Házená - Extraliga muži - 18. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Karviná : Frýdek-M. - 17. února 2019   10:30

Karviná
Karviná
2' Jan Užek  • 3' Solák  • 4' Zbránek  • 6' M. Brůna  • 7' Solák  • 9' Nedoma  • 10' Chudoba  • 10' Zbránek  • 12' Zbránek  • 13' Monczka  • 14' Solák  • 18' Chudoba  • 20' Chudoba  • 23' Zbránek  • 23' Monczka  • 27' Chudoba  • 29' Chudoba  • 30' M. Brůna  • 30' Jan Užek  • 31' Zbránek  • 32' M. Brůna  • 34' Solák  • 35' Solák  • 36' Zbránek  • 38' Monczka  • 40' Nedoma  • 41' Nedoma  • 43' Chudoba  • 44' Zbránek  • 45' Solák  • 46' M. Brůna  • 49' Monczka  • 50' Jan Užek  • 52' Růža  • 53' Solák  • 56' Chudoba  • 57' Jan Užek  • 58' Jan Užek  • 59' Mucha  • 60' Zamarski
41:31
(19:17)
Frýdek-M.
Frýdek-M.
1' Strack   • 3' Kocich   • 5' Pomichálek   • 6' Petrovský   • 8' Strack   • 11' Strack   • 12' Strack   • 13' Gřešek   • 15' Strack   • 19' Horáček   • 20' Mazur   • 26' Horáček   • 26' Bosák   • 28' Mazur   • 28' Bureš   • 29' Strack   • 32' Mazur   • 33' Kocich   • 37' Kocich   • 38' Strack   • 42' Žvak   • 45' Gřešek   • 46' Kocich   • 48' Bureš   • 51' Horáček   • 54' Gřešek   • 56' Horáček   • 57' Pomichálek   • 60' Pyško
Karviná
Mokroš, N. Marjanović – M. Brůna, Monczka, Růža, Piątek, Plaček, Chudoba, Jan Užek, Solák, Mucha, Nantl, Zbránek, Nedoma, Ji. Užek, Zamarski.
Horáček, Novotný
772 diváků
Frýdek-M.
Pyško, Cáb – Šimek, Petrovský, Gřešek, Bureš, Kocich, Strack, Horáček, Žvak, Mazur, Musálek, Pomichálek, Bosák.

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
HCB Karviná – Pepino SKP Frýdek-Místek 41:31 (19:17)
Nejvíce branek: Solák 7, Zbránek 7, Chudoba 7 – Strack 8/1, Kocich 5/1, Horáček 4. Rozhodčí: Horáček, Novotný. Sedmimetrové hody: 2/1 – 3/2. Vyloučení: 7:5.
Je dobojováno! Jak jsme očekávali, i dnes padalo hodně branek, oba celky hrály rychlou házenou! Karvinští o pauze vedli dvoubrankovým rozdílem, ovšem po změně stran už naprosto jasně dominovali a po zásluze berou oba dva body.
60'
Úplně poslední útočná akce končí gólem. O přihrávku si dobrým pohybem řekl Zamarski, který následně z pravé strany překonal hostujícího gólmana. Pyško následně pořádně vynadal svým spoluhráčům!
60'
Právě brankář Pyško poté přes celé hřiště trefil odkrytou branku soupeře!
60'
Z nějakých deseti metrů zakončoval Solák. S jeho ranou si poradil Pyško, který míč vyrazil ramenem!
59'
Čtyřicátá branka Karviné je na světě! Poprvé se dnes do střelecké listiny zapisuje také Mucha!
59'
Z levého křídla zakončoval hostující Bureš. Ten pouze zazvonil na břevno domácí svatyně!
58'
Vyloučení v týmu HCB Karviná (Jan Plaček).
58'
Jedna útočná akce střídá tu druhou. Do střelecké listiny se opět zapisuje Jan Užek!
57'
Třicátá branka Frýdku. Postaral se o ni střelou z pravého křídla Pomichálek!
57'
Gól vstřelil tým HCB Karviná (Jan Užek).
