Házená - Extraliga muži - 13. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Kopřivnice : Frýdek-M. - 12. prosince 2018   20:15

Kopřivnice
Kopřivnice
2' Hanus  • 7' Jan Gřes  • 8' Hanus  • 13' Bukovský  • 16' Hanus  • 17' Hanus  • 18' Jan Gřes  • 20' Unger  • 21' Bukovský  • 25' Unger  • 27' Hanus  • 29' Bukovský  • 32' Jan Gřes  • 36' Bukovský  • 38' Čadra  • 40' Hanus  • 42' Střelec  • 43' Hanus  • 44' Hanus  • 46' Jan Gřes  • 49' Holbein  • 52' R. Brůna  • 56' Fulnek  • 60' Hanus
27:27
(12:12)
Frýdek-M.
Frýdek-M.
4' Bosák   • 4' Bosák   • 5' Strack   • 6' Gřešek   • 10' Gřešek   • 11' Strack   • 15' Strack   • 20' Petrovský   • 26' Stržínek   • 30' Bosák   • 32' Petrovský   • 33' Strack   • 34' Kocich   • 35' Kocich   • 39' Bosák   • 39' Bosák   • 45' Klaban   • 48' Petrovský   • 51' Petrovský   • 51' Bosák   • 53' Kocich   • 55' Stržínek   • 56' Stržínek   • 59' Gřešek
Kopřivnice
Žingor, Chalupa – R. Brůna, Střelec, Karban, D. Zima, Jan Gřes, Čadra, Petřík, Holbein, Unger, Fulnek, Jonák, Hanus, Bukovský.
Bečička, Horák
Frýdek-M.
Pyško, Cáb, Coch – Stržínek, Šimek, Petrovský, Klaban, Gřešek, Bureš, Kocich, Strack, Žvak, Mazur, Musálek, Mynář, Bosák.

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
KH Kopřivnice – Pepino SKP Frýdek-Místek 27:27 (12:12)
Nejvíce branek: Hanus 9, Bukovský 4, Gřes 4 – Bosák 6, Petrovský 6/2, Strack 4. Rozhodčí: Bečička, Horák. Sedmimetrové hody: 3/3 – 4/3. Vyloučení: 6:4.
Derby je u konce, body se dělí! Pokud bude po základní části rozhodovat vzájemný zápas, úspěšnější bude Kopřivnice. Domácím házenkářům dnes vůbec nevyšly vstupy do jednotlivých poločasů. Kopřivnice však vždy dokázala zabrat a dostat se do vedení. Frýdek si zkušeně pohlídal závěrečnou minutu v útoku, poslední střelu měl dvě vteřiny před koncem Strack. Jeho pokus však Žingor vyrazil nad branku!
60'
O úplně poslední střelecký pokus se postaral Strack, který to proti aktivní obraně neměl lehké. Žingor míč vyrazil nad branku, víc už se nestane!
60'
Žlutá karta pro realizační tým Pepino SKP Frýdek-Místek.
60'
Žlutá karta pro realizační tým KH Kopřivnice.
60'
Do konce devatenáct vteřin, u míče hosté, kterým bude patřit poslední útočná akce.
60'
Z pravého křídla odpovídá Hanus, srovnáno! Vstupujeme do závěrečné minuty.
59'
Petrovský našel Gřeška, který se z pozice pivota nemýlil, Frýdek jde do vedení!
59'
Rozběhly se poslední dvě minuty tohoto utkání, Pyško rozehrává, Frýdek jde do postupného útoku.
58'
Brůna byl faulovaný Gřeškem, domácí celek zůstane u míče.
57'
Sehrávka do pravého křídla, Žingor teď důležitým zákrokem vychytal Klabana!
57'
Oddechový čas pro hosty.
56'
Rychlá odpověď na druhé straně, Frýdek využil přesilové hry, prosadil se znovu Stržínek!
56'
Hodně nečekaná střela Fulneka. Ten nakonec dokázal i se štěstím skórovat!
