Házená - Extraliga muži - 13. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Frýdek-M. : Lovosice - 5. prosince 2020   15:30

Frýdek-M.
Frýdek-M.
3' Strack  • 4' Sklenák  • 5' Strack  • 6' Gřešek  • 10' Sklenák  • 12' Chudoba  • 15' Chudoba  • 21' Choleva  • 22' Chudoba  • 23' Strack  • 25' Chudoba  • 27' Strack  • 30' Sklenák  • 35' Choleva  • 36' Chudoba  • 37' Gřešek  • 38' Sklenák  • 39' Choleva  • 40' Gřešek  • 42' Chudoba  • 52' Chudoba  • 54' Ondrušík  • 56' Chudoba  • 57' Gřešek
27:30
(15:14)
Lovosice
Lovosice
5' Trkovský   • 7' M. Jonsson   • 13' Trkovský   • 19' Trkovský   • 21' M. Jonsson   • 23' M. Jonsson   • 24' M. Jonsson   • 25' M. Jonsson   • 26' M. Jonsson   • 28' M. Jonsson   • 29' M. Jonsson   • 30' M. Jonsson   • 30' M. Jonsson   • 33' J. Motl   • 34' Trkovský   • 35' Jonáš   • 38' J. Motl   • 41' J. Motl   • 44' Kylíšek   • 50' Holubec   • 51' J. Motl   • 53' J. Motl   • 54' J. Motl   • 55' Kupa   • 56' J. Motl   • 57' J. Motl   • 58' J. Motl   • 59' Jonáš
Frýdek-M.
Pyško, Marenčák – Choleva, Gřešek, Hrachovec, Hustopecký, T. Mlotek, Sklenák, Petrovský, Ondrušík, Strack, Chudoba, Mazur, Musálek, Bureš, L. Rajnoha.
David Šlezingr, Jiří Špunar
hala 6.ZŠ Frýdek-Místek
Lovosice
Günl, J. Hrdlička, Rangl – Kylíšek, Zourek, Kupa, Bouček, Macháček, Holubec, Heřmanovský, J. Motl, M. Jonsson, Trkovský, V. Kovář, Stach, Jonáš.