56'
Blesková rozehrávka na druhé straně, Horáček snižuje!
56'
Do vzduchu vystoupal Chudoba, který z nějakých osmi metrů zakončoval do protipohybu Pyška!
55'
Hra je přerušena pro úpravu hrací plochy.
54'
Do hostující branky se dostal Pyško. Ten nyní rozehrál další útočnou snahu Frýdku.
54'
V posledních minutách už sledujeme hodně bezstarostnou házenou, z pozice pivota se prosazuje Gřešek.
53'
Na jedné straně úspěšný zákrok Mokroše, na té druhé poté trefa Soláka, proti kterému vůbec nevystoupila obrana!
52'
Domácí příznivci teď tleskají svým hráčům. Ti nikam nespěchají a jdou do postupného útoku.
52'
Z bezprostřední blízkosti se prosadil Růža, hostující brankář neměl nárok na úspěch!
51'
Rozběhla se závěrečná desetiminutovka tohoto utkání, Horáček snížil na rozdíl sedmi branek!
50'
Vyloučení v týmu HCB Karviná (Michal Brůna).
50'
Téměř každá domácí akce končí gólem. Na konci celé akce byl v tuto chvíli Jan Užek!
49'
Také na druhé straně se pískal sedmimetrový hod. Ani Strack se nemýlil!
49'
Vyloučení v týmu HCB Karviná (Dominik Solák).
49'
Rychlá házená pokračuje, za domácí celek skóruje Monczka!
48'
Velmi pěkná akce na druhé straně palubovky, Bureš přehodil Mokroše a snížil!
48'
Sedmička pro Karvinou. Jan Užek zakončil přesně k tyči!
47'
Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Adam Gřešek).
46'
Téměř každá útočná akce končí gólem. Brůna navyšuje domácí náskok na sedm branek!
46'
Hostům zbývala ještě chvilka přesilové hry. Toho využil Kocich, který bleskově snížil!
45'
Solák naznačil přihrávku, poté zakončoval chytrou střelou přes prsty, Cáb byl opět bez šance!
45'
A zase přihrávka na pivota! Gřešek zakončoval přesně k tyči, Frýdek snižuje na šest branek.
44'
Vyloučení v týmu HCB Karviná (Radim Chudoba).
44'
Karvinští se podruhé prosazují v početní nevýhodě, trefil se Zbránek!
43'
Tvrdá rána Chudoby z pravé strany směřovala na vzdálenější tyčku, Cáb nestihl zareagovat!
42'
Chytrá přihrávka na brankoviště, z pozice pivota se prosadil Žvak!
42'
Vyloučení v týmu HCB Karviná (Matěj Nantl).
41'
Oddechový čas pro hosty.
41'
Solák se neunáhlil a ještě přihrával na pravou stranu. Nedoma zakončoval o zem, Cáb byl bez šance!
40'
Sám na branku soupeře běžel Nedoma. Domácí házenkář překonal Cába!
40'
Přihrávka Brůny na Chudobu. Jeho tvrdá rána minula hostující branku!
39'
Pomichálek přehazoval Mokroše z pravého křídla, balón poslal pouze nad branku!
38'
I ve druhém poločase je to hlavně o útoku! Hostující Strack snižuje!
38'
Karviná má stále početní výhodu. Tu využil na středu úplně volný Monczka!
37'
Nakonec to na sebe vzal Kocich. Jeho rána nakonec zapadla přesně k tyči!
37'
Rozhodčí mají zdviženou ruku, hosté už budou muset zakončovat.
36'
Rychle využitá přesilovka, Zbranek navýšil domácí náskok na pět branek!
36'
Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Erik Žvak).
35'
Sedmimetrový hod hostů. Mokroš vychytal Kocicha, skóre se nemění!
35'
Hosté přišli o balón a do samostatného úniku postupoval Solák. Ten přidal svou druhou branku během krátké chvíle!
34'
Na pravé straně si do zakončení naskočil Solák. Jeho rána mířila pod horní tyčku!
