Házená - Extraliga muži - 18. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Lovosice : Hranice - 16. února 2020   17:00

Lovosice
Lovosice
1' Jonáš  • 6' Jonáš  • 7' Jonáš  • 8' Malý  • 10' J. Motl  • 14' Jelínek  • 14' Stach  • 15' Kupa  • 16' J. Motl  • 18' Nový  • 22' J. Motl  • 23' J. Motl  • 24' J. Motl  • 25' Jonáš  • 29' Jonáš  • 30' Günl  • 38' Jonáš  • 39' Jonáš  • 41' Bouček  • 45' Jelínek  • 46' Jonáš  • 56' J. Motl  • 60' Malý
24:25
(16:13)
Hranice
Hranice
5' Indrák   • 12' Indrák   • 15' Indrák   • 17' Menšík   • 19' Andrš   • 20' Andrš   • 20' Piwko   • 21' Piwko   • 25' Polášek   • 27' Polášek   • 29' Brož   • 30' Andrš   • 37' Indrák   • 38' Indrák   • 40' Indrák   • 41' Magrla   • 44'    • 48' Andrš   • 49' Indrák   • 54' Andrš   • 57' Brož   • 59' Andrš   • 60'
Lovosice
Hájek, Nezbeda.Delegát: Pešek
SH Chemik
Hranice

To je ode mě pro dnešek z tohoto utkání s konstatováním vítězství Hranic vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního večera. Těším se na vás zase u nějakého dalšího textového online přenosu, na počtenou!
Hranicím se povedlo, co by před zápasem tipoval asi jen málokdo. Ve druhém poločase se jim povedlo postupně srovnat krok s Lovosicemi a poté znovu ztrácet. Tento stav se asi dvakrát opakoval, ale v závěru překlopili Hraničtí poprvé misky vah na svou stranu a vedení si zkušeně pohlídali. Tímto dvoubodovým ziskem se tak dostaly Hranice zpět do boje o play-off, naopak Lovosice si touto prohrou cestu do play-off hodně ztížily.
HK FCC Město Lovosice – TJ Cement Hranice 24:25 (16:13)
Nejvíce branek: Jonáš 8, Motl 7/1, Jelínek 2 – Indrák 7, Andrš 6, Piwko 4/2. Rozhodčí: Hájek, Nezbeda. Sedmimetrové hody: 1/1 – 3/2. Vyloučení: 4:4.
60'
Lovosice ale nakonec ještě kosmeticky upravují skóre zápasu. Malý trefil škvíru mezi tělem Kučerky a levou tyčí brány.
60'
Lovosičtí zapomněli dostřídat, aby se mohl vrátit Hrdlička do brány a čelit tak střele soupeře. Díky tomu trefili hosté opuštěnou bránu Lovosic a nyní již mají skoro nedostižný náskok.
59'
Vyloučení v týmu HK FCC Město Lovosice (Martin Nový).
59'
Gól vstřelil tým TJ Cement Hranice (Matěj Andrš).
58'
Ten se po chvíli péče vlastních lékařů zvedl a doputoval na vlastní střídačku po svých.
58'
Hraničtí se pokoušeli o nahazovačku, která ale byla zblokována – do souboje ve vzduchu se přimíchal Bouček s Jonášem. Skončilo to ziskem míče pro Lovosice, rozhodčí ale přerušili hru, neboť za brankou zůstal ležet Luděk Piwko.
57'
Brož se dostal trochu se štěstím k míči a poté s ještě větším štěstím ho procpal do sítě odrazem od spojnic.
56'
To se hostům ale nepodařilo. Naopak se do rychlého protiútoku mohl vrhnout Motl, který byl při zakončení faulován. Branky dosáhl, ale rozhodčí nesáhli k vyloučení a v tu chvíli se na ně snesla kritika jak publika, tak většiny hráčů Lovosic!
55'
Jonáš to zkoušel, co to šlo, ale ani jeho dnešní kouzlo nepomohlo z úspěšnému zakončení. Hranice se mohou dostat poprvé v zápase do vedení.
55'
Oddechový čas je u konce, hra pokračuje. U míče jsou hráči Lovosic.
55'
Oddechový čas pro Lovosice.
54'
A máme srovnáno. Postaral se o to Martin Andrš ze středu hrací plochy.
54'
Na druhé straně hrací plochy Bouček prorážel, míč putuje zpět do rukou házenkářů Hranic.
53'
Hranice musely zakončit, neboť čelili pasivní hře. Piwko poslal míč daleko vedle brány.
53'
Lovosická obrana kouskuje hru soupeře, jak jen se to dá. Hraničtí se zatím v tomto útoku nedostali k vyloženému zakončení.
