Házená - Extraliga muži - 14. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Dukla : Jičín - 14. prosince 2018   19:30

Dukla
Dukla
6' Reichl  • 11' Šůstek  • 17' Klíma  • 19' Syřínek  • 31' Šůstek  • 32' Harabiš  • 33' Harabiš  • 40' Šůstek  • 43' J. Kalík  • 44' Harabiš  • 48' J. Kalík  • 50' Patzel  • 51' Harabiš  • 52' Harabiš  • 53' Režnický  • 56' Křístek  • 57' Šůstek  • 58' Šůstek  • 60' Šůstek
22:23
(7:12)
Jičín
Jičín
1' Bíšek   • 13' Šulc   • 14' Horut   • 15' Kostelecký   • 16' Krahulec   • 19' Miľko   • 20' Bíšek   • 20' J. Drbohlav   • 23' J. Drbohlav   • 25' Machalický   • 29' Bareš   • 30' Kovařík   • 30' Bareš   • 36' Šulc   • 37' Horut   • 42' Šulc   • 45' Bareš   • 47' Bareš   • 52' Šulc   • 54' Horut   • 55' Bareš   • 58' Bareš   • 60' Bíšek
Dukla
Frieser, Kavulič
Jičín

Tohle je ode mne pro dnešek vše, přeji příjemný zbytek večera.
Je dobojováno! Jičín si nechal v druhém poločase utéct pětibrankový náskok a musel podstoupit vypjatý závěr, který s obrovským štěstím ustál. Dukla se prezentovala v posledních minutách sympatickým výkonem, takže je zcela pochopitelné, že jsou hráči tohoto tradičního klubu neskutečně frustrováni.
60'
Neskutečný závěr utkání! Jeden z hostujících hráčů zachytil přihrávku brankáře Dukly a v poslední vteřině dopravil míč do brány!
60'
Horut trefuje při signalizované pasivitě břevno!
Oddechový čas pro hosty.
60'
Je srovnáno! Hosté posílají na hrací plochu šestého hráče, který by měl odvrátit případnou remízu!
59'
Vyloučení v týmu HBC Ronal Jičín (Martin Bareš).
59'
Hosté přišli při své kombinaci o míč a teď musí rychle zpátky, neboť Dukla rozhodně na nic čekat nebude.
58'
Gól vstřelil tým HC Dukla Praha (David Šůstek).
58'
I přes obrovské problémy se podařilo hostům dostat míč na pivota, odkud následně přišla nechytatelná přízemní střela.
57'
Šůstek vyslal v pádu střelu proti směru pohybu brankáře soupeře! Obrovské drama vrcholí!
56'
Křístek se prezentoval jedovatou ránou ze střední spojky, která zapadla k pravé tyči hostující brány.
55'
Oddechový čas pro domácí.
55'
Hostujícímu hráči se podařilo z pravého křídla přelobovat ochránce domácí svatyně!
54'
Veverka zasahovat nemusel, jelikož pokus soupeře se mezi tři tyče nevešel.
54'
Horut odpovídá na gólovou sérii Dukly střelou z pádu, která skončila za zády domácího gólmana.
53'
Režnický docílil toho, že Duklu dělí jen jeden jediný gól od toho, aby srovnala!
52'
Domácí hráč vypálil na zadní tyč, kam se nestihl Veverka dostatečně rychle přesunout.
52'
Střelci Jičína se nehodlají smířit s tím, že by měl domácí tým srovnat.
51'
S každou minutou se z utkání stává větší drama! Veverkovo kouzlo začíná postupně opadat, což je pro Duklu vynikající znamení!
50'
Vojtěch Patzel to vzal na sebe a připsal si pátou branku v tomto zápase.
49'
Veverka dokázal zastavit střelu soupeře, který skočil do brankoviště z levého křídla.
49'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým HBC Ronal Jičín.
48'
Hráč v červeno-žlutém dresu odrazil svou střelu z levého křídla od země tak, že na ni Veverka neměl nárok!
48'
Kovařík obdržel červenou kartu za úder loktem do obličeje protihráče!
47'
Dolejší se postaral o sedmnáctou branku svého týmu. Dukla bude mít co dělat, aby závěr utkání zdramatizovala.
47'
Režnický utíkal sám na Veverku, kterého se nejspíš lekl, jinak si totiž nedokážu vysvětlit, jak je možné, že minul!
45'
Veverka nastartoval rychlou akci svého týmu, která byla zakončena svižným podstřelem.
44'
Pohledný zákrok si připsal Petržala, za což byl odměněn potleskem obecenstva.
44'
Máme zaděláno na pořádné drama! Domácí házenkář se prosadil střelou od země.
44'
Hostující hráč to zkusil z levé strany technicky. Myšlenka to byla fantastická, bohužel pro hosty provedení bylo o něco horší.
43'
Z pravého křídla se trefil do protějšího rohu jičínské svatyně Kalík.
42'
Horut pálil ze střední spojky přesně doprostřed brány, kde se nacházel pozorný brankář Dukly.
42'
Šulc zkusil své štěstí z pravé spojky. Střela měl dobrou razanci a také trajektorii, díky čemuž skončila v bráně.
41'
Veverka si připsal další důležitý zákrok! Obzvlášť teď byl více než povedený, protože se na něj hnali soupeři hned ve třech.
40'
Šůstek oběhl tři soupeře, a když vycítil, že má dostatek prostoru, tak vystřelil.
39'
Martin Kovařík netrefuje ze střední spojky bránu.
38'
V pozoru musel být Veverka, ten si ale se střelou soupeře v klidu poradil.
37'
Hostující hráč se dostal na hranici brankoviště a v pádu úspěšně zakončil.
36'
Šulc se pohledně uvolnil a nahrál spoluhráči, jenž se nacházel na pravém křídle. Tomu se podařilo míč zpracovat, načež ho dopravil do brány Dukly.
