Nové Veselí - Hranice | ONLINE | 30.3.2018 18:00 | Házená 2017/2018 | ŽIVĚ | iSport.cz

Házená - Extraliga muži - 22. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Nové Veselí : Hranice - 30. března 2018   18:00

Nové Veselí
Nové Veselí
4' Štěrba  • 8' Skalický  • 12' Štěrba  • 14' Přibyl  • 16' Dolejší  • 16' Dolejší  • 19' Dolejší  • 20' Suchánek  • 22' Melichar  • 24' Najman  • 26' Sekulić  • 27' Sekulić  • 28' Štohanzl  • 29' Kupa  • 36' Živojinović  • 37' Štěrba  • 38' Skalický  • 41' Skalický  • 41' Skalický  • 43' Skalický  • 48' Chosik  • 50' Sekulić  • 53' Najman  • 54' Chosik  • 58' Sekulić
26:25
(15:11)
Hranice
Hranice
2' Mičkal   • 3' Bechný   • 5' Čadra   • 6' Tůma   • 10' Stržínek   • 12' Tůma   • 15' Tůma   • 19' Bechný   • 23' Stržínek   • 28' Tůma   • 31' Mičkal   • 33' Pomahač   • 34' Mičkal   • 35' Mičkal   • 36' Stržínek   • 40' Čadra   • 42' Kozlovský   • 44' Stržínek   • 50' Mičkal   • 56' Mičkal   • 57' Čadra   • 58' Tůma
Nové Veselí
Schams, Soukup, Šimovček, Studený – Skalický, Valoušek, Veselý, Suchánek, Kupa, Živojinović, Birdahić, Bartůněk, Dolejší, Resl, Melichar, Sekulić, Přibyl, Krčál, Bartůněk, Štohanzl, Zourek, Nedvěd, Štěrba, Najman, Chosik.
Hranice
Kleisl, Kučerka, Bavlnka, D. Krupa, Magrla – Hlaváč, Pernička, Samiec, Pomahač, Kozlovský, Mičkal, Indrák, Tůma, Dohnal, J. Mičola, Hub, Andrš, Bechný, Salvet, Jan Šmíd, Kosina, Čadra, Hanzelka, Stržínek, Magrla.