52'
Oddechový čas je u konce, hra pokračuje. U míče jsou hráči Hranic.
52'
Oddechový čas pro Hranice.
51'
Lovcům nevyšla souhra a Jelínek prorážel, jenže na to odpověděl Hrdlička úspěšným zákrokem. Stav utkání zůstává nezměněn.
50'
Legenda Lovosic proti legendě Hranic. Ze sedmičky byla Úspěšnější byla ta lovosická.
49'
Na sklonku 19. minuty mají Lovosice k dispozici sedmimetrový hod.
49'
Další skvělý zákrok Kučerky a precizní práce Indráka v útoku znamená, že máme po krátké chvíli znovu vyrovnáno!
48'
Této chyby využil Andrš ke korigaci skóre. Rozdíl je v tuto chvíli pouhá jedna branka.
48'
Kupa napřáhl z kroku k prudkému zakončení, ale míč poslal pouze vedle brány.
47'
Žlutá karta pro realizační tým TJ Cement Hranice.
46'
Nejlepší střelec Lovosic v dnešním utkání znovu úřaduje. Svou střelu z devíti metrů otřel o tyč, od které se odrazil míč do sítě Hranic.
46'
Ačkoli se zdálo, že Semerád leží na palubovce bezvládně, přivolaná lékařka mu pomohla na nohy a odnesla ho na lavičku. Podle jeho svěšené ruky to vypadá na problém s ramenem.
46'
Semerád zblokoval střelu Indráka a zřejmě došlo k nějakému kontaktu, který následoval, neboť zůstává ležet na hrací ploše a rozhodčí povolávají lékaře.
45'
Individuální akce Jelínka končí brankou. Jeho mrštnost dokázal využít na 100 procent.
44'
Hranice ale mohly pokračovat ve hře, neboť směřoval míč do rukou Hranických. Ti toho využili ke srovnání skóre!
43'
K exekuci sedmimetrového hodu se postavil znovu Luděk Piwko, jehož střelu tentokrát Hrdlička dokázal vyrazit nohou zpět do hry.
42'
Jahn v souboji o míč zalehl kulatý nesmysl a rozhodčí měli celou situaci hodně zkomplikovanou. Míč přiřkli Hranicím, které se mohou hnát za vyrovnáním.
41'
Magrla dostal na pravém křídle hodně prostoru a dokázal toho náležitě využít. Rozdíl ve skóre je znovu jen jedna branka.
41'
Boučkovo zakončení bylo zblokováno Kučerkou, jenže míč i tak pomalu pokračoval za brankovou čáru. Po míči už se Kučerka nedokázal natáhnout.
40'
Ihned v počátku početní výhody využívá Indrák hru o jednoho hráče navíc.
40'
Vyloučení v týmu HK FCC Město Lovosice (Lukáš Malý).
40'
Kučerka se rozchytal do neskutečné formy! Motlovi nepovolil další jasnou branku.
39'
Kučerka na své spoluhráče pokřikoval, ať přeruší útok Lovosic, což se jim povedlo. Následně si ale nedali pozor na rychlý náběh Jonáše, který vrací Lovosicím zpět dvoubrankové vedení.
38'
Gól vstřelil tým TJ Cement Hranice (Michal Indrák).
38'
Střeleckou smůlu Lovosic přeťal Jonáš, který využívá dvojnásobné oslabení soupeře.
37'
I přes dvojnásobné oslabení se dokázaly Hranice prosadit, jmenovitě se to povedlo Indrákovi z devíti metrů.
37'
Pernička (HRA) chytil Boučka pod krkem a začal ho škrtit. Vypadalo to na první pohled, že rozhodčí ani nechtějí vylučovat, ale nakonec přeci jen Perničku posílají na střídačku s dvouminutovým trestem.
36'
Brož trefil Jonáše do obličeje a je po právu vyloučen na dvě minuty. Je to již jeho druhý trest v zápase.
36'
Ale ani Hranice nevyužívají možnost skórování. Hrdlička byl v pozoru při zakončení Perničky.
35'
Domácí se ale ne a ne dostat do střelecké pohody. Jelínek pálí pouze do břevna!
35'
Piwko své první zakončení provedl před hvizdem rozhodčího, takže se nepovedená sedmička musela opakovat. Napodruhé už byl Luděk Piwko úspěšný.
35'
Po faulu Kupy na hranici brankoviště je nařízen sedmimetrový hod. V brankovišti ale zůstává ležet Andrš, ke kterému automaticky vybíhají lékaři Hranic.
