Házená - Extraliga muži -  ONLINE PŘENOS -  Kopřivnice : Jičín - 24. března 2019   18:00

Kopřivnice
Kopřivnice
5' Hanus  • 8' Čadra  • 8' Jan Gřes  • 9' Jan Gřes  • 10' Hanus  • 10' Hanus  • 11'   • 20' Hanus  • 23'   • 24' Holbein  • 25'   • 26' Hanus  • 28' Jan Gřes  • 29'   • 31' Hanus  • 32' Jan Gřes  • 34' Jan Gřes  • 35' Hanus  • 36' Holbein  • 37' Holbein  • 38' Hanus  • 40' Čadra  • 42' Čadra  • 44' Fulnek  • 44' Žingor  • 50' Fulnek  • 53' Fulnek  • 55' Fulnek  • 57' Střelec  • 58' Očkovič  • 59' Střelec  • 60'   • 60'
36:24
(17:10)
Stav série: (1:1)
Jičín
Jičín
7'    • 10' Dolejší   • 11' Bíšek   • 14' Kubík   • 20' Hlava   • 22' Krahulec   • 23' Horut   • 24'    • 34'    • 35' Kubík   • 36' Kubík   • 39' Kubík   • 40' Kolc   • 41' Rychna   • 47' Hlava   • 50' Groh   • 52' Horut   • 54' Horut   • 57' Bíšek   • 60' Rychna
Kopřivnice
Žingor, Chalupa, Ripper – Střelec, D. Zima, Jan Gřes, Čadra, Petřík, Holbein, Unger, Hardt, Fulnek, Jonák, Očkovič, Hanus, Bukovský.
Hanák, Pavlíček
610 diváků
Jičín
Veverka, Machalický – Rychna, Krahulec, Dolejší, Horut, Hlava, Kovařík, Freiberg, Bíšek, Miľko, Šulc, Kolc, Šebek, Kubík, Groh.

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
KH ISMM Kopřivnice – HBC Ronal Jičín 36:24 (17:10)
Nejvíce branek: Hanus 8, Čadra 8/1, Gřes 5 – Horut 6/2, Kubík 4, Hlava 3. Rozhodčí: Hanák, Pavlíček. Sedmimetrové hody: 4/3 – 4/2. Vyloučení: 6:5. Diváci: 610.
Je dobojováno! Domácí tým potvrdil roli favorita a srovnává vývoj této čtvrtfinálové série. Kopřivnice dnes byla od prvních minut lepším týmem a s postupem času navyšovala náskok, ten se nakonec zastavil na dvanácti brankách. Série se stěhuje do Jičína, kde se bude hrát jak v sobotu, tak i v neděli. Pokud by se nerozhodlo ani po čtvrtém utkání, rozhodující bitva by byla na programu buď 3. nebo 6. dubna, záleželo by na dohodě obou klubů.
60'
Deset vteřin před koncem běželi tři domácí házenkáři na prázdnou branku soupeře, tohle nemohlo dopadnout jinak. Víc už se nestane!
60'
Další branka domácího týmu přichází z levého křídla, do konce utkání zbývá necelých třicet vteřin.
60'
Obrany už působí hodně otevřeným dojmem, čehož v tuto chvíli využil Rychna!
59'
Za malou chvíli se rozeběhne závěrečná minuta utkání, po zákroku Rippera jsou u míče domácí hráči.
59'
Do samostatného úniku se dostal Střelec. Ten zakončoval na bližší tyčku do horní části branky!
58'
To byla pořádná rána od Očkoviče, Machalický nedokázal zareagovat!
57'
Na druhé straně palubovky se z pravé strany prosazuje Střelec!
57'
Milimetrově přesnou přihrávku od Machalického obdržel Bíšek, který zakončoval na bližší tyčku!
56'
Přišel další zákrok od brankáře Chalupy! Krátce na to si domácí kouč vyžádal čas na poradu.
56'
Rozběhla se závěrečná pětiminutovka tohoto utkání, u míče jsou hosté.
55'
Do brány se dostal Chalupa, který si ihned připsal úspěšný zákrok, domácí už zase spěchají dopředu.