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný zbytek dne!
TJ Sokol Nové Veselí – TJ Cement Hranice 26:25 (15:11)
Nejvíce branek: Skalický 5, Sekulić 4, Štěrba 4/1 – Mičkal 7/1, Stržínek 6/2, Tůma 5. Sedmimetrové hody: 1/1 – 3/3. Vyloučení: 0:0.
Je konec! Domácí Nové Veselé nakonec zvládlo souboj s Hranicemi a vítězí 26:25! Hosté sice po přestávce dokázali zlikvidovat čtyřbrankové vedení Nového Veselí, ale domácí celek si znovu vypracoval náskok. Hranice v závěru utkání znovu dotíraly na vyrovnání, ale domácí brankář poslední střelu vyrazil mimo tři tyče!
60'
Jenže domácí brankář střelu do dolní části domácí svatyně vykopl!
60'
Hranice kombinují v blízkosti branky. Stále jim zbývá třicet sekund na vstřelení vyrovnávací branky.
58'
Ale Hranice se nevzdávají! Marek Tůma zakončil do levého dolního rohu.
58'
Nikola Sekulič však uklidňuje domácí fanoušky další brankou!
57'
Už je to jenom o gól! Zdeněk Čadra totiž vymetl horní roh branky.
56'
Tomáš Mičkal se uvolnil na levém křídle a ve výskoku propálil domácího brankáře.
55'
Hranice se sice tlačí do útoku, ale domácí obrana je zatím pozorná a nepouští hosty do zakončení.
54'
Nyní už Nové Veselí odskakuje na rozdíl tří branek! Roman Chosik zamířil do dolního rohu branky.
53'
Nové Veselí si ale drží dvoubrankový náskok. Pavel Najman zamířil přesně k tyči.
52'
Tomáš Mičkal se postavil na značku sedmimetrového hodu a propálil bezmocného brankáře.
50'
Na druhé straně pálil v pádu Nikola Sekulič a se štěstím obstřelil brankáře.
50'
Přihrávku na levé křídlo dostal Tomáš Mičkal a střelou s odrazem snížil na rozdíl jediné branky.
49'
Domácí celek se nadále tlačí do útoku a nedává Hranicím prostor. Střelu z pravé strany hostující brankář vychytal.
48'
Roman Chosik jen tak zlehka mávl rukou a přesně vymetl horní roh branky.
47'
Nové Veselí se tlačí do útoku. Domácí házenkáři však nyní vybojovali jen rozehrávku poblíž branky.
46'
Na hrací ploše nyní kralují obě defenzívy. Nikdo ze střelců nyní nedostává nic zdarma.
44'
Stržínek střílel z pravé strany a svižnou střelou k tyči nedal domácímu brankáři šanci.
43'
Ondřej Skalicý pálil z pravé strany a dělovkou z výskoku vrátil domácím dvoubrankové vedení.
42'
Jiří Kozlovský pálil z pravého křídla a dělovkou pod břevno vrátil Hranice do hry.
41'
Tentokrát si Skalický naběhl na dlouhou přihrávku za obranu a propasíroval míč za záda brankáře.
41'
Ondřej Skalický na druhé straně bleskově zareagoval a vrátil Novému Veselí vedení.
40'
Zdeněk Čadra střílel z pravé strany a našel mezírku mezi brankářem a tyčí.
39'
Skalický šel sám na brankáře, jenže ve vyložené šanci poslal míč vysoko nad břevno!
38'
Martin Stržínek proměnil sedmimetrový hod a ještě drží Hranice ve hře.
38'
Ondřej Skalický útočil s opačného křídla a přízemní střelou poslal domácí do dvoubrankového vedení.
37'
Jakub Štěrba dostal přihrávku na křídlo a střelou na zadní tyč poslal Nové Veselí do vedení.
36'
Martin Stržínek pálil v pádu, ale se štěstím domácího brankáře překonal.
36'
Nové Veselí zatím soupeře nepouští do vedení. Živojinovič vyšperkoval svůj únik brankou.
35'
Druhá půle zatím patří Tomáši Mičkalovi, který během pěti minut dokázal vyrovnat!
34'
A už to máme pouze o jednu branku! Tomáš Mičkal střílel ze středu hrací plochy a prostřelil brankáře.
33'
Hranice v úvodu druhé půle dramatizují průběh utkání. Pomahač se dostal do úniku a zakončil přesnou střelou.
31'
Tomáš Mičkal si zpracoval krásnou přihrávku mezi obránce a prostřelil domácího brankáře.
31'
První poločas končí! Hranice vlétly do utkání jako velká voda a vypracovaly si náskok. Nové Veselí se však nevzdalo a domácí celek dokázal vyrovnat. V závěru první půle se do hry dostal Sekulič, který domácím vypracoval vedení.
30'
29'
Jan Kupa pálil ze středu hrací plochy a přízemní střelou poslal Nové Veselí do čtyřbrankového náskoku.
28'
Gól vstřelil tým TJ Cement Hranice (Marek Tůma).
28'
Štohanzl zmátl obranu Hranic naznačením přihrávky a svižnou střelou navýšil domácí náskok.
27'
Nikola Sekulič se dostává do hry! Podruhé během dvou minut prostřelil vyběhnutého brankáře.
26'
Sekulič dostal přihrávku na střed a v střelou v pádu poprvé poslal domácí celek do dvoubrankového náskoku.
25'
Nové Veselí hraje v posledních minutách skvěle! Domácí se tlačí do útoku a nepouštějí Hranice do zakončení.
24'
Rychlou souhru Nového Veselí vyšperkoval Dolejší přihrávkou před branku a Najman překonal brankáře.
23'
Na druhé straně rychle odpověděl Martin Stržínek. Znovu je vyrovnáno!
22'
David Melichar se rychlou kličkou zbavil obránce a střelou mezi nohy brankáře poslal domácí do vedení.
22'
Domácí brankář vyběhl proti Bechnému, který střílel z levého křídla a nohou jeho dělovku vykopl před sebe.
21'
Hranice se znovu tlačí do útoku. Hosté kombinují s bízkosti domácí branky, ale Nové Veselí zatím skvěle brání.
20'
Suchánek vyrovnává! Obrana Hranic mu nechala moře prostoru a domácí střelec přesně trefil prostor u tyče.
19'
Jiří Dolejší se dostává do formy! Domácí střelec pálil v pádu a zamířil přesně k tyči.
19'
Bechný si udělal prostor na pravém křídle a zakončil přímo pod břevno.
18'
Mohlo být vyrovnáno, ale střelecký pokus z levého křídla prosvištěl nad břevnem.
16'
Dolejší se znovu dostal do úniku a snížil náskok Hranic na rozdíl jediné branky.
16'
Jiří Dolejší střílel z levého křídla a nachytal hostujícího brankáře na švestkách.
15'
Tůma si udělal prostor na pravém křídle a zakončil skákavou střelou.
14'
Gól ze střední vzdálenosti také na straně domácích. Přibyl trefil přesně do dolního rohu.
12'
Na druhé straně zakončil rychlý brejk Štěrba.
12'
Marek Tůma znovu zkusil střelu z dálky a navýšil vedení hranic.
11'
Další akci Hranic zastavuje nedovolený zákrok domácí obrany. Hosté budou pokračovat.
10'
Martin Stržínek se dostává do herní pohody. Svůj únik proměnil v přesnou střelu.
10'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým TJ Cement Hranice (Martin Stržínek).
9'
Štěrba se postavil na značku sedmimetrového hodu a s přehledem jej proměnil.
8'
Do samostatného úniku se dostal Skalický a vyběhnutého brankáře propálil ránou mezi nohy.
8'
Brankář hostujícího celku zatím hraje skvěle a domácí střelci si na něm lámou zuby.
6'
Marek Tůma zkusil štěstí z velké vzdálenosti a dělovkou do horního rohu rozjásal hostující fanoušky.
5'
Nicméně Hranice bleskově reagují. Zdeněk Čadra vymetl horní roh branky.
4'
Jakub Štěrba střílel z ostrého úhlu a jeho prudký pokus skončil přesně pod břevnem.
3'
Bechný střílel z otočky a v pádu umístil míč k zadní tyči.
3'
Hranice jsou v úvodních minutách mnohem aktivnější. Obrana Nového Veselí má plné ruce práce.
2'
Tomáš Mičkal si naběhl na dlouhou přihrávku za domácí obranu a přízemní střelou poslal Hranice do vedení.
1'
Hranice se v úvodu utkání tlačí do útoku. Domácí brankář musel zasahovat a vykopl míč mimo tři tyče.
1'
Oba týmy už nastupují na hrací plochu. Hranice přijely v modrobílém, zatímco Nové Veselí bude hrát v modrém.
Dnes budeme sledovat souboj dvou celků ze spodních pater tabulky. Hranice mají na svém kontě sedmnáct bodů a patří jim devátá pozice extraligové tabulky. Nové Veselí je na tom ještě hůře. Se třinácti body je předposlední. Na poslední Strakonice má domácí celek náskok v podobě tří bodů.
Dobrý podvečer všem fanynkám a fanouškům házené! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání mezi Sokolem Nové Veselí a Cementem Hranice. Zápas startuje v 18 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.