Házená - Extraliga muži - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Královo Pole : Hranice - 16. dubna 2019   18:00

Královo Pole
2' Hlípala  • 4' Stein  • 4' Stein  • 6' Koubek  • 6' Burget  • 9' Hlípala  • 11' Stein  • 13' Koubek  • 16' Stein  • 17' Cabák  • 18' Václav  • 20' Hlípala  • 20' Stein  • 21' Cabák  • 23' Stein  • 24' Kučera  • 25' Václav  • 26' Havlát  • 29' Petrović  • 30' Kučera  • 30' Havlát  • 31' Hlípala  • 32' Burget  • 35' Vaněk  • 38' Petrović  • 39' Koubek  • 43' Vaněk  • 44' Havlát  • 45' Vaněk  • 48' Vaněk  • 50' Havlát  • 51' Vaněk  • 52' Havlát  • 55' Stein  • 56' Petrović  • 57' Kučera  • 58' Petrović  • 60' Petrović
40:32
(21:17)
Hranice
Hranice
1' Kozlovský   • 3' Kozlovský   • 4' Andrš   • 8' Kozlovský   • 9' Tůma   • 9' Kozlovský   • 12' Varhalík   • 13' Tůma   • 14' Varhalík   • 15' Tůma   • 19' Pernička   • 19' Magrla   • 20' J. Mičola   • 25' Kozlovský   • 26' Tůma   • 29' Magrla   • 30' Magrla   • 32' Kozlovský   • 33' Tůma   • 34' Kozlovský   • 36' J. Mičola   • 38' Magrla   • 39' Magrla   • 40' Kozlovský   • 41' Kozlovský   • 42' Magrla   • 47' Magrla   • 52' Andrš   • 53' Magrla   • 54' Bechný   • 56' Bechný   • 56' Andrš
Kozler, Zych
MSH stará Vodova
Hranice
Klement, P. Kleisl, Kučerka – Magrla, Padalík, Varhalík, Andrš, J. Mičola, Tůma, Mičkal, Kozlovský, Holiš, Pernička, Bechný.

