Házená - Extraliga muži - 11. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Královo Pole : Jičín - 21. listopadu 2018   18:15

Královo Pole
2' Havlát  • 9' Hlípala  • 10' Vaněk  • 14' Hlípala  • 15' Dostalík  • 17' Vaněk  • 18' Havlát  • 19' T. Mičola  • 21' Vaněk  • 22' Hlípala  • 24' Hlípala  • 34' Petrović  • 36' Hlípala  • 37' T. Mičola  • 40' Dostalík  • 42' Dostalík  • 42' Hlípala  • 44' Hlípala  • 45' Hlípala  • 46' Havlát  • 48' Vaněk  • 49' Koubek  • 52' T. Mičola  • 55' Vaněk  • 56' Dostalík  • 58' T. Mičola
28:26
(12:11)
Jičín
Jičín
2' Horut   • 8' Miľko   • 9' Krahulec   • 14' Krahulec   • 17' J. Drbohlav   • 20' Bareš   • 25' Hlava   • 26' Horut   • 29' Šulc   • 30' Miľko   • 31' Horut   • 35' Dolejší   • 38' Krahulec   • 39' J. Drbohlav   • 41' Horut   • 45' Krahulec   • 47' Krahulec   • 56' Horut   • 59' Šulc   • 60' Hlava
Bečička – Horák
Jičín

