Házená - Extraliga muži - 13. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Dukla : Jičín - 5. prosince 2020   16:30

Dukla
Dukla
2' Klíma  • 2' Krušberský  • 3' Šůstek  • 4' Klíma  • 6' J. Patzel  • 7' J. Patzel  • 9' Klíma  • 10' J. Patzel  • 13' Šůstek  • 15' Krušberský  • 17' Klíma  • 18' Krušberský  • 19' Zelenka  • 20' J. Patzel  • 22' Šůstek  • 22' Krušberský  • 25' Dojčinovič  • 26' Klíma  • 27' J. Patzel  • 27' Zelenka  • 31' J. Patzel  • 32' J. Patzel  • 34' Klíma  • 35' Grištšuk  • 40' J. Patzel  • 41' Dojčinovič  • 42' M. Březina  • 44' J. Patzel  • 46' Grištšuk  • 50' Klíma  • 52' Grištšuk  • 53' Křístek  • 54' Křístek  • 55' A. Zeman  • 56' Klíma  • 60' Grištšuk
36:25
(20:10)
Jičín
Jičín
1' Freiberg   • 3' Martin Kovařík   • 6' Martin Kovařík   • 7' Freiberg   • 8' Doškář   • 13' Kubík   • 15' Martin Kovařík   • 18' J. Dolejší   • 26' Krahulec   • 30' Krahulec   • 32' Thorovský   • 35' Thorovský   • 36' Hlava   • 37' Freiberg   • 43' Miľko   • 45' Freiberg   • 45' O. Šulc   • 47' Thorovský   • 47' Krahulec   • 51'    • 51' Hlava   • 54' Hlava   • 58' Miľko   • 59' Miľko   • 60' Kastner
Dukla
Horáček Václav, Novotný Jiří
Hala Ruzyně, Praha
Jičín