To je pro dnešek vše, děkuji za pozornost a někdy příště na počtenou.
SKKP Handball Brno – TJ Cement Hranice 40:32 (21:17)
Nejvíce branek: Havlát 7/2, Stein 7, Vaněk 5 – Kozlovský 9, Magrla 8, Tůma 5. Rozhodčí: Kozler, Zych. Sedmimetrové hody: 3/2 – 2/0. Vyloučení: 4:2.
Utkání je u konce a Brňané vrací hostům porážku s Hranic. Cement neměl špatný vstup do druhé půle, dostal se na rozdíl jedné branky, ale Brno bez problému proměňovalo své šance a na druhé straně úřadoval Koňařík, jenž odchytal druhý poločas. Brňané zaslouženě berou z dnešního duelu výhru.
60'
Petrović přidává čtyřicátou branku a uzavírá dnešní gólový účet.
60'
Hostující brankář předvedl skvělý zákrok proti Vaňkovi.
59'
Havlát trefuje břevno a připisuje si první neúspěšnou sedmičku v dnešním utkání.
59'
Padalík trefuje z hranice brankoviště pouze tyč!
58'
Domácí brankář si připisuje další úspěšný zákrok.
58'
Petrović vystihl přihrávku a únik zakončil do protipohybu brankáře.
57'
Kučera přidává další branku Brna. Následuje rychlý úklid hrací plochy.
56'
Andrš navazuje na Bechného v rychlém sledu.
56'
Gól vstřelil tým TJ Cement Hranice (Tomáš Bechný).
56'
Domácí ukolébali obranu a uvolnili Petroviće, jenž se nemýlil.
55'
Gól vstřelil tým SKKP Handball Brno (Adam Stein).
55'
Hlípala si jde sednou podruhé na trestnou lavici.
54'
Bechný z otočky skóruje.
54'
Domácí brankář přidává další dobrý zákrok.
54'
Tůma uklouzl na palubovce, rozhodčí jde situaci zkontrolovat.
53'
Magrla z pravé strany zamířil přesně k bližší tyči.
52'
Havlát přidává pětatřicátou branku Brna.
52'
Andrš střelou skoro po zemi překonal Koňaříka.
51'
Vaněk z levého křídla obhodil hostujícího brankáře.
50'
Je tu oddechový čas domácích.
50'
Gól vstřelil tým SKKP Handball Brno (Jiří Havlát).
49'
Varhalík zmátl obránce, ale pak si hodil míč na nohu. Útočí Brno.
49'
Vyloučení v týmu SKKP Handball Brno (Lukáš Václav).
49'
Hlípala zamířil přesně na střed brankáře.
48'
Vaněk střelou do spodku brány překonává brankáře.
47'
Magrla se prosazuje z pravé strany.
46'
Koňařík vytáhl skvěle levou ruku proti střele a nedovolil Hranicím skórovat.
46'
Vyloučení v týmu SKKP Handball Brno (Jiří Havlát).
45'
Hranice nezvládly útok, pískaly se kroky. Do úniku byl vyslán Vaněk, který překonal Klementa.
44'
Trenér hostí si bere druhý oddechový čas.
44'
Havlát si doběhl k prázdné bráně a bez problému zakončil. Hranicím se hra bez brankáře nevyplácí.
43'
Michal Vaněk trefil prázdnou bránu Hranic přes celé hřiště.
43'
Havlát proměňuje i druhou sedmičku, tentokrát do opačné poloviny branky.
43'
Vyloučení v týmu TJ Cement Hranice (Jakub Padalík).
42'
Magrla využil kroků Brna a přibližuje Hranice na dostřel.
42'
Jiří Havlát hod proměnil, když posla míč do pravé poloviny branky.
41'
Kozlovský vystihl rozehrávku Brna, dostal se do úniku a překonal brankáře, který se vracel do branky od střídačky.
40'
Kozlovský dělovkou přes obránce posílá míč do sítě.
39'
Spoluhráči uvolnili Koubka na levém křídle, který odrazem o palubovku skóruje.
39'
Magrla střelou ze středu hřiště překonal Koňaříka.
38'
Petrović odpovídá na branku Hranic.
38'
Gól vstřelil tým TJ Cement Hranice (Petr Magrla).
37'
Andrš předvedl fantastický obranný zákrok a vysílá Hranice do útoku.
36'
Mičola z levé strany překonává domácího brankáře.
35'
Michal Vaněk pěknou střelou z dálky přidává další branku.
34'
Kozlovský poslal míč k levé tyči a překonal Koňaříka.
34'
Brněnskou akci zastavují kroky. Do útoku jdou cementáři.
33'
Brno to zkusilo bez brankáře a málem se to vymstilo, ale Hranice z dálky trefují tyč!
33'
Tůma svou další střelou překonává Drápelu.
32'
Burget se prosazuje v oslabení.
32'
Vyloučení v týmu SKKP Handball Brno (Luboš Hlípala).
32'
Kozlovský rychle odpovídá.
31'
Hlípala střelou do levého rohu rozvlnil síť.
31'
První polovina je minulostí a spokojenější jsou domácí hráči, kteří vedou o čtyři branky. Hranice měly možnost dvou sedmičkových hodů, ale ani jednou neuspěly. Brno drží domácí brankář Drápela, který má největší podíl na brankovém rozdílu.
30'
30'
Havlát těsně před koncem procedil míč do branky a dostává Brno na rozdíl čtyř branek.
30'
Magrla svižnou střelou uspěl.
30'
Kučera navyšuje skóre.
29'
Petrović si sběhl za obranu a střelou za zády nachytal brankáře Hranic.
29'
28'
Cabák z levého křídla trefil nohu brankáře.
28'
Hranicím se nedaří vystřelit přes obranu Brna.
27'
Václav minul z levého křídla, na druhé straně opět úřadoval domácí brankář.
26'
Oddechový čas si vzal i domácí trenér.
26'
Hranice si vyměnily několik přihrávek a následně Tůma zakončil přesně do pravé poloviny branky.
26'
Havlát na druhé straně zamířil taktéž přesně.
25'
Kozlovský zakončil střelou do vrchních pater branky útok hostů.
25'
Václav se prosazuje po snadné střele.
24'
Andrše skvěle vychytal z levého křídla domácí brankář.
24'
Drápela vychytal další pokus Hranic a Kučera následně zvyšuje vedení Brna.
23'
Už se opět hraje, útočí Hranice.
23'
Hostující trenér si bere oddechový čas.
23'
Vyloučení v týmu TJ Cement Hranice (Jiří Kozlovský).
23'
22'
Bechný trefil tyč!
21'
Rychlý útok Brna zakončil mezi nohy Cabák.
20'
Adam Stein znovu vyrovnává skóre.
20'
Gól vstřelil tým TJ Cement Hranice (Jiří Mičola).
20'
Hlípala se zbavil obránce a skóroval.
19'
Magrla pohledným obloučkem z pravého křídla dostává do vedení Hranice.
19'
Brno nedokázalo skórovat ze střely ani dorážky.
19'
Pernička o palubovku dostal míč za záda Drápely.
18'
Nádherný lob Václava posílá Brno do vedení.
18'
Drápela zastavuje další střelu!
17'
Hranice trefily tyčku, díky tomu se dostal Cabák do úniku, který zakončil nekompromisně do levého horního rohu.
16'
Drápela likviduje další akci hostů.
16'
Stein vyslal dělovku, na kterou nemohl hostující brankář dosáhnout.
15'
Tůma vystřelil přes obránce a byl úspěšný.
14'
Gól vstřelil tým TJ Cement Hranice (Lukáš Varhalík).
14'
Žlutá karta pro tým SKKP Handball Brno (Kosta Petrović).
13'
Koubek rychle odpovídá.
13'
Drápela si sáhlo na Tůmovu střelu, ale nezachytil ji.
13'
Žlutá karta pro tým SKKP Handball Brno (Adam Stein).
12'
Varhalík opět vyrovnává stav.
11'
Po dlouhé kombinaci to vzal Stein na sebe a prostřelil brankáře mezi ruce.
11'
Ani Hranicím se nepovedlo zakončit přesně a Brno je zpět v útoku.
10'
Hlípala ze skoku míří těsně vedle.
9'
Kozlovský další střelou překonal Drápelu.
9'
Gól vstřelil tým TJ Cement Hranice (Marek Tůma).
9'
Gól vstřelil tým SKKP Handball Brno (Luboš Hlípala).
8'
Gól vstřelil tým TJ Cement Hranice (Jiří Kozlovský).
8'
Pohlednou kombinaci zakončil Koubek mimo.
7'
Magrla ze sedmičky přestřelil bránu.
7'
Žlutá karta pro tým SKKP Handball Brno (Lukáš Koubek).
6'
Daniel Burget utekl obraně a bez problému zakončil.
6'
Koubek skrytou přízemní střelou dává čtvrtou branku.
5'
Drápela chytá další střelu Andrše z dálky.
4'
Gól vstřelil tým TJ Cement Hranice (Matěj Andrš).
4'
4'
Brno po rychlém útoku vyrovnává.
3'
Kozlovský dává svou druhou branku.
3'
Na Hlípalu byl dvakrát pískán faul, ale Brno se nakonec neprosadila.
2'
Drápela vychytal hostujícího hráče na křídle.
2'
Hlípala na první pokus neuspěl, na druhý už ano.
1'
Kozlovský oi krátké kombinaci prostřelil Drápelu.
1'
Hranice se ujímají první útočné akce.
1'
Hlasatel vyhlásil postupně obě sestavy. V brance Brna začne Drápela, na druhé straně pak Kleisl. Teď už začátku zápasu nic nebrání.
Rozhodčí dal hvizdem oběma celkům pokyn k ukončení rozcvičení. Utkání za několik okamžiků začne.

