Házená - Extraliga muži - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Frýdek-M. : Plzeň - 23. září 2018   17:00

Frýdek-M.
Frýdek-M.
1' Stržínek  • 5' Stržínek  • 11' Gřešek  • 11' Petrovský  • 15' Stržínek  • 16' Petrovský  • 17' Strack  • 20' Bureš  • 22' Bureš  • 24' Gřešek  • 27' Kocich  • 28' Kocich  • 30' Stržínek  • 35' Musálek  • 39' Stržínek  • 42' Klaban  • 45' Gřešek  • 46' Klaban  • 46' Žvak  • 49' Strack  • 54' Kocich  • 57' Mynář
25:36
(16:19)
Plzeň
Plzeň
1' Chmelík   • 2' Chmelík   • 3' Stehlík   • 7' Douda   • 8' Šindelář   • 9' M. Tonar   • 10' Stehlík   • 11' Šindelář   • 12' Douda   • 16' Douda   • 16' Stehlík   • 17' M. Tonar   • 19' Vinkelhöfer   • 21' M. Tonar   • 25' Stehlík   • 27' T. Nejdl   • 28' M. Tonar   • 29' Stehlík   • 34' Douda   • 35' Douda   • 36' Douda   • 37' Douda   • 38' Chmelík   • 39' Stehlík   • 42' Chmelík   • 43' Douda   • 47' Vinkelhöfer   • 48' M. Tonar   • 50' Šafránek   • 54' Stehlík   • 55' Šafránek   • 55' Šindelář   • 59' Kačín   • 60' Douda
Frýdek-M.
Pyško, Cáb, Coch – Stržínek, Petrovský, Klaban, Gřešek, Bureš, Kocich, Strack, Žvak, Musálek, Mynář, Bosák.
Opava, Válek
Plzeň
Herajt, K. Šmíd – Douda, T. Nejdl, Šafránek, Bičiště, Vinkelhöfer (C), M. Tonar, Stehlík, Kačín, Chmelík, Šindelář, Šíra.

Talent podrželi brankáři Šmíd s Herajtem a hosté tak mají po třech kolech pět bodů, zatímco Frýdek žádný. Plzeň dnes nepoznala, jaké to je prohrávat. Kontrolovala průběh zápasu celých šedesát minut. V prvním poločase se rozstřílel Stehlík. Do toho proměnil Douda několik trháků. Do hry se poprvé v letošní sezoně dostal David Bičiště. Talent tak splnil pozici favorita před páteční reprízou letošního semifinále v Zubří. Frýdek se představí v neděli na palubovce pražské Dukly.
Pepino SKP Frýdek-Místek – SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň 25:36 (16:19)
Nejvíce branek: Stržínek 5, Petrovský 5/3, Gřešek 3 – Stehlík 9/2, Douda 9, Tonar 5. Rozhodčí: Opava, Válek. Sedmimetrové hody: 3/3 – 2/2. Vyloučení: 1:3.
60'
Douda končí zápas trefou z trháku.
60'
Šindelář fauluje Stržínka a pak si tam cosi se svým soupeřem vyřizuje.
59'
Bičiště nedohrál míč do levého křídla, ale balón se odrazil na levou spojku ke Kačínovi, který mířil přesně z šestky.
59'
Mynář dohrál akci z levé spojky do levého křídla, ale lob skončil mimo branku Šmída.
59'
Bičiště pokazil nahrávku ze střední spojky na levou stranu.
58'
Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Vojtěch Petrovský).
58'
Talent kombinuje na polovině soupeře, na hřišti je Chmelík či M. Tonar.
57'
Mynář se otočil na devítce na středu, čímž se dostal k přesnému zakončení až na šest metrů.
57'
Plzni nevyšel nához Chmelíka z pravého křídla na Šafránka na levém křídle.
56'
Bičiště se postavil na pravou spojku a zažívá vůbec první sekundy v této sezoně na hrací ploše v rámci české extraligy.
56'
Útočný domácí faul na pravé straně.
55'
Šmíd vytáhl zakončení zprava a rychlý útok ukončil Šindelář.
55'
Talent rozhýbal soupeře a Šafránek se tak prosadil z levého křídla k delší tyči.
54'
Kocich procedil míč ze střední spojky k pravé tyči po výskoku na devítce.
54'
Gřešek byl zastavený faulem na pivotu.
54'
Stehlík vypálil z pravé spojky k zadní tyči.
53'
Tentokráte sudí viděli faul Žvaka.
53'
Stehlík byl faulovaný na levé spojce.
53'
Oddechový čas pro hosty.