35'
Veverka dobře vystihl pohyb soupeře a jeho střelu z levého křídla zpacifikoval.
34'
Hráči Jičína totálně kolabují ve střelbě. Vypadá to, že si týmy prohodily o poločase role.
33'
33'
Nyní měl Veverka obrovské štěstí! Utíkal na něho jeden z domácích hráčů, jenže ten přestřelil!
33'
Dukla vstoupila do druhého poločasu ve velkém stylu. Po dalším zásahu oba týmy dělí jen dvě branky!
32'
Harabiš si vedl o něco lépe a taktéž z křídla prostřelil hostujícího brankáře!
32'
Krahulec napálil z pravého křídla jen tyč!
31'
Šůstek se uvolnil na levé straně brankoviště a trefil se přesně k protější tyči.
31'
První poločas nám příliš atraktivní hru nenabídl. Za prvních patnáct minut padlo opravdu málo branek, naštěstí poté se již hráči obou mužstev začali více prosazovat. Lépe si v prvních třiceti minutách vedli hostující házenkáři, které drží hlavně brankář Veverka, jehož zákroky jsou mnohdy neskutečné.
Druhý poločas začne přibližně v 20:23.
30'
30'
Zhruba dvacet vteřin před koncem se z rychlého brejku prosazuje jeden z hráčů v červeno-žluté kombinaci dresů.
30'
Gól vstřelil tým HBC Ronal Jičín (Martin Kovařík).
30'
30'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým HC Dukla Praha (Vojtěch Patzel).
29'
Bareš se obtočil kolem své osy a vystřelil k pravé tyči.
28'
26'
Domácí házenkář napálil míč z pravého křídla do tyče!
25'
Tohle je kritický moment pro Duklu. Ta prohrává rozdílem šesti gólů a troufám si říct, že do konce poločasu to bude ještě víc.
24'
Křístek zkazil svou střelu, která proletěla dobrý metr nad hostující bránou.
23'
Poslední minuty se hrají ve vysokém tempu. Tohle je přesně to, co chtějí nezaujatí diváci vidět.
23'
23'
Z další brejkové situaci se podařilo hostům navýšit své vedení.
22'
Vyloučení v týmu HC Dukla Praha (Mojmír Hlavatý).
21'
Veverka se blýskl dalším solidním zákrokem. Jde vidět, že si tento brankář dnešní zápas náramně užívá.
20'
A vzápětí musí domácí gólman lovit ze své sítě další míč! Tentokrát to byla opravdu rychlá akce, neboť zakončující hráč přijal dlouhou přihrávku až na hranici brankoviště.
20'
Střela domácího hráče z poměrně velké vzdálenosti končí za zády Petržaly.
19'
Gól vstřelil tým HC Dukla Praha (Jan Syřínek).
19'
Po standardní situaci se k míči dostal Milko, který střelou od země překonal domácího gólmana.
17'
Klíma se postaral o snížení rychlou akcí přes střed hřiště.
16'
Po zkažené kombinaci domácího týmu se do samostatného úniku dostal Krahulec, jenž navýšil vedení Jičína na tři góly.
15'
Vyloučení v týmu HC Dukla Praha (David Šůstek).
15'
Veverka si dobře počínal na soupeře, který se hnal na jeho bránu z pravého křídla.
15'
Z brejkové situace se prosadil Ondřej Kostelecký! To nevydržel trenér Dukly, který si vyžádal oddechový čas.
14'
Horut proskočil do brankoviště a střelou do horní poloviny brány překonal domácího gólmana.
14'
Žlutá karta pro tým HC Dukla Praha (Mojmír Hlavatý).
13'
Žlutá karta pro tým HBC Ronal Jičín (Martin Kovařík).
13'
Gól vstřelil tým HBC Ronal Jičín (Ondřej Šulc).
12'
Kostelecký ztratil poměrně hloupě míč a teď musí rychle utíkat zpět, neboť Dukla se ženě do nebezpečného brejku.
11'
Šůstek si udělal prostor mezi dvěma hráči soupeře a střelou do pravého horního rohu brány poslal svůj tým do vedení.
11'
Žlutá karta pro tým HBC Ronal Jičín (Jiří Kostelecký).
10'
Domácí házenkář vystřelil z levé spojky přesně do klína Veverky.
9'
Uběhlo už skoro deset minut z prvního poločasu a nutno říct, že jsem čekal o něco více branek. Přece jen, za tuto dobu by mělo skóre vypadat jinak.
9'
Miľko napálil z dalšího sedmimetrového hodu břevno!
7'
Jenže ten nebyl proměněn!
7'
Žlutá karta pro tým HC Dukla Praha (Jan Blecha).
7'
Veverka si poradil se střelou soupeře a nastartoval akci svého týmu, ze které se hráčům v bílých dresech podařilo získat sedmimetrový hod.
7'
Ani tentokrát Horut neskóroval, i když teď byl v opravdu těžké pozici a divím se, že se míč dostal přes hradbu těl hráčů Dukly.
6'
Po pěti minutách je srovnáno! Reichl se uvolnil a střelou proti pohybu brankáře soupeře srovnal.
5'
Žlutá karta pro tým HBC Ronal Jičín (Martin Miľko).
5'
Horut mířil z levé spojky mezi nohy domácího brankáře, ten je ale dal včas k sobě.
4'
Na pravém křídle se Kastner dostal k odraženému míči, na Veverku ale nevyzrál.
2'
Pěkným zákrokem se prezentoval Petržela, když si poradil bez větších problémů se střelou soupeře.
1'
Po špatné kombinaci domácího celku se z rychlého brejku prosadil hráč Jičína.
1'
Hosté měli k dispozici první útok v utkání, nicméně se dopustili technické chyby a o míč přišli.
1'