33'
Hodně krkolomný útok hostů teď přesnou střelou v časové tísni zakončil Kocich!
32'
Domácí bleskově rozehráli, před Brůnou se otevřela obrana soupeře, karvinský házenkář si věděl rady!
32'
Frýdek se prosazuje v početní nevýhodě, z delší vzdálenosti teď zakončoval Mazur!
32'
Karvinští hráli v dvojnásobné početní výhodě, hosty zachránila branková konstrukce!
31'
Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Sebastián Strack).
31'
Domácí začali přesilovou hrou. Z levého křídla se prosadil Zbránek!
31'
Druhý poločas začne přibližně v 11:12.
Podle očekávání sledujeme nesmírně rychlou házenou, které dominují především útoky! Karviná měla po většinu první půle navrch a dostala se až do čtyřbrankového náskoku. Frýdek ale rozhodně nesložil zbraně a ještě minutu před odchodem do kabin platilo vyrovnané skóre. Závěrečná minuta patřila domácím házenkářům, ti vedou rozdílem dvou branek!
30'
30'
30'
Rychlou domácí akci zakončil Jan Užek. Navíc to bylo s faulem a bude se vylučovat!
30'
Na brankovišti se s míčem otočil Brůna, který poté poslal domácí házenkáře do vedení!
29'
Blesková odpověď na druhé straně palubovky, Strack je dnes doslova k nezastavení!
29'
Karviná šla rychle dopředu a zase vede. Postaral se o to Chudoba!
28'
Dlouhou přihrávkou do trháku byl oslovený Bureš. Ten zakončoval o zem, Frýdek srovnává skóre!
28'
Do vzduchu se dostal Mazur. Jeho dělovka skončila pod horní tyčí, hosté znovu snižují!
27'
Petrovský našel Gřeška. Jeho střelu z bezprostřední blízkosti vychytal Mokroš!
27'
To byla nechytatelná rána Chudoby. Míč směřoval přesně do šibenice!
26'
Oddechový čas pro domácí.
26'
Po chybě v domácí rozehrávce postupoval úplně sám na branku Bosák. Už je to jen o jeden gól!
26'
Horáček zakončoval mezi nohy Mokroše. Míč se se štěstím dostal za brankovou čáru!
25'
Ta zůstává neproměněna, Monczka hostujícího brankáře nepřekonal!
25'
Brůna byl bráněný v brankovišti, je tady sedmička také na druhé straně!
24'
Sedmička pro Frýdek. Kocich se nemýlil a snížil na rozdíl tří branek!
23'
Rozhodčí pískali kroky na hostující straně, do trháku se dostal Monczka, který navýšil domácí náskok!
23'
Za obranou Frýdku zůstal úplně volný Zbranek. Ten naznačil střelu, poté přidal čtrnáctý přesný zásah svého celku!
22'
Domácí házenkáři přišli o balón a musí se rychle vracet.
21'
Dobrou přihrávku na brankoviště dostal Gřešek. Proti němu přišel skvělý zákrok Mokroše!
21'
20'
To byla pěkná akce domácích, Chudoba poté zakončoval do protipohybu hostujícího brankáře!
20'
Domácí bránili hodně vysoko, poté propadli. Mazur se prosadil střelou o zem!
19'
Rozhodčí přerušili hru kvůli úpravě času. Ten se bude vracet o deset vteřin, u míče jsou už zase hosté.
19'
Tvrdá rána Horáčka na vzdálenější tyčku, balón nakonec skončil v síti!
18'
18'
Do samostatného úniku se dostal Chudoba. Ten poté střílel do horní části branky!
17'
Žlutá karta pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Martin Kocich).
17'
Branka domácích neplatí, rozhodčí pískal prorážení, dopředu už zase spěchají hosté!
16'
Žlutá karta pro tým HCB Karviná (Matěj Nantl).
16'
Tvrdý souboj na brankovišti, rozhodčí pískají faul na Gřeška.
15'
Šťastná trefa hostů! Strack zakončoval do tyče, balón se ale odrazil do zad domácího gólmana, vzápětí do sítě!