Dukla přehrála Jičín o deset branek, i ve druhá část byla podobná té první. Náskok si Dukla udržovala okolo deseti branek a v pohodě utkání dohrála. Vítězstvím domácí celek právě v tabulce přeskočil dnešního soupeře.
60'
Sekundu před koncem zápasu dává gól Kastner a Dukla vyhrává o jedenáct branek.
60'
Gól vstřelil tým HC Dukla Praha (Martin Grištšuk).
59'
Opět se prosazuje za Jičín Martin Miľko.
58'
Gól vstřelil tým HBC Ronal Jičín (Martin Miľko).
57'
Kouč Jičína Aleš Babák si vzal oddechový čas.
56'
Gól vstřelil tým HC Dukla Praha (Matěj Klíma).
55'
Gól vstřelil tým HC Dukla Praha (Adam Zeman).
55'
Domácí kouč dává příležitost všem hráčům z lavičky, není se čemu divit, náskok je dostačující a vítězství na dosah.
54'
Gól vstřelil tým HBC Ronal Jičín (Martin Hlava).
54'
Dukla měla sérii tří po sobě jdoucích branek, dvakrát se trefil Daniel Křístek.
53'
Gól vstřelil tým HC Dukla Praha (Daniel Křístek).
52'
51'
51'
Jičín znovu koriguje na rozdíl deseti branek.
50'
50'
Jakub Kastner neproměnil sedmimetrový hod.
47'
Na konci 47. minuty dává branku Krahulec.
47'
Gól vstřelil tým HBC Ronal Jičín (Šimon Thorovský).
46'
45'
Gól vstřelil tým HBC Ronal Jičín (Ondřej Šulc).
45'
David Šůstek kromě žluté karty, kterou dostal v prvním poločasu, si jde odsedět nyní také dvouminutový trest.
45'
Gól vstřelil tým HBC Ronal Jičín (Petr Freiberg).
44'
Gól vstřelil tým HC Dukla Praha (Jonáš Patzel).
43'
42'
Gól vstřelil tým HC Dukla Praha (Martin Březina).
41'
Gól vstřelil tým HC Dukla Praha (Daniel Dojčinovič).
40'
Patzelovi se v dnešním utkání velice daří, už dal svoji osmou branku.
37'
Nyní Jičín dvěmi brankami v rychlém sledu koriguje na rozdíl deseti branek, i tak je to pro pátý celek tabulky dostatečně velký rozdíl, aby s utkáním ještě něco udělal.
36'
35'
Domácí mančaft si v pohodě hlídá svůj náskok z první půle, navíc ještě vedení navyšuje, nyní dal branku Grištšuk.
35'
34'
33'
Vyloučení v týmu HBC Ronal Jičín (Martin Miľko).
32'
Opět Jonáš Patzel dává branku Dukly ve druhém poločase.
32'
31'
31'
První poločas ovládla jasně Dukla, která si vytvořila desetibrankový náskok, který bude chtít do konce zápasu udržet. Hosté určitě s výsledkem spokojeni nejsou.
30'
30'
Tak nakonec to byla poslední branky z ruky Krahulce, jelikož Dukla svůj útok neproměnila.
30'
Krahulec střílí desátou branku Jičína, ale pravděpodobně nebude v první půli poslední, na tahu je ještě totiž Dukla.
29'
Kouč Dukly Daniel Čurda si vzal time-out a nechává své svěřence oddychnout.
28'
Dvě minuty před koncem prvního poločasu dostává dvě minuty Klečánek.
27'
Gól vstřelil tým HC Dukla Praha (Jakub Zelenka).
27'
26'
Jičín se prosazuje po neuvěřitelných 11-ti minutách hry.
26'
Matěj Klíma dává osmnáctou branku Dukly. Domácí si vytváří pohodový náskok do druhého poločasu.
25'
24'
David Šůstek dostává první žlutou kartu v zápase.
22'
Gól vstřelil tým HC Dukla Praha (Jakub Krušberský).
22'
Gól vstřelil tým HC Dukla Praha (David Šůstek).
20'
Deset minut před koncem první části Dukla vede o šest branek, zatím utkání je v režii domácího celku.
19'
18'
Gól vstřelil tým HBC Ronal Jičín (Jiří Dolejší).
18'
17'
Hostující kouč si vzal první oddechový čas.
17'
15'
Dukla se prosazuje i v oslabení, autorem branky je Jakub Krušberský.
15'
Po vstřeleném sedmém gólu Jičína si jde odpočinout Březina a hosté budou mít výhodu přesilovky.
15'
Gól vstřelil tým HBC Ronal Jičín (Martin Kovařík).
14'
Daniel Křístek dostal dvě minuty za faul na hráče Jičína.
13'
Zdeněk Kubík opět svoje mužstvo dotahuje na dvě branky.
13'
David Šůstek dává hezkou branku Dukly.
10'
Jonáš Patzel dává vedení svému týmu už o tři branky.
9'
Dukla vede zatím v osmé minutě o dvě branky.
9'
Vyloučení v týmu HBC Ronal Jičín (Jiří Dolejší).
8'
Gól vstřelil tým HBC Ronal Jičín (Daniel Doškář).
7'
7'
6'
Vyloučení v týmu HBC Ronal Jičín (Martin Kovařík).
6'
6'
Dukla si ze začátku vybudovala mírný náskok.
4'
3'
3'
2'
2'
Vzápětí vyrovnává Klíma.
1'
Úvodní branku střetnutí dává Petr Freiberg.
1'

HC Dukla Praha: Votava, Petržala – Zelenka, Šůstek, Sviták, Harabiš, Dojčinovič, Klečánek, J. Patzel, Grištšuk, A. Zeman, Scheichl, Křístek, M. Březina, Klíma, Krušberský.

HBC Ronal Jičín: Machalický, Veverka – J. Dolejší, Krahulec, Martin Kovařík, Kubík, Hlava, Miľko, Doškář, Freiberg, O. Šulc, Groch, Rychna, Thorovský, Kastner, J. Drbohlav.

Rozhodčí: Horáček Václav, Novotný Jiří.
Naopak Dukla přehrála poslední dva týmy v tabulce Maloměřice a Nové Veselí a posunula se na 7. pozici. Určitě bude chtít v dnešním zápase navázat na tyto dvě povinné výhry a prodloužit tak sérii na tři zápasy.
Jičín jede do Prahy po dvou porážkách z domácí palubovky, když nestačil na první dva týmy v tabulce. Nejdříve podlehl Plzni 27:34 a o týden později Karviné 18:29. V tomto zápase bude podle postavení v tabulce favoritem i když se mu v Praze moc nedaří. Poslední výhra na půdě domácích se datuje 14.12.2018, kdy Jičín vyhrál o jednu branku 23:22.
Příjemné sobotní odpoledne. Vítám vás u sledování 13. kola STRABAG RAIL Extraliga mužů, ve kterém se střetne sedmá Dukla Praha s pátým Jičínem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.