55'
Hodně nečekané zakončení od Fulneka směřovalo pod horní tyčku, Machalický byl bez šance!
54'
Z druhé vlny teď napřáhl Horut. Střela mířila pod břevno, zastavila se až v síti!
53'
Tentokráte to zkusil Kovařík. Jeho pokus, který směřoval k tyči, přečetl brankář Žingor!
53'
K radosti domácích fanoušků se prosazuje Fulnek, ten se ve druhém poločase rozehrál k výbornému výkonu!
52'
Z delší vzdálenosti napřáhl Horut, mířil přesně do šibenice, tohle nešlo chytat!
52'
Oddechový čas pro hosty.
51'
Fulnek ztratil balón, Bukovský si poté pomohl taktickým faulem.
50'
Po delší době skórují domácí házenkáři, na konci padesáté minuty se prosazuje Fulnek!
50'
Tentokráte už to hostům vyšlo, Groh trefuje odkrytou svatyni a snižuje na rozdíl osmi branek!
50'
Brankář Machalický chtěl přes celé hřiště odkrytou branku, míč však poslal pouze do brankové konstrukce!
49'
Žingor je vyvoláván domácím publikem! Kopřivnický gólman si chytře počkal, poté dokázal vychytat sedmimetrový hod Horuta!
49'
Další sedmička pro Jičín, Čadra v tuto chvíli jednoznačně bránil v brankovišti!
48'
Proti sedmičce Horuta se v tuto chvíli do branky postavil Chalupa. Ani ten ale nedokázal zasáhnout!
48'
Vyloučení v týmu KH ISMM Kopřivnice (Jan Holbein).
47'
Další úspěšný zákrok Machalického jednou nohou, hosté už zase spěchají dopředu.
47'
Jičín snižuje na deset branek, z pravé strany se prosazuje Hlava!
46'
Čadra byl Horutem nepříjemně zasažen do obličeje, vylučovat se ale nebude.
45'
Ve složitém střeleckém úhlu byl Kubík, který se ještě pokoušel míč vrátit na brankoviště. U balónu už zase domácí.
45'
Vyloučení v týmu KH ISMM Kopřivnice (Patrik Fulnek).
44'
Náskok domácích narůstá, prosadil se také brankář Žingor. Ten trefil odkrytou branku přes celé hřiště!
44'
Nikým nehlídaný se na brankovišti octil Fulnek. Ten mířil do horní části branky!
43'
Branka hostujících hráčů neplatil, rozhodčí totiž před malou chvílí pískal kroky.
43'
Dvouminutový trest pro realizační tým KH ISMM Kopřivnice.
42'
Hodně zajímavá situace, Čadra ze sedmičky překonal Machalického, jenže v době exekuce bylo na palubovce sedm kopřivnických házenkářů. Sedmička se opakovala, Čadra ovšem znovu skóroval. Následovat bude trest za příliš mnoho hráčů pro Kopřivnici!
42'
Vyloučení v týmu HBC Ronal Jičín (Ondřej Šulc).
42'
Hra je přerušena, na zemi zůstal ležet Groh. Ten bude podle všeho v pořádku.
41'
Oddechový čas pro domácí.
41'
Několik nepřesností na obou stranách, Rychna získal balón a překonal Žingora!
40'
Velmi chytré zakončení ze strany Kolce, hostující hráč přehodil brankáře Žingora!
40'
Z hodně složitého úhlu Čadra, už zase je to o deset branek!
39'
Z pozice levého křídla se trefil Kubík, ten je zatím nejlepším střelcem svého týmu!
39'
Rozhodčí přerušují hru, následovat bude úprava hrací plochy.
38'
Na pravém křídle dostal spoustu prostoru Hanus, ten domácím vrátil desetibrankový náskok!
38'
Sedmimetrový hod si vzal na starost Horut, který se štěstím skóroval!
37'
Vyloučení v týmu KH ISMM Kopřivnice (Jaromír Petřík).
37'
Jičín hraje bez brankáře, Holbein trefuje odkrytou branku soupeře a má obrovskou radost!
36'
Pěkná akce domácích, o přihrávku si řekl na pivotu Holbein, který vzápětí skóroval!