34'
A Magrla v další velké šanci, tentokrát ale trefil konstrukci brány. Na druhé straně předvedl Kučerka další fantastický zákrok proti zakončení Motla.
33'
Skóre se nemění ani po zakončení Magrly, kterého vychytal vytrčenou nohou Hrdlička.
33'
Jelínkovo tvrdé zakončení Kučerka s vypětím všech sil dokázal zlikvidovat. Domácí ale zůstávají u míče, jeden z bránících hráčů se objevil nohama ve vlastním brankovišti.
32'
Na druhé straně se povedlo lapit Motlovo zakončení po nahazovačce od Jonáše. I druhý poločas tak zřejmě bude pokračovat v souboji brankářů.
31'
Bechný se jako první pokoušel o skórování, navrátivší Hrdlička do brány Lovosic ale dokázal jeho střelecký pokus vyrazit mimo tři tyče.
31'
Druhý poločas začne přibližně v 17:53.
30'
30'
Tak tohle bylo doslova za pět minut dvanáct. Andrš se snažil v posledních sekundách zakončit ať to stojí, co to stojí. Střela byla tečována jedním z bránících hráčů tak nešťastně, že v poslední sekundě prošla Günlovi mezi nohama do brány.
30'
Günl dokázal zneškodnit technické zakončení pravého křídla Hranic a následně střelou přes celou délku hrací plochy skórovat do opuštěné brány Hranic.
30'
30'
Probíhá poslední minuta prvního poločasu.
29'
Jonáš vystoupal nejvýše do vzduchu a byl po jeho zakončení odměněn proměněnou brankou. Lovosice tak znovu odskakují na rozdíl tří branek.
29'
Vyloučení v týmu TJ Cement Hranice (Radim Brož).
29'
První střelu Hranic dokázal Günl reflexivně vyrazit mimo tři tyče, s dorážkou Brože, která směřovala pod horní tyč, už si ale neporadit nedokázal.
28'
Motl se po několika ostrých střelách pokoušel o technické zakončení přes prsty, které mu ale Kučerka přečetl. Stav utkání zůstává nezměněn.
27'
Kupa se pokoušel o podstřel, kterého si tentokrát Kučerka všiml a dokázal zakročit. V kontru se následně objevil Polášek, který se nemýlil podruhé v řadě.
25'
Přesně pět minut před koncem prvního poločasu se trefil v dnešním utkání premiérově Polášek.
25'
Úspěšný zápas je dnes ale i pro Josefa Jonáše, který tentokráte překvapil Kučerku milimetrovým zakončením do levého horního rohu brány.
24'
Neuběhla ani půl minuta a lovosický ostrostřelec přidává už pátou branku v utkání. Těžil z dobré obrany svého celku, která dokázala v součinnosti s Günlem v bráně ubránit akci soupeře. Při rychlém protiútoku už to nebyl pro Motla problém.
23'
V nepřehledné situaci před bránou se nejlépe zorientoval Nový, který ihned nalezl na brankovišti Motla, a ten už se, zdá se, rozstřílel do své "klasické" formy.
23'
Před Indrákem se otevřel prostor pro střelu, čehož se pokusil využít. Bohužel pro Hranice neúspěšně, míč poslal pouze do konstrukce brány.
22'
Jiří Motl byl při svém výběhu z oblíbeného levého rohu udeřen do hlavy, ale pokračoval v akci, díky čemuž byl odměněn brankou. Rozhodčí ale na předchozí úder do hlavy nereagují a nechávají pokračovat ve hře.
21'
Vyloučení v týmu HK FCC Město Lovosice (Petr Jahn).
21'
Gól vstřelil tým TJ Cement Hranice (Luděk Piwko).
20'
Oddechový čas pro domácí.
20'
20'
Andrš pohybem zmátl celou obranu Lovosic a poté z velké dálky zakončil milimetrově pod horní tyč.
19'
Lovosicím je sebrána šance na skórování, Kupa přeběhl brankoviště ve chvíli, kdy držel míč Bouček.
19'
18'
Bouček nalezl i přes tři protihráče Martina Nového, který se dnes pohybuje na hranici brankoviště. Se štěstím propálil Kučerku.
17'
Gól vstřelil tým TJ Cement Hranice (Norbert Menšík).
17'
Žlutá karta pro tým HK FCC Město Lovosice (Martin Nový).
16'
Gól vstřelil tým HK FCC Město Lovosice (Jiří Motl).
15'
Kupa svou typickou rychlou střelou bez přípravy překvapil nepřipraveného Kučerku. Tomu propadl míč kolem nohy do sítě.