Domácí nakonec prohráli velmi dobře rozehraný zápas. Po začátku zápasu, který byl velmi dobrý, osté stahovali výsledek hlavně zásluhou Maxmiliana Jonssona, který se prosadil jedenáctkrát. V druhé půli se výsledek několikrát překlopil, Frýdek-Místek pak šel zase do tříbrankového vedení, ale to neuhájil, dokonce vedení ztratil a již ho nedokázal srovnat.
Pepino SKP Frýdek-Místek – HK FCC Město Lovosice 27:30 (15:14)
Nejvíce branek: Chudoba 9/1, Choleva 4/1, Gřešek 4 – Jonsson 11/1, Motl 9, Trkovský 4. Rozhodčí: David Šlezingr, Jiří Špunar. Sedmimetrové hody: 6/3 – 1/1. Vyloučení: 0:4.
60'
Týmy se dohodly, že už se dohrávat posledních panáct sekund nebude.
60'
Mathias Choleva se patnáct sekund před koncem dostal do samostatného úniku a ten bez problémů proměnil.
60'
Radim Chudoba neproměnil druhý sedmimetrový gól zápasu a celkově již třetí sedmičku Frýdku-Místku.
59'
Vyloučení v týmu HK FCC Město Lovosice (Maximiliam Jonsson).
59'
Josef Jonáš vypálil opravdu krásnou zatočenou ránu. To byla opravdová paráda. Míč mířil k tyči a Marenčák neměl šanci zakročit.
58'
Jiří Motl další brankou už dal Lovosicím velkou naději na výhru dnešního zápasu.
57'
Chudoba poslal přihrávku do pivota Adamu Gřeškovi, který v pádu vypálil a propálil Hrdličku v brance Lovosic.
57'
Domácí si berou timeout necelé tři minuty před koncem.
57'
Sedmá branka Jiřího Motla. Míč se po odrazu dostal k němu před branku a on pohotově pálil za záda Marenčáka.
56'
Radim Chudoba v zápětí kontruje, ale stále je to o dvě branky.
56'
Další branka Jiřího Motla posílá čtyři minuty do konce hsoty do tříbrankového vedení.
55'
Gól vstřelil tým HK FCC Město Lovosice (Jan Kupa).
54'
Jakub Ondrušik poslal krásnou technickou přízemní střelu do pravého dolního rohu.
54'
Jiří Motl využil domácí chyby v útoku a šel do třetího brejku v zápase, který bezpečně proměnil.
53'
Bouček krásně přihrál Jiřímu Motlovi na křídlo a ten už neměl s propálením Marenčáka problém.
52'
Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Radim Chudoba).
52'
Brankář hostů vychytal míč a Lovosice šly do brejku. Pivot ale nechytil míč a ten doskákal až k domácí brance.
51'
Zkušený Jiří Motl se opět dostal do samostatného úniku. Díky skvělé ráně pak opět překlopil stav na stranu hostů.
50'
Karel Holubec, jakožto pivot lovosického týmu, se prosazuje a srovnává stav, když zbývá do konce 10 minut.
48'
Ani střela Tomáše Sklenáka neskončila v brance. Míč se zasekl na boční síti.
47'
Branka domácího mančaftu kvůli útočnému faulu nyní neplatila. Lovosice v brejku střílejí mimo branku.
46'
Jan Marenčák opět podržel Frýdek-Místek a po skvělém zákroku se sudí pustili do brejku.
45'
Maxmilian Jonsson se poprvé prosadil i ve druhém poločase. Střelou k tyči snižuje stav na rozdíl jedné branky.
45'
Pavel Haken svolal hráče Lovosic ke své lavičce. Následuje timeout hostů.
44'
martin Hrachovec zaznamenal technickou chybu a hosté jdou do brejku.
44'
David Kylíšek využil špatného střídání domácích. Dostal přihrávku do pivota a svou šanci jednoduše proměnil.
43'
Jiří Motl uspěchal ránu a Jan Marenčák neměl vůbec těžkou práci.
42'
Radim Chudoba si připsal dnes již sedmou branku. Krásným podstřelem poslal míč skrze obranu až do branky.
42'
Sudí píská kroky a domácí tak musí rozehrávat znovu.
41'
Chyba domácích zapříčila únik Jiřího Motla. Ten šel na brankáře Marenčáka úplně sám a nemýlil se.
40'
Adam Gřešek využil skvělou kombinaci Pepina a zbýšil domácí vedení už na tři branky.
40'
Další parádní zákrok Honzy Marenčáka, který v pádu vyrazil míč. Důležitý zákrok pro domácí házenkáře.
39'
Mathias Choleva přehodil hostujícího gólmana povedeným obloučkem a zvýšil domácím vedení na dvě branky.
39'
Parádním zákrokem proti křídlu Lovosic se prezentoval Marušák.
38'
Tomáš Sklenák využil rychlý brejk a poslal opět domácí do těsného vedení svou třetí brankou v zápase.
38'
Jiří Motl parádně zakončil kombinaci lovců ránou z křídla do šibenice.
37'
Před dalším pokračováním ještě probíhá úprava palubovky.
37'
Sebastian Strack parádně poslal přihrávku do dobrého postavení Adamu Gřeškovi, který opět překlopil stav na stranu Frýdku-Místku.
37'
Postupný útok lovců zastavila technická chyba. Sudí ukázal kroky.
36'
Radim Chudoba ze středu parádně vypálil a tvrdou dělovkou vypálil přímo do branky.
35'
Josef Jonáš nadskočil nad obranu a tvrdou ránou opět tvýšil stav.
35'
Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Mathias Choleva).
34'
Gól vstřelil tým HK FCC Město Lovosice (Jaroslav Trkovský).
34'
Faul před brankou Frýdku-Místku se nepozdával ani jendomu týmu. Domácí reklamovali průbojnost.
33'
Vyloučení v týmu HK FCC Město Lovosice (Patrik Stach).
33'
Jiří Motl vypálil z výskoku na křídle a parádně nasměroval míč pod víko. Poprvé v zápase máme srovnáno.
32'
Další parádní zákrok Marenčáka! Tentokrát nepustil do sítě míč Trkovskému.
32'
Skvělým zákrokem se prezentoval domácí gólman Marenčák proti střele hostů z křídla.
