Házená - Extraliga muži -  ONLINE PŘENOS -  Plzeň : Lovosice - 24. března 2019   10:30

Plzeň
Plzeň
4' Stehlík  • 5' Stehlík  • 6' M. Ivančev  • 8' Stehlík  • 8' Šindelář  • 13' Stehlík  • 14' M. Tonar  • 15' J. Tonar  • 17' J. Tonar  • 20' M. Tonar  • 20' J. Tonar  • 22' Šindelář  • 25' M. Tonar  • 27' M. Ivančev  • 29' Douda  • 30' Šindelář  • 33' M. Ivančev  • 37' Šindelář  • 38' Chmelík  • 39' M. Ivančev  • 39' Šafránek  • 40' Stehlík  • 40' Douda  • 43' T. Nejdl  • 46' Wildt  • 51' Šíra  • 53' Šíra  • 58' Šafránek  • 58' T. Nejdl  • 60' Wildt  • 60' Šíra
34:24
(18:8)
Stav série: (1:0)
Lovosice
Lovosice
5' Jonáš   • 14' Klimt   • 16' Klimt   • 20' Trkovský   • 28' Jonáš   • 30' Jelínek   • 30' Bouček   • 33' Trkovský   • 35' Jelínek   • 36' Kupa   • 38' Trkovský   • 40' Trkovský   • 46' Kupa   • 48' Karlovec   • 49' Trkovský   • 50' Semerád   • 52' Jonáš   • 53' Malý   • 56' Jonáš   • 59' Klimt   • 60' Kupa
Plzeň
Valášek, Vychodil
Sportovní hala Lokomotiva, Plzeň-Slovany
Lovosice

Ode mě je to pro dnešek vše, na počtenou u dalších on-line přenosů. Hezký zbytek víkendu.
Napravit nepovedený zápas mohou Lovosice hned zítra, kdy se bude hrát znovu v Plzni od 20:15. Buďte u toho s námi.
Talent ve druhé půli v klidu bránil desetigólový náskok, Lovosice se nejvíce dotáhly na osm branek. Západočeši si mohli dovolit obměnit sestavu a prostor dostávali hráči jako Nejdl, Wildt, Šafránek nebo Bičiště. Lovci dnes zkrátka ani zdaleka nenaplnili svůj potenciál ostatně jako v téměř všech venkovních zápasech tuto sezónu, Plzeň si došla pro hladkou výhru a ujímá se vedení v sérii 1:0.
SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň – HK FCC Město Lovosice 34:24 (18:8)
Nejvíce branek: Stehlík 7/2, Ivančev 4, Šindelář 4 – Klimt 6/3, Trkovský 5, Jonáš 4. Rozhodčí: Valášek, Vychodil. Sedmimetrové hody: 5/3 – 3/3. Vyloučení: 7:7. ČK: Konárik (LOV).
60'
A na končený desetibrankový rozdíl upravuje v poslední sekundě z pivota Jakub Šíra!
60'
Kupa se ještě prosazuje z brankoviště.
60'
Šmíd vystihl Klimtovu dělovku, míč lapil a následně vyslal parádní přihrávku na unikajícího Wildta, jenž se nemýlí.
60'
Vyloučení v týmu SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň (Tomáš Nejdl).
60'
Trkovský vystihl přihrávku a přihrál Klimtovi, kterého sestřelil Nejdl. Nejhorší na srážce bylo, že Klimt o protihráči nevěděl. Je však v pořádku a pokračuje ve hře.
59'
Václav Klimt proskočil obranou a prosazuje se střelou o zem.
58'
Trkovského tentokrát z pravé strany vychytal Šmíd, na druhé straně se do vzduchu pověsil Tomáš Nejdl a zakončil k levé tyčce.
58'
Ondřej Šafránek vzápětí skóruje z levého křídla ke vzdálenější tyči. Plzeň se prosazuje po pěti minutách bez gólu.
58'
Trkovský zakončil z úhlu jen do boční sítě.
57'
Šíra zakončoval z pivota z úhlu a Hrdlička ho vychytal.
57'
Vyloučení v týmu HK FCC Město Lovosice (Jiří Semerád).
57'
Střídající Kačín také sražen k zemi a také je viditelně otřesen, bude to dvojnásobná přesilovka pro Talent. Lovosice dohrávají utkání velmi tvrdě.
56'
Douda se po tvrdém zákroku zvedá a ačkoliv je zjevně otřesen, odchází po svých.
56'
Jonáš zasáhl do obličeje Jakuba Doudu, který zůstává ležet na palubovce a musí být ošetřován.
56'
Vyloučení v týmu HK FCC Město Lovosice (Josef Jonáš).
56'
Josef Jonáš se šikovně uvolnil na pravé straně a prostřelil Karla Šmída.
55'
Sudí odpískali Plzni pasivitu, k balonu se dostávají Severočeši.
54'
Václav Klimt střílí svůj pátý gól, balon nacpal k levé tyči.
54'
Sedmička pro Lovosice.
53'
Třicátý gól Plzně je na světě! Znovu to byla dohrávka na pivota, odkud skóruje podruhé v zápase Jakub Šíra.
53'
Lukáš Malý z pravého křída vymetl vzdálenější šibenici.
52'
Hrdlička vystihl Bičištěho pokus z pravé spojky.
52'
Josef Jonáš se prezentoval pěknou ranou z levé spojky, Šmíd si na balon sáhl, ale míč stejně skončil v síti.
51'
Bičiště při signalizované pasivitě našel na pivotu Šíru, který se nemýlí. Talent navíc v plném počtu.
50'
Oddechový čas pro domácí.
50'
Jiří Semerád snižuje z pivota, Lovosice však stále ztrácejí deset gólů.
50'
Volný Bičiště ještě z pivota přihrával do křídla, kde však nebyl nikdo v modrém.
49'
Lovci v plném počtu, ale musejí se bránit. Plzeň v útoku bez gólmana, jelikož hraje oslabení.
49'
Jaroslav Trkovský vyskočil na střední spojce velmi vysoko a zakončil neomylně k pravé tyči.
49'
Vyloučení v týmu SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň (Tomáš Nejdl), za stažení Semeráda na pivotu.
49'
Šafránka z levého křídla vychytal rukou Hrdlička.
48'
David Karlovec snižuje z levého křídla. Domácí protestují, jelikož v brankovišti vadil Šmídovi po předchozím souboji Trkovský, ale gól je uznán.
47'
Jakub Douda to nevymyslel dobře, zakončoval technicky kolem Hrdličkovy hlavy, to si ovšem lovosický gólman pohlídal.
47'
Vyloučení v týmu HK FCC Město Lovosice (Jan Kupa).
47'
Prosakující Douda faulován, sedmička a přesilovka pro Západočechy!
47'
Kupův podstřel vyráží nohou Karel Šmíd.
46'
Plzeň již nastupuje s hráči mimo základní sestavu, ale přesto drží vysoký náskok. Nyní se prosadil z pravého křídla střelou o zem střídající Eduard Wildt.
46'
Západočeši v plném počtu a útočí.
46'
Bičiště pokazil přihrávku a Kupa trefuje z půlky odkrytou plzeňskou branku.
45'
Lovosice se zmocnily balonu a vyrazily do brejku, ovšem Trkovský přestřelil!
45'
Talent v pěti, je signalizována pasivita.
44'
Lovci dvojnásobnou přesilovku zatím nevyužívají, Karlovec totiž nedostal dobrý pas do křídla.
44'
Vyloučení v týmu SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň (Ondřej Šafránek). Šafránek trefil v souboji o balon do obličeje Lukáše Malého.
43'
Tomáš Nejdl se šikovně uvolnil a sám proti Hrdličkovi neměl problém se prosadit, zakončil k levé tyčce.
43'
Václav Klimt uspěl rovněž se štěstím, Šmíd si na jeho střelu sáhl.
43'
Vyloučení v týmu SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň (Jakub Šindelář).
43'
Trkovského sice vychytal Šmíd, ale odražený míč získal Kupa. Protáhl se kolem Šindeláře, byl faulován, sedmička pro Lovce.
42'
Jakub Douda se štěstím uspěl, Hrdlička si na balon sáhl, ale pouze míč ztlumil.
42'
42'
Proskakující Douda sražen Jonášem, sedmička a přesilovka pro Talent!
41'
Doudův podstřel ze střední spojky pokryl Hrdlička, na druhé straně však Klimta vychytal střídající Karel Šmíd!
41'
Lovosice znovu nezakončily a přišly o balon.
40'
Jakub Douda vystihl přihrávku hostů a proměňuje samostatný únik střelou o zem.
40'
Jan Stehlík se prosazuje povedenou ranou ze spojky přesně k pravé tyči, Hrdlička se natahoval marně.
40'
Plzeňská obrana se nestihla zformovat a Trkovský vystihl dobrý moment ke střele.
39'
Franc nezpracoval pas na pivota a Ondřej Šafránek proměňuje únik suverénně.
39'
Lovci v plném počtu a útočí.
39'
Volný Milan Ivančev proskočil na levé straně a zakončil nad nohu skákajícího Hrdličky k bližší tyči.
38'
Jaroslav Trkovský se protlačil ke střele z pravé strany a z úhlu propasíroval balon za Herajta.
38'
Chmelík vystihl Kupovu přihrávku a jeho únik na prázdnou branku nemohl skončit jinak než gólem.
37'
Vyloučení v týmu HK FCC Město Lovosice (Lukáš Malý).
37'
Ivančev uvolnil na pivotu Šindeláře, který byl faulován, ale přesto zakončil přesně.
36'
Rána Jana Kupy ze střední spojky zapadla o levou tyč do sítě.
35'
Jakub Douda při proskoku trestuhodně minul pravou tyč.
35'
Z levého křídla už uspěl Roman Jelínek.
34'
Malého pokus z křídla vyráží Herajt do strany, Lovci pokračují v útoku.
34'
Vyloučení v týmu SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň (Petr Vinkelhöfer), za faul v souboji o odražený balon.
34'
Douda proskočil na levé straně, ale z úhlu si na Hrdličku nepřišel.
33'
Jaroslav Trkovský vypálil přes blok přesně mezi Herajtovy nohy.
33'
Milan Ivančev poprvé překonává Hrdličku, prosadil se střelou ze pravé spojky.
33'
Malý z deseti metrů Herajta nepřekvapil.
32'
Klimt zablokován, Lovosice pokračují v ofenzivě, avšak je signalizována pasivita.
32'
Trkovského podstřel vyráží Herajt, odražený míč znovu získávají hosté.
32'
Na druhé straně napálil také břevno z pivota Franc. Odražený balon ale získali Lovci.
31'
Jan Stehlík se při signalizované pasivitě prohnal po pravé straně, ale z proskoku zakončil do břevna.
31'
Talent začíná druhou půli v ofenzivě, v jeho brance stále Filip Herajt. Naopak v hostující svatyni došlo ke střídání, chytat bude Jan Hrdlička.
31'
Druhý poločas začne přibližně v 11:19.
Talent zatím dominuje ve všech ohledech, akce mu vycházejí, skvěle brání a výborně chytá Filip Herajt. V ofenzivě zakončuje výhradně přes spojky, kde pálí Jan Stehlík nebo Jakub Tonar, ale třikrát se trefil z pivota také Jakub Šindelář. Naopak Lovosice působí neškodně, často přicházejí o balon, na první gól čeká Jiří Motl, alespoň Václav Klimt se prezentoval dvěma nádhernými ranami a proměněnou sedmičkou, to však na to, aby Lovosice byly alespoň v kontaktu, nestačí. Severočeši ztrácejí o poločasu propastných deset gólů.
30'
30'
Jiří Bouček ještě snižuje povedeným zakončením z levé spojky.
30'
Stehlík dohrál akci na Šindeláře, jenž se z pivota nemýlil.
30'
Roman Jelínek snižuje střelou o zem z levého křídla k bližší tyči.
29'
Chmelík si však spravil chuť, vystihl pas hostů, přihrál Jakubu Doudovi, jenž se z úniku nemýlil.
28'
Ivančev nadhodil balon Chmelíkovi do výskoku, plzeňský křídelník ovšem minul!
28'
Josef Jonáš proskočil na pravé straně a zakončil do vzdálenějšího horního rohu.
27'
Technický přestupek Plzně, nicméně nevím, v čem spočíval. Hned po rozehrání totiž sudí zapískal a přisoudil balon Lovcům.
27'
27'
Talent naprosto dominuje, Trkovský nyní nevyzrál na Herajta z levé spojky, plzeňský brankář zasáhl rukama.
27'
Lovci sice hrají v plném počtu, ale inkasují. Na Ivančevovu střelu ze spojky k tyči neměl Rangl nárok.
26'
Malý dnes na Herajta už asi počtvrté nevyzrál, z křídla totiž minul branku, možná ještě s "přispěním" zákroku domácího gólmana.
26'
Herajt si dokázal poradit i s tečovanou střelou Malého! Lovci ovšem pokračují v ofenzivě.
25'
Oddechový čas pro hosty.
25'
Michal Tonar z pravé strany povedenou ranou k tyči navyšuje plzeňské vedení už na deset gólů!
25'
Roman Jelínek se snažil z úhlu technicky obstřelit Herajta, ale minul branku.
24'
Sám faulovaný Jan Stehlík uspěl ze sedmičky střelou o zem.
24'
Vyloučení v týmu HK FCC Město Lovosice (Jiří Motl).
24'
Proskakující Stehlík faulován, sedmička pro Plzeň!
24'
Dohrávka na Šindeláře Plzni při signalizované pasivitě nevyšla, avšak Václav Klimt z úhlu neproměnil rychlý brejk!
23'
Malý dostával pas na křídlo, ale přihrávka mířila až do brankoviště a hostující hráč přešlápl.
23'
Vyloučení v týmu SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň (Jakub Douda), za stažení Malého na křídle.
22'
Jakub Douda však z brejku napálil jen pravou tyč!
22'
Lovosice v plném počtu, ale po nepřesném pasu o balon přišly.
22'
Jakub Tonar viděl na pivotu volného Šindeláře, který si umně zpracoval balon a zakončil v pádu pod horní tyč.
21'
Severočeši přišli o míč a musejí se vrátit do defenzivy.
20'
Následně však do černého zamířil také Jakub Tonar.
20'
Jaroslav Trkovský odpovídá z pravé strany.
20'
...a Konárik za tento faul vzápětí vidí přímou červenou kartu! To je velký problém pro Lovce.
20'
Trkovský ze spojky zablokován a rychlý brejk proměnil Michal Tonar! Navíc unikajícího hráče zezadu fauloval Michael Konárik...
19'
Rangl předvedl výborný zákrok rukou proti střele Jakuba Tonara.
19'
Šíra sražen mimo hru a hra musela být přerušena, vylučovat ani ošetřovat se však nebude.
18'
Stehlík si našel prostor ke střele, branku minul a Lovci chtěli ihned do brejku, výtečně se ovšem vrátil Jakub Tonar, jenž pas zachytil.
18'
Konárik volný na pravém křídle, ovšem Herajt předvedl další výborný zákrok nohou proti hostujícímu křídelníkovi!
17'
Jakub Tonar se také předvedl a střelou z kroku zakončil z pravé spojky pod horní tyč.
16'
Václav Klimt a jeho další neskutečná rána, tentokrát z pravé strany do pravé šibenice. Herajt se natahoval marně.
15'
Tečovaná střela Jakuba Tonara přes blok propadla Ranglovi do sítě.
15'
Václav Klimt vypálil přesně k levé tyčce.
15'
Šíra vzápětí z pivota minul branku a na druhé straně faulovaný Klimt vybojoval sedmičku.
14'
Václav Klimt z levé spojky ukázkovou ránou vymetl bližší šibenici!
14'
14'
Žlutá karta pro tým HK FCC Město Lovosice (Václav Klimt).
14'
Rangl vyrazil první ránu ze spojky, ale Západočeši pokračovali v ofenzivě a Michal Tonar následně uspěl s podstřelem.
13'
Lovci navíc rychle zakončili a opět se předvedl Filip Herajt!
13'
Rangl sice vystihl stranu při střele Jana Stehlíka, ale míč přesto nevytěsnil.
12'
Jiří Bouček osamocen na pivotu, přesto přestřelil. Lovci zatím selhávají v produktivitě a neprosadili se ani v přesilové hře.
12'
Jan Stehlík uspěl střelou k pravé tyčce. Výborný start pro domácí!
12'
Michal Tonar faulován při pěkném proskoku, sedmička pro Talent!
11'
Vinkelhöfer zachytil přihrávku na Jonáše a Západočeši míří dopředu.
11'
Herajt nohou vykopl zakončení Malého z křídla! Parádní zákrok, ovšem Lovci pokračují v ofenzivě.
10'
Ivančev zasáhl hostujícího hráče do obličeje, Lovosice v plném počtu a začíná jim přesilovka.
10'
Vyloučení v týmu SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň (Milan Ivančev).
10'
Žlutá karta pro tým SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň (Milan Ivančev).
9'
Talent získal balon, ovšem Šindelář přestřelil odkrytou branku.
9'
Hosté hrají v oslabení bez gólmana.
8'
Vyloučení v týmu HK FCC Město Lovosice (Václav Franc).
8'
Jakub Šindelář na pivotu faulovaný, přesto prostřelil Rangla!
8'
Pěkná dohrávka Lovců do křídla, avšak Malý trefil o zem jen břevno.
8'
Jan Stehlík se prosmýkl po pravé straně a nacpal balon k bližší tyči, kde moc místa nebylo.
7'
Další technický přestupek Lovců.
7'
Na palubovce poprvé Václav Klimt, naopak na střídačku zamířil Jiří Motl.
6'
Motl se snažil přejít přes Stehlíka, ale prorážel. Na druhé straně Rangl vychytal osamoceného Šindeláře!
6'
Gól vstřelil tým SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň (Milan Ivančev).
5'
Josef Jonáš odpovídá, z levé spojky propasíroval míč za Herajta.
5'
Stehlík tentokrát pálil ze střední spojky z kroku a prostřelil Rangla.
4'
Žlutá karta pro tým HK FCC Město Lovosice (Lukáš Malý).
4'
Franc nezpracoval přihrávku na pivota a míče se zmocňuje Talent.
4'
Jan Stehlík z výskoku poslal míč k levé tyči do protipohybu Rangla.
3'
Signalizovaná pasivita Lovosic, při níž pálil podstřelem z levé spojky Kupa, Herajt kryje.
2'
Rangl vystihl střelu Michala Tonara ze sedmičky a vytěsnil míč mimo!
2'
Žlutá karta pro tým HK FCC Město Lovosice (Václav Franc).
2'
Stehlík našel na pivotu Šindeláře, ten je faulován. Sedmička pro Talent!
1'
Motl na levé spojce, ale dopustil se technického přestupku. Dopředu vyrážejí Západočeši.
1'
U míče začínají Lovosice.
1'
V domácí brance startuje Filip Herajt, v hostující pak Daniel Rangl.
Hráči obou celků jsou již nastoupeni na palubovce! Plzeň bude hrát v modrých dresech, Lovci v černých.

SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň: Herajt, K. Šmíd – Douda, T. Nejdl, Šafránek, Bičiště, M. Ivančev, J. Tonar, Vinkelhöfer, M. Tonar, Stehlík, Kačín, Chmelík, Šindelář, Šíra, Wildt.

HK FCC Město Lovosice: J. Hrdlička, Günl, Rangl – Holubec, Kupa, J. Motl, Bouček, Jelínek, Klimt, Trkovský, Konárik, Semerád, Jonáš, Karlovec, Malý, Franc.

Rozhodčí: Valášek, Vychodil.
Navážou Lovosice na dobré domácí zápasy s Plzní, Zubřím a Karvinou, nebo se potvrdí, že Lovcům se venku skutečně nedaří a Talent jakožto veliký favorit si dojde pro vedení v sérii?
Vzájemné zápasy v minulosti:
Talent to na Lovosice výborně uměl, od března 2015 do října 2017 sehrál se Severočechy šestnáct vzájemných duelů a všechny ovládl! Tyto týmy se totiž potkaly jednou ve čtvrtfinále a jednou semifinále, Západočeši vždy dominovali. Černou sérii zlomily Lovosice až loni, kdy venku zvítězily. Letos doma vyhrála Plzeň 32:28, utkání na půdě Lovců bylo ještě vyrovnanější a po dramatické koncovce nakonec skončilo remízou 28:28.
SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň
Západočeši se dlouho přetahovali o vedoucí příčku s Karvinou, nakonec o bod uspěli. Nasbírali 35 bodů při skóre 652:553, mají vůbec nejlepší ofenzivu v lize! Tu táhnou zejména spojky Michal Tonar, Jan Stehlík a uzdravený Jakub Tonar, prosazují se však také Milan Ivančev, Jakub Douda nebo Tomáš Nejdl. Na spojkách to zkrátka v Plzni rotuje a uvidíme, kdo dnes dostane největší porci minut. V bráně se zase střídají Filip Herajt a Karel Šmíd, Talent má dva vyrovnané gólmany.

HK FCC Město Lovosice
Ačkoliv Lovci mají dva nejlepší extraligové střelce Václava Klimta a Jiřího Motla, v základní části se jim vůbec nedařilo a za 22 kol vybojovali jen dvacet bodů při skóre 630:629. Lovosice play-off vydřely na poslední chvíli až v posledním kole, když jim pomohla překvapivá výhra Hranic nad Zubřím a remíza s Karvinou už vlastně nehrála roli. Severočechům se daří doma, kde nasbírali 19 z 20 bodů, venku totiž ještě ani jednou nezvítězili! Uvidíme, jestli to zlomí dnes, ve čtvrtfinále je to nejvyšší čas.

Posledních pět zápasů v základní části:
Lovosice – Karviná 31:31
Brno – Lovosice 28:28
Lovosice – Zubří 26:22
Frýdek-Místek – Lovosice 36:34
Přeji krásné nedělní dopoledne, vítejte u prvního čtvrtfinálového duelu série mezi SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň a HK FCC Město Lovosice. Utkáním vás provede Matěj Vybíral, příjemnou zábavu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.