Brno to dokázalo. V televizním zápase ubojovalo dva body nad favorizovaným Jičínem a bere veledůležité dva body do tabulky Strabag Rail extraligy.
SKKP Handball Brno – HBC Ronal Jičín 28:26 (12:11)
Nejvíce branek: Hlípala 8, Vaněk 7/2, Dostalík 4 – Krahulec 9/4, Horut 5, Šulc 4/2. Rozhodčí: Bečička – Horák. Sedmimetrové hody: 3/2 – 7/6. Vyloučení: 4:3.
60'
Hlava v posledních vteřinách snižuje, ale to nemění nic na tom, že dva body zůstávají v Brně!
60'
Dolejší v dobré pozici poslal míč dva metry nad branku a Brno má body velmi blízko.
59'
Oddechový čas pro domácí.
59'
Šulc snižuje na rozdíl tří branek.
58'
Domácí blok zastavil nepříjemnýá pokus a na chvíli otupil tlak hostí.
58'
Mičola dostává míč do levé strany a svou pozici dokonale využívá!
57'
Bareš kompikuje hostům cestu k bodům a dostává dvě minuty.
57'
Čtyři ze čtyř. Lob Krahulce končí v síti.
57'
Čtyři minuty před koncem je tu další sedmička pro hosty. Drápela míří do branky.
56'
Dostalík dostal míč do dobré pozice a nezaváhal.
56'
Horut svým pokusem našel prostor mezi nohama Koňaříka a snižuje.
55'
Vaněk z osy hřiště poslal míč přesně do míst, kam chtěl a Brno vede o čtyři góly!
54'
Drbohlav opět selhal v jasné pozici, neboť Jakub Koňařík vytáhl ze svého repertoáru fantastický zákrok!
54'
Oddechový čas pro hosty.
54'
Vaněk nezaváhal a šest a půl minuty před koncem vede Brno o tři góly!
54'
Brno může navýšit své vedení. Sedmička pro domácí.
53'
Drbohlav se dostal ke dvoum střelám z dobrých pozic, ale Koňařík perfektně podržel svůj tým!
52'
Mičola zaskočil defenzívu Jičína a pěknou kličkou a následnou střelou dává čtyřiadvacátý gól svého týmu.
52'
Útočný faul hostí. Domácí mohou uklidnit hru.
51'
Hlava se zjevil sám před Koňaříkem, ale ten vykopl míč do bezpečí!
51'
Nepřesný pokus Mičoly těsně minul branku Jičína.
51'
Začala poslední desetiminutovka zápasu. Brno u míče.
50'
Krahulec v brejku na prázdnou branku nepochopitelně přestřelil.
50'
Krahulec ani napotřetí nezaváhal a snižuje na rozdíl jedné branky.
50'
Hlípala dostává dvě minuty. Na hrací ploše aktuálně ošetřován Lukáš Václav. Následovně budou hosté zahrávat sedmičku. Do branky se postavil Pšenica.
49'
49'
Koubek dostal dostatek prostoru a dokázal toho využít. Brno vede o dvě branky!
48'
Vaněk z pravého křídla nezaváhal a Brno vede opět o jednu branku.
48'
Dvě minuty pro Kosteleckého, který zbytečně složil Havláta. Brno tak má k dispozici přesiilovku o dva muže.
47'
Dvě minuty pro hostujícího Bareše. Dokáže Brno využít početní výhodu?
47'
Hosté vybojovali míč a z brejku se prosazuje Krahulec.
46'
Pokus z levé strany zlikvidoval Koňařík. Brno může zdvojnásobit své vedení.
46'
Hlípalovu ránu zastavila tyč, dorážka Havláta již končí v brance.
46'
45'
Krahulcova střela si našela cestu do brány a oba týmy tak mají shodně dvacet branek.
45'
Hlípalův pokus nedokázal brankář Jičína zastavit.
45'
Krahulecův pokus si našel prostor u tyče domácí brány a skóre je opět nerozhodné.
44'
Drbohlav se tlačil do zakončení a byl faulován. Přísná sedmička pro hostující tým. Do branky se opět postaví Koňařík.
44'
Hlípala na pravém křídle v pádu zachoval klid a dokázal poslat míč za záda brankáře hostí!
43'
Karhulcův pokus si našel cestu za Koňaříka a je srovnáno.
43'
Dvě minuty pro domácího Petroviće a sedmička pro hosty.
42'
Hlípalův pokus končí v síti a posílá tak Brno do vedení!
42'
Na Šulcovu sedmičku šel do branky Koňařík a dokázal hostujícího střelce vychytat!
42'
Hostí se budou moci opět dostat do vedení. Sedmička pro Jičín.
42'
Třetí gól dostalíka znamená další srovnání domácího týmu.
41'
Horut přerlačil na brankovišti bránícího hráče a dokázal propálit Pšenicu.
40'
Dostalík v pádu poslal míč do branky a Brno srovnává.
40'
Vaňkův pokus odkázali hosté ustát bez větších problémů.
39'
Mičola faulován. Sedmimterový hod pro Brno.
39'
Drbohlav se ve své šanci na pravé straně nemýlil a přesným pokusem posílá Jičín do vedení.
38'
Krahulcův pokus skončil přesně v levé šibenici a jak je v tomto poločase zvykem, tak Jičín znovu srovnává.
37'
Mičola se vytáhl výš než bránící hráči Jičína a svou ranou poslal do hostující sítě patnáctou branku.
37'
Šulc se ze sedmičky nemýlil a dokázal srovnat.
37'
Dvě minuty pro Hlípalu. Sedmička pro Jičín.
36'
Hlípala ač faulován tak dokázal vystřelit a Brno vede o jednu branku.
35'
Doplejší se v dobré pozici nemýlil a v Brně je opět srovnáno.
34'
Pšenica se výbroně přesunul proti Šulcovi a vyrazil jeho pokus do bezpečí.
34'
Petrović dostal míč na brankoviště poslal míč k levé tyči. Brno tak opět vede.
33'
Tečovaná střela končí u Pšenici.
33'
Hosté drží míč u branky Brna a hledají si pozici pro zakončení.
31'
Horut z kraje druhé půle srovnává.
31'
První půle je u konce. Brno sice rychle prohrávalo o tři branky, ale dokázalo se herně zvednout a šest minut před koncem první půle dokonce vedlo o čtyři branky. V závěru přidali hosté a do druhé půle vstoupí Brno s vedením 12:11
30'
30'
Gól vstřelil tým HBC Ronal Jičín (Martin Miľko).
30'
Již půl minuty drží Jičín míč u branky Králova Pole.
29'
Šulcův pokus zastuvje sít domácí branky. Do poslední minuty jde Brno s náskokem dvou branek.
28'
Vaněk svou čtvrtou brankou v zápase propálil brankáře hostí a Brno tak proměňuje sedmičku.
28'
Hlípala faulován při pokusu o střelu. Sedmička pro Brno.
28'
Hosté se drží u branky Brna a kombinují.
26'
Horutův pokus se skryl za domácí obranou a překvapil Pšenicu.
26'
Drbohlav se zjevil zcela osamocený na sedmičce, ale vyběhnuvší Pšenica jej dokázal vychytat. Dobrý zákrok brněnského gólmana.
26'
Hlípalův pokus končí na brankáři hostí.
25'
Domácí nedokázali pokrýt na pravém křídle připraveného Hlavu a ten dokázal překonat Pšenicu.
24'
Hlípala se uvolnil ke střele a dokázal dostat míč do hostující klece. Brno tak poměrně nečekaně vede o čtyři góly!
22'
Navýšit vedení Brna mohl Havlát s Koubkem. Ani jeden z nich však dobré pozice nevyužil.
22'
Domácí ukolébali defenzívu svého soupeře a Hlípala se dostal ke střele. Jeho pokus překvapil Machalického, který nahradil Veverku a Brno vede o tři góly.
21'
Hostující hráči opět nedokázali pokrýt Vaňka a ten svou třetí brankou v zápase dává devátý gól Brna.
20'
Tentokrát to Mičolovi nevyšlo a jeho pokus skončil těsně vedle branky.
20'
Barešův pokus zastavuje síť domácí branky. Hosté tak dávají kontaktní branku.
19'
První Mičolovu ránu dokkázali hosté zablokovat, střelec se však dostal k dorážce, kterou poslal nechytatelně pod břevno. KP vede o dvě branky.
18'
Jiří Havlát vyslal z hranice brankoviště dělovku, která se od tyče odrazila do brankáře Jičína, který si jej srazil do brány. Brno tak opět vede.
17'
Drbohlav se probil k zakončení a srovnává.
17'
17'
Vaněk tváří v tvář brankáři Veverkovi nezaváhal a pěkným lobem posílá Brno do vedení!
16'
Kovařík mířil do horních pater branky, ale na Pšenicu si nepřišel.
16'
Kosta Petrović dostal míč do výborné pozice, ale Veverka vytěsnil míč mimo branku.
15'
Žlutá karta pro tým HBC Ronal Jičín (Martin Miľko).
15'
Dostalík zabojoval na brankovišti a dokázal svou střelou srovnat stav zápasu.
14'
Hlípala se uvolnil na pravé straně a jeho pokus Veverka nedokázal zastavit.
14'
Teď už to Krahulcovi vyšlo a svůj únik zakončil brankou.
13'
Fantastický Pšenica! Krahulec prchl domácí obraně, ale brněnský gólman dokázal vykopnout letící míč a podržel svůj tým!
11'
Hlípalův další pokus zastavuje Veverka dobrým zákrokem.
10'
Rychlý brejk Vaňka nedokázala defenzíva Jičína eliminovat a brněnský křídelník snižuje na rozdíl jedné branky.
9'
Hlípala se vyšouboval nad úroveň hostující obrany a propálil Veverku.
9'
9'
Krahulcův brejk zastavuje až branková síť. Hosté vedou o tři branky.
8'
Dvě střely domácích dokázali bránící hráči Jičína zblokovat do zámezí. Třetí pokus lapil Veverka.
8'
Hosté zdvojnásobují své vedení. Miľko dostal míč o tyč za brankovou čáru.
6'
Vaňkovu střelu zastavuje dobrým zákrokem brankář Veverka.
5'
Kostelecký se dostal k akci z pravé strany, ale nepřekonal Pšenicu v bráně Brna. Brno se tak ubránilo prvnímu oslabení.
4'
Hlípalův průnik zastaven faulem. Brno zůstává u míče.
4'
Šulc se s ničím nepáral a prostřelil brankáře Králova Pole.
3'
Koubek dostává dvě minuty a hosté k dispozici sedmičku.
3'
Žlutá karta pro tým SKKP Handball Brno (Luboš Hlípala).
2'
Havlát prokázal své kvality a srovnává na 1:1.
2'
Na druhé straně se předvedl Veverka a zlikvidoval první šanci Brna.
2'
Autorem první branky zápase se stává hostující Horut, jenž propálil domácího brankáře.
1'
Domácí se dopustili faulu. U míče stále hosté.
1'
Úvodního útoku se ujali hosté a míří si to k brance domácích.
1'
Nyní nastupuje i domácí tým.
Hosté již nastupují na hrací plochu.