31'
Domácí vyměnili brankáře. Místo Víta Pyška nastupuje do druhé půle zatím Jan Marenčák.
31'
Skončil první poločas, stav je nakonec jen o jedinou branku! Prvních 15 minut byli domácí jednoznačně lepším týmem. Lovosice skoro do ničeho nepouštěli a kontrolovali pěti nebo čtyř brankový náskok. Jenže pak se rozehrál i soupeř a hlavně díky skvělému Maxmilianu Jonssonovi, který vstřelil jedenáct branek, je nakonec stav skoro vyrovnaný
30'
30'
Ještě pět sekund před koncem se Maxmilian Jonsson trefil a v prvním poločase tak zaznemanal jedenáctou branku.
30'
Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Tomáš Sklenák).
30'
Maxmilian Jonnson svou neskutečnou desátou brankou v zápase minutu před koncem snížil stav na rozdíl jediné branky.
29'
Gól vstřelil tým HK FCC Město Lovosice (Maximiliam Jonsson).
28'
Pavel Musálek se snažil rozhýbat brankáře ale jeho střela už pak nebyla vůbec dobrá. Brankář Lovosic vychytal sedmičku.
28'
Vyloučení v týmu HK FCC Město Lovosice (David Macháček).
28'
Tak to je neskutečné. Máme tady další branku Lovosic a trefuje se Maxmilian Jonsson.
27'
Sebastiá Strack vstřelil velmi šťastný gól po teči jednoho z hostů.
27'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým HK FCC Město Lovosice (Maximiliam Jonsson).
27'
Domácí sehráli hezkou kombinaci, která po střele končí na tyči.
26'
Maxmilian Jonsson se opět prosadi. Jeho rychlá kontra skončila gólem a byla to už jeho šestá branka v zápase.
25'
25'
Maxmilian Jonsson se opět prodal skrze obranu domácích a proměnil.
24'
Čerstvý hráč na hřišti Pavel Musálek neměl se sedmičkou absolutně žádný problém. Míč o zem poslal přímo do branky.
24'
Valo Daniel si vzal timeout. Domácí oddychový čas využijí pro taktický briefing.
24'
Maxmilian Jonsson rychlou kontrou opět snižuje stav. Prosadil se již po čtvrté v tomto zápasu.
23'
Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Sebastián Strack).
23'
22'
Radim Chudobase prosadil a opět zvýšil vedení domácích na pět branek.
21'
Mlotek zaváhal v obraně a Maxmilian Jonsson se dostal k míči. Vít Pyško tentokrát nemohl zasáhnout.
21'
Tak to byla paráda! Mathias Choleva unikl obraně a krásným obloučkem přehodil gólmana Lovosic.
20'
Domácí velmi dobře ubránili soupeřův brejk.
19'
Jaroslav Trkovský využilvelmihrubé chyby v útoku Frýdku-Místku a ve vlastním oslabení sk=oroval.
18'
Vít Pyško neměl nyní tak těžkou práci. Dlouhou střelu z křídla chytil hrudí.
18'
Delegát zápasu přerušil hru a napomíná lavičků hostí.
17'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Radim Chudoba).
17'
Vyloučení v týmu HK FCC Město Lovosice. Potrestán byl Josef Jonáš.
16'
Velmi špatná přihrávka na pravé křídlo dala možnost brejku Lovosicím, ovšem domácí brbankář si připsa další excelentní zásah.
16'
Vít Pyško si připsal další úspěšný zákrok proti střele Trkovského.
15'
Radim Chudoba si zkontroloval obranu i gólmana a vypálil. Jeho rána z výskoku zapadla do levého dolního růžku.
14'
Útočný faul, průraz lovosické pravé spojky, sudí jasně viděl a okamžitě odpískal.
14'
Domácí se provinili útočným faulem a hosté rychle přešli do protiútoku.
13'
Jaroslav Trkovský se prosadil poněkud jednoduchou střelou, která ovšem byla efektivní.
13'
Hostující trenér Roman Jelínek svolal hráče k sobě a bere si timeout. Frýdek-Místek je totiž zatím o dost lepší a hosté by měli zabrat.
12'
Radim Chudoba vypálil zpoza hráče, ale soupeř brankáře neebyl připraven a pustil míč do branky.
11'
Žlutá karta pro tým HK FCC Město Lovosice (Jan Heřmanovský).
11'
Sklenák přerušil kombinaci hostů. Ti po rozehrávce vypálili, ovšem dalekonosnou ránu opět pokryl skvělý Pyško.
10'
Tomáš Sklenák se prezentoval krásnou individuální akcí a upravil skóre opět na čtyřbrankový rozdíl.
10'
Žlutá karta pro tým HK FCC Město Lovosice (Patrik Stach).
10'
Vít Pyško vytáhl další svělý zákrok proti tvrdé ráně z křídla.
9'
Adam Gřešek chtěl vypálit, ovšem byl mu odpískán přešlap a Lovosice jdou do útoku.
8'
Domácí opět vkombinovali, ale jejich rána byla sražena do zámezí.
8'
Mlotek to vzal na sebe ale byl faulován. Frýdek-Místek rozehrál, ale přišel dadlší faul.
7'
6'
Chudoba naznačil ránu a následně předal míč Adamu Gřešekovi, který z křídla hezky vypálil.
5'
Žlutá karta pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Tomáš Sklenák).
5'
5'
Chudoba na sebe natáhl hráče a předal Sebastiánu Strackovi, který krásně vypálil a zvýšil na 4:0.
5'
Kupa vypálil z výskoku, ovšem jeho rána šla hodně mimo branku.
4'
Tomáš Sklenák zakončil o zem parádní kombinaci a míč poslal do branky. DOmácí vedou 3:0.
3'
2'
Jonsson vypálil zkřídla, ovšem frýdekckomístecký brankář Pyško vytáhl parádní zákrok.
2'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Radim Chudoba).
1'
Žlutá karta pro tým HK FCC Město Lovosice (David Kylíšek).
1'
Lovosice se dostaly do postupného útoku, ovšem nedokázali vypálit přesně na branku
1'
HK FCC MĚSTO LOVOSICE