53'
Šmíd však zasáhl na druhé straně a vidíme tak opět útok hostů.
52'
Stehlík dal balónu faleš na levé spojce, ale brankář se přesunul k bližší tyči.
51'
Prorážení pravé spojky končí domácí útok.
51'
Faul na Stržínka na pravé spojce, Šíra dostane dvě minuty.
51'
Střela domácí pravé spojky skončila vedle přední tyče, někdo z Talentu se přiznal k teči.
51'
Zřejmě Nejdl fauloval pravou spojku, devítka.
50'
Po nahrávce z levé spojky skóroval Šafránek z levého křídla.
49'
Michalu Tonarovi vypadl balón a Strack tvrdou střelou poslal míč z brejku za Šmída.
49'
Šmíd se postavil do cesty střele z levého křídla.
48'
Faul na pravou spojku, ale sedmička to nebude.
48'
Plzeň zkouší obranu 1:5 s Doudou na desíti metrech.
48'
Šmíd vyhodil míč na M. Tonara, ten šel sám na Pyška, kterého si náznakem střely položil a překonal k pravé tyči. Domácí si berou timeout.
47'
Vinkhelhöfer udeřil z trháku na levé straně v blízkosti hranice brankoviště.
47'
Michal Tonar tlačil míč z pravé spojky na druhou tyč, ale tam byl Pyško.
46'
Žvak využil z pivota nahrávky z levé spojky.
46'
Michal Tonar nebyl úspěšný zakončením z pravé spojky.
46'
Klaban odpověděl brankou z pravé strany.
45'
Stehlík s M. Tonarem dostali míč na pravé křídlo a Chmelík mířil vedle zadní tyče.
45'
Odraženého balónu se ujal Gřešek na pivotu trefou o zem.
44'
Výborný Pyško proti levé spojce a útočí tak domácí celek.
44'
Mynář získal na levé spojce devítku faulem na vlastní osobu.
43'
Douda navyšuje vedení (opět) z trháku.
43'
Douda zazvonil na brankovou konstrukci ze střední spojky po nahrávce Stehlíka z pravé spojky.
42'
Klaban kontroval z pravé spojky na zadní tyč proti Šmídovi.
42'
Petrovský ztratil balón a Plzeň mohla postupovat prakticky ve dvou sama na brankáře. Stehlík nahrál Chmelíkovi a ten zakončil pod víko.
41'
Píská se faul na Petrovského na levé spojce.
41'
Stehlík ze střední spojky a devítky minul pravou tyč.
40'
Stržínek fauloval Šindeláře nabíhajícího na šest metrů.
40'
Šmíd podržel svůj celek po zásahu proti pravé spojce.
39'
Stehlík zvládl sedmičku levačkou k levé tyči.
39'
Sedmička pro hosty na druhé straně.
39'
Stržínek poslal balón z pravé spojky k zadní tyči.
38'
Po dohrávce Stehlíka z pravé spojky se prosadil Chmelík na šesti metrech.
37'
Šmíd byl připravený pravou rukou na střelu Stracka z levé spojky na bližší tyč.
37'
Douda narval balón z výskoku na šestce bombou do pravé šibenice.
37'
Střela Petrovského ze střední spojky se srazila ke Šmídovi.
36'
Talent ubránil Gřeška na pivotu.
36'
Chmelík nahrál pod sebe a Douda napálil míč z výskoku na levé spojce do branky svojí tvrdou střelou.
35'
Musálek poslal střelu z levého křídla k druhé tyči.
35'
Stejně tak nyní ze samostatného úniku.
34'
Po obrovské chybě na spojce propálil Douda brankáře z trháku.
34'
Douda, Stehlík a M. Tonar na spojce, ale Pyško si připsal zákrok proti zakončení zhruba z devítky.
33'
Gřešek vyřadil ze hry Šíru na pivotu, ale mířil pouze do Šmída při své vyložené příležitosti.
33'
Šindelář dostane dvojku za faul na Petrovského na spojce.
33'
Stehlík proměnil sedmičku levačkou pod horní tyč.
32'
Faul na Šindeláře, sedmička pro hosty.
32'
Douda našel z výskoku na levé spojce pouze Pyška na přední tyči.
31'
Šmíd lapil zakončení z levého křídla poté, co se jeden z domácích hráčů zbavil Chmelíka.
31'
Výhodu prvního útoku druhého poločasu má domácí celek.