HC Dukla Praha: Petržala, Zavázal – Blecha, Harabiš, Hlavatý, J. Kalík, Kastner, Klíma, Křístek, Patzel, Reichl, Režnický, Syřínek, Šimůnek, Špaček, Šůstek, Zelenka.

HBC Ronal Jičín: Machalický, Veverka – Bareš, Dolejší, Bíšek, J. Drbohlav, Hlava, Horut, Kolc, Kostelecký, Kovařík, Krahulec, Kubík, Miľko, Šulc.

Rozhodčí: Frieser, Kavulič.
Vzájemná utkání

Jejich první měření sil dopadlo lépe pro Duklu, Jičín na domácí půdě prohrál 22:23. Kdo se bude radovat nyní? Sledujte náš online přenos a určitě se to dozvíte!
HBC Ronal Jičín

Hosté se v současné době nachází na páté příčce tabulky, mají patnáct bodů. Poslední tři zápasy na půdě soupeře se jičínským házenkářům vůbec nepodařily, nejprve prohráli ve Frýdku-Místku, následně v Brně a naposledy v Karviné. Svěřenci Aleše Babáka se opírají především o týmový výkon, pokud bychom ale chtěli někoho vytknout, bude to Libor Horut, který v dosavadním průběhu sezony zaznamenal 49 gólů.
HC Dukla Praha

Domácím se letos příliš nedaří, mají jedenáct bodů, nachází se na deváté příčce. Od Pražanů se letos určitě očekávalo více, pět výher z dvanácti odehraných soubojů, to je opravdu málo. Dukla bude chtít navázat na poslední dva duely, ve kterých přivítala Lovosice, vzápětí cestovala do Plzně. Pokaždé byla úspěšná! Jejich nejlepším střelcem je v současné době Vojtěch Patzel, který má na svém kontě 54 přesných zásahů.
Pěkný den přeji všem příznivcům házené! Česká Extraliga má na programu čtrnácté kolo, v rámci kterého nás v pátek čekají dvě utkání. KHC Dukla Praha v jednom z nich na domácí palubovce vyzve HBC Ronal Jičín.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:30.