Lovci jsou v jiné pozici. Po restartu sice jednou soupeři podlehli, ale následně zaznamenali dvě vítězství, a to proti silné Kopřivnici a následně i outsiderovi z Nového Veselí. Vyšvihly se tak na čtvté místo se skóre 242 vstřelených ku 233 inkasovaným brankám.

Forma: V – V – P – P – R

Poslední zápasy:
Nové Veselí – Lovosice 18:25
Kopřivnice – Lovosice 29:36
Lovosice – Zubří 32:39
PEPINO SKP FRÝDEK-MÍSTEK

Frýdek-Místek je v průběžné tabulce STRABAG RAIL Extraligy můžu zatím na šesté pozici. Má ale stejně bodů, jako právě dnešní soupeř z Lovosic. Na pátém místě pak leží Jičín, který ma taktéž shodně devět bodů. Frýdeckomísteckým se nepodařil vstup do extraligy po restartu. Ve třech zápasech totiž nevyhráli ani jednou, pouze jednou remizoval a jinak dvakrát soupeři podlehl. Pepino má kladné skóre, +1. Vstřelilo 237 branek, zatímco jich inkasovalo 236.

Forma: R – P – P – V – V

Kopřivnice – Frýdek-Místek 31:31
Zubří – Frýdek-Místek 27:25
Frýdek-Místek – Hranice 24:30
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.