36'
Z levého křídla se neprosadil Unger, ten přestřelil branku. Bleskově odpověděl opět Kubík!
35'
Čadra orazítkoval brankovou konstrukci, Kubík byl na druhé straně přesnější!
35'
Tentokráte to byl Hanus, který po pravé straně unikal proti prázdné brance. Náskok Kopřivnice narůstá!
34'
Gřes běžel úplně sám na prázdnou branku, snadná trefa pro kopřivnického házenkáře!
34'
Hanuse teď parádním zákrokem zastavil brankář Machalický!
34'
Hosté se prosazují v oslabení a snižují na rozdíl osmi branek!
33'
Vyloučení v týmu HBC Ronal Jičín (Filip Veverka za nesportovní chování).
32'
Skvělá přihrávka na levou stranu, úplně volný Gřes se poté nemýlil!
32'
Další domácí gól neplatí, Kopřivnice i přesto zůstane u balónu.
31'
Velmi dobrý vstup domácích do druhého poločasu, prosadil se znovu Hanus!
31'
Druhý poločas začne přibližně v 18:46.
To se mu nepovedlo, s jeho technickým pokusem, kteří mířil doprostřed brány, si Žingor bez problémů poradil. Zatím sledujeme neprosto odlišné utkání, než včera. Kopřivnice výrazně přidala v defenzivě, o poločasové pauze vede sedmibrankovým rozdílem!
30'
30'
Ještě jedna devítka, dokáže Šulc vyzrát na zeď soupeře a na Žingora?
30'
Nejprve další úspěšný zákrok Žingora, poté snaha trefit odkrytou branku Jičína přes celé hřiště, domácím se skórovat nepodařilo.
29'
To byla tvrdá rána z nějakých devíti metrů, Machalický byl bez šance!
28'
Právě Gřes o malou chvíli později utekl do samostatného úniku a přidal další branku svého týmu!
28'
Gřes nedokázal zakončit v signalizované pasivitě a domácí taktéž ztratili balón.
27'
Jičínští hned v úvodu přesilové hry přišli o míč, domácí celek nikam nepospíchá.
27'
Vyloučení v týmu KH ISMM Kopřivnice (Jan Hanus).
26'
Balón putoval do pravého křídla, odkud Hanus zakončoval do horní části branky!
26'
Hodně ostrý zákrok na Čadru, domácí příznivci se trestu pro hostujícího hráče dožadovali marně.
25'
Opět se nám hra trochu rozpohybovala, domácí přidávají další přesný zásah!
24'
Tuto střelu si Žingor za rámeček rozhodně nedá, balón skončil za jeho zády!
24'
Domácí házenkáři teď celou akci sehráli do pivota, Holbein skóroval z bezprostřední blízkosti!
23'
Skrytá střela na bližší tyčku, Horut i se štěstím znovu snižuje!
23'
Na středu se otevřela úplně volná cesta pro domácí tým, Kopřivnice přidává dvanáctou branku!
22'
Pískán je faul na Fulneka, domácí zůstanou u balónu.
22'
Sehrávka do pravého křídla, v přesilové hře se prosazuje Krahulec, rozdíl ve skóre je tříbrankový!
21'
S pokusem Bukovského si poradil Machalický, který balón dokázal vyrazit!
20'
20'
Za hosty odpovídá Hlava, navíc to bylo s faulem za dvě minuty!
20'
Žingor teď do brejku poslal Hanuse, který utekl po pravé straně a úspěšně zakončoval na bližší tyčku!
19'
19'
Pět minut jsme neviděli žádnou branku, hosté si teď pomohli faulem.
18'
Domácí obrana zaspala, jenže hostující zakončení ze šesti metrů skončilo na horní tyčce!
18'
Téměř čtyři minuty teď čekáme na další změnu ve skóre, u balónu jsou hosté.
17'
Dobrá obrana hostů, poté důležitý zákrok Machalického jednou nohou!
16'
Byl to Bukovský, který podle všeho obdržel nějaký zásah do hlavy. Kopřivničtí fanoušci teď vyvolávají jeho jméno.
16'
Další přerušení hry, tentokráte na palubovce leží jeden z domácích házenkářů.