31'
Talent vede v poločase o tři branky, přičemž ani na vteřinu neprohrával. Filip Herajt opět ukazuje, že má na začátku sezony parádní formu a po skvělém výkonu v Kopřivnici má zase úspěšnost zákroků sahající k padesáti procentům. Plzeň předvádí i dobrou střelbu ze spojek v čele se Stehlíkem. Prosadila se ze všech možných pozic. Do hry se zatím nedostal Bičiště, který se dnes vrací do hry po zranění.
30'
30'
Talent končí první poločas ztrátou.
30'
Žlutá karta pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Vojtěch Petrovský).
30'
Stržínek se dostal na pravou spojku do druhé vlny na šest metrů a využil nabídnuté šance.
29'
Již v signalizované pasivitě vystřelil Stehlík podstřelem z devítky.
29'
Talent je celkem pasivní, ale sudí zatím nezvedli ruku.
28'
Kocich zakončil ze střední spojky k pravé tyči, ke které nedokázal skočit Herajt.
28'
Vyloučení v týmu SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň (Jakub Šindelář).
28'
M. Tonar si doběhl z pravé spojky na šest metrů po přihrávce Stehlíka a Talent vede o čtyři branky.
27'
Kocich zareagoval z pravé spojky do dolní části branky.
27'
Nejdl si vyskočil na pravé spojce na devíti metrech pro přesnou trefu.
26'
Který nedosáhl na pravačku Petrovského ze svého pohledu k levé tyči.
26'
Faul na Kocicha na pravé spojce, takže sedmička, v brance Herajt.
26'
Sudí postřehli faul na Mynáře na levé spojce.
25'
Stehlík poslal míč do sítě z pravé spojky a devítky za Cába.
25'
24'
Nejdl byl faulovaný na levé spojce.
24'
Gřešek se odpoutal na šestce od protihráčů a snížil.
23'
Domácí vše uspěchali, ale Chmelík poslal trhák zprava do brankové konstrukce.
23'
A M. Tonar ztrácí míč na levé spojce.
23'
Sudí už mají ruku nahoře.
22'
Nejdl vybojoval devítku na pravé spojce.
22'
A zase souhra Mynáře na levé spojce se zakončujícím Burešem z levého křídla.
21'
Michal Tonar skóroval z hranice brankoviště.
21'
M. Tonar chyboval a Mynář poslal na pravou stranu Klabana do trháku, ten si seběhl na střed, ale Herajt chytil i vyloženou šanci z šestky.
20'
Po přihrávce Mynáře z levé spojky byl úspěšný Bureš na levém křídle do horních pater branky.
20'
Talent ztratil míč a poté fauloval čímž dal soupeři devítku.
19'
Herajt si pohlídal střelu z pravého křídla na bližší tyč.
19'
Faul Vinkhelhöfera na devítce.
19'
M. Tonar posunul míč z levé spojky do levého křídla, kde se Vinkhelhöfer nemýlil.
18'
Strack narazil na pravé spojce na blokujícího Šíru.
18'
Devítka proti Herajtovi.
18'
Petrovský byl na pravé spojce zablokovaný, ale domácí zůstanou u míče.
17'
M. Tonar se zapisuje mezi střelce z levé spojky přes soupeře.
17'
Strack se trefil z pravé spojky.
16'
Stehlík kontruje ze spojky.
16'
Herajt nestačil na zakončení Petrovského z levé spojky.
16'
Talent brání 1:5 na hrotu s Vinkhelhöferem a v branec s Herajtem.
16'
Douda nepokazil trhák a domácí si berou timeout.
15'
Stržínkovu střelu ze střední spojky kryje zatím skvělý Herajt!
15'
Průraz Doudy na levé spojce, míč budou mít domácí.
15'
Stržínek byl na levé spojce lepší než M. Tonar a je sníženo.
14'
Stehlík to vzal na sebe z pravé spojky, ale po zákroku brankáře se skóre nemění.
14'
Domácí postavili obranu 1:5 s vytaženým Mynářem.
14'
Je tady ovšem ihned ztráta domácího celku.
13'
Šíra přešlápl při nahrávce Stehlíka z pravé spojky na pivota.
13'
Herajt vytáhl zakončení z levé spojky a poté chytil míč v blízkosti brankové čáry.
13'
Stehlík si pomohl faulem proti levé spojce.
12'
Douda je přesný z výskoku na levé spojce.
12'
Střelu M. Tonara z levé spojky na šestce vyrazil brankář.
11'
Petrovský reagoval z pravé spojky na zadní tyč.
11'
Šindelář se otočil na pivotu a uspěl z šestky.
11'
Šindelář dostal ještě kartu za faul před dosažením branky.
11'
Gřešek přetlačil Šindeláře na pivotu a o zem snížil.
