Házená - Extraliga muži - 22. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Karviná : Dukla - 30. března 2018   18:00

Karviná
Karviná
2' Zbránek  • 3' Brůna  • 5' Zbránek  • 12' Zbránek  • 13' Piątek  • 13' Piątek  • 15' Monczka  • 17' Monczka  • 18' Zbránek  • 19' Plaček  • 20' Solák  • 21' Piątek  • 22' Solák  • 25' Zbránek  • 28' Zbránek  • 29' S. Mlotek  • 30' Zbránek  • 38' Zbránek  • 39' Monczka  • 40' Solák  • 42' Zbránek  • 47' Monczka  • 51' Nedoma  • 53' S. Mlotek  • 53' Zbránek  • 60' Brůna
28:28
(17:14)
Dukla
Dukla
7' Jeníček   • 7' Šimůnek   • 9' Reichl   • 10' Blecha   • 11' Mubenzem   • 12' Šůstek   • 13' Kastner   • 18' Šůstek   • 19' Reichl   • 24' Šůstek   • 27' Reichl   • 31' Mubenzem   • 33' Šůstek   • 33' Jeníček   • 36' Reichl   • 38' Šůstek   • 44' Jeníček   • 46' Blecha   • 51' Šůstek   • 52' Blecha   • 55' Patzel   • 58' Šůstek   • 60' Jeníček
Karviná
Milan Hájek a Karel Monczko
1196 diváků
Dukla

60'
Druhý poločas skončil.
60'
Gól vstřelil tým HCB Karviná (Michal Brůna).
60'
Oddechový čas pro domácí.
60'
Gól vstřelil tým HC Dukla Praha (Štěpán Jeníček).
58'
Gól vstřelil tým HC Dukla Praha (David Šůstek).
56'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu HCB Karviná (Michal Brůna).
56'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým HC Dukla Praha (Vojtěch Patzel).
55'
Gól vstřelil tým HC Dukla Praha (Vojtěch Patzel).
53'
Gól vstřelil tým HCB Karviná (Jan Zbránek).
53'
Gól vstřelil tým HCB Karviná (Slavomír Mlotek).
53'
52'
Gól vstřelil tým HC Dukla Praha (Jan Blecha).
51'
Gól vstřelil tým HCB Karviná (Miroslav Nedoma).
51'
50'
Brůna z další sedmičky znovu úspěšný.
49'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým HCB Karviná (Michal Brůna).
49'
Vyloučení v týmu HC Dukla Praha (Štěpán Jeníček).
48'
Marek Monczka z rychlého protiútoku teď neuspěl.
47'
Gól vstřelil tým HCB Karviná (Marek Monczka).
46'
44'
Vyloučení v týmu HCB Karviná (Marek Drzyzga).
44'
43'
Dukle jsou teď pískané kroky! Vyrovnávací branka tam neplatí.
42'
Patzel ze sedmičky trefil přesně k tyči a snížil tím na rozdíl jediné branky.
42'
Oddechový čas pro hosty.
42'
Zbránek z rychlé akce navyšuje vedení domácích.
41'
Zbránek trefuje pouze tyč!
40'
Dominik Solák dostal na brankovišti dost prostoru, čehož využívá k opětovnému otočení skóre ve prospěch domácích
39'
Monczko hned vzápětí ale srovnal stav.
38'
Šůstek měl na brankovišti až moc prostoru.
38'
37'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu HCB Karviná (Marek Monczka).
36'
Vyloučení v týmu HC Dukla Praha (Marko Cingel).
36'
Gól vstřelil tým HC Dukla Praha (Vít Reichl).
34'
Tymoteuszi Piątekovi je pískán přešlap.
33'
Jeníček z rychlé protiakce srovnvává stav.
33'
Šůstek z hranice brankoviště snižuje na rozdíl jediné branky.
32'
32'
Vyloučení v týmu HCB Karviná (Jan Užek).
31'
Gól vstřelil tým HC Dukla Praha (Dieudonné Mubenzem).
31'
Poločasová přestávka se mírně protáhla kvůli ocenění bývalých mistrů Karviné.
30'
30'
30'
30'
Vyloučení v týmu HCB Karviná (Miroslav Nedoma).
29'
Sláva Mlotek přidává už šestnáctou branku svého týmu.
29'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu HC Dukla Praha (Štěpán Jeníček).
28'
27'
Dnešní utkání sleduje 1196 diváků.
27'
27'
Reichl i když v tísni, tak střelou k tyči byl´úspěšný.
25'
Brůna nejprve trefil tyč, k dorážce se ale dostal Zbránek a ten už úspěšný byl.
24'
23'
Patzel nasadil Nemanju Marjanovići ze sedmičky housličky a snížil tak na rozdíl dvou branek.
22'
Vyloučení v týmu HCB Karviná (Dominik Solák).
22'
Solák dělovkou k tyči navyšuje vedení domácích.
22'
Žlutá karta pro tým HCB Karviná (Jan Zbránek).
21'
21'
Piątek na levé straně se uvolnil od svých strážců a trefuje z brankoviště k tyči.
20'
Solák se teď uvolnil na pivotu a po čase poslal do vedení pro změnu svůj tým.
19'
Plaček na druhé straně hned vzápětí srovnává stav.
19'
Další šťastná branka Dukly, ale i taková branka se počítá.
18'
18'
Šůstek se štěstím teď přidal devátou branku.
17'
Monczko ze sedmičky srovnává skóre.
17'
Vyloučení v týmu HC Dukla Praha (Dieudonné Mubenzem).
17'
Kastner trefuje tyč ze sedmičky.
17'
15'
Kastmer ze sedmičky nedal domácímu gólmanovi příliš šancí.
15'
Monczka se postaral o vyrovnání.
14'
Žlutá karta pro tým HC Dukla Praha (Jan Blecha).
13'
Gól vstřelil tým HCB Karviná (Tymoteusz Piątek).
13'
Kastner se prosazuje z křídla a vrací tím Dukle dvoubrankové vedení.
13'
12'
Žlutá karta pro tým HCB Karviná (Tymoteusz Piątek).
12'
12'
Zbránek teď prolomuje střeleckou smůlu domácích.
11'
Domácím se teď vůbec nedaří, čehož dokážou hráči Dukly znovu využít. Prosadit se dokázal podruhé v zápase Mubenzem.
10'
Blecha si prošel podél brankoviště, uvolnil se od svých strážců a střelou na protější tyč poslal svůj tým do vedení.
9'
Reichl se uvolnil na brankovišti, obtočil se kolem své osy a vyrovnal.
8'
Šimůnek byl vůči Brůnovi až moc důrazný. Jsou z toho dvě minuty.
7'
Šimůnek z rychlého protiútku přidává druhou branku Dukly.
7'
Jeníček je prvním skórujícím na hostující straně.
6'
Miroslav Nedoma z výskoku na pravé straně proti gólmanovi Dukly neuspěl.
6'
Žlutá karta pro tým HCB Karviná (Dominik Solák).
5'
Třetí branku domácích přidává přesnou střelou z levé strany Zbránek.
5'
4'
Žlutá karta pro tým HC Dukla Praha (Ondřej Šimůnek).
4'
Nemanja Marjanović opět skvělý zákrok'
3'
Brůna takovou páradičkou přidává druhý gól Karviné. Dostal se ke střele, brankář proti němu vyskočil a Brůna přízemní střelou, takovou šmudlou dostal míč do branky.
3'
Žlutá karta pro tým HC Dukla Praha (Dieudonné Mubenzem).
2'
Nemanja Marjanović je zatím hrdinou domácích. Dokázal zneškodnit už dvě šance Dukly.
2'
Autorem první dnešní branky je Zbránek.
1'
Do prvního poločasu začínají domácí házenkáři Karviné.
1'