55'
Situace jeden na jednoho, Stržínek proskočil mezi dvěma obránci a srovnal!
55'
Vyloučení v týmu KH Kopřivnice (Rostislav Brůna).
55'
Je tady další úprava hrací plochy.
55'
Za Žingorem teď zvonila brankové konstrukce, dopředu jdou domácí.
54'
Po faulu na Brůnu přišla sedmička pro Kopřivnici. Střelec překonal Cocha!
53'
Kocich obstřelil Čadru, balón nakonec končí v síti, drama pokračuje!
53'
Ze vstřelené branky se radoval Gřešek. Gól ale neplatí, hosté však zůstanou u balónu.
52'
Své výšky teď dokázal využít Brůna! Ten posílá domácí celek znovu do vedení!
51'
Sám na branku postupoval Bosák, kterému se nabízela přihrávka na Stržínka. Vzal to ale na sebe a srovnal!
51'
Oddechový čas pro domácí.
51'
Zase Petrovský, ten to teď bere hodně na sebe. Zkušený frýdecký hráč trefil šibenici!
50'
Rozhodčí pískal technickou chybu Čadry, pravděpodobně kroky, domácí házenkář se tomuto rozhodnutí hodně diví.
49'
Do zakončení se dostal opět Petrovský. Ten byl v tuto chvíli vychytán Žingorem!
49'
Skvěle sehráno! Za obranu si sběhl Holbein, který z bezprostřední blízkosti skóroval!
48'
Petrovský to vzal na sebe, dostal se mezi dva bránící hráče a skóroval na bližší tyčku!
47'
Gřešek si pomohl faulem, rozhodčí signalizuje pasivitu domácích.
46'
46'
Před Gřesem se rozestoupila obrana soupeře. Domácí hráč toho využil!
45'
Dlouhé poslední tři kroky Klabana, ten se vzápětí prosadil z bezprostřední blízkosti a snížil!
44'
Průraz Frýdku! Domácí teď nikam nespěchají, jdou do postupného útoku.
44'
Ztráta míče na hostující straně, Hanus postupoval sám na branku, Pyško byl bez šance!
43'
Rozhodčí přerušuje hru, následovat bude úprava hrací plochy.
43'
Domácí jdou podruhé v tomto utkání do vedení, znovu se prosazuje z pravého křídla Hanus!
42'
Z levé strany se prosazuje Střelec, bleskově využitá přesilová hra domácích, opět máme srovnáno!
41'
Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Jakub Bosák).
41'
Střela Stracka skončila na tyči! Dnes už popáté trefená branková konstrukce.
40'
Kopřivnice odpovídá z pravého křídla, Hanus zakončoval do horní části branky!
39'
Dlouhá přihrávka Pyška na Bosáka, který se v samostatnému úniku nemýlil, doskočil skoro až do branky!
39'
Z levého křídla se prosazuje Bosák. Jeho čtvrtý přesný zásah v tomto utkání!
38'
Domácí se v oslabení dostali do přečíslení, které zakončil Čadra!
37'
Střelec se opět nemýlil, na čáře sedmimetrového hodu je dnes stoprocentní!
37'
Bránění v brankovišti, rozhodčí nařídil další sedmičku pro Kopřivnici.
36'
Vyloučení v týmu KH Kopřivnice (Jan Hanus).
36'
Bukovský dostal hodně prostoru. Domácí házenkář toho využil a skóroval!
36'
Tentokráte šel na sedmičku Petrovský. Hostující kanonýr překonal Žingora!
36'
Gřešek byl faulován v brankovišti, další sedmimetrový hod pro hosty!
35'
Kocich to vzal opět na sebe a zakončoval z nějakých sedmi metrů, hosté už zase vedou o dva góly!
35'
Sedmičku domácích si vzal na starost Střelec. Ten mířil k tyči a snížil!
34'
Gřešek udělal prostor Kocichovi. Ten naznačil přihrávku, poté zakončoval. Byl úspěšný!