14'
Několik přihrávek, především nechyběl dobrý pohyb. Celou akci zakončoval Solák, který měl hodně prostoru!
13'
Gřešek si na pivotu řekl o přihrávku, z bezprostřední blízkosti poté skóroval!
13'
Podstřel Monczky. Hostující brankář toho moc neviděl, míč se k jeho smůle dostal až za jeho záda!
12'
Téměř každá útočná akce končí gólem. Z osmi metrů si naskočil Strack, sedmá branka Frýdku!
12'
K odraženému míči se dostal Zbranek, který poté volil na levém křídle technické zakončení!
11'
Skrytá a hlavně tvrdá rána Stracka, hostující házenkáři snižují!
10'
Totožná situace jako před malou chvílí! Do prázdné branky teď v pádu vystřelil Zbranek!
10'
Frýdek přišel o balón a jelikož hrál v šesti, Chudoba poté z vlastní poloviny trefil odkrytou branku!
9'
Bleskově využitá přesilovka. Nedoma vrací domácímu týmu těsný náskok!
9'
Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Vojtěch Petrovský).
8'
Petrovský míč posunul do pravého křídla, Pomichálek zakončoval pouze do boční sítě!
8'
V závěru přesilové hry Frýdku se prosazuje Strack. Ten poslal domácího brankáře na druhou stranu!
7'
Nepřesná rozehrávka na hostující straně, Solák se poté prosadil z pozice pivota!
6'
Jasný faul na Petrovského. Ten se i přesto dokázal prodrat ke střele, srovnáno!
6'
Vyloučení v týmu HCB Karviná (Jan Zbránek).
6'
Brůna vzal zakončení na sebe. Míč se po jeho tvrdé střele zastavil až v síti!!
5'
Výborné zákroky brankářů na obou stranách. Z pravého křídla poté srovnal Pomichálek!
4'
Žlutá karta pro tým HCB Karviná (Dominik Solák).
4'
Dobrou přihrávku za obranu dostal Zbranek. Karviná jde dnes poprvé do vedení!
3'
Solák na nic nečekal a zakončoval ze středu. Opět máme srovnáno!
3'
Zatím sledujeme podle očekávání rychlou házenou. Frýdek má po individuální akci Kocicha lehce navrch!
2'
Domácí šli do přečíslení, jenže hostům pomohla branková konstrukce!
2'
Karvinští teď celou akci sehráli do pivota, odkud se prosadil Jan Užek!
1'
Podstřel Stracka z nějakých osmi metrů, hosté jdou v první minutě do vedení!
1'
První vzájemný duel těchto dvou týmů nám nabídl pořádnou přestřelku, Karviná na půdě svého soupeře zvítězila 41:36. To jí ale nebylo nic platné, soutěžní komise ČSH totiž na začátku prosince rozhodla o kontumaci ve prospěch Frýdku-Místku, a to kvůli neoprávněnému startu reprezentanta Nicolase Noworyty.
Na druhé straně Pepino SKP Frýdek-Místek. Také hosté se prezentují rychlou házenou, při jejich zápasech padá velký počet branek. Svou zásluhu na tom má především velezkušený kanonýr Vojtěch Petrovský, s 81 brankami nejlepší střelec hostujícího celku. Frýdek je v tuto chvíli sedmý, má 18 bodů. V posledním kole hrál doma proti Brnu, z utkání dokázal získat plný bodový zisk!
HCB Karviná má oproti ostatním týmům o utkání méně. Nutno dodat, že v posledních dvou zápasech se jí ale vůbec nedařilo! Nejprve na domácí palubovce podlehla Kopřivnici, následně prohrála i v Plzni. Karviná má v tuto chvíli 23 bodů a nachází se na třetí příčce tabulky. Marek Monczka má na svém kontě momentálně 87 gólů a je nejlepším střelcem svého týmu!
Zdravím všechny příznivce české házené! Extraliga má na programu osmnácté kolo, Karviná v něm v neděli před vlastními příznivci vyzve Frýdek-Místek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.