15'
14'
Bouček předvedl velký přehled o hře a ránu v ruce, neboť přes celou délku hrací plochy nalezl na brankovišti milimetrově Stacha, kterému se stačilo pouze otočit, proskočit do brankoviště a zakončit na bližší tyč.
14'
Gól vstřelil tým HK FCC Město Lovosice (Roman Jelínek).
13'
Hraničtí zahrávali sedmimetrový hod, ke kterému se postavil Luděk Piwko a z prvního nápřahu poslal míč do sítě Lovosic.
12'
Indrák využil bránění dvou protihráčů vlastního soupeře, obešel efektní kličkou Jelínka a poté bezproblémově zakončil.
11'
Andršovo zakončení mířilo přesně do míst, kde stál Hrdlička. To hostující celek nemusí mrzet, neboť budou po nedovoleném faulu soupeře pokračovat v akci.
10'
10'
10'
Jiří Motl dotahuje na čele střelců STRABAG RAIL Extraligy Jurku. Oba mají v tuto chvíli na kontě celkem 109 vstřelených branek. Motlovi se povedlo skórovat v trháku.
9'
Holubec se dostal na hranici brankoviště k míči, ale pozorný Kučerka v bráně zneškodnil jeho zakončení. O chvíli později se Kučerka blýskl podruhé v krátkém časovém intervalu.
9'
Hosté kombinací rozběhali lovosickou obranu, ale vázlo zpracování, při kterém upustil Indrák míč do brankoviště.
8'
Zatímco Indrák svůj střelecký pokus neproměnil v branku, Malý střelou o zem uspěl.
7'
Zatím je to jednoznačný zápas ze strany Josefa Jonáše, který je během prvních 7 minut jediným střelcem Lovců.
6'
Při Hrdličkovi stálo velké štěstí. Míč se po střele otřel o konstrukci a vlétl domácímu strážci svatyně do obličeje, od kterého se odrazil míč zpět do hry.
6'
Jonáš se dostal na pozici střední spojky. Náznakem se zbavil prvního bránícího hráče a kolem těla druhého poslal míč do brány.
5'
Indrák schoval svoji střelu za tělo bránícího hráče a Hrdlička tak uviděl jeho střelu na poslední chvíli. Tentokrát byl lovosický brankář bez šance.
5'
Žlutá karta pro tým HK FCC Město Lovosice (Patrik Stach).
4'
Z místa, odkud před týdnem nastřílel Motl patnáct branek do branky Nového Veselí, tentokrát napálil pouze konstrukci brány.
4'
Padalík (HRA) se stává prvním vyloučeným hráčem v utkání. Za dres celkem viditelně stáhl k zemi Motla, který by v opačném případě byl ve vyložené střelecké šanci.
3'
Také Hrdlička si připisuje první úspěšný zákrok. Své střelecké štěstí proti němu zkoušel Andrš.
3'
Střela Jelínka z devíti metrů byla zblokována obranou Hranic, aby nemohli domácí pokračovat rohem, Kučerka musel na zemi předvést mrštný zákrok a zasáhnout míč.
2'
Hraničtí se nemohli dostat na dostřel lovosické bráně a v konečné fázi vytvořili technickou chybu, když nepřesnou přihrávkou poslali míč pouze do zámezí.
1'
Většina hráčů Hranic čekala při akci Lovosic příhru ze středu doleva na Motla, jenže míč se ocitl na opačné straně v rukou Jonáše, který tak otvírá skóre zápasu.
1'
Výhodu úvodního výhozu mají hráči Lovosic.
Komentátorka představuje postupně všechny aktéry dnešního utkání. Začínáme u hráčů Hranic, pokračovat se bude hráči Lovosic.

HK FCC Město Lovosice: J. Hrdlička, Günl – Holubec, Kupa, J. Motl, Bouček, Jelínek, V. Kovář, Semerád, Jonáš, Karlovec, Stach, Heřmanovský, P. Jahn, Nový, Malý.

TJ Cement Hranice: Klement, Kučerka – Menšík, Magrla, Polášek, Brož, Padalík, Bechný, Andrš, Piwko, Indrák, Fulneček, Cabák, Pernička.

Rozhodčí: Hájek, Nezbeda.
Delegát: Pešek.
Rozhodčími dnešního utkání je dvojice Milan Hájek a Michal Nezbeda. V roli delegáta ČSH je přítomný Petr Pešek.

Lovosice – Zubří 30:25
Přeji příjemný podvečer všem nadšencům házené! Dnes je na programu dohrávka 18. kola STRABAG RAIL Extraligy, ve kterém se mimo jiné utká celek HK FCC Město Lovosice proti celku TJ Cement Hranice. Zápas se odehraje od 17:00 hod. ve sportovní hale Chemik.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.