Házená - Extraliga muži - 19. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Kopřivnice : Hranice - 23. února 2019   18:00

Kopřivnice
Kopřivnice
1' Střelec  • 3' Fulnek  • 8' Fulnek  • 10' Hanus  • 15' Fulnek  • 17' Bukovský  • 19' Bukovský  • 22' Petřík  • 23' Střelec  • 26' Bukovský  • 27' Střelec  • 30' Fulnek  • 44' Holbein  • 48' Fulnek  • 49' Petřík  • 50' Střelec  • 52' Střelec  • 54' Fulnek  • 57' Bukovský  • 58' Hanus
40:29
(17:15)
Hranice
Hranice
16' Andrš   • 22' Magrla   • 45' Andrš   • 49' Mičkal
Kopřivnice
Hranice

Z mé strany je to pro dnešek vše. Přeji hezký zbytek dne a těším se u dalšího sledování onlajn přenosů.
Ve druhé půli rozpoutaly neskutečnou přestřelku, která vyvrcholila ve vstřelenou čtyřicítku domácího celku. Po ukončení přelévání skórujících týmů Kopřivnice dokázala udělat kratičkou šňůru, díky které si zajistil rozhodující náskok, který poté pouze navyšoval. Kopřivnice nakonec v nervózním a vyhroceném utkání přejela Hranice 40:29.
60'
Jsou to domácí, kdo se dočkal kulatého skóre.
60'
Domácí přidávají další branku. Teď je jen otázka, kdo dá první 30 nebo 40.
59'
Domácí brankář nyní inkasoval branku střelou mezi nohy.
58'
Jan Hanus přidává další branku z křídla. Domácí tak vedou již o 10 branek.
57'
Bukovský přidává další branku. O vítězi utkání je zřejmě rozhodnuto.
56'
Kopřivnice zahrála domluvený signál při oddechovém čase a skóruje.
55'
Oddechový čas pro domácí.
54'
Po menší odmlce se za domácí trefuje Patrik Fulnek.
53'
Domácí přidávají v přesilovce ještě jeden gól.
52'
Přesilovku ihned využívá, kdo jiný než, Martin Střelec.
52'
Zápas začíná být vyostřený a Pernička si půjde za svůj zákrok sednout na 2 minuty.
51'
Hráči Hranic snižují na rozdíl 5 branek.
50'
Střelec navyšuje z křídla vedení svého týmu.
49'
Hranice snižují ještě v téže minutě.
49'
k ihned reaguje gólem.Petříj
49'
Mičkal využil otevřeného prostoru na brankovišti a střílí z něj branku.
48'
Fulnek přidává svoji šestou branku a na druhé straně jeho spoluhráč v bráně předvádí další parádní zákrok.
47'
Viděli jsme dobré zákroky brankářů na obou stranách.
46'
Nyní se domácí celek rovněž dokázal prosadit.
45'
Hosté přidávají další branku hodem do prázdné.
45'
Matěj Andrš střílí branku hned po oddychovém čase svého týmu.
44'
Oddechový čas pro hosty.
44'
Rychlý protiútok úspěšně zakončuje Holbein.
43'
Střelou z devíti metrů navyšují domácí náskok na 4 branky.
42'
Hosté se prosazují přehozením brankáře z křídla.
41'
Kopřivnice navyšují náskok individuálním průnikem jednoho z jejich hráčů.
40'
Tentokráte to jsou Hranice kdo dokázal rychle odpovědět na inkasovanou branku.
39'
Tento klid nezvykle z křídla narušil Martin Střelec.
38'
Přestřelka se nyní trochu uklidnila a vidíme spíše pevné obrany.
37'
Trochu se nám to tu rozstřílelo a opět to jsou domácí, kdo dokáže rychle reagovat na obdrženou branku.
36'
Hranice opět snižují.
36'
Kopřivnice dokázala opět rychle odpovědět.
36'
Cement se opět prosazuje...
35'
Domácí se konečně dokázali odpoutat od závodů a vedou již o tři branky.
34'
Vidíme další ultrarychlou odpověď domácích.
34'
Hranice opět dávají branku...
33'
...a opět rychlá gólová odpověď domácího celku.
33'
Viděli jsme další branku hostujícího celku...
32'
...domácí ale opět bleskově odpovídají gólem.
32'
Hranice opět snižují....
31'
Jenže domácí odpovídají hned z rozehry do prázdné branky. Brankář se nestihl vrátit.
31'
Hranice střílí branku a snižují....
31'
Brankářovi hostí se nelíbil způsob, jakým docílil vstřelené branky Fulnek a za své protesty si vysloužil červenou kartu.
31'
Druhý poločas začne přibližně v 18:50.
Domácí si vytvořili od začátku hry solidní náskok a vývoj utkání kontrolovali. Poté si však hosté vyžádali oddechový čas a hosté zřejmě začali plnit pokyny trenéra, díky čemuž se dostali na rozdíl pouhé branky, který nevýšil krásným gólem v poslední vteřině Martin Fulnek.
30'
30'
Patrik Fulnek prováděl volný hod v poslední vteřině. Fulnek začal padat do strany a těsně před dopadem na zem vystřelil a překonal tak šestičlennou zeď a brankáře k tomu. Určitě se jedná o nejhezčí branku utkání.
29'
A ještě jedna branka pro Hranice hodem přes celé hřiště do prázdné branky.
29'
Tohoto zákroku využívají spoluhráči a snižují náskok domácích.
28'
Hostující brankář si připisuje zákrok.
27'
Střelec ale okamžitě vrací svému týmu tříbrankový náskok.
26'
Hosté snižují z odraženého míče.
26'
Marek Bukovský se dnes trefuje potřetí a zajišťuje tak opět rozdíl o 3 branky.
25'
Hranice okamžitě snižují.
25'
Střelec proměňuje další sedmičku.
24'
24'
Hosté rychle přidávají ještě jednu branku a rozdíl ve skóre jsou pouze 2 branky.
24'
Hostům se z následujícího útoku rovněž daří skórovat.
23'
Krásným obloukem překonal vybíhajícího gólmana hostí Martin Střelec.
22'
Hranice snižují na rozdíl 3 branek.
22'
Za hosty rychle snižuje Magrla.
22'
Po dlouhém obléhání branky soupeře se trefuje Jaromír Petřík.
21'
Mičkal tentokráte pohořel při sedmičce a brankáře domácích na brankové čáře nepřekonává.
21'
A rychle přidávají i další branku.
21'
Hranicím pomohl oddechový čas a nyní skórují.
20'
20'
Ztráta míče hostí a rychlá protiakce domácího týmu končí jedenáctou brankou Kopřivnice.
20'
Hráči Kopřivnice přidávají další branku a rozdíl vstřelených branek je nyní dvojnásobný.
19'
Bukovský přidává další branku.
18'
Mičkal dnes již podruhé proměňuje sedmimetrový hod.
17'
Z devítky se nenápadnou ale prudkou střelou prosazuje Bukovský.
16'
Po individuální akci snižuje Matěj Andrš.
15'
Patrik Fulnek přidává další branku.
14'
Domácí nepřesně pálí z křídla, čehož využívají hosté ke snížení náskoku domácího celku.
13'
Domácí gólman si připisuje další zákrok.
12'
Střelec zvyšuje ze sedmičky přímou střelou bez náznaku.
11'
Vyloučení si vysloužil nyní i Patrik Fulnek.
10'
Z úniku se do prázdné branky prosazuje Hanus.
9'
Hosté se nyní prosazují i v oslabení.
8'
Kozlovský je za svůj zákrok vyloučen.
8'
Fulnek se ve výskoku trefuje a ještě ve vzduchu jej sráží na zem soupeř.
7'
Nyní dokonce zasáhl brankář domácího celku.
6'
Kopřivnice stále nepouští ke střele soupeře.
5'
DOmácí se opět brání velice účinně.
4'
Nyní vidíme spíše souboj obran a gólmanů.
3'
Patrik Fulnek skóruje poté co jeho tým zachránilo břevno.
3'
Domácí opět skórují.
2'
Mičkal srovnává ze sedmičky.
1'
Účet utkání otevírá Martin sSřelec.