10'
Stehlík se trefuje z výskoku na pravé spojce na devítce ke vzdálenější tyči.
9'
Petrovský překonal pravačkou o zem Herajta.
9'
Po faulu Chmelíka se hází sedmička.
9'
Michal Tonar pálil při trháku zleva na bližší tyč okolo vykopnuté pravé nohy brankáře.
9'
Stržínek trefil protihráče z pravé spojky.
8'
Žlutá karta pro tým SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň (Jan Stehlík).
8'
M. Tonarovi vyšla dohrávka do pivota a z šestky udeřil Šindelář.
7'
Herajt přečetl zakončení z levé spojky.
7'
Stehlík přihrál pod sebe a Douda pověsil míč ze střední spojky do pravé šibenice zhruba z devítky.
6'
Jenže Frýdek hned ztrácí míč a hosté jsou zase do postupného útoku.
6'
Michal Tonar udělal útočný faul na levé spojce proti Stržínkovi.
5'
Stržínek vyskočil na pravé spojce a vystřelil k přední tyči svojí levačkou.
5'
Stehlík mířil levačkou k levé tyči.
5'
Stehlík byl zablokovaný na pravé spojce, ale Šindelář se vrhl po balónu a vybojoval sedmičku na šestce po faulu Stržínka.
5'
Faul Stržínka na M. Tonara na levé spojce.
4'
Žlutá karta pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Dalibor Mynář).
4'
Petrovský zakončil sedmičku pravačkou k levé tyči za Šmída.
4'
Tak ne, Herajt poslal Šmída na sedmičku.
4'
Bránění v brankovišti proti pivotovi, sedmička proti Herajtovi.
3'
Po pasu od Doudy poslal Stehlík míč z pravé spojky na delší tyč.
3'
Talent útočí proti obraně 0:6.
1'
Stržínek ukončil útok z pravé spojky z druhé vlny na dlouhou tyč.
2'
Herajt vykopl zakončení z levé spojky na druhou tyč levou nohou.
2'
Herajt vychytal pivota a Chmelík se zase trefil z pravé strany sám před Pyškem.
1'
Stehlík dohrál z pravé spojky do pravého křídla a Chmelík zakončil na zadní tyč proti Pyškovi.
1'
Faul na Doudu na střední spojce, devítka.
1'
Výhozem Šindeláře začal zápas.
1'
Frýdek-Místek nezačal sezonu vůbec ideálně. Nejprve prohrál v Novém Veselí o gól, následně nestačil ve vyhecovaném krajském derby na Kopřivnici poměrem 30:32. Domácí mají sílu především na spojce v podobě Stržínka či Petrovského. Od nové sezony má Pepino práva také na Mynáře, který přišel z Kopřivnice. Na pivotu se poté pohybuje Gřešek. Ten nedohrál zmiňované utkání proti Novému Veselí kvůli roztrženému obočí. Poslední duel odehrál kompletně brankář Pyško, tak uvidíme, jestli i dnes bude nasazený jako startovací gólman od prvního hvizdu.
Plzeň je podle mínění sázkových kanceláří velkým favoritem zápasu. Zatím v lize vyhrála v Kopřivnici a remizovala na Dukle po srovnávacím gólu Šindeláře. V posledních pěti letech hrála pokaždé finále. Na jaře prohrála souboj o titul s Karvinou. Před touto sezonou posílila o spojku Doudu ze Zubří či T. Nejdla ze Strakonic. Z nejhoršího celku uplynulého ligového ročníku se vrátilo i křídlo Wildt. Hosté se navíc můžou spolehnout na kvalitní brankářskou dvojici Herajt – Šmíd, kterou nyní trénuje Petr Štochl, bývalý reprezentační gólman. Naopak dlouhodobě chybí mužstvu Bičiště s preferencí levé ruky a Jakub Tonar.
Sestavy obou celků z posledních zápasů:

Frýdek-Místek doma proti Kopřivnici:
Pyško, Cáb – Stržínek, Šimek, Petrovský, Klaban, Gřešek, Bureš, Kocich, Strack, Horáček, Žvak, Mazur, Musálek, Mynář, Bosák.

Plzeň venku proti Dukle:
Herajt, Šmíd – Douda, T. Nejdl, Šafránek, Ivancev, Vinkhelhöfer (C), M. Tonar, Stehlík, Kačín, Chmelík, Šindelář, Šíra, Wildt.
FM – PLZ 26:32
Hezký den, vítejte u textové reportáže ze zápasu třetího kola házenkářské extraligy mezi Frýdkem-Místkem a Plzní. Začínáme v 17:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.