16'
Na jedné straně skvělý zákrok Žingora, na té druhé se Unger neodhodlal jít do zakončení z levého křídla.
15'
Kovařík nakonec i za pomoci brankáře Žingora odešel na střídačku. Doufejme, že nejde o vážnější zranění.
15'
Rozhodčí pískal průraz hostujícího hráče Kovaříka, který navíc zůstal ležet na hrací ploše a nevypadá to s ním vůbec dobře.
15'
Domácí se s balónem dostali do zámezí, Jičín už zase spěchá dopředu.
14'
Zatím sledujeme hodně ofenzivní utkání z obou stran, Kubík snižuje!
14'
Nařízena další sedmička pro Kopřivnici. Čadra zakončoval mezi nohy hostujícího brankáře!
13'
Další sedmička zůstává nevyužita, Petřík míč napálil jen do brankové konstrukce!
12'
Žlutá karta pro tým HBC Ronal Jičín (Zdeněk Kubík).
12'
Sudí pískal prorážení, míč pro kopřivnické házenkáře.
11'
Kopřivnický útok zatím působí na jedničku s hvězdičkou, hosté v obraně nestíhají!
11'
Úplně volný zůstal na pivotu Bíšek. Ten přehodil brankáře Žingora!
11'
10'
Další rychlý kontr zakončený přesným zásahem Hanuse, osmá trefa domácích za necelých deset minut!
10'
Jenže Kopřivnice bleskově rozehrála a Hanus běžel sám na branku. Snadná trefa!
10'
Sledujeme rychlou házenou, Dolejší za hosty snižuje!
9'
Téměř každá útočná akce domácích teď končí brankou, prosadil se znovu Gřes!
9'
Horut ze sedmičky překonal Žingora střelou k tyči a snížil na rozdíl dvou branek!
8'
Hosté přišli o míč a Gřes běžel úplně sám na prázdnou branku. Pátá trefa Kopřivnice!
8'
Pěkná akce v přesilové hře, Čadra se prosazuje z nějakých sedmi metrů a navyšuje domácí náskok!
7'
Jičínští házenkáři snižují, domácí příznivci se v tuto chvíli zlobí na rozhodčí!
6'
Na další sedmičku se proti Petříkovi postavil brankář Machalický. Ani ten ale nedokázal zasáhnout!
6'
Vyloučení v týmu HBC Ronal Jičín (Libor Horut).
5'
Žlutá karta pro tým KH ISMM Kopřivnice (Jan Gřes).
5'
Z pravého křídla se trefuje Hanus, Kopřivnice se dostává do vedení!
4'
Se štěstím teď Petřík proměňuje sedmičku, pomohla mu branková konstrukce!
4'
Žlutá karta pro tým HBC Ronal Jičín (Martin Miľko).
3'
Jičín chtěl trefit odkrytou branku přes celé hřiště, ovšem Žingor se stihl vrátit včas!
3'
Boj o balón na brankovišti, rozhodčí pískal domácí faul, hosté zůstanou u balónu.
2'
Hostující celek mohl navýšit svůj náskok, ovšem Šulc neproměnil sedmimetrový hod!
1'
Utkání bude řídit dvojice Michal Hanák a Luboš Pavlíček. Delegátem bude Daniel Douda.
Domácí házenkáři potřebují nutně zvítězit, v opačném případě by to s jejich šancemi na účast mezi nejlepší čtyřkou nevypadalo vůbec dobře! Jak zápas nakonec dopadne? Sledujte náš online přenos a určitě se to dozvíte!
Kopřivnice skončila na třetí příčce po základní části, což znamenalo, že narazí na šestý tým tabulky. Tím byl Jičín, který byl pasován do role outsidera. První bod série však putoval právě na jeho stranu, Kopřivnice padla tříbrankovým rozdílem (30:33). Jedenáct branek nasázel hostující Ondřej Šulc, sedmi brankami k výhře pomohl David Krahulec.
Zdravím všechny příznivce házené! Nejvyšší česká soutěž má na programu druhé zápasy play-off, my se podíváme na utkání, ve kterém Kopřivnice narazí na Jičín.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.