SKKP Handball Brno: Koňařík, Drápela, B. Pšenica – Hlípala, Václav, Havlát, Koubek, Petrović, Burget, Kučera, Hastík, Vaněk, Cabák, Stein.

TJ Cement Hranice: Klement, P. Kleisl, Kučerka – Magrla, Padalík, Varhalík, Andrš, J. Mičola, Tůma, Mičkal, Kozlovský, Holiš, Pernička.

Rozhodčí: Kozler, Zych.
TJ Cement Hranice
Hranicím se ve skupině o udržení daří lépe. 15 přenesených bodů rozmnožily na devatenáct, když si poradily v prvním kole s Brnem i Litovlí. Hranice mají taktéž zápornou bilanci ve skóre 78:80. Na deváté Zubří ztrácí dnešní hosté 6 bodů.
SKKP Handball Brno
Brno vstupovalo do skupiny o udržení s jedenácti body, po prvních třech utkání se tento počet zvýšil pouze o dva body, které si Královo Pole připsalo za výhru v Litovli. Brňané mají lehce zápornou bilanci ve skóre 75:79. Na 12. Litovel mají domácí náskok 9 bodů. Na dnešního soupeře činí ztráta 6 bodů.
Vítejte u čtvrtého kola české nejvyšší házenkářské soutěže, konkrétně u skupiny o udržení. Úterní podvečer přinese souboj jedenáctého týmu – SKKP Handball Brno a desátého celku TJ Cement Hranice.