34'
Sedmička pro Frýdek. Kocicha vychytal Žingor, hosté však zůstanou u balónu.
34'
Vyloučení v týmu KH Kopřivnice (Marek Bukovský).
33'
Na jedné straně skvělý zákrok Pyška nohou, na té druhé ukrytá střela Stracka, hosté zase vedou!
32'
Spousta prostoru pro Petrovského. Ten toho bez větších problémů využil!
32'
Parádní podstřel Gřese! Balón mířil přesně pod horní tyčku!
31'
Avizovaná pasivita domácích, ti budou muset zakončovat.
31'
Druhý poločas začne přibližně ve 20:59.
Úvodní třicetiminutovka hry je za námi. Hosté do tohoto utkání vstoupili výborně, dostali se do čtyřbrankového náskoku. Domácí se s postupem času dostali do zápasu, dvě minuty před koncem první půle dokonce do vedení. V poslední minutě se prosadil Bosák, který určil nerozhodný výsledek. Druhý poločas tak slibuje pořádné drama!
30'
30'
Čadra přes modrou zeď zakončit nedokázal, svým protihráčům se omlouvá.
30'
Na začátku poslední minuty se prosazuje z levého křídla Bosák, který srovnává!
29'
Vyloučení v týmu KH Kopřivnice (Jan Holbein).
29'
V posledních vteřinách útoku se prosadil Bukovský, který obstřelil obranu. Domácí se poprvé v tomto utkání dostávají do vedení!
28'
Gřešek zakončoval přes celé hřiště do prázdné branky. Jeho střela byla hodně nepřesná!
27'
Domácí hrají v sedmi, z pravého křídla se prosazuje Hanus, opět máme srovnáno!
27'
26'
Zblokovaná střela Stržínka, míč nakonec se štěstím skončil v síti, Chalupa už nedokázal zareagovat!
26'
Chalupa teď vychytal Stracka, hostující házenkáři zůstanou u balónu.
25'
První střelecký pokus skončil na tyči. Balón se odrazil k Ungerovi, který se nemýlil a srovnal!
24'
Vypadalo to, že domácí půjdou do protiútoku. Nakonec byl pískán faul na Gřeška.
24'
23'
Hanus to opět zkoušel technicky. Parádní zákrok vytáhl hostující gólman Pyško!
23'
Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Tomáš Klaban).
22'
Z levého křídla zakončoval Bosák. Toho dnes již podruhé zastavila branková konstrukce!
22'
Rozhodčí přerušuje hru kvůli úpravě hrací plochy.
21'
Jedna branka střídá druhou! Individuálně se nyní prosadil Bukovský!
21'
Sedmička pro Frýdek. Chalupa vystihl směr, kam bude Petrovský zakončovat. Na střelu hostujícího hráče dosáhnout nedokázal!
20'
Rychlá odpověď, z levé strany se prosazuje Unger, který snižuje!
20'
Před Petrovským se rozestoupila obrana domácích. Zkušený házenkář se nemýlil!
19'
Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Martin Kocich).
19'
O přihrávku si řekl Holbein. Ten zakončoval o zem, balón zastavilo břevno!
19'
Výborný zákrok brankáře Chalupy! Kopřivnice jde dopředu, domácí můžou srovnat.
18'
Kocich byl faulovaný, Frýdek hraje již tradičně bez brankáře.
18'
Rychle využitá přesilová hra! Úplně volný zůstal na pivotu Gřes, který snížil na rozdíl jediné branky!
17'
Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Martin Stržínek).
17'
Do samostatného úniku se dostal Hanus. Ten se nemýlil, už je to jen o dva góly!
16'
Čadra našel krásnou zadovkou Hanuse, ten byl v tomto případě přesný, zakončoval na bližší tyč!
15'
Hodně prostoru dostal Strack. Ten toho využil, znovu se prosadil z nějakých sedmi metrů!
15'
Dohrávka do pravého křídla, zakončení Hanuse skončilo vysoko nad brankou!
14'
Tentokráte se Gřešek ke střele nedostal, výborný obranný zákrok zaznamenal Petřík.
13'
Individuální akce Bukovského! Ten dokázal skórovat i s faulem a snížil!
12'
Rozhodčí Bečička si myslel, že balón skončil v bráně. Míč směřoval pouze do sítě za brankou, rozehrávat bude Pyško.
12'
V dalším samostatném úniku Bosák. Jeho technické zakončení zastavilo břevno!
11'
Strack se dostal do střely z nějakých sedmi metrů. Mířil přesně k tyči!
10'
Žlutá karta pro tým KH Kopřivnice (Martin Střelec).
10'
Pěkně sehraná akce Frýdku, Gřešek připisuje svou druhou branku z pivota!
9'
Vypadá to, že vše bude v pořádku, hra pokračuje, u balónu jsou hosté.
9'
Rozhodčí píská průraz, na zemi zůstává ležet Kocich, kterého fauloval Gřes.
8'
Podstřel Bosáka skončil vedle branky, podle všeho to ale bylo s tečí.
8'
Hanus se skvěle uvolnil, udělal rychlé tři kroky, následně se prosadil z hranice brankoviště!
7'
Žlutá karta pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Tomáš Klaban).
7'
Gřes našel prostor mezi dvěma bránícími hráči a v závěru oslabení dokázal snížit!
6'
Rychlý přechod na útočnou polovinu, balón dostal na pivotu Gřešek, je tady další branka!
5'
Vyloučení v týmu KH Kopřivnice (Zdeněk Čadra).
5'
Faulovaný Strack se nakonec prodral do zakončení. Dokázal vstřelit branku, bude se vylučovat!
4'
Totožná situace o pár vteřin později, snadná branka pro Bosáka!
4'
Do samostatného úniku se dostal Bosák. Ten hosty opět posílá do vedení!
4'
Signalizovaná byla pasivní hra, Střelec si skvěle naběhl, ovšem z bezprostřední blízkosti ho vychytal Pyško!
3'
Ztráta míče na hostující straně, Kopřivnice se může dostat do vedení!
3'
Žlutá karta pro tým KH Kopřivnice (Jaromír Petřík).
2'
Odpověď z pravého křídla na druhé straně palubovky, Hanus srovnává!
1'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Martin Kocich).
1'
První útočná akce bude patřit hostujícím házenkářům.
1'
Vzájemná utkání

První duel těchto dvou celků přinesl 62 branek a i dnes se dá očekávat přestřelka! Frýdek-Místek před vlastními příznivci prohrál (30:32). Kopřivnice je i v tomto duelu pasována do role mírného favorita.
Pepino SKP Frýdek-Místek

Hosté do sezony nevstoupil vůbec dobře, ovšem poté dokázali zvítězit v šesti zápasech v řadě a prokázali, že se s nimi rozhodně musí počítat. Před pár dny byl v jejich prospěch kontumován zápas proti Karviné, což přidalo další body, těch je nyní patnáct, frýdečtí házenkáři se nachází na čtvrtém místě. Jejich tahounem je již tradičně Vojtěch Petrovský.
KH Kopřivnice

Domácí házenkáři maj na svém kontě třináct bodů, momentálně jim patří šestá příčka. Svěřenci trenéra Lubomíra Veřmiřovského hrají rychlou házenou. Dávají velký počet branek, zároveň jich i hodně dostávají, po dvanácti duelech mají skóre 353:326. Jejich nejlepším střelcem je v tuto chvíli Zdeněk Čadra, který v dosavadním průběhu sezony zaznamenal 56 branek.
Pěkný den přeji všem příznivcům házené! Česká Extraliga má na programu dohrávku třináctého kola, v rámci které nás ve středu čeká jedno utkání. KH Kopřivnice v něm na domácí palubovce vyzve Pepino SKP Frýdek-Místek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:15.