SKKP Handball Brno: Koňařík, Drápela, B. Pšenica – Hlípala, Václav, Dostalík, Kukla, T. Mičola, Havlát, Koubek, Petrović, Burget, Popelka, Vaněk, Stein.

HBC Ronal Jičín: Veverka, Machalický – Krahulec, Dolejší, Bareš, Horut, Hlava, Kovařík, Bíšek, Miľko, Šulc, J. Drbohlav, Kolc, Škalda, Kostelecký.

Rozhodčí: Bečička – Horák.
HBC Ronal Jičín
Jičínští zažívají odlišné pocity oproti domácím. Tým z Královéhradeckého kraje okupuje čtvrtou pozici v tabulce a v zápase s Brnem je tak jasným favoritem. Z deseti utkání nebodovali házenkáři Jičána jen ve třech duelech. Jednou jejich zápas skončil remízou. Hosté tak vstupují na palubovku Brna jako jasný favorit.
SKKP Handball Brno
Brněnským házenkářům se letošní sezóny vůbec neadří. Kromě výhry nad poslední Litovlí a remízou s remízy s Frýdkem svěřenci Andreje Titkova v dosavadním průběhu soutěže nebodovali. Nutno říct, že v několika zápasech neměli k bodovému zisku daleko, ale týmu "kéniku" stále kousek chybí.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:15.