil do brankoviště a propálil brankáře.
21'
Jubilejní desátý gól Strakonic vstřelil Mošovský.
20'
Přesilovku si vyzkouší i hosté. Vyloučen je Přikryl.
20'
Domácí Přikryl prolomil gólovou mizérii z posledních minut ranou zpoza obránce.
19'
Hezká akce domácího hráče, která však ztroskotala na zákroku brankáře.
18'
Sledujeme delší pasáž hry, kdy prim hrají především obrany obou týmů.
16'
V početní výhodě vyrovnává Přikryl.
16'
Na dvě minuty je vyloučen hostující Tomáš Nejdl.
15'
Dost možná překvapivě se hosté drží velkého favorita. Do vedení jdou zásluhou Mošovského.
14'
V krátkém časovém rozpětí přidává druhý gól Hrstka.
13'
Hosté jdou opět do vedení po ráně Marienky.
13'
Vedení si však neužili dlouho, jelikož za domácí se pohotově prosadil Hrstka.
12'
Hosté jsou zásluhou Peka opět o gól napřed.
10'
Zpoza obránce vypálil velmi tvrdou ránu Pich!
9'
Povedenou ranou z náskoku do brankoviště se prosazuje Krejčí.
8'
Střelou z křídla se prosadil Holiš.
8'
Povedená rána Mráze zpoza obránce.
7'
Gól vstřelil tým HBC Strakonice 1921 (Tomáš Nejdl).
7'
Zubří posílá znovu do vedení Janíček.
6'
Gól vstřelil tým HBC Strakonice 1921 (Martin Mošovský).
6'
Několik posledních akcí se nevydařilo ani jednomu z týmů, napřed jsou tedy stále domácí.
4'
Dosti divoký začátek zápasu. Další branku na svůj účet si z křídla připisuje Přikryl.
3'
A tentýž hráč se postaral i o vyrovnání.
3'
První gól Strakonic vstřelil Mráz.
2'
Po střele Holiše je to již o dva góly.
1'
Domácí se ujímají vedení ranou Přikryla.
1'
Oba týmy půjdou do zápasu ve zcela odlišném rozpoložení. Zatímco házenkáři Zubří uspěli v obou předcházejících duelech, Strakonice prozatím mají na svém bodovém kontě velkou nulu.
Zdravím všechny příznivce kvalitní házené! Extraliga mužů má za sebou první dvě kola a v rámci dalšího pokračování nejvyšší tuzemské soutěže se zaměří na zápas HC ROBE Zubří s HBC Strakonice 1921.