HCB Karviná: Mokroš, N. Marjanović – Brůna, Monczka, Piątek, Plaček, Drzyzga, Wozniak, S. Mlotek, Jan Užek, Solák, T. Mlotek, Nantl, Zbránek, Nedoma, Ji. Užek.

HC Dukla Praha: Rangl, Petržala – Režnický, Šimůnek, Krouský, Patzel, Reichl, Mubenzem, Křístek, Jeníček, Syřínek, Kastner, Šůstek, Blecha, Cingel.

Rozhodčí: Milan Hájek a Karel Monczko.
Zápas začíná ve sportovní hale Stars v Karviné v 18:00 a vy jste k jeho sledování prostřednictvím našeho online přenosu srdečně zvaní.
Jelikož se zápasy Lovosic a Plzně předehrávali, tak už teď ji jisté o co jde, v tomhle zápase. Karviná potřeba získat v tomhle zápase alespoň bod, aby uhájila před play-off druhou pozici. S Lovosicemi a Plzní má totiž v případné minitabulce nejlepší pozici. Pokud prohraje, tak končí až pátá.

Dukla jelikož má s Plzní a Lovosicemi nejhorší vzájemné zápasy, tak může v případě vítězství poskočit nejlépe pouze na čtvrtou pozici a utkat se ve čtvrtfinále právě s Karvinou. Vyneslo by jí to ale výhodu rozhodujícho zápasu na domácí palubovce.
Hezký den všem fanouškům házené! V dnešním online přenosu vám přineseme dění ze zápasu o druhé místo mezi domácími hráči HCB Karviná a HC Dukla Praha. Utkáním vás provede přímo z místa dění Michal Chadim.