KH ISMM Kopřivnice: Žingor, Chalupa – Krpelík, R. Brůna, Střelec, Karban, Rachač, Veřmiřovský, D. Zima, Jan Gřes, Čadra, Mička, Petřík, Holbein, Unger, Hardt, Fulnek, Antes, Jonák, Filouš, Očkovič, Mráz, Ripper, Hanus, Bukovský.

TJ Cement Hranice: Magrla, Klement, P. Kleisl, Vydra, Kučerka – Menšík, Magrla, Brož, Padalík, T. Mlotek, Bechný, Andrš, Hub, J. Mičola, Tůma, Indrák, Mičkal, Kozlovský, Holiš, Pernička, Švébiš..
1'
Co se týká vzájemných zápasů, tyto týmy se v posledních pěti utkáních pravidelně střídaly v tom, kdo ze vzájemného duelu odešel jako vítěz. Poslední duel vyhrála v listopadu v Hranicích Kopřivnice 23:28.
Zatímco domácí laborují na hranici toho, zda budou hrát play off doma či venku, Hranice řeší problém sestupu. Jejich 13 bodů a desáté místo však dává tomuto týmu slušnou naději, ale rozhodně ne jistotu. Hranice v posledním zápase prohrály doma s Novým Veselí 22:24 a stejně vyrovnaný výkon by hráči Hranic určitě rádi předvedli i dnes.
KH ISMM Kopřivnice je aktuálně na 4. pozici a oplývá nejlepší formou ze všech týmů, když neprohrál 6 zápasů v řadě, díky čemuž na čelo tabulky ztrácí pouhé čtyři body.
Hezký den Vám přeji od onlajnového přenosu z házenkářského utkání STRABAG RAIL Extraligy mužů, ve kterém se proti sobě postaví týmy KH ISMM Kopřivnice a TJ Cement Hranice.