Jičín - Frýdek-M. | ONLINE | 24.3.2018 18:00 | Házená 2017/2018 | ŽIVĚ | iSport.cz

Házená - Extraliga muži - 21. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Jičín : Frýdek-M. - 24. března 2018   18:00

Jičín
Jičín
3' J. Drbohlav  • 5' Šulc  • 7' Horut  • 8' Kubík  • 11' J. Drbohlav  • 13' Šulc  • 13' Krahulec  • 14' Miľko  • 16' Krahulec  • 19' Šulc  • 20' Hlava  • 27' Šulc  • 29' Šulc  • 34' Hlava  • 37' Kubík  • 42' Horut  • 45' J. Drbohlav  • 46' Rychna  • 47' Rychna  • 48' Šulc  • 49' Krahulec  • 51' Groh  • 53' Miľko  • 54' Krahulec  • 58' Miľko  • 60' Kubík
32:22
(18:10)
Frýdek-M.
Frýdek-M.
3' Strack   • 4' Strack   • 6' Kocich   • 11' Petrovský   • 11' Gřešek   • 22' Dyba   • 23' Gřešek   • 25' Petrovský   • 27' Petrovský   • 34' Musálek   • 36' Musálek   • 40' Strack   • 42' Kichner   • 47' Geist   • 53' Petrovský   • 58' Musálek   • 59' Petrovský   • 60' Petrovský
Jičín
Frýdek-M.

Z mé strany je to pro dnešek vše. přeji hezký zbytek večera a těším se u dalšího sledování onlajn přenosů.
Domácí si ve druhém poločase pohlídali náskok z první části a zaslouženě si došli pro poměrně vysoké vítězství v poměru 32:22.
60'
Oddechový čas pro domácí 13 sekund před koncem. Trochu nepochopitelné.
60'
Petrovský rovněž přidává branku.
60'
V poslední minutě se prosazuje Kubík.
59'
Na druhé straně skóruje Petrovský.
58'
Dvě minuty před koncem se prosazuje Miľko.
58'
...a z brejku se prosazuje Musálek.
57'
Hosté ubránili útok domáících...
56'
Hosté přesilovku využívají.
55'
Hosté si ještě zahrají přesilovou hru.
54'
Třicátou branku přidává z brejku po dlouhé přihrávce Krahulec.
53'
Na druhé straně se o střelecký úspěch postaral Petrovský.
53'
Miľko se krásně prosazuje ze šestky.
52'
Oddechový čas pro domácí.
52'
Za domácím brankářem opět zazvonila tyč.
51'
Další chybu v rozehrávce hostí trestá Groh.
50'
Strack nyní trefil pouze tyč.
50'
Oddechový čas pro hosty.
49'
Krahulec střílel z křídla a míč poslal do branky odrazem od vzdálenější tyče.
48'
Kocích snižuje ze sedmi metrů.
48'
Šulc se prosazuje dnes poosmé.
47'
Rychna se prosazuje i nyní.
47'
Na druhé straně rychle odpovídá Geist.
46'
Rychna se nyní prosazuje.
46'
Domácí již hrají v plném počtu.
45'
Drbohlav se prosazuje v oslabení.
44'
Kocích se dnes podruhé prosazuje ze sedmičky.
44'
Horut si jde dnes odpočinout na dvě minuty již podruhé.
43'
Domácí opět rozmýchávají obranný val soupeře.
42'
Na druhé straně dává svoji první branku Kichner.
42'
Krásná přihrávka přes celou šíři brankoviště na kterou si naskočil Horut a ještě v letu zakončil do odkryté brány.
40'
A přesně to se podařilo Strackovi za přispění tyčky.
39'
Hosté nyní usilují o snížení.
39'
Na Šulce hosté nasadili osobku a tak se prosazuje alespoň ze sedmičky.
37'
Jubilejní dvacátá branka domácího celku patří Kubíkovi.
36'
Brankář domácího celku vyrazil míč k Musálkovi, který zakončil do prázdné branky.
35'
A rovnou si vynutili tvrdý Faul, za který je vyloučen Geist.
35'
Domácí se nyní usadili v okolí devítky.
34'
Za Frýdek rychle odpovídá Musálek.
34'
První branku druhého poločasu střílí Hlava.
32'
Hned na začátku si na 2 minuty odpočine Horut.
31'
Druhý poločas začne přibližně v 18:50.
Domácí v prvním poločase jasně dominovali a to především zásluhou šestibrankového Ondřeje Šulce. Nutno však dodat, že až příliš časté chyby v rozehrávce Frýdku to domácím usnadňují.
30'
30'
Deset sekund před koncem domácí trefují ještě břevno.
29'
Šestou branku dnes střílí Ondřej Šulc.
28'
Hosté nyní útok ubránili. Z přesilovky však nevytěžili nic.
27'
Šulc se ale prosazuje i v oslabení.
27'
...Mil´ko je navíc vyloučen.
27'
Za hosty se trefuje Petrovský....
26'
....a ve stejné minutě se trefuje ještě jednou.
26'
Wolski přidává další branku....
25'
Petrovský využil uklouznutí jeho hlídače a snižuje.
24'
Ronal tentokráte přesilovou hru zužitkoval.
23'
Hosté opět budou hrát v oslabení. Vyloučen je tentokrát Dyba.
23'
23'
Domácí z přesilovky nevytěžili nic. naopak nyní gřešek přidal další střelu do jejich sítě.
22'
Dyba se dokázal prosadit i v oslabení.
21'
Na dvě minuty si jde sednou Martin Kocích.
20'
20'
Martin Hlava přidává další branku domácího celku.
19'
Šulc nyní chytře přehodil vyběhnutého brankáře a střílí již dvanáctou branku.
18'
Domácí se nyní prezentují pevnou obranou.
17'
Domácí brankář si připisuje již čtvrtý zákrok.
16'
Další branku domácích přidává Krahulec.
15'
první sedmičku hostí proměňuje Kocích.
14'
Domácí naznačili útok z křídla, potě ale nakonec ze spojky do poloprázdné brány zakončil Miĺko.
13'
13'
Chybu v rozehrávce rychle trestá Krahulec.
13'
Opět se prosazuje Ondřej Šulc.
12'
Domácí jsou opět v útoku.
11'
....a ještě v téže minutě se prosazuje Gřešek.
11'
Na druhé straně odpovídá Drbohlav....
11'
Petrovský rychle snižuje...
10'
Šulc se nerozpakoval a proměnil první sedmičku zápasu.
9'
Domácí zůstávají v útoku a již delší dobu se nemohou prosadit.
8'
Z brejku se prosazuje po výborném zákroku svého brankáře Zdeněk Kubík.
7'
Horut se prosazuje i přes obranu hostí.
6'
Kocich se prokličkoval až ke střele a srovnává.
5'
Domácí rychle přidávají další branku.
5'
Šulc rychle srovnává.
4'
Strack přidává druhou branku.
4'
Domácí nyní nastřelili z pozice spojky břevno.
3'
Strack na druhé straně rychle odpovídá.
3'
První gól jsme viděli až po třech minutách. Ze 6 metrů se o něj postaral Drbohlav.
2'
První u míče jsou domácí.

HBC Ronal Jičín: Veverka, Machalický, Petr, R. Soukup – Rychna, Krahulec, Král, Šolc, Bareš, Horut, Hlava, Kubík, Vítek, Tomášek, Lepieš, Miľko, Šulc, J. Drbohlav, Groh, Kolc, Čurda, Šebek, Šulc, Herzán.

Pepino SKP Frýdek-Místek: Marenčák, Pyško, Kula, Stříž – L. Rajnoha, Meca, Pomichálek, Horáček, Bednárek, Petrovský, Bosák, Klaban, Gřešek, Dyba, Vacula, J. Rajnoha, Hes, Kichner, Kocich, Strack, Geist, Žvak, Mazur, Musálek, Verlík..
1'
Pokud nemůžeme dle nějakého hlediska hledat favorita utkání, jedná se o hledisko vzájemných zápasů, neboť o vítězství se tyto soupeři téměř pravidelně dělí.
Hosté mají trochu radostnější období, ačkoliv jsou před domácími o pouhé dva body. Čtyři vyhrané zápasy z posledních pěti však značí dobrou formu.
Domácí neprožívají příliš vydařené období a i díky aktuální sérii 3 proher se nyní pohybuje na samé hranici postupu do play off.
Hezký den Vám přeji od onlajnového přenosu ze zápasu házené, ve kterém se proti sobě postaví týmy HBC Ronal Jičín a Pepino SKP